Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 30. Novembar 2004

Izdaje se stan

Jednosoban, 40+16, strogi centar, nenamešten, telefon, parno grejanje, 150e.

Kontakt na PM...

Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

2

Subota, 08. Oktobar 2005

Izdaje se...

Garsonjera, tj. soba i kupatilo. Nameshteno, pogodno za 2 do 3 osobe (i 4 osobe su tu zivele). Ne preporuchuje se porodicama, supruznicima sa decom, vec studentima, s obzirom na to da je ulaz nad ulicom. :)
Garsonjera se nalazi u prizemlju kuce, ne u zgradi, skoro sasvim separatisana od ostalih delova kuce.
Nalazi se kod gradskog parka...
Cena - 100 evra.

Kontakt (takodje) putem PM.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

3

Subota, 08. Oktobar 2005

Ja jesam promijenio stanova u BG ali jos nisam cuo da u sobi i kuptailu moze da zivi cetvoro :)

btw, ako neko izdaje stan u BG neka javi. Potrebna, 2.0 do 2.5 za tri studenta. U obzir dolaze Vozdovac, Vracar, Savski venac... Dakle neki siri centar
Sit Hungry Doesn't Believe

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 16. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ja jesam promijenio stanova u BG ali jos nisam cuo da u sobi i kuptailu moze da zivi cetvoro :)

btw, ako neko izdaje stan u BG neka javi. Potrebna, 2.0 do 2.5 za tri studenta. U obzir dolaze Vozdovac, Vracar, Savski venac... Dakle neki siri centar

Odgovara li tebi Novi Beograd, Blok 40 tacnije ulica Jura Gargarina. Ako je uredu imam tamo trosoban stan, mozemo se dogovoriti. Nezam koliko je udaljen beogradski univerzitet i dali je problem za Vas (trojicu) sto je stan na 13 spratu.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

5

Ponedjeljak, 17. Oktobar 2005

Sprat nije problem, jedino mozda lokacija. Ostatak preko PM. ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

limited

Početnik

(10)

Datum registracije: 28.10.2005

• Poruku poslati

6

Subota, 21. Januar 2006

Potreban 1.5-2.0 stan za iznajmljivanje u np, lux opremljen

Social bookmarks