Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

vagabundo

Početnik

(10)

• »vagabundo« je muško
  • »vagabundo« je autor ove teme

Datum registracije: 28.08.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 05. Septembar 2002

Izgradnja fakulteta u Novom Pazaru

Ima li ko da mi moze kaze nesto konkretnije o izgradnji novog fakulteta, koji fakulteti i kada treba da se zavrsi sa izgradnjom? Dokle su stigli sa izgradnjom? ?(

2

Petak, 06. Septembar 2002

Citirano

Orginalno od vagabundo
Ima li ko da mi moze kaze nesto konkretnije o izgradnji novog fakulteta, koji fakulteti i kada treba da se zavrsi sa izgradnjom? Dokle su stigli sa izgradnjom? ?(

Ako misliš na onu zgradu koja se gradi kod KV-a trebalo bi da se završi za mesec dana.
Trenutno se rade podovi.
Zgrada je planirana nekad za učiteljski i ekonomski fakultet ali da li će tu ubaciti još neki ne znam.

Ako pitaš za privatni Univerzitet u Novom Pazaru znam da su zakupili prostorije u industrijskoj zoni a sta će sve biti od fakulteta ne znam.
dugačak nick - dugačak ......... nos

Datum registracije: 29.08.2002

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 08. Septembar 2002

positive

koliko ja znam univerzitet je smesten trnutno u krugu "raske",ima 5 fakulteta.imao sam priliku da razgovaram sa likom koji ima veze sa osnivanjem univerzita,i po njegovoj prici taj univerzitet ima pozitivne ambicije u smislu modernizacije istog,sto znaci da ce iduce godine biti mnogo moderniji nego sto ce biti u ovoj godini.

MuShtuluk

Početnik

(10)

• »MuShtuluk« je muško

Datum registracije: 21.03.2004

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od vagabundo

Koliko sam ja cuo radovu su vec bili gotovi.
PokushaH da budem ozbiljan al ne ide 8)

Social bookmarks