Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 16. Mart 2005

Izmene u uredjivackoj ekipi Foruma

Kao sto ste vec i primetili uredjivacka ekipa foruma siromasnija je za 2 moderatora.
Forum su napustili iz licnih razloga.
Ja im se u moje ime zahvaljujem na njihovom doprinosu za razvoj ovog foruma i zelim im obojici i dalje puno srece kako u privatnom tako i u poslovnom zivotu.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 17. Mart 2005

Ovaj forum je lijepo mjesto okupljanja, cini mi se jedino zdravo mjesto virtuelnog okupljanja nas iz Pazara i okoline. Nama u dijaspori je od posebnog znacaja.

Obzirom da podforum religija miruje i da je neizvjesno kada ce se ponovo aktivirati zamolio bih Admina da iskoristimo novonastali trenutak i da me oslobodi funkcije moderiranja. Moje obaveze na radnom mjestu i u privatnom zivotu se ne smanjuju vec naprotiv, iz dana u dan se samo povecavaju tako da mi obaveza moderiranja pada sve teze i teze. A red je da se i mladjima da sansa :).

Adminu se najiskrenije zahvaljujem na povjerenju, nadam se da nisam razocarao. Kolege (i koleginicu :) ) moderatore koji ostaju najtoplije pozdravljam i zelim puno uspjeha a ja se necu dvoumiti da im u skladu sa mojim mogucnostima uvijek budem na pomoci.

Hvala i sretno :).
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 17. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Black Adder
This is a crisis. A large crisis. In fact, if you've got a moment,
it's a twelve-storey crisis with a magnificent entrance hall,
carpetting throughout, 24-hour portrage, and an enormous sign on
the roof, saying `This Is a Large Crisis'. A large crisis requires
a large plan. Get me two pencils and a pair of underpants.

...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 17. Mart 2005

ED i za tebe vazi kao i za ovu dvojicu sa pocetka.

Buduci da se moderiranje ovog foruma bazira na cisto dobrovoljnoj osnovi, normalno je da ti izadjem u susret i olaksam te od te, ne male, obaveze.
Hvala ti na dosadasnjem ulozenom trudu i vremenu utrosenom na poboljsanju foruma.
Svako dobro ti zelim.

Pod-forum Religija ostaje zatvoren dok se ne nadje adekvatna zamena za ED-a.

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

5

Srijeda, 12. Oktobar 2005

Zadovoljstvo mi je da vas obavestim da smo dobili novog moderatora za deo foruma koji se bavi sportom.
Tashke ce dakle od danas upotpuniti uredjivacku ekipu Otvorenog foruma.
Zelim mu puno uspeha u moderiranju.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

6

Srijeda, 12. Oktobar 2005

Zelim da se zahvalim Administratoru i ostalim clanovima ekipe na ukazanom poverenju koje ja, Insallah,nadam se necu izneveriti.Hvala jos jednom.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 06. Mart 2006

Obzirom da je forum igra, pa cak i malo vise od igre ipak ne vrijedi nicijih zivaca. Pogotovu ne vrijedi mojih zivaca. Moderirati ovaj forum znaci imati posla sa jako finim ljudima, ljudima koji plijene svojom dobrotom, razumom i postenjem. Ali, moderirati forum znaci i imati posla sa neuracunljivim tipovima koji bi siromastvo sopstvenog duha da nadoknade rusenjem tudjih vrijednosti. Zato sam odlucio da napustim moderatorsku funkciju kako bih postedeo sebe (a i ostale) neprijatnosti koje dolaze od ljudi debela obraza. Vjerujem da je hajir u tome i zao mi je sto taj hajir sebi nisam ranije priustio.

Zahvaljujem administratoru na dva puta ukazanom povjerenju. U svim zdravim sredinama dva mandata su maksimalna. Neka tako bude i ovdje :)
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

8

:D

Mudra odluka.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

9

ED

Verovatno je Ara nesto video u tebi sto ti je dao Fuknciju Moderatora.Ali ako si ti tako resio Hairli bilo.
" Bilen alemlere rahmettir "

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

10

Petak, 01. Decembar 2006

Od juce imamo novog Supermoderatora Tashke-a.

Zahvaljujem mu se ovom prilikom i zelim mu puno sabura u obavljanju ove uloge na Otvorenom forumu.

Zahvaljujem se takodje i prethodnom Supermoderatoru Babbha-i koji je tu svoju ulogu na zadovoljstvo svih nas obavljao od samog osnivanja foruma.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

11

Petak, 01. Decembar 2006

S obzirom na celokupnu situaciju na forumu postavljanje novog super moderatora je bio logican potez. Nadam se da ce ovo postavljenje otkloniti neke nedostatke u funkcionisanju foruma na koje sam ranije ukazivao.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks