Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

enko

Početnik

(10)

• »enko« je zabranjen
  • »enko« je autor ove teme

Datum registracije: 02.02.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 03. Februar 2003

izum

Pre 17. godina moj otac i jos pet masinskih inzinjera
konstruisali su automatski razboj za tkanje pod nazivom "MAHRA".Mada nisam ucestvovao u tome ipak mi je drago da je neko iz moje porodice ostavio traga u Bosnjackom inovatorstvu.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 04. Februar 2003

Mozda

Bi bilo interesantno da se zna i KAD i GDE i u kojem je stanju taj izuma danas, aktivan-nekativan, napredovao, zavrshio gde se stalo, problemi, radosti.... nije to shto si spomenuo bezazleno... pricaj josh o tome... :]
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

enko

Početnik

(10)

• »enko« je zabranjen
  • »enko« je autor ove teme

Datum registracije: 02.02.2003

• Poruku poslati

3

Srijeda, 05. Februar 2003

Razboji se nalaze u "Vojin Popovic".Mislim da ih ima u Novom Pazaru 80.Dobio sam informaciju da i sada rade.
Trebali su biti usavrseni(elektronika),medjutim nije se dalje otislo.Razboji rade na principu pneumatike(vazduha) i mehanike.Druge detalje ne znam.
Da kazem jos nesto.Pravljeni su u Josanici u nekadasnjoj sali "Partizan".
Toliko za sada
ESSELAMU ALEJKUM

Social bookmarks