Niste prijavljeni

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 20. Februar 2011

Citirano

Orginalno od zuti cvijet
Njegovo vrijeme tek dolazi, ako Bog da.

Eto, sad je predsednik BKZ-a i urednik revije Sandžak :)
我还记得

Lukman

Početnik

(10)

• »Lukman« je muško

Datum registracije: 13.01.2012

• Poruku poslati

22

Petak, 13. Januar 2012

Jahja Fehratovic je neduzan. Optuzili su ga zbog nicega. Knjigu "Bedova" je napisao jos kada je tek zavrsio srednju. I nemate pravo da omalazavate jednog tako genijalnog coveka. Ja ga licno poznajem i znam da je on jedan od najboljih ljudi koje znam. Ne preporucujemda ga vredjate. Bezobrazluk. X(

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

23

Petak, 13. Januar 2012

Ko ga omoalovazava? Prijatelju, procitaj jos jednom sve postove redom. Ja nisam nigde video neko omalovazavanje.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

24

Subota, 14. Januar 2012

Mislim da je Lukman mislio na ove nedavne verbalne napade na Jahju preko RTV-a, a ne na tebe, Fotograf
;)

Što se tiče tih napada, oni pokazuju svu mizeriju, bezobrazluk i pokvarenost autora teksta "Jahja kao Salman Rusdi". Bilo bi smiješno da nije GADNO.
Mislim da je roman štampan prije 10-ak godina, a u tom tekstu se neuki ljudi navode na pomisao da je štampan juče. Pa čak i da je juče štampan, on predstavlja hrabrost autora da sve devijacije u društvu predstavi u umetničkoj formi.

Ko god se usudio da napadne Jahju Fehratovića, koji nema ni najmanju mrlju u svojoj biografiji, samo je sebe ponizio.
我还记得

Social bookmarks