Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško
  • »Jahja« je autor ove teme

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1

Srijeda, 14. Maj 2008

James Blunt

Mnogo jak pevac , dobar, glas, dobre pesme. Jaki tekstovi, cudan jedinstven glas, sa puno emocija. Nemoj da pomislite da sam derpe al pravo momak peva. Zadnji album mu je mnogo jak. Ko ima brzi internet od mog moze na youtube da nadje spotove njegovih pesama 1973, Carry you home(moj favorit).
Druge pesme Anni, Out of my mind, Godbye my lover, Give me some love, One of the brighest stars....
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

2

Srijeda, 14. Maj 2008

Fenomenalan pevac!
Carry You Home je i moj favorit. Jedna od starijih poznatih je i : You’re Beautiful.
pink je dodao/la ovu sliku:
  • JB.jpg
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 14. Maj 2008

Za dobre pesme si stvarno u pravu, ima pesme sa finom cisto melodijum i lak tekst koji sa lako brzo nauci, zbog toga je i tako uspesan:)

a da ima dobar glas i da umije da peva sa time se nebih slozio, barem se meni njegov glas nista ne svidja, ipak kad cujem njegove pesme pocnem automatskim snjim da pevusim :)

pogle ovo, ovo je za mene pesma punih emocija : http://www.youtube.com/watch?v=YxQrPXPSVhQ

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

4

Srijeda, 14. Maj 2008

Drago mi je da ima i drugih koji slusaju njegovu muziku.

Dobra pesma je i Wiseman i Shine on. 8)

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

5

Srijeda, 14. Maj 2008

Mislim da njegove pesme covek zavoli odmah posle prvog slusanja. Bar je to bio slucaj kod mene. :)
Meni najdraze pesme su: Wisemen i Goodbye My Lover, kao i 1973.
Prijatan glas i dobre melodije cine svoje.

Inace, ono sto znam o njemu je da je bio vojno lice i da je pesma You´re Beautiful autobiografska, kao i vecina njegovih pesama (ako ne i sve?).
Posvetio je devojci koja ga ostavila. :]
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Datum registracije: 15.05.2008

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 15. Maj 2008

Jaci mu je prvi album mnogo. Inace, ne znam da li znate, on je britanski vojnik i bio je u Pristini 1999. godine u okviru NATO snaga i pre par godina je izdao dokumentarni film o tome. A ima i pesmu 'No Bravery' koja govori o povratku u jedno albansko selo gde je izvrseno etnicko ciscenje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 15. Maj 2008

Prico mi je drug, da je on imao devojku sa Kosova i da je bas njoj napiso pesmu.

Koji mu je to prvi album, koje su pesme?

Datum registracije: 15.05.2008

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 15. Maj 2008

Sve najbolje pesme su sa tog albuma. Album se zove Back to Bedlam. She is beautiful, Wiseman, Goodbye my lover, tears and rain...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 15. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Machiavelli
Sve najbolje pesme su sa tog albuma. Album se zove Back to Bedlam. She is beautiful, Wiseman, Goodbye my lover, tears and rain...

She is beutiful, WIseman, Goodbye my lover znam, ove druge neznam. o|

Social bookmarks