Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 10. Mart 2005

Zna li neko da li je moguce naci bolju cenu za let NY - Prague - NY nego 420 EUR?

22

Petak, 11. Mart 2005

Eh da je meni nac takvu cijenu za
KL - ? -BG/SA - ? - KL ja bih dolazio posle svakog semestra kuci. Ups... pa ja i dolazim svakog semestra kuci :D. Al da mi je nac takvu cijenu dolazio bih upo cijene :D
mogu ja da se potpisem i bolje...

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

23

Subota, 19. Mart 2005

ima li nasih u usa? a ako ima, ide li neko na net? a ako neko od njih ide na net, putuje li neko avionom?
amerikanci, javite se... :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

24

Petak, 25. Mart 2005

25. mart 2005. | 16:36 | Izvor: Beta
Beograd -- "Delta Holding" i "Aviogeneks" potpisali su ugovor o poslovnoj saradnji, čime nastaje nova aviokompanija.

Ugovor su potpisali potpredsednik "Delta Holdinga" Milka Forcan i direktor "International CG" Milorad Savićević. U saopštenju se navodi da se prvi letovi kompanije "Er Maksi" očekuju ovog leta.

Bivši generalni direktor "Jat ervejza" Predrag Vujović potvrdio je za Betu da će on obavljati dužnost direktora "Er Maksija". On je naveo da će u početku ta kompanija iznajmljivati dva boinga od jedne američke avio-kompanije
Daj boze! (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

25

Petak, 25. Mart 2005

Sad mi nije jasno na osnovu ove informacije, kakve to veze ima sa Low-Cost kompanijama?
Tashke verovatno zna, ali nece da nam kaze? :)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

26

Petak, 25. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Administrator
Sad mi nije jasno na osnovu ove informacije, kakve to veze ima sa Low-Cost kompanijama?
Tashke verovatno zna, ali nece da nam kaze?

Zaboravih da vam kazem da je i ova kompanija tzv. Low-Cost kompanija.bice bazirana po istom principu kao i ostale kompanije te vrste,znaci,alternativni aerodromi,jeftine karte,itd,itd.
A sad jel dobro? 8)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

27

Nedjelja, 27. Mart 2005

gledam: na ovoj strani sve sami bmw :)) (o) :))

pa tashke, bmw-brate, hvala na prilogu, ali imas li neku ideju, ili bolje receno cenu za letove iz usa? (za podsecanje: cena ny-prag za 420 eur)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

28

Ponedjeljak, 28. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Fahro
gledam: na ovoj strani sve sami bmw :)) (o) :))

pa tashke, bmw-brate, hvala na prilogu, ali imas li neku ideju, ili bolje receno cenu za letove iz usa? (za podsecanje: cena ny-prag za 420 eur)

Stvarno,sve sami bmw-i,samo bi administrator trebao da osvezi svoj avatar nekim novim bavarcem. :D
Fahro,sto se cena ovih tice,stvarno neznam.ako negde nadjem,javicu ti.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

29

Srijeda, 13. April 2005

Jos koja rijec o mogucnosti da Ryanair pocne letjeti za SiCG.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

30

Petak, 13. Januar 2006

Niskotarifna aviokompanija Wizz Air od 27. marta uvešće jeftine letove Zagreb - London, po ceni od 15 eura bez aerodromskih taksi, piše Jutarnji list.

Do 31. januara ponuđen je i ograničen broj karata po promotivnoj ceni za svega pet eura. U početku leteće se četiri puta nedeljno: ponedjeljkom, utorkom, četvrtkom i subotom. Karte po ceni od 15 eura već sad mogu da se kupe na internet stranici Wizz Air. Nakon avio-prevoznika German Wings, Wizz Air je druga low cost kompanija koja će redovno leteti iz Zagreba za evropske destinacije.

U februaru prošle godine ni jedna institucija Srbije nije odgovorila na ponudu popularne i jeftine avio-kompanije Ryanair da na aerodromima Beograd i Niš otvori svoj regionalni centar X( X( X(

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

31

Petak, 13. Januar 2006

Ko hoce da leti ko gospodin ide prvom klasom direktan let, ko hoce da se napati i da leti ko beda nek leti "low cost" i po nekim levim aerodromima. Leteo jednom i nikad vise:)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

32

Subota, 14. Januar 2006

Obzirom da te "bede"kako ih ti nazva kupuju godisnje po 200 novih Boing-ovih aviona,ocigledno da milioni putnika ne dele tvoje mislenje. ;)

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

33

Subota, 14. Januar 2006

Ocito je da ima dosta onih kojih nemaju para i onih koji bi da ustede koji evro al' nije to to. Da nisam leteo tim *ranjem pa da i prihvatim to sto pricas al' ovako tashske nemo solit pamet dje mesto za soljenje nije :] Da je to tako dobro nebi bogatasi leteli prvom klasom nego bi se svi ugurali po nekim kompanijama za sakicu evra i krpali se po levim aerodromima za koje nije niko ziv cuo. Ispade bolji ryanair i njemu slicni od svih ostalih hehe hehe
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

joku

Učenik

(10)

• »joku« je muško

Datum registracije: 04.06.2005

• Poruku poslati

34

Subota, 14. Januar 2006

björn neznam kakvo je tvoje iskustvo ali Ja sam ljetos leteo sa "germanwings".Na relaciji Berlin-Zagreb karta me je kostala 1,72€ i sa aerodromskim taksama,povratna karta je kostala 62€.Ja sam zadovoljan sa uslugom, a narocito sa cenom karte!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

35

Subota, 14. Januar 2006

Pa dobro ako si zadovoljan tim bolje. Zavisi kakve ko uslove trazi i kakvi su uslovi putovanja prihvatljivi za nekog. Sto se mene tice prva klasa je prva klasa:) Dodjem na odrediste totalno relaksiran i u vreme koje mi odgovara uz uslugu koja mi odgovara. Meni licno to odgovara a 1.72 evra dovoljno govori o prevozu i usluzi koju dobijes, bez podcenjivanja naravno:)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

36

Subota, 14. Januar 2006

Pa dobro, kad je covek u stanju da ne pravi razliku izmedju 1,76€ i 1000€, to jest, kad mu je sve jedno da li ce za istu stvar da plati jednu ili drugu pomenutu cenu onda je to druga stvar.

Odnos cene i kvaliteta kod jeftinih avio kompanija je visestruko bolji od istog odnosa kod renomiranih avio prevoznika.

Dakle kom se moze njemu se moze, ostalim smrtnicima ne ostaje drugo nego da uporedjuju cene.

U nemackoj karte za sluzbene letove prvom klasom dobijaju samo direktori kompanija, svi ostali radnici dobijaju economy ili biznis klasu.

E sad kad bih ja leteo prvom klasom u privatnoj reziji, morao bih, jel de, da budem istog ili barem pribliznog finansijskog stanja kao i ti direktori kompanija. Buduci da ja to nisam, ne ostaje mi drugo nego da skinem kapu nekim posetiocima foruma koji to ocigledno jesu ;)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

37

Subota, 14. Januar 2006

Citirano

Orginalno od björn
Zavisi kakve ko uslove trazi i kakvi su uslovi putovanja prihvatljivi za nekog. Sto se mene tice prva klasa je prva klasa:)

Bogoti shuti ne pravi se tu. Bas me interesuje dje si to puutovo prvom klasom.

Ja iskreno da kazem nijesam putovo tim lowcost te ne mogu sudit, al bar sam ove godine preleto jedno 10 pua i to Air France, Lufthansa i British Airways a pola od toga u Biznis klasi (opet preduzeca placa te more se) i mogu ti rec vala ne vido dje je tu neka razlika, osim u parama.
Brate ode po evropi max leta je 3 sahata i za tri sahata vala k haje da tefrenise te da plati 1000€ a jok 50€ e tme svaka cast.
Drugo je kad bi putovo za Kinu, e tu kad bi mogo iso bi prvom klasom, al i to brate ne znam ni sma kolko kosta?

Te opet Bjork ne tera dokolicu i nemo bit smijesan. Sad bre ni u ovim normalnim kompanijama nemas nikakvog luxa, cak ni da jedes nema vise ljutski no jedno sendvice i to nesto bajato.
malo za promenu

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

38

Subota, 14. Januar 2006

Nekom je dovoljno da se samo zapita zbog cega su nastale te kompanije i sve ce mu bit jasno.a nekom nije.Nacionalne kompanije drze monopol i mogu da drze cene kolike hoce a koje nikako nisu u skladu sa njihovom ponudom.Pa ja sam povratnu kartu sa JAT-om platio 490$ a reko low-cost kompanija ista bi me kostala sa sve taxama oko 90$!a u JAT-u kao u malo boljem autobusu!Sto hadalj rece,snedvic nebi dao ni kokoskama a kamoli ja da ga pojedem.
E sad ovo sto bjorn prica,ceo njegov post se moze smestiti u temi "Nista bez pazarske prde".

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

39

Nedjelja, 05. Mart 2006

Ryanair dolazi u Crnu Goru

Irski niskotarifni avio-prevoznik Ryanair planira da ove godine uđe na crnogorsko tržište, saznaje podgorički dnevnik "Vijesti" u Vladi Crne Gore.

Ryanair je izrazio interesovanje da, početkom 2006. godine, počne pripreme kako bi na jesen počeo redovan saobraćaj sa aerodroma u Tivtu ili Podgorici, preneo je list iz Preliminarne analize uticaja uvođenja low cost avioprevoznika na crnogorsko tržište, koji je razmatrala Vlada.

Ryanair je jedna od najvećih i najuspešnijih niskotarfinih kompanija, pa Vlada ima pozitivan stav o njenom ulasku na crnogorsko tržište. "Generalno gledano, ulazak ovih prevoznika u Crnu Goru predstavlja jednu od najvećih, ako ne i najveću priliku koja se pruža da bi se izuzetno brzo i trajno povećao broj gostiju koji u Crnu Goru dolaze iz zapadne i, potencijalno, istočne Evrope", navedeno je u analizi.

Vlada Srbije prošle godine nije ni odgovorila na dopis u kome je Ryanair izrazila interesovanje za ulazak na srpsko tržište. Srbija i Crna Gora je jedina zemlja u okruženju iz koje ne lete jeftini prevoznici, poput Ryanair . S tim kompanijama već je moguće poleteti sa hrvatskog aerodroma Ćilipi, a svoje baze imaju u Sofiji i Budimpešti.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

40

Petak, 05. Maj 2006

Nesto se u Srbiji ipak desava

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Social bookmarks