Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Ahmed

Učenik

(10)

• »Ahmed« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 28. Februar 2008

Jos jedan zidovski masakr u Gazi

U protekla 24 sata u Gazi je ubijeno 27 Palestinaca ukljucujuci sestoro dece,troje iz iste porodice.Najmladja zrtva je sestomesecna beba.Povodom zadnjih dogadjaja u Gazi, iz Tokia se oglasila Condoleezza Rice, i rekla da "raketni napadi iz Gaze moraju prestati?"
Prokleti bili zidovi do Sudnjeg Dana!

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

2

Petak, 29. Februar 2008

uh.... dokle vishe ;(

Neka je Allahovo dz.sh proklestvo na zidove i na sve one koji rade protiv Islama i Muslimana.
A prokleti i jesu zidovi jer ih je Allah dz.sh Gospodar tvoj, moj, svija Nas, Zemlje, Nebesa i svega shto je stvoreno Njegovom voljom opiso u Suri El-Fatiha-i.

I Allah dz.sh je obecho da che ih pustiti da rade na ovom dunjaluku ono shto oni hoche a da neche imati nishta na Ahiretu, i naravno InshAllah shto bi' nas svija obradovalo a to je da dok smo zhivi vidimo i njihovu patnju a dovoljna je njihova patnja i na ovom dunjaluku je shto hi je Allah s.w.t.a ostavio u zabludi sve do Sudnjeg Dana. :)

Kondoliza Rise je samo jedna prokleta shejtanka koja se pozicionira kao Demokratichna smrdulja.

Ajd ja da ne torochem hochu neshto rech shto ne treba jer....

Selaam Alejkum, da vas Allah dz.sh uputi na pravi put.

Da nam samo Allah dz.sh podari svako dobro, sabora i da nas ojacha u Islamu tako da ne budemo od onih koje je Allah dz.sh ostavio u zabludi zbog njihovih grijeha prema sebi.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

3

Petak, 29. Februar 2008

Ja ipak mislim da smo zbog svega ovoga sto nam se desava najvise krivi mi muslimani.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Ahmed

Učenik

(10)

• Poruku poslati

4

Subota, 01. Mart 2008

Jos 27 Palestinaca je ubijeno,ukljucujuci troje dece u napadima zidova tokom noci na pojas Gaze!
Izgleda da za zlocine i teror nad muslimanima ne postoje nikakva medjunarodna pravila i organizacije.Jesu li i muslimanska deca, deca?Ljudska prava i demokratija na koju se toliko pozivaju vazi samo izgleda za sinove majmuna i svinja.

• »diskutant08« je muško

Datum registracije: 26.02.2008

• Poruku poslati

5

Subota, 01. Mart 2008

Tesko mi citat ovo,tesko...Kondoliza i Ameriko smradna ,neprijateljska!Vi ste im dali Izrael i drzavu,insaAllah nece biti ni cionista niti njihove cionisticke drzave zbog njihovog ovakvog zlocinackog ponasanja!!!
Ovo ubijanje nase dece ce nas samo ujedinit i ojacat!!! X(

Izrael je nastao na krvi i proterivanju Palestinaca,to nikada ne smijemo zaboraviti,nikada!!!
Ovaj potpis je gramaticki ispravan i orginalan.

Ahmed

Učenik

(10)

• Poruku poslati

6

Subota, 01. Mart 2008

Slike koje emituje Aljazeera su stravicne, a broj zrtava se popeo na 60 u zadnja cetiri dana.Prema izjavama stanovnika Gaze, zidovska pahcad pucaju na sve sto se krece,i u zadnjim napadima ima dosta zena i dece medju mrtvim i povredjenim.Arapski lideri sute,a o kjafirima da ne govorimo.Dovite za bracu u Palestini koja su muslimane u Bosni na svaki nacin pomagali tokom srpske agresije.

NP u srcu

Početnik

(10)

• »NP u srcu« je muško

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 02. Mart 2008

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM!

Hej Allahu, Uzviseni, Gospodaru Svjetova. Ti olaksaj nasoj braci Palesitncima Svojim olaksanjima. Ti nam dadni ono sto je hajr za nas muslimane i uputi nas na put kojim si Ti zadovoljan, na put jedinstvenosti i izbrisi sve razlike medju nama. Ti olaskaj svim pravim muslimanima i muslimankama i dadni da budemo od onih Tvojih robova koji su opisani u hadisu kao oni koji istinski osecaju bol kad se bilo gde nad muslimanima cini nepravda i teror. Zastiti bracu Palestince Svojom zastitom i pomozi nam protiv Jevreja koji sire smutnju i teror.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 02. Mart 2008

Citirano

Orginalno od @ef
Ja ipak mislim da smo zbog svega ovoga sto nam se desava najvise krivi mi muslimani.

Sve dok ne shvatimo da smo mi krivi da je sve do nas da nas drugi nikad nece braniti, i boriti za nas Jevreji ce ubijat ovalike muslimane.

Dok ne shvatimo da je nauka nas put , da je prospetitet i liderska uloga u svemu nas put nista od nas.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 02. Mart 2008

Citirano

Orginalno od NP u srcu

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM!

Hej Allahu, Uzviseni, Gospodaru Svjetova. Ti olaksaj nasoj braci Palesitncima Svojim olaksanjima. Ti nam dadni ono sto je hajr za nas muslimane i uputi nas na put kojim si Ti zadovoljan, na put jedinstvenosti i izbrisi sve razlike medju nama. Ti olaskaj svim pravim muslimanima i muslimankama i dadni da budemo od onih Tvojih robova koji su opisani u hadisu kao oni koji istinski osecaju bol kad se bilo gde nad muslimanima cini nepravda i teror. Zastiti bracu Palestince Svojom zastitom i pomozi nam protiv Jevreja koji sire smutnju i teror.

Amin ja Rabbi
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 03. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Jahja

Citirano

Orginalno od @ef

Dok ne shvatimo da je nauka nas put , da je prospetitet i liderska uloga u svemu nas put nista od nas.

Nas put je iman,tewhid,ispravna akida i borba protiv ovakvih koji nas masakriraju...Dzaba tebi izuchavanje onoga shto Zapad zove naukom (uzgredbudirecheno to i nije nauka),oni to samo zovu tim imenom da bi to plasirali i proturili muslimanima,daleko su oni od prave nauke,jer zdrava nauka se ne mozhe sukobit sa Kur'anom nikako...Dzaba tebi stotinu diploma i kjafirskih priznanja dok te ovi kolju i masakriraju...Mi cemo da pobedimo kad ustanemo svi na sabah,kad nas u mesdzidu bude na sabahu ko na dzumi shto nas ima,kad budemo uchili akidu ispravnu i tewhid,jer bez tewhida i akide nema islamske drzhave,ni hilafeta,ni nauke ako hoces...O nauci mozhemo da razgovaramo,tek kad nauchimo osnove vjere,da znamo Kome mi to robujemo,kako Mu treba robovati,pa ces da vidish onda rezultate...Danas muslimani imaju i znaju sve osim ispravnog vjerovanja...Nedostatak ispravnog vjerovanja je i uzrok svega shto se dogadadja nama,rezultat nashih grijeha je uzrok,jer kad ne bi imali grijeha,Allah bi nam dao tu lidersku ulogu o kojoj ti prichash...A ovako je nazhalost sve to fikcija u tvojoj glavi...
Svaki musliman treba da stane i razmisli,hoce li ono shto mu nudi zapad,a shto oni nazivaju lijepim imenima kako bi to ostalo prihvatljivo u svijesti ljudi,pa koriste razna lijepa imena pokushavajuci najodvratnije stvari da predstave na najljepshi nachin,pa kazhu za opshtu izopachenost i pokvarenost da je sloboda mishljenja to,pa kazhu,"Ti ne znash shta je umetnichko delo,shta je umetnost",ne znash shta je knjizhevnost,daleko si od nauke...Svi znamo da je ovako,evo pogledajte samo najobichnije vijesti,i ova deca shto stradaju,govore spikeri: "pola od toga su civili,ostalo su ekstremisti..."
e jadni ekstremisti,e jadni mi kad od takvih hocemo uzet nauku i trazhit prosperitet od njih i u njihovom veshto zapakovanom poklonu za neuke muslimane.
Nash put je put ashaba,a ne put nevjernika i njihovog oponashanja kroz njihovu nauku,i njihovu knjizhevnost,i njihovu umetnost,a za najljepshe stvari i najuzvishenije stvari i ibadete kod Allaha,to se kod njih naziva najpoganijim i najruzhnijim imenima,kao terorizam,ekstremizam,zhene nam nazivaju pokretnim shatorima,a mi hocemo nauku njihovu,dok nas oni kolju i medijski i na bojnom polju...
Ispravno vjerovanje nama treba,treba nam ugled na prve generacije,jer kazhe imam Malik: "Nece uspijet potonje generacije osim na nachin kako su tu uspele prve generacije ovoga ummeta."
jasno ko dan.

Ahmed

Učenik

(10)

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 03. Mart 2008

Izraelske snage, su se u ponedeljak povukle iz Dzabalije, posle petodnevnih napada, u kojima je ubijeno 117 ljudi,medju kojima je 35 dece, i 10 zena!
Iz institucija "demokratskog" svijeta SB, i drugih, nije cak dosla ni osuda zidovskih napada.

Social bookmarks