Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 16. Mart 2006

Jos nije kraj sa evrovizijom!!!

Dosao sam do informacije da sto se tice nasih predstavnika za evroviziju nije sve gotovo ...

RADIO TELEVIZIJA SRBIJE
Beograd, 16.03.2006.godine

SAOPŠTENJE POVODOM NEUSPELOG IZBORA PREDSTAVNIKA SCG NA EUROSONGU 2006 U ATINI

Radio Televizija Srbije obaveštava javnost da je generalni direktor RTS Aleksandar Tijanić večeras od svog kolege generalnog direktora RTV Crne Gore Radovana Miljanića primio pismo sledeće sadržine:

„Pozivamo Vas da kao predsjednik Upravnog odbora UJRT-a VERIFIKUJETE pobjedničku kompoziciju sa takmičenja „Evropesma-Europjesma“ SCG za 2006.godinu.

Takodje Vas kao podpredsjednik UO UJRT-a molim da primijenite Pravilnik takmičenja i prihvatite zaključak Kontrolora procedure glasanja.

U krajnjem, donesite odluku o regularnosti takmičenja.
S poštovanjem...“

Generalni direktor Radio Televizije Srbije Aleksandar Tijanić je odgovorio pismom sledeće sadržine:

„Upravo sam dobio Vaše pismo kojim me „pozivate da u svojstvu predsednika Upravnog odbora UJRT verifikujem pobedničku kompoziciju sa takmičenja „Evropesma-Evropjesma“ SCG za 2006.godinu “.

Dozvolite da Vas podsetim da je sednica Upravnog odbora UJRT održana dana 14.03.2006.godine u Beogradu i da smo zajedničkim saopštenjem obavestili javnost da se nisu stekli uslovi za odredjivanje predstavnika SCG na takmičenju „Eurosong 2006“ u Atini. Podsećam Vas da smo tada jednoglasno konstatovali da je neophodna hitna promena Pravilnika o takmičenju jer je njegova neodgovorna primena već drugu godinu omogućila da pesme favoriti iz Srbije ostanu bez ijednog poena. Doduše, članovi UO UJRT iz RTVCG su pristupanje ovom poslu uslovili prethodnim potvrdjivanjem navodne pobede pesme koja je po tom Pravilniku dobila najveći broj bodova.

Iz teksta pisma koje ste mi, kao generalnom direktoru Radio Televizije Srbije, uputili, razumeo sam da predlažete novu sednicu Upravnog odbora UJRT, na kojoj bi trebalo doneti novu odluku.

Molim Vas da potvrdite ovaj predlog, kako bih stručnoj službi UJRT naložio sazivanje sednice u skladu sa normativnim aktima naše zajedničke organizacije.

Istovremeno Vas obaveštavam da sam zatražio podršku od Uprave „Pesme Evrovizije“ da se u našoj zemlji organizuje novo izborno takmičenje sa po pet prvoplasiranih izvodjača na kvalifikacionim festivalima, predstavnika RTVCG i RTS. Tom prilikom bi se, u zajedničkoj emisiji dve televizije, glasovima gledalaca odredio pobednik i samim tim predstavnik SCG za „EUROSONG 2006“ u Atini.

S poštovanjem...“

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 16. Mart 2006

iskreno...

bash me briga da li chemo imat predstavnika ili nechemo...

ali isto iskreno,vishe su zasluzhili Flamingosi nego No Name...

nejse...
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 16. Mart 2006

Ako usvoje da bude novo takmicenje i da se glasa samo sms pobedice flamingosi sigurno ... I treba, po meni su oni za sluzili da idu ...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 17. Mart 2006

istina...

No Name sve neki peshkiri (izvinite na izrazu)...

a i pesma im nije za evroviziju,dok je pesma flamingosa,prava pesma za jedno takvo takmichenje...;)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

5

Petak, 17. Mart 2006

Citirano

Orginalno od smeker
Dosao sam do informacije da sto se tice nasih predstavnika za evroviziju nije sve gotovo ...

Ne znam da li su tvoji predstavnici, ali moji sigurno nisu, niti No Name, a niti Flamingosi. Moj predstavnik je bio Enes i nije se plasirao dalje.

Tako da me je baš briga hoće li otići No Name ili Flamingosi ili niko.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

6

Petak, 17. Mart 2006

Izvini spain a u koju drzavu zivis?

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

7

Petak, 17. Mart 2006

A u kojoj državi žive Ed, Hadalj, harunh, itd.?

Hvala.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

8

Petak, 17. Mart 2006

Ne bih da nastavljam raspravu jer bezimo sa teme ali mogu da ti kazem da ja prilog od Ed-a, Hadalj-a, harunh-a nigde ne vidim jedino ako si im ti ovlasceni zastupnik! Trebao bi pored tvog posta stavis u zagradi (ovako misle Ed, Hadalj, harunh, itd.?) :)) :)) :)) :))

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

9

Petak, 17. Mart 2006

Ja sam naveo Ed-a, Hadalja, itd. samo kao primjere ljudi koji žive u Francuskoj ili Njemačkoj, a nisu niti Njemci, a niti Francuzi.

Moj predstavnik može biti samo iz Bosne i Hercegovine (moje matične države) ili iz Sandžaka. Kako ja mogu na evroviziji navijati za Srbe ili Crnogorce pored mojih Bošnjaka iz Bosne ili Sandžaka?

Dakle, ja govorim za sebe, a ne za tebe. Ti kažeš da su to "naši" predstavnici, a ja sam se samo ogradio i rekao da moji nisu.

E sad, tebi kao da zasmeta to što ja ne priznajem njih kao svoje predstavnike, pa mi postavljaš ova neka dječija i naivna pitanja: a gdje živiš?

Ako su tvoji predstavnici neka ti ih nek te predstavljaju, ali moji nisu.

Hvala.

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

10

Petak, 17. Mart 2006

Nasi,vasi,moji,tvoji...
Zivim u SCG i za njihovog-naseg predstavnika cu da navijam. :D -po strani sve ostalo.
Steta bi bilo ako ne bude niko otisao,jer to je prilika da se pokazemo svetu u najboljem svetlu.Ipak ako SCG ili samo Srbiji bude bolje,onda ce i nama koji zivimo u istoj biti bolje,zar ne?

Ipak sam vise za Flamingose ili pak za nekog sasvim treceg.No Name su imali svoju sansu i sta ce opet
misli globalno-deluj lokalno

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

11

Petak, 17. Mart 2006

Citirano

Orginalno od global
Ipak sam vise za Flamingose ili pak za nekog sasvim treceg.No Name su imali svoju sansu i sta ce opet

U POTPUNOSTI se slazhem sa tobom. Moj favorit su bili Flamingosi i Ana Nikolic. Ali, poshto Ana Nikolic nije u konkurenciji ja sam za Flamingose. I mnogo me nervira shto se odmah gleda kroz prizmu politike i nacionalnosti. Glasacemo za Flamingose!! (o)
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

12

Petak, 17. Mart 2006

Selam

Citirano

Orginalno od Spain
A u kojoj državi žive Ed, Hadalj, harunh, itd.?

Hvala.

Spain potpisujem. Bez brige. :D ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

13

Petak, 17. Mart 2006

Edina, kroz koju onda ti to prizmu gledaš i odakle ti pravo da moju prizmu svrstavaš u političku ili nacionalističku?

To što tebe ili nekog drugog nervira mene uopše ne zanima, jer je to očigledno tvoj problem, a ne moj.

Dakle, mene može predstavljati samo neko moj, Bošnjak neki. Jer samo je tad pravi moj predstavnik. A ostale gledam samo kao tuđe.

Kada je riječ o muzici gledam na sve podjednako u muzičkom smislu. A kada je riječ o predstavljanju, onda gledam ko je moj, a ko nije moj.

Dakle, ko će mene predstavljati? Biram nekog svojeg. A koja je pjesma kvalitetnija biram po kvalitetu muzičkom.

Ako bi se u određivanje kvaliteta muzičkog djela umiješala nacionalnost onda bi to bilo pogrešno. To bi bilo ovo što ti govoriš (politika, nacionalizam na nemjestu). Dakle, prilikom ocjenjivanja ne smije se desiti da se ocjenjuje po nacionalnosti već po kvalitetu muzičkog djela.

A kada se vrši odabir onoga KO ĆE TEBE PREDSTAVLJATI, onda biraš nekog svojeg. Za mene su moji Bošnjaci i ja za njih navijam. To nije ništa pogrešno, zlo, itd. Nasuprot to je dobro.

E drugo je sad ako neko više osjeća Srbe svojim nego Bošnjake u Bosni i Hercegovini. To je već nešto drugo i ja tu ništa kriv nisam.

Hvala.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

14

Petak, 17. Mart 2006

:)) :)) :)) svaka ti je na mestu (o) (o) (o) (o) (o) Mnogi su tako govorili "ALI SAMO GOVORILI"!!!

Da nisu dozvolili nasem bosnjaku Enesu Ukicu da ucestvuje na takmicenju sigurno bih razmisljao kao ti ali ...

Moj favorit su Flamingosi i mislim da bi oni dobro prosli na Evroviziji.

Moj ti je savet da se odreknes drzavljanstva SCG i da prihvatis Bosansko posto je to jos uvek izvodljivo ...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

15

Petak, 17. Mart 2006

Pa ti Spaine navijaj za Harisa Varesanovica :D pjesma :"Lejla" sto je napisao onaj kako se zove.....Zeljko Joksimovic iz SiCG :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

16

Petak, 17. Mart 2006

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

17

Petak, 17. Mart 2006

Zašto bih se odricao državljanstva SCG, neka ga nek ima, a rado bih imao i državljanstvo BiH.

šmekeru, jel ti to pokušavaš na neki način mene ismijati? Napraviti budalom? Zato što volim svoj narod? i što svoju ljubav ne poklanjam Srbima i Crnogorcima?

Ako u tome treba da ispadnem smiješan, rado ću biti najveća budala, ali ja ne mogu voljeti Srbe i Crnogorce (što ne znači da ih mrzim). Mogu voljeti Bošnjake, a biti fer i korektan komšija Srbima i Crnogorcima.

Eh, kada li će se naši Bošnjaci osloboditi podaničkog mentaliteta i kompleksa niže vrijednosti.

Kada li će biti dostojanstveni.
I ništa drugo ne znaju osim da hvale i veličaju drugog, a svojeg da ismijavaju, psuju, napadaju i ponižavaju. Žalosno.

Hvala.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

18

Petak, 17. Mart 2006

Cekaj ba ,polako Spain...Nemoj tako...Nije te niko ismijavo (ne branim smekera-osjecam se da sam ja kriva za ono sto rekoh)...samo sam rekla mozes navijati za Harija Varesanovica,pa ko sto i jeste:vecina Sandzaklija navijat ce za nase :) to se i ocekuje :)
Nezamjeri,niko te nije ismijao....izvini ako mislis da jeste.
Ajd uzdravlje :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

19

Petak, 17. Mart 2006

Nije se odnosilo na tvoje postove, naravno, jer ti si se šalila fino. Više sam se osvrtao na šmekerove postove.

Hvala.

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

20

Petak, 17. Mart 2006

Kao prvo, tamo niko nije otishao da predstavlja tebe nego nashu zemlju. E sad, sve zavisi gde ti zivish. Poshto vidim da si neka "neobichna" lichnost ne znam shta da ti kazem. Onda definitivno treba da navijash za Harija, ili za koga vec hocesh, to me uopshte ne interesuje.
Reci cu ti samo jedno. Trebalo bi da isposhtujesh tudja mishljenja ipak je ovo otvoreni forum i svako ima pravo da kazhe ono shto misli. Gde bi nam bio kraj kad bismo svi bili apsolutno jednaki.
I josh neshto.. Necu vishe da nasedam na provokacije.

PoZz...
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

Social bookmarks