Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »pustinjar« je muško
  • »pustinjar« je autor ove teme

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 28. Mart 2005

Jubilej "Glasa islama"

U subotu je oko 19 casova u novim prostorijama Mesihata islamske Zajednice Sandzaka obiljezen jubilej povodom 100-tog broja "Glasa islama", glasila pomenute institucije.

Tim povodom je uprilicen koktel, kome su se odazvali brojni gosti saradnici lista, kolege novinari, zvanicnici islamskih zajednica Sandzaka, kao i predstavnici nevladinih organizacija, kao i gosti izvan granica Sandzaka iz redakcija saradnickih listova i publikacija.

Nakon uvodnog dijela obracanja gostima, gdje je glavni i odgovorni urednik ovog jedinog glasila islamske Zajednice na nasim prostorima Smailovic Fahrudin poselamio prisutne i pozelio im dobro doslicu, zamolio je Muftiju sandzackog Muamera ef. Zukorlica da se obrati prisutnima.

Muftija je u svom govoru istakao znacaj "Glasa islama" sa svim posebnostima koje je taj mjesecnjak ponio obzirom na vrijeme u kojem je poceo izlaziti i pod kojim uslovima (kompletan izvjestaj sa svjecanosti poslusajte danas, ponedeljak od 12 sati na 101.7Mhz)

A mene zanima misljenje Vas forumasa, onih koji su bili na svjecanosti, ili onih koji nisu.

U svakom slucaju jedan veliki (o) za jubilej

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

2

Citirano

U svakom slucaju jedan veliki za jubilej

Slažem se sa tobom. Ipak, nije lako izdati 100 brojeva, i to ne bilo kakvih.
Glas Islama je stvarno jedan od boljih listova ( a nešto ih i nemamo puno) kod nas, i zaslužuju svaku pohvalu.
(o)

"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

3

Sve čestitke uredništvu lista Glas islama, na ovom veoma važnom i za ljude koji rade na listu posebno značajnom jubileju ( jer ipak 100-ti rodjendan nije mala stvar )...

A pošto je moj veliki prijatelj Pustinjar zatražio mišljenje prisutnih, ukratko moje mišljenje bi bilo to, da je cela svečanost iako sromna u suštini bila na veoma zavidnom nivou...

Pozdrav

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od pustinjar
A mene zanima misljenje Vas forumasa, onih koji su bili na svjecanosti, ili onih koji nisu.

Srdacne cestitke na znacajnom jubileju.

I kritika sto su zaboravili da na taj koktel pozovu sve koje su trebali pozvati. Mene, na primjer :D.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »pustinjar« je muško
  • »pustinjar« je autor ove teme

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 29. Mart 2005

Nazalost, mislim da se iz prilozenog vidi ko je sve bio pozvan!

Moj prijatelju ED, da si blize licno sam ti htio uruciti pozivnicu, jer mi nismo zaboravili na nase saradnike :O

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 16. Maj 2005

Cestitka "Glasu islama", insallah da docekamo i njegov 900. jubilej. (o)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 04. Januar 2007

Ovogodisnji januarski broj Glasa islama je proslavio 10 godina svog izlazenja.

Dat je prijedlog da se oformi i njegov podlist namijenjen zeni muslimanki. Vidjecemo da hoce li biti odobren...
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Social bookmarks