Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško
  • »faCHo« je autor ove teme

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 19. Novembar 2005

JUBILEJ

Ja sam danas imao mali jubilej,
5god u istoj firmi!
U Svajcarskoj skoro svaka firma
daje poklon na taj dan!
Dobio sam buket cveca+ 2 dana odmora + 500 CHF
(proslavlja se na svakih 5 god)!
Mislim da u Nemackoj ima nesto slicno!
A kod vas?

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

2

Zemlja obecana... :/

Chestitamo petogodishnjicu... :)
Kod nas? E, Faco, Faco...
Ne mogu da govorim u ime svih, mozda u Pazaru postoji neka firma koja se pomalo razlikuje kad su takve stvari u pitanju ali...
1) Mislim da moja firma ne zna ni kad je njoj samoj godishnjica osnivanja (tj. njeni chelnici),
2) Kad bi mi za 8. mart poklonili parche papira sa porukom ili neki cvet ili... bilo shta, bila bih srecna, a kamo li da ochekujem da ce da pamte kad su mene zaposlili...

Nadam se da ce tvoj post stici do "pravih ushiju" i da ce se makar neko setiti da nekome od svojih zaposlenih ulepsha jubilej lepim gestom.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

3

Jubilej

A sta bese to?!

Bilo je i meni pre nekoliko nedelja "jubilej" 5-godina kako radim.Ali takvo nesto se nije desilo,a i u narednih 50-godina da radim za njih nece se desit!!!

Jos povrh toga 500 CHF..................to nemogu sebi da dopustim da sanjam a ne da mi se desi u javi :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 20. Novembar 2005

U mojoj firmi imaju obiljezavanja tih jubileja, tj. godisnjica radnika. Ne znam tacno da navedem sta i kako jer ja jos nijedan jubilej nisam dostigo, ali znam da ima.

Firma je u Novom Pazaru. :)

To treba da je praksa svih firmi, jer se na taj nacin razvija ta kolektivna svijest, itd. Ljudi onda brinu za firmu vise, itd. To mu dodje ko stimulans. Ako bi firmasi razmislili shvatili bi da ima takve stvari mogu donijeti poboljsanja u poslovanju.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 20. Novembar 2005

@ Spain Sad si se izdao :) gde radis, jer je to jedina firma koja obelezava jubileje. Sta mislis jeli fer da kazem glasno koja je ? :] ............................................ No way, necu ne brini se.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 21. Novembar 2005

Mojne tischu. ;)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 21. Novembar 2005

Ranije u bivsoj yu su imali obicaj da daju sat, tako.. za 10, 20, 30 godina. Lijep adet
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Social bookmarks