Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško
  • »PAUK_« je autor ove teme

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 17. Oktobar 2004

JUNGOV TEST

Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 17. Oktobar 2004

Vidi prevedi mi ovo na bosanski Pauche ...
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 18. Oktobar 2004

Tutinac, zao mi je. Jedino ako neces da platis. 5 EURA ti je sa engleskog na srpski a 7 sa srpskog na engleski. Znas kako je?!? Mora od neceg da se zivi... :]

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

11-56-44-56

Voleo bih da vidim još nečiji rezultat...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

5

eve ti i moj prije no sto odem spit

Your Type is
INFJ
Introverted Intuitive Feeling Judging

44 67 22 11

Strength of the preferences %

Qualitative analysis of your type formula

You are:
moderately expressed introvert

distinctively expressed intuitive personality

slightly expressed feeling personality

slightly expressed judging personality

malo za promenu

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

6

Evo mojeg....

Your Type is
INTP

Introverted 11
Intuitive 78
Thinking 67
Perceiving 44

slightly expressed introvert

very expressed intuitive personality

distinctively expressed thinking personality

moderately expressed perceiving personality

7

Zanimljivo dje se nadje ova tema ovde jer sam ja na jednom od predmeta (menadzmentskih) radio upravo ovaj test.. profesor nam dao da radimo. Ne secam se tacno brojki al znam da sam tip isti ko beksa, samo sa razlicitim raspordeom koeficijenata onih osobina.. INFJ Counselor Idealist mi bude tipa (300d benzinac :D).. Pogledajte koji vam je tip (specificni) od te vase kategorije.. Meni je ko sto rekoh Counselor Idealist, i pogledajte koje su poznate licnosti u toj kategoriji.. Kod mene je i sam Carl Jung :D
mogu ja da se potpisem i bolje...

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Zanimljivo dje se nadje ova tema ovde jer sam ja na jednom od predmeta (menadzmentskih) radio upravo ovaj test.. profesor nam dao da radimo. Ne secam se tacno brojki al znam da sam tip isti ko beksa, samo sa razlicitim raspordeom koeficijenata onih osobina.. INFJ Counselor Idealist mi bude tipa (300d benzinac :D).. Pogledajte koji vam je tip (specificni) od te vase kategorije.. Meni je ko sto rekoh Counselor Idealist, i pogledajte koje su poznate licnosti u toj kategoriji.. Kod mene je i sam Carl Jung :D

Au nista manje nego kao beksa.Da ti to ne cinis shirk nad sobom. :D Vredni si ti kao covek puno vise zasto si lazno skroman a? Taman da pomislim da se nas pametni fingerbroken prizemljio kad on skide plast uporedjujuce se ni manje ni vise Carl Jung ne finger ti si jos bolji od njega Veruj mi!!!

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

9

Evo i mene :D

Your Type is
ENFJ
Extroverted Intuitive Feeling Judging
1 11 22 56

You are:
slightly expressed extrovert

slightly expressed intuitive personality

slightly expressed feeling personality

moderately expressed judging personality

Pazi koju igru igras.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

10

Jes da mi je malo zardjo engleski, al nekako uspeh sve da odgovorim :)

Your Type is
ISTJ
Introverted, Sensing, Thinking, Judging

89, 33, 28, 11

You are:

* very expressed introvert :) :O
* moderately expressed sensing personality
* moderately expressed thinking personality
* slightly expressed judging personality

:]

11

Utorak, 19. Oktobar 2004

mogu ja da se potpisem i bolje...

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

12

Utorak, 19. Oktobar 2004

E tamna pomisli podmuki ce se smirit kad ono novo izvoriste njegove arogantnosti. Pitam se kakav je ovo covek kad mu srecu cini pisanje ovakvih postova pa da nebi slucajno neprimetila upucuje me da vidim to remek delo.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

13

Utorak, 19. Oktobar 2004

Citirano

Originalno od PAUK_
Tutinac, zao mi je. Jedino ako neces da platis. 5 EURA ti je sa engleskog na srpski a 7 sa srpskog na engleski. Znas kako je?!? Mora od neceg da se zivi...

A na bosanskom...
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 19. Oktobar 2004

Fingeru, TI i JA i eto jos vrlo malo nas

INFJs are gentle, caring, complex and highly intuitive individuals. Artistic and creative, they live in a world of hidden meanings and possibilities. Only one percent of the population has an INFJ Personality Type, making it the most rare of all the types . ;)

malo za promenu

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

15

Srijeda, 20. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Dakle, Jung, Fingers i Hadalj, su u ovih 1%. Cestitamo! (o)

Koliko mogu zakljuciti, ovaj Jung je izgleda mnogo opterecen sobom. Stavio se u neku manjinu, valjda voli tako. Hodi mu ga znadi. Opasno je to, auuu, toga se treba oslobodit podhitno. Uh sto nije sad Jung tu da mu odrzim par dersova. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

16

Srijeda, 20. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Koliko mogu zakljuciti, ovaj Jung je izgleda mnogo opterecen sobom. Stavio se u neku manjinu, valjda voli tako.

Ada Gery noije se on tu turio no ga je sam Allah odabro, a tu se ne more nista :D
malo za promenu

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

17

Subota, 23. Oktobar 2004

bas me interesuje kako ovo Gery bira teme da ukaze na "Nepravdu". Sto bas na JUNGOV TEST, jel to neka simbolika il sam onako?
malo za promenu

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

18

Petak, 22. April 2005

Esselamu alejkum

Your Type is
ISTJ
Introverted Sensing Thinking Judging
22 1 88 67

You are:
• slightly expressed introvert
• slightly expressed sensing personality
• very expressed thinking personality
• distinctively expressed judging personality

Zanimljiv test, tek sad ga uradih. Pazarac, isti smo tip, mada su brojke nešto drugačije. Evo šta kažu o našem tipu...

The Portrait of the Inspector (iStJ)
Inspektor pažljivo i temeljito pazi na ljude i institucije oko njih. Čineći gotovo 10% populacije, Inspektore karakteriše odlučnost u konkretnim situacijama, čuvari su institucija, i kada bi samo jedan pridjev mogao da ih opiše to bi bio "superpovjerljiv". Bilo da su na poslu ili u kući, na inspektore se može osloniti, naročito kada su u pitanju ljudi i proizvodi za koje su zaduženi - tiho osiguravajući da se postiže potreban nivo kvaliteta i da se oni oko njih pridržavaju određenih standarda ponašanja.
Ovi tihi ozbiljni čuvari nemaju povjerenja i simpatija prema blještavosti u govoru, oblačenju i životnom prostoru. Njihov govor je jednostavan i prizemljen, njihova odjeća je radije konzervativna nego po zadnjoj modi, njihov dom i radni prostor je uredan i tradicionalan, radije nego luksuzan. U njihovom izboru lične svojine (automobili, namještaj, nakit...) cijena i izdržljivost su jednako bitni kao i komfor i izgled.

Njihova temeljitost i urednost, kombinovana sa njihovim zanimanjem za legalnost i standardizaciju dovode inspektore na poslove koji zahtijevaju pažljivu administraciju roba i usluga....
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

prasina

Početnik

(10)

• »prasina« je zabranjen

Datum registracije: 25.06.2004

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 25. April 2005

Evo i ja uradih ovaj test i ovdje cu sada izbaciti svoje rezultate, koje sa nestrpljenjem cekaju milioni ljudi da procitaju. :) Evo, evo, stizu.... Naravno, mucno mi je da prevodim sa engleskog na bosanski, pa vi sami prevedite ako znate engleski.

Your Type is
ENFP
Extroverted Intuitive Feeling Perceiving
1 12 38 56

You are:
slightly expressed extrovert
slightly expressed intuitive personality
moderately expressed feeling personality
moderately expressed perceiving personality

The Champion Idealists are abstract in thought and speech, cooperative in accomplishing their aims, and informative and extraverted when relating with others. For Champions, nothing occurs which does not have some deep ethical significance, and this, coupled with their uncanny sense of the motivations of others, gives them a talent for seeing life as an exciting drama, pregnant with possibilities for both good and evil. This type is found in only about 3 percent of the general population, but they have great influence because of their extraordinary impact on others. Champions are inclined to go everywhere and look into everything that has to do with the advance of good and the retreat of evil in the world. They can't bear to miss out on what is going on around them; they must experience, first hand, all the significant social events that affect our lives. And then they are eager to relate the stories they've uncovered, hoping to disclose the "truth" of people and issues, and to advocate causes. This strong drive to unveil current events can make them tireless in conversing with others, like fountains that bubble and splash, spilling over their own words to get it all out.
Champions consider intense emotional experiences as being vital to a full life, although they can never quite shake the feeling that a part of themselves is split off, uninvolved in the experience. Thus, while they strive for emotional congruency, they often see themselves in some danger of losing touch with their real feelings, which Champions possess in a wide range and variety. In the same vein, Champions strive toward a kind of spontaneous personal authenticity, and this intention always to "be themselves" is usually communicated nonverbally to others, who find it quite attractive. All too often, however, Champions fall short in their efforts to be authentic, and they tend to heap coals of fire on themselves, berating themselves for the slightest self-conscious role-playing.

Love and Champions

While the shy, seclusive Monastics [now called Healers] (Myers's "INFPs") devote themselves largely to cultivating inner purity, the high-spirited Advocates [now called Champions} (Myers's "ENFPs") turn their energies outward to investigate the public world and to develop their social awareness. Keirsey calls the Advocates "keen and penetrating observers," who "can't bear to miss out on what is going on around them." And he has referred to them both as "Apocalyptics" and "Heralds" because of their fervent desire to spread the news of their experience of good and evil.

Brimming with life, Advocates live more spontaneously "in-the-flesh" than Monastics, and at first glance they can be rather easily mistaken for Artisans. But more than simply seeking the excitement of new experiences, Advocates are interested in understanding the significance of things, and more than simply taking people as they find them, Advocates care about nurturing ethical and sympathetic social relationships. To be sure (and unlike the impulsive Artisans), Advocates are serious and conscientious in their relationships, wanting to nourish human potential and to awaken what they believe to be the latent morality in their fellow-men. In a word, Advocates are romantic in their relation to the real world, seeing high drama in their quest for life, and hearing an irresistible call to enlighten those around them.

Although Advocates are thus more public-minded than the Monastics, and more confident in dealing with people, they are only slightly more directive in their private interactions. Like all the Idealists, Advocates want harmony above all else in their personal relationships, and they are far more inclined to "re-form" their loved ones by presenting them with information than by giving them commands. Nevertheless, Advocates can be quite coercive in their role-informative style of defining relationships. Advocates delight in free discussions of current issues -- they burn with convictions and bubble with meaningful details, yearning to unveil what they believe to be the "true story" of significant events. At times, Advocates will champion a cause with such zeal that they can be carried away with the rightness of their position, and find themselves preaching to their friends and loved ones, trying fervently to convince them of their point of view. Indeed, in their penchant for investigating and reporting "the truth," Advocates can quite easily strain their relationships by reading too much into their loved ones' behavior, by over-interpreting the hidden meanings in their loved ones' words, and by overstating their own romantic views as apocalyptic revelations.

Eto... :)

Ovo je jos jedan od mnogih jasnih dokaza da sam ja DIVNA osoba, osoba vrijedna svake paznje i da trebate sve sto ja kazem da prihvatite kao ispravno. :D
[SIZE=2]"Najvise se za svoj Ummet plasim dobrih govornika (oratora)"[/SIZE]

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

20

Utorak, 09. August 2005

Evo reshenja...

Your Type is

ENTJ