Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Petak, 05. Septembar 2003

K-L-A-D-I-O-N-I-C-A

Vidim ovde puno ljudi se zanima za fudbal, a i ostale sportove, pa rekoh da pokrenem ovu temu ( meni vrlo dragu ).
Svi vi koji ponekad bacite po neki tiket, a i vi koji "zivite" od toga, mozete, s vremena na vrijeme, da predlozite i napisete po neki SIGURAN fix.
A mozemo i da pisemo o svojim favoritima u prvenstvima sirom Evrope.
Moji su: PARTIZAN, Roma, Real, Celsi, Bajern, PSV...
Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

2

Evo i nekih predloga:
Rep. of Ireland : Russia 1 (2.05)
Belarus : Czech R. 2 (1.40)
Macedonia : England 2 (1.40)
Iceland : Germany 2 (1.60)
Slovenia : Israel 1 (1.80)
Italy : Wales 1 (1.40)
Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

3

Nisam bas neki ljubitelj kladionice ali posto takvih itekako ima daj da im se pomogne :))) Ja sam jednom u zivotu dobio na kladionici prije cetiri godine i vise nikad posle toga nisam uplatio tiket (mislim da sam jedinstven slucaj)! Kad smo vec tu ima jedan zanimljiv slucaj! Kad je bila tekma NOVI PAZAR - SLOBODA koja je resavala ko ce u Drugu ligu, moji drugovi u kladionici "Lavovi" igrali X!!! Nisam mog'o da verujem...

Sto se tiche drugog dela teme evo mog favorita za osvajaca Premijer lige! Naravno to je CHELSEA zato sto je to najizrazitiji mafijaski tim u Evropi! novi gazda je izgleda resio da pare propere kroz tri vode :) Heheh

Od ostalih evro-timova volim Bajern, Valensiju, Arsenal, Juventus, Hertu iz Berlina, Bordeaux (FRA), Inter i Dinamo Kijev (izbacio Zvezdu)!!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

4

Subota, 06. Septembar 2003

Evo sad vidoh ovu temu, a toliko brzo otvorih applet za odgovor da ni ne pogledah ko je otvorio, a posto mi je jedini komentar na sve ovo da bih je isto toliko brzo, ali jos sladje, ZATVORIO (sto necu da komentarisem... samo subjektivno misljenje), da necu ni da gledam ko je pokrenuo dok post ne posaljem (post u kojem cu malo da zazvucim kao jedna od visestrukih licnosti na forumu... (samo sto bi osoba X jos i podugo objasnjenje svog komentara dala to sam siguran ;) ).
mogu ja da se potpisem i bolje...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 06. Septembar 2003

danas cu da odigram SCG-Italija 1-1
jednostavno sam ubedjen u pobedu nashih fudbalera :)
ljudi su dobro motivisani jer znaju da ako dobiju preostale dve tekme(malo tezhe jel :) )mogu da se nadaju plasmanu u portugal...za ostale tekme cu videt u listi a Pazar-Bane jedan veliki ogroman kao kuca X

6

Ponedjeljak, 08. Septembar 2003

Posto najverovatnije za Italiju igra Toti, igracu SCG-Italija 2-2!

Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

7

ma toti je freak...taj je pogreshio profesiju...mozhda su dobili velshane ali mi nismo velshani :D p.s.gori smo od njih hehehehhe...Rad-Jedinstvo 2:2

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

8

Ja bih SCG - ITALIJA igrao na golove 0-1 (ako ima ta opcija na kladionicarskim listama) jer se sastaju dve reprezentacije koje igraju defanzivni fudbal (mislim koje pokusavaju da ovu igru obesmisle)!

Uzgred, ne mogu da verujem da me juce ispalise naski kosarkasi za 14.000 dinara, igro sam DVOJKU sa hendikepom, koeficijent bio 2.5 a u obzir dolatio i poraz do MINUS 5, aoni izgubise sa sedam poena! MORONI!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

9

PU!

E bash shteta...ma i mene nerviraju mamu im...(znam da ce sans munjevito da reaguje ali razumi barem mene :) )...shta da ti kazhem...ispali me wales igro sam X

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 29. Septembar 2003

Juce me izbaci SHALKE 04!!! Dripci jedni na svom terenu ne mogu da zabiju gol (replika iz Tesne koze ;) )! Hajde da razmenimo fixeve. Ja imam jedan za sutra!

Marsey - Partizan 2

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 02. Oktobar 2003

Pravila igre!!!

Jedan sam od onih koji su igrajući "sportsku" prognozu izgubili dosta svog vremena ( a i novca). U to vreme,provodio sam više vremena prateći on-line rezultate,razne statistike, stanje klubova širom sveta, mišljenja stručnjaka itd. Zbog toga, verujem da će ova (na žalost) moja "iskustva" doprineti da se "manete ćorava posla" i zauvek izbacite ovu "igru" iz svog života. Jer "igra"ima svoja pravila koja je sastavio Organizator igre na sreću ( u daljem tekstu Priređivač) a kojih se morate pridržavati vi koji ovu igru igrate (udaljem tekstu Gubitnik):
  1. [SIZE=3]Osnovna pravila [/SIZE]

2. (Bar) Jedan ti fali
    Ovo je osnovno pravilo igre. Kako god Gubitnici odigrali tiket, uvek će se naći (bar) jedan par koji će vaše snove o "velikom" dobitku pretvoriti u dobitak Priređivača "igre". Igra je osmišljena da novac dobija Priređivač, a ne Gubitnik. Ako kojom srećom Gubitnik dobije- Priređivaču je drago zbog toga, jer njegov dobitak nije došao na uškrb Priređivačevog dobitka, već na nesreću mnogih drugih - i njihovih gubitaka. Neki od njih su izgubili novac, neki novac i vreme, neki novac, vreme i zdravlje, neki novac, vreme,zdravlje, porodicu... Upamtite ovo pravilo!!!

3. Ova "igra" je klasična kocka
    Ukoliko ovu "igru" igrate neozbiljno, iz hobija, da bi s većim interesovanjem pratili sportska nadmetanja, obavezno obratite pažnju na ovo i ne smetnite sa uma da smo vas- Gubitnike upozorili da će kad tad u toku "igre" ista postati vaša preokupacija- na našu sreću a na vašu nesreću, i na nesreću svih onih kojima je stalo do vaše sreće.Upamtite i ovo pravilo!!!

4. Ukoliko vam nije nešto jasno, pogledajte opet Onovna pravila, pa ako vam i dalje nije jasno pročitajte i Posebna Pravila[/list=1]

1. [SIZE=3]Posebna pravila [/SIZE]

2. Igra i svi događaji vezani za igru mogu se (i hoće) nameštati
      Priređivač radi zadovoljenja svog osnovnog cilja- a to je ostvarenje profita na štetu Gubitnika- zadržava pravo da sve (ili pojedine) događaje namešta u skladu sa svojim ciljem. Ukoliko "osetite" da ćemo pojedini događaj namestiti, pa i u slučaju da pogodite tačan ishod tako nameštenog događaja,mi se ne sekiramo zbog toga, jer vaš dobitak je mnogo manji od gubitka drugih, a svesni smo i toga da i Vas "sreća" ne može dugo pratiti - te da ćete novac koji smo vam trenutno dali vratiti ( i to sa abnormalnom kamatom). Priređivač ima poverenja u Gubitnike, a Gubitnici to poverenje nemaju šanse izigrati!!!
    3. Priređivač nema ni obraza ni razumevanja,i ne očekujte da se pozivanjem i oslanjanjem na iste vaš gubitak može umanjiti
      U skladu sa prvim od ovog seta Pravila, Priređivač ima i zadržava prava da namešta događaje po svom ćeifu i onako kako će njegov profit biti najveći. Vi kao Gubitnik u ovoj igri, svesni ste toga, i nemate prava da se bunite zbog toga. Tako su sva pitanja tipa: Kako ih nije sramota...Ovo nema smisla... i sl. suvišna, i Vi -Gubitnik ovu igru i onako igrate da bi gubili. Gubitnicima time nije uskraćeno pravo ista pitanja mumlaju sebi i drugima u bradu - radi lične satisfakcije i većeg uživanja u gubitku.
    4. Gubitnik nema prava da se ljuti
      Ova igra je i specifična baš zbog toga, a ujedno pokazuje da svako pravilo ima i izuzetak
    5. Gubitnik ima pravo (i poželjno je) da svaki svoj "dobitak" razglasi na sva usta, bez obzira na konačni i očekivani skor njegovog učestvovanja u igri.
      Ovim svojim gestom Gubitnik pomaže Priređivaču, jer navlači veći broj Gubitnika na učestvovanje u Igru, a samim tim povećava dobitak Priređivača. Ujedno Gubitnik time zadovoljava i prikrivanje svog gubitka, pa u očima drugih Gubitnika izgleda kao Dobitnik.

6. Kategorija Dobitnik rezervisana je za Priređivača!!!

[/list=1]

P.S. Oni koji su pažljivo pročitali ovaj tekst verovatno mogu da ukapiraju kako sam "ukapirao" da nema "keca" u Rimu!!!
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

12

Nakon gore navedenih pravila"Igre",mislim da je jasno da tema K_L_A_D_I_O_N_I_C_A više pripada delu foruma SVE I SVAŠTA nego SPORTU, pa istu prebacujem u taj deo foruma, uz nadu da će iz diskusija koje se povedu po ovoj temi opšti zaključak biti da je treba zatvoriti. :]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

13

sanse legendo

Postovanje na iscrpnoj analizi! ;)

Ja sam od pocetka bio da se tema, ako ne zatvori, ono makar skloni iz foruma za sport, jer je taj skrnavila. Ali posle ovog texta vise volim sto nije bila zatvorena jer je ovim pruzena sansa da neki ljudi pouku neku izvuku iz 'pravila igre'. Svaka cast jos jedanput! Jos kad bi se neki statisticki podaci, i verovatnoce dobitka pri svakoj kockarskoj 'igri' izneli, ja mislim da bi trebalo, bar na razumne, da ima pozitivnog efekta :]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

14

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci. Znamo da nam Allah zabranjuje kocku i sve druge poroke, pa onda ne razumem cemu ovo. Ja sam za to da se ovo odma zatvori.
Allahimanet
malo za promenu

15

hehe

Beksa brate, i ja se u potpunosti slazem sa tobom. Ne postoji stvar koju je Allah Dragi zabranio a za koju smatram da je valja raditi. Ali onima koji ne veruju nije dovoljno reci zabranjeno od Boga, vec im treba predstavit zbog cega je zabranjeno ukoliko se moze racionalizovati isto. S obzirom da je sans to predstavio iz dobre perspektive ja mislim da je ovo ipak bilo ispravno. A video si da se iz starta slazem sa tobom :).

Selam V pozdrav.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

16

Subota, 04. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od sans

Ukoliko ovu "igru" igrate neozbiljno, iz hobija, da bi s većim interesovanjem pratili sportska nadmetanja, obavezno obratite pažnju na ovo i ne smetnite sa uma da smo vas- Gubitnike upozorili da će kad tad u toku "igre" ista postati vaša preokupacija- na našu sreću a na vašu nesreću, i na nesreću svih onih kojima je stalo do vaše sreće.

Vidis, ja se pronadjoh ovde, a hvala Allahu nije mi postalo preokupacija! Prosto volim da "za sebe" odigram tiket, i onako uza kaficu vidim koliko sam bio uspesan!!!

Sto se tice zatvaranja, ne bunim, samo iz razloga sto postoji opasnost da neko citajuci odgovore u ovoj temi skokne do prve kladionice...

P.S. Sve u zivotu moze da se kontrolise...pa tako istrast (u bilo kom obliku)!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

17

Subota, 04. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od And_U_Price

u tome i jes problem, zato sto ne moze, neko manje neko vise, al vremenom sve teze
primer, uzmes heroin, i mislis sve u zivotu moze da se kontrolise, e brate ne moze, mos sam verovat, al ne moze
malo za promenu

18

Subota, 04. Oktobar 2003

Citirano

Prosto volim da "za sebe" odigram tiket, i onako uza kaficu vidim koliko sam bio uspesan!!!

Pa ti fino uzmes parce papira kuci, napises parove, i gledas posle uz kaficu koliko si bio uspesan. A ukoliko se desi da si tako bio bas uspesan, imaces pravi test samokontorle 'strasti' ;).

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 06. Oktobar 2003

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci. Poštovanje Hadalju jedan, slažem se totalno sa tobom, kocka je strogo zabranjena i onaj koji za sebe kaze da je musliman time se ne bavi, a koga nije strah od Allaha dž.š. on nek radi. Ali za informaciju onima koji eto se kolebaju da li je to strogi Haram i jeli to uopšte kocka, kažem da to je kocka i strogi je Haram, po ko voli nek izvoli. Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

20

Ponedjeljak, 06. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od hadalj

Citirano

Orginalno od And_U_Price

u tome i jes problem, zato sto ne moze, neko manje neko vise, al vremenom sve teze
primer, uzmes heroin, i mislis sve u zivotu moze da se kontrolise, e brate ne moze, mos sam verovat, al ne moze

Iz licnog iskustva znam da moze! Prvo su tu video-igrice (secam se da sam novac za uzinu u osnovnoj skoli redovno trosio tamo), onda su dosle one opasnije stvari...Hvala Allahu do heroina nisam stigao (niti sam bio blizu) ali se kladim da i to moze da se kontrolise (ako naravno do toga dodje)...Potrebna je samo jaka volja!!!

Social bookmarks