Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 27. Februar 2005

A posle njega tebe i tako redom :)

Nista licno samo mala sala hehehe
" Bilen alemlere rahmettir "

22

Ponedjeljak, 28. Februar 2005

Bas nesto citam ove postove ovdje i kontam, kako im nije mucno da se bakcu oko nekakvih iluzija. Nema sanse da iko od vas dobije na LOTTU.

Pomenul neko ovdje pivo? Haj sto ce da na..... 8)

Naravno LOTTO je jedna vrsta kocke, tako da je za muslimane haram (zabranjeno) da tu igru igraju.

Ali eto ako bih ja na neki drugi, halal, nacin dobila 2.000.000 Evri, pojma nemam sta bih radila sa njima. Vjerovatno bih jedan podugacak spisak napravila po kojem bih novac ulagala.
"Tamo gdje dusa stigne, razum ne moze doprijeti. Ono sto srce ljubi, jezik ne moze izreci." - Asik Junus Emre

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

23

A o chemu da pishu oni koji vech imaju 2 milioncheta?
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

24

ene, a od kad je ovo Sogan Zensko
malo za promenu

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

25

Ja bih kupio jednu džinovsku repu.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško
  • »Phikret« je autor ove teme

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

26

Citirano

Orginalno od Utopljena u Casi
A o chemu da pishu oni koji vech imaju 2 milioncheta?

:D Pa neka pisu kako se osacaju dok ih trose i na sta ih trose :).

@Sogan_Dolma: Hajde da zaboravimo na LOTO, pa postavimo drugu hipotezu. Naime tvoja druzina i ti (ima vas cetvoro), opljackali ste banku i svima pripada cetvrtina plena - dakle 2.000.000 eura. Sta bi uradila sa njima :).

@Tashke: David Koperfield bi bio zatecean kad bih mu postavio ovo pitanje: Sta bi uradio kada bi dobio na LOTO- u 2.000.000 eura? Dijalog bi tekao odprilike ovako:
Koperfield: " Objasni sta je to LOTO "?
Ja bih mu objasnio da je to igra na srecu. A onda bi me on pitao: "A sta je to igra na srecu"?
Ja bih mu odgovorio: " Pa to ti je kad igras neku igru i nadas se da bas ti dobijes ".
A onda bi me on pitao: " A zasto bi neko morao da igra igru na srecu da bi dobio 2.000.000 eura?"
A onda bih se ja zamislio i rekao mu: " ... Ma nije vazno ".

Ovo je samo jedan od mogucih scenarija :).

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

27

Kada bi se usudila da igram loto i jos uz to i pobedila ta 2 miliona, onda bi kupila sebi jedno odelo od Hugo Boss-a, koje sam danas videla i koje mi nemoguce super pase, al nazalost kosta 400 eura. Sa ostalim novcem bi napravila mojoj nani kucu i to super neku, i zaposlila nekoga da joj cuva krave i tako to. Isto bi nekome platila da mi ugradi brenner, koji sam kupila a vec mesecima nisam osposobila, sta cu, ne znam sama. Sve mijesam master-a i slave-a. Muka! Ako bi mi sta ostalo, onda bi kupila sebi neki slatkis. Jer ipak, sa tolikim novcem bila bi stressed pa bi mi trebali neki desserts ;)
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

28

moram da prokomentarisem ovo za loto...
mozda si nenamerno napisala, "kad bih pobedila 2miliona", e to bi i bio najtezi posao pobediti, toliko para a ostati normalan...
mislim da bi to tesko kome poslo za rukom...
druga stvar je zaraditi 2miliona...
pojma nemam, ali nikad ne bih voleo da budem finansijski obezbedjen za ceo zivot, mislim da bi me to unistilo, ako ne mene onda one koji se rode u tom izobilju...

"hasul misljenje"

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

29

By David Copperfield

Dali ja ovo letim ili je samo ILUZIJA :)
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • letiim.JPG

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

30

Četvrtak, 24. Mart 2005

Poznata je ona: ''Pare, kako dodju, tako i odu!''
Kao sto je poznato i to da onaj ko na taj nacin dodje do novca, glava ga je zabolila, prije ili kasnije.
Jer u tom novcu, ''s lahke strane'', ulazuci malo, a ocekujuci mnogo, nema bereketa i nafake. :)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

31

Četvrtak, 24. Mart 2005

Moze li bez moralisanja? Pricamo o LOTO-u.
Sit Hungry Doesn't Believe

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

32

Četvrtak, 24. Mart 2005

Moze li bez komentara??? i ja pricam o igrama na srecu, a LOTTO je jedna od igara na srecu. Nek si zdravo. :)

naida

Početnik

(10)

• »naida« je žensko

Datum registracije: 01.03.2005

• Poruku poslati

33

Četvrtak, 24. Mart 2005

ja bih napravila sebe i porodici jednu veliku kucu u pazar
dala bih jedno 100.000 € siromasima
otvorila bih par firmi. da i unuci imaju nesto od toga
a jedan bmw i mercedes dzip moralo bih se kupit

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

34

Četvrtak, 24. Mart 2005

Phikret:secas se da sam napisao da,kad bih dobio 2.000.000 eura,kupio bih kucu u Dubaiju jel otprilike toliko kosta,pa me ti pita kako bih placao komunalije?
e pa evo odgovora:posto je sad dobitak na loto-u 3.8 miliona eura,i taj problem komunalija bih vec nekako resio,ali bih uradio jos nesto:kupio bih TEBI najbolji automobil na svetu!!
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • m6_main_image.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

35

Petak, 25. Mart 2005

@Tashke: vidim da osim Schumachera imamo jos nesto zajednicko :D

Jesi li cuo zvuk motora od M6?

Sa 2 mln € bi sigurno bilo moguce kupiti M6, ali sa druge strane mozda bi bilo precih stvari: obezbediti svoju porodicu, roditelje, sestre i bracu... pa ako ostane nesto za M6 i veliku repu - molim. :D:D:D

IRMANA

Početnik

(10)

• »IRMANA« je žensko

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

36

Petak, 25. Mart 2005

Kad nih imala malo više para, ne mora baš 2 miliona, većinu novca bih dala za stipendiranje dobrih učenika, a sa ostatkom... kupila bih neke "sitnice" za sebe.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

37

Petak, 25. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Fahro
@Tashke: vidim da osim Schumachera imamo jos nesto zajednicko :D
Jesi li cuo zvuk motora od M6?

ZNACI I TI SI LJUBITELJ NAJBOLJEG AUTOMOBILA NA SVETU?
Nisam jos uvek cuo zvuk motora M6 ;( ;(
ali ako bogda planiram sad tokom ove nedelje da posetim sajam automobila u Beogradu,bas cu da vidim koliko bi BMW-a mogo da kupim za 4.000.000 eura.
Ja brate otkidam na BMW(nemoj ovo neko pogresno da protumaci 8) )
Cesto mi se Phikret smeje kad vidi moju reakciju pri prolasku nekog Bavarca drumom. :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

38

Petak, 25. Mart 2005

Depeche Mode

Dream On

• »pustinjar« je muško

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

39

Subota, 26. Mart 2005

baš večeras na pinku u 5 do 7 na vijestima gledam njihovu priču kako LOTO nije nameštaljka i da tragaju za dobitnikom šestice. kako ironično skrivanje još jedne velike pljačke naroda. a narod ko narod tu skoro u kraljevu red do 10 metara na kiosku za uplatu LOTO-a ?(

a da je 10 miliona, ja čvrsto vjerujem da bi se vrlo brzo potrošile NI U ŠTa, ta haram je JASAN

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

40

Subota, 26. Mart 2005

Pa da imam puno para, bez obzira dali sam ih dobila na loto-u ili nekako drugačije, sigurno ne bih mogla da spavam mirno, jer bi mi one postale noćna mora
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Social bookmarks