Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 08. Juni 2004

Kad diskusija ode predaleko

Evo bas sad pricam sa jednim covekom sto radi sa nekim robotima, on to steluje kad nece, te reko dobro bi bilo kad se neka tema zahukta, pa onda ne znamo dje cemo, da mi lijepo turimo kakog robota ode, te da on to presece.

Posle bi rekli, sta ces, masina je to, nema tu diskusije i niko se ne bi naljutio
malo za promenu

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 09. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

To je dobra ideja, mene se svidja. :)
Jer ja sa takvim masinama imam iskustva, pa bih vjerovatno dobro prolazio. Mozda bih i mogo psovat. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

3

Utorak, 05. Oktobar 2004

Kad diskusija ode daleko pokusavam vise da neposecujem tu temu A sad ih ima puno takvih ?(

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

4

Srijeda, 06. Oktobar 2004

Bit ce bolje insallah. Ti samo budi strpljiva i jaka i nedaj da i tebe uvuku u to i pisi smireno i sa ljubavlju i uticat ces na Forum pozitivno i konstruktivno. Do sada ti to lijepo radis.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

5

Kada diskusija, po mojim nahodima i shvatanjima ode daleko ( kada se udalji od teme, a priblizi subjektivizmu nekih clanova i rasprsne se u stotine drugih tema i temica) onda mi bude dovoljno da procitam naslov pa da zatvorim stranu.

Ignorisem takve teme, a u poslednje vreme ih je toliko da sam nesvesno pocela i sam forum da ignorisem (DOPUNA: Iz postovanja volje odredjenog clana foruma izbrisah smiley) .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

6

Kad diskusija ode predaleko - e onda ja muku mučim kako da je vratim bar blizu. I onda od ovih što su predaleko i s jedne i s druge i s treće... i n-te strane kažu da sam upravo protiv njih bio pristrasan :D

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 07. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i bosnjacad.

A ti jadnicak tu stojis onako neutralan i nepristrasan, realan, iznad situacije, posmatras tu masu i boris se sa ljubavlju da nekako od njih napravis nesto artikulisano. Ha? :) Mislim ovo je pitanje.

Ili krace receno, a ti kao najpravedniji pravednik pravdu dijelis. Blago tebi. Pozicija ti je divna, a tek jos je obavljas pravilno, i to je jedna ogromna deredza. Masallah. :)

Allahimanet.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

8

e pa za ovaj forum bi moralo da ima vise Robota ;)

jedan bi moro samo da kontrolise Gerilca ...

neki bi mozda mogo da postigne da kontrolise po 2 clana .... :D :P

al ta jado koji bi kontroliso Gerilca brzo bi otiso u Otpoad.... :rolleyes: o| xx( :D
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

9

Live and let die ... (o) opusteno ljudi !
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

10

Petak, 08. Oktobar 2004

Ooooo Cobu kako ide Da'wa, Bida'ati, Harami, Dzahili, Munafici, ispravna Akida i ostali poznati izrazi? :):):)

Cobu imal iko da ce uc u Dzennet bez tvoje dozvole?
:):):)

Allahimanet.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

11

Petak, 08. Oktobar 2004

Cobu ti tacno zna koji su kapaciteti jednog robota. Ne treba ga imat za neprijatelja. Napravice ti posle jednog transformersa, muku ces videt :)

Selam Alejkum i Hallalolsum ;)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Social bookmarks