Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

41

Petak, 16. Mart 2007

Izgleda da je nedelja bila dan za plakanje.
ja sam plakala nad tudjom losom sudbinom, plakala zbog nemoci da je ja ulepsam i pasivnosti onih koji bi mogli da je ulepsaju. X( ?( ;( Mrzim plakati pred drugima. ?(
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

• »AlenTheBoss« je muško

Datum registracije: 22.02.2007

• Poruku poslati

42

Petak, 16. Mart 2007

Pre neki dan sam bio na nekom dzenazu.Preselila je 53-godisnja komsinica,naizgleda zdrava,iznenada..
Tad sam shvatio da je jedino smrt i bolest meni bliskih osoba moze da me natera na plac,i da nikad necu plakati zbog drugih stvari!!

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

43

Subota, 17. Mart 2007

Moj zivot je inace tuzna prica i bio je protkan sa mnogo suza na mome licu i bola u mome tijelu , ali valjda su i one presusile mada uvijek stoji ona jedna pri kraju oka koja pokusava da podje na putovanje niz moje lice kao podsjetnik da se i dalje borim i ne posustajem.
Ipak nisam kamen i zaplacem cesto u zadnje vrijeme najcesce kada gledam neku tuznu zivotnu pricu. Stalno sebi ponavljam da necu gledati emisiju Sve za ljubav jer se tada najvise isplacem , ali opet je gledam :D

Uvijek zaplacem kada vidim da se nesto ruzno desava djeci..djeca su moja slaba tacka ;(

A zadnji put sam zaplakala prije tri dana , a razlog ne znam ni sama.Odavno nisam poslusala CD s Ilahijama..navecer dok sam bila sama pustila sam cd s Ilahijama koje sam do tada milion puta preslusala i jednostavno su mi suze same krenule.

A o suzama pricati..to najbolje govori moj avatar ;)
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

44

Subota, 17. Mart 2007

Teska sam na suzu, al ti me sanjiva bas nekako rastuzi... ;(
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

45

Subota, 17. Mart 2007

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Teska sam na suzu, al ti me sanjiva bas nekako rastuzi... ;(

Nije mi bila namjera nikoga da rastuzim pa ni tebe..samo sam dala iskren komentar na temu..

Oprosti i halali mi @HaNuMa_78 za to sto sam upravo tebe rastuzila svojim postom:O
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

46

Nedjelja, 18. Mart 2007

Halalolsun sanjiva. Bila sam ionako nesto potresena, pa mi tvoj post dodje ko saranu motka.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

47

Nedjelja, 18. Mart 2007

Ada polako te... :P
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Samir_007

Početnik

(10)

• »Samir_007« je muško

Datum registracije: 08.10.2004

• Poruku poslati

48

Ponedjeljak, 19. Mart 2007

Eto bas mi je drago sto sam se nocas citajuci tekst "sanjive" osetio iskrenost,i mislio sam da se samo meni obraca.
Mene je Sanjiva obradovala tvoja iskrenost,ali nesto sam umoran i nisam zaplakao...
Mozda cu zaplakati drugom prilikom,lijepo je plakati...,a posebno uz ilahiju ;(

Cuvaj se da te ne pokvarimo mi sa nasim pohvalama ;)

Teraj burko o| cmook

49

Ja sam juce plakala citajuci mail od nekada najbolje drugarice.
20 godina nije kratko vreme.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

50

citavu proslu sedmicu...
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

51

Petak, 23. Mart 2007

Juce,posle podne :(
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

52

Petak, 23. Mart 2007

U utorak...na putu Beograd - Novi Pazar. Ne znam sta mi bi...nakupilo se valjda. :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

53

Petak, 23. Mart 2007

nisam zaplakao, mislim suze pustio odavno, ali bih voleo...odvrnuti ventil...
daleko sam od kuce, od mojih, od drustva i nje...
daleko, a ta daljina mene boli nekako polako, natenane... ponekad se povuce, jer se ne dam ja bas tako lako, ali ponekda udari bez najave, ko letnja kisa u jesenje jutro... tek se probudis i vidis tmurno!
kod kuce je to nekako drugacije, sigurnije, vade me porodica i prijatelji, nije da ja ovde nemam prijatelja, IMAM i to dobrih, ali i oni muce istu muku, tu prokletu DALJINU...
nisamo mi odgojeni da rastemo i da se razvijamo negde daleko... postajemo zivotinje ali one koje love u samoci, mraku... kada nestane plena lovimo druge iz naseg copora, jer se "moramo nahraniti" tudjom mukom...
Eh, Boze, oprosti nam, kazni nas na vreme da bi imali vremena da se ispravimo, valja stati ispred tebe i poneti grehove....

54

Petak, 23. Mart 2007

Prije par minuta. Gledajuci emisiju Replika na B92 i prepoznavsi onog oca.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

alisa-lisa

Početnik

(10)

• »alisa-lisa« je žensko

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

55

Srijeda, 28. Mart 2007

danas. Danas sam plakala jer je najgore kada gledas kako se cjeli svjet oko tebe rusi a ti ne mozes nista uraditi. Gledas osobe koje volis koliko pate a nemas reci i bezpomocan si. Sve bih dala da sam jaka al ipak ima nesto i jace od mene . UZALUD!

alisa-lisa

Početnik

(10)

• »alisa-lisa« je žensko

• Poruku poslati

56

Četvrtak, 29. Mart 2007

Mislila sam da je bilo dosta placa al ipak nije tako. Kada se najmanje nadamo suze i bol dodju sami. Pre nekoliko sam upoznala najbolju osobu na ovom svejetu. Posle nekog vremena sam osetila nesto vise nego prijateljstvo prema tome covjeku. I ako sam znala da je on zabranjen za mene pristala sam biti s njim. Bila sam najsrecnija jer malo sam u svom zivotu upoznala osoba poput njega. Uz njega su nestali svi moji bolovi i patnje suze sa mog lica kao da su odnele kise. Al ipak je postojalo nesto jace od mene to je bio strah voleti nisam mogla prestati misliti na najgore i pocela sam govorit o svojim strahovima s njim plasila sam se da opet ne ostanem sama to me najvise plasilo. I ako mi je govorio da se ne trebam plasit i da se to nece dogodit nisam mogla prestat. Bilo je to previse za njega i trazio malo vremena za sebe da razmisli. SHVATILA SAM DA JE KRAJ BOLELO JE TO PLAKALA SAM KAO NIKADA DO SAD. IPAK SAM RESILA DA MU VRATIM SVOJU SLOBODU I MIR OD SADA CEMO BITI SAMO STRANCI. PLAKALA SAM KAO DETE I SADA ME SUZE GUSE AL UTJEHA JE DA ZNAM DA SAM UPOZNALA NEKOG POPUT NJEGA.

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

57

Četvrtak, 29. Mart 2007

alisa-lisa, postovanje na iskrenosti, zaista...

Nisam plak'o jos od 1348. :)
Ja plac zamenim nekim drugim stvarima..
Podju mi suze kad se pomenu dela velikih ljudi (npr Muhammeda s.a.v.s.) jer tad shvatim da smo svi mi ostali samo derista...
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

alisa-lisa

Početnik

(10)

• »alisa-lisa« je žensko

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 29. Mart 2007

mrzim laz ipak on je jedina osoba koja je prihvatila mene i mog sina takvu kakva sam al ja nisam znala da sacuvam tu ljubav sada je kasno za to.
A TI BAS DUGO NISI PLAKAO HEHEHEH SVAKA CAST NAUCI ME KAKO IDE

VELIKI POZDRAV ZA TEBE :)

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

59

Četvrtak, 29. Mart 2007

Alisa, polako, sabur je vrlina i nema te tuge koja se ne da oplakat, a opet prodje..

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

60

Petak, 30. Mart 2007

Citirano

Orginalno od alisa-lisa
A TI BAS DUGO NISI PLAKAO HEHEHEH SVAKA CAST NAUCI ME KAKO IDE

Valjda muskarci ne placu, ne znam koja je moja tajna, da znam, rekao bih ti, sigurno. Pitaj nekog drugog :)
Otpozdrav za te.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks