Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

lena

Početnik

(10)

• »lena« je žensko
  • »lena« je autor ove teme

Datum registracije: 29.10.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 29. Oktobar 2003

Kako biti siguran u neciju ljubav

Ja nikad nisam potpuno sigurna u neciju ljubav, volela bih da cujem vase misljenje

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

2

ovako
bux_ludvig_np je dodao/la ovu sliku:
  • par.jpg
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

lena

Početnik

(10)

• »lena« je žensko

• Poruku poslati

3

ali nije sve u tome

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

4

Citirano

bux_ludvig_np

ovako

??????????????

5

Mozda iskreno voleti? Onda ti nece biti potrebni nikakvi posebni dokazi za sigurnost? Ljubav ce te ciniti sigurnom ... Ovo malo bi uopsteno, naravno ja podrazumevah da je pravi/a u pitanju :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

6

1. zasto ga/je volim?
2. da li me voli?
3. koliko daleko je spreman/spemna ici zbog ljubavi prema meni?
4. da li sam sigurna/siguran u tu ljubav toliko da mogu da rizikujem ozbiljne stvari u zivotu?
5. koliko zapravo mozemo i smijemo da se oslonimo na neciju ljubav, pa i na svoju?

Onog trenutka, kada budes saznala tacne odgovore na ovih pet pitanja tad ces biti gospodar svoje sudbine,i biti sigurna u ljubav do smrti ;( ;( Zalosno zar ne?

Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

7

biti siguran u nechiju ljubav .... tesko ..... mozda na foru presece me .... :D ne mogu da budem pametan,jos narocito ne u ovom vaktu kad je sve otprilike sigurno nesigurno .... Jedno je fakat u ovoj prichi .... u slucaju totalne iskrenosti koja moze proisteci iz vise izvora ( obicno strahovi i iscekivanja neceg boljeg,najboljeg ) kad sredimo to sa sobom ovo pitanje biti siguran u neciju ljubav postaje malo bljak .... ako nije potpuno predan-a pa dace Neko nesto bolje i vrednije .... dakle problem moze biti u nama .... ostalo je u rukama Jedinog .... :D

esselamooalaykoom !!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

8

Pa prvo treba naci Ljubav, a posle biti siguran dal je ona prava
Znam samo da ljudi nisu savrseni, da ih treba prihvatiti onakve kakve jesu, a posle biti iskren i slusati svoje srce, a ono ce ti reci dal je ono pravo il ne
malo za promenu

9

Beksa brate pusti me da nesto kazem a da ne kazes isto prvo ti :)..
mogu ja da se potpisem i bolje...

lena

Početnik

(10)

• »lena« je žensko

• Poruku poslati

10

DRAGO MI JE DA STE MI DALI VASA MISLJENJA, ALI MI NISTE PUNO POMOGLI... JER NIKAD. NIKO NE MOZE BITI POTPUNO SIGURAN U NECIJU LJUBAV!!! :D

11

Citirano

Originalno od lena :

JER NIKAD. NIKO NE MOZE BITI POTPUNO SIGURAN U NECIJU LJUBAV!!!

Mala ispravka : Svako moze biti siguran u svoju ljubav.

pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

12

Nesigurnost je slabost. BIti siguran? Sta znaci biti siguran? Da ti se otvori srce necije pa da ti se pred ocima pojavi ono sto zelis da vidis? I sta onda? I ima li ljubavi ukoliko u nju ne verujes? A sta je verovanje? V.E.R.O.V.A.NJ.E znaci verovati u nesto sto nije 100% ocevidna cinjenica, ali je logicna te se u nju veruje, ili se veruje svojem srcu koje takvo nesto oseca.
Ukoliko vam neko pokaze da drzi papir u ruci vi mu NE VERUJETE da drzi papir, vi VIDITE da drzi papir. Srz, sustina, VEROVANJA je kada vam neko kaze da ima papir u dzepu a vi mu VERUJETE a ne trazite da papir vidite vec VERUJETE jer OSECATE da je istina.

Ukoliko ne osecas (sama) da je ljubav partnera stvarna bices nesigurna. A nesigurnost (kao i ljubomora) je (ponavljam) slabost, i znak da nesto nije uredu..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 30. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od fingersbroken

VERUJETE jer OSECATE da je istina.

Muskarac ti moze pokusati pricom i delovima dokazati, ali jedini pravi dokaz su OSECANJA sa njegove i naravno tvoje strane.

Pricom : kaze ti (jednostavno) volim te (ponekom je to lako reci, a po nekom nije). Onda kako saznati dali je iskren ? On ce mozda uzeti tvoju ruku u svoju, pa onda spustiti pogled na tebe (spustiti ako je veci, a podici ako je manji) i vides u pogled dali je iskren. Te reci ti nista ne znace ako nema drugih mali dokaza.

Delovima : on te moze poljubiti. Onda treba znati prepoznati pravi poljubac :
- poljubi te i ode
- poljubi te, okrene se ka tebi, pogleda te jos jedan put, pokloni ti svoj osmeh, i ode zadovoljan i dok odlazi ostaje mu onaj isti osmeh na usnama...

(to je samo bio primer)

Poneke reci i delova nisu vazna ako nema onih malih sitnica sto hi krase, i sto zance : ISKRENO TE VOLIM. :]

Osetise prava ljubav... Ali ako sumljas, onda sama znas da nije iskrena...

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

14

Sta je danas sigurno?
Ljudi se menjaju, i nista nije sigurno.

Treba biti svesan svojih osjecanja a i onih koja su nam poklonjena. To je tako divno iskustvo.
Bez ljubavi se vene. Bez osecanja je zivot bezvredan. A osecanja koja nikada nisu iskusavana, mozda i nisu prava osjecanja.
Svaka ljubav skriva i rizike.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

15

Citirano

Orginalno od Prolazzznica
Sta je danas sigurno?

SAMO SMRT JE DANAS SIGURNA! :]

Kada "osoba" kojoj nesto znacis je spremna da uradi sve za tebe, onda nema potrebe posumnjati u njegovu ljubav.Vazno je samo vreme.

"Ziveti bez ljubavi to je kao danas bez sutra"

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

16

lepota i pamet ne idu zajedno nikad ako je neka cura lijepa onda neverujem da ima mozga normalno sto se odnosi i na muskarce ""[SIZE=3]ja sam ruzan"""[/SIZE]
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

17

Slazem se stobom Dinna_ i ja to kazem.
Ja licno gledam na ono sitnice, one male stvari, koji cine zivot moj.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

18

Citirano

Orginalno od bux_ludvig_np
Dinna_ odkud znas da te ne vara decko i da ti je veran ????????? :klanja: :klanja: :klanja: xx( :D :D :O lepa cura cesto izabere loseg momka i obratno:))

Vazno je verovati toj osobi.Dali me vara, ili ne, to ja najbolje znam!:D

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

19

Ko bre romantican, ja vala bas nisam, nevolim uopste romantiku, to me nervira, iskreno.

Buco, zena / cura ako zna svog partnera, i cim je duze sa njim, osjeca dal je momak vara, to se moze primetiti.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

20

Citirano

Orginalno od Dinna_

Vazno je verovati toj osobi.Dali me vara, ili ne, to ja najbolje znam!:D

ja samo znam da dolazi u pazar ako mu devojka posalje sliku na mIRC on ko kengur evo ga u pazar

Social bookmarks