Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško
  • »björn« je autor ove teme

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 08. Oktobar 2003

kako ih nije sramota

razumem da opstina nema novca za neke velike popravke ulica u Novom Pazaru.razumem i to da su neki koji su se pre vozili biciklom na posao,obogatili i sad voze Golfa 3 i imaju vikendice u Ribaricu.Ali nemogu nikako da shvatim da neko nemoze da pogleda oko sebe i kaze 'ej ljudi pa daj da asfaltiramo one rupe izpred opstine i da popravimo one stubice koji su izvaljeni i to ispred opstinskih vrata.umesto toga oni zagradili nekim belim betonskim vazama.kad stranac dodje pred onu opstinu pa sta drugo nego da mu se smuci.ili stvarno nemaju para(neverujem da se nema za toliko) ili toliko imaju posla oko gradjenja vikendica i kuca za sebe i svoje rodjake da nemaju vremena pogledati onu sramotu koja im je ispred nosa.i takva drzava i takva vlast u evropsku uniju.haha da nije zalosno bilo bi jako jako smesno :D
ah da i sad nemozemo reci ne dozvoljava opstina ili nam srbi i repubilka krivi.sam pao sam se ubio sto bi rekli pazarci :rolleyes:
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 08. Oktobar 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Poseban pozdrav za člana Bjorn...

1. prvo, ova tema ne zalazi u politička pitanja, već u pitanja urbanizma i vođenja urbanističke politike, za koju nije zadužena opštinska vlast onoliko koliko su za ta pitanja zadužene neke druge strukture, no nebitno...
2. Već smo ranije otvarali slične teme koje se tiču urbanističkih problema, rupa na kolovozima, smetlišta i drugih dnevnih tema, tako da ovem prilogu niti je mesto ovde, niti imapotrebe za otvaranjem ovakve teme, naročito ne u forumu o politici.

Pozdrav

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 09. Oktobar 2003

to treba neko iz vlade da im dodje i da im popravi one rupcage po putevima? ako nisu oni nadlezni ko je? i zasta onda oni sluze u onoj opstini,za ukras?
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

Hmmmm

Björn ocito da ti je neko iz opstine nagazio na zulj te si ovako iznerviran.

Vidis kao sto ti Hadzied rece ovo jetema za neku drugu rubliku a ne za politiku. Ali kao i sto ti sam rece za sta oni tamo u opstini sluze.....????

E na to pitanje odgovoriti je dosta tesko.
Mozda bi najbolje bilo da odes do njih i da ih priupitas.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

5

I da ode do opstine i da ih priupita u vezi toga oni bi ga poslali verovatno u zavod za urbanizam ili negde drugde...
Sustina je u tome da problemu, bilo kojem, mora da se pridje, i da se vidi volja makar za to. Ne valja pitanje nadleznosti koristiti za izbegavanje problema. Uopste nije bitno ni koja je tema otvorena (nije joj tesko promeniti mesto) vec je bitno da bi se svi problemi ove vrste trebali resavati, i da mi mozemo nekom vrsto pritiska (posto zelimo da budu reseni) na nesto i da uticemo. Zalosno je da ljudi misle da male stvari nisu bitne i da na njih niko ne obraca paznju, a ustvari ljudi zele da 'male stvari' najpre budu resene. Sve mora po redu..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Kloshar

Početnik

(10)

• »Kloshar« je muško

Datum registracije: 18.09.2003

• Poruku poslati

6

Naravno da je opstinska vlast odgovorna za stanje ulica i trotoara (i jos mnogo cega)u gradu. Tacno je i da urbanisticki zavod (tj. zavod za urbanizam) nije u nadleznosti opstine, ali i opstina ima svoje urb.odeljenje.
Bilo kako bilo, opstina je odgovorna za izgled grada, cistocu grada,infrastrukturu....A u tome je Pazar danas gori nego ikada...nazalost
Licno mislim da sadasnja opstinska vlast u Pazaru niti hoce- niti ume da se brine o ovim problemima, jer nije izmenila strukturu i nacin delovanja svojih (opstinskih) organa.
Samo su imena i lica drugacija.
Organizacija i efikasnost opstinskih organa su na smesnom nivou....
Zalosno za Pazar, a ima toliko sposobnih mladih ljudi...

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 10. Oktobar 2003

e juskos ja mislio ovo forum pa moze o svemu da se prica kad mi ti ono otvori oci i rece da odem do njih ...fala ti mlogo ti fala :D
zar treba da mi neko 'stane na zulj' da bih se zapitao zasto je grad prljav i zasto npr. raska i josanica vise sluze i lice na odvod za kanalizaciju nego na reke? :rolleyes:
moze biti...ali tamo negde u tvom svetu pardon selu juskos ;)

onajKojiTrazi

Zlatna sredina

(10)

• »onajKojiTrazi« je muško
  • »onajKojiTrazi« je zabranjen

Datum registracije: 07.10.2003

• Poruku poslati

8

Utorak, 11. Novembar 2003

Mogu reci da nije problem rupa na putu samo u Sandzaku, Bosna je puna takvih problema. Ne bih rekao da se nejma para, prije bih rekao nebrigu i aljkavost vlasti.
Pogledajte druge evropske zemlje, ne samo da je svako selo dobilo kvalitetan asfaltni put vec su i najmanje sumske staze asfaltirane.
Bosnjacka svijest. Nije ni cudo sto iz onakve ljepote i bonluka odlazimo u svijet.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

9

eselamu alejkum forumasi,,,
vecina vas ne zivi trenutno u sandzaku pa nema pravu sliku finansijskog stanja opstine !!!
nije lijepo od vas da sudite na ocigled nekoliko zardinjera ispred opstine
ako bi opstina pocela da krpi gradske rupe onda bi morao kompletan fond novca opstine da se da za popravke puta i uredjenje grada ,a ima mnogo precih problema u kojim se opstina Novi Pazar maxsimalno zalaze!!!

björn----neznam sta si mislio sa ovim ""razumem i to da su neki koji su se pre vozili biciklom na posao,obogatili i sad voze Golfa 3 i imaju vikendice u Ribaricu""

sigurno znas da su nasi ljudi snalazljivi ne optuzuj nikog ako nemas jasne dokaze da je LOPOV!!!

bux_ludvig_np je dodao/la ovu sliku:
  • novi-pazar.jpg
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

10

mislim da je oovo tema u kojoj se zasigurno nece promjeniti misljenje bilo koga, niti ce imalo umanjiti ljubav koju gajimo prema Poziciji ili Opoziciji ....
U svakom slucaju izbori se priblizavaju, znam ko ne izadje na glasanje NEMA PRAVO DA PRICA u vrijeme dok traje vladavina onih koji ce se zvati pobednicima ....

halalice mi nadam se oni koji nisu u Pazaru .... ali mislim da je najlakse sedeti sa strane,nasteliti se za trazenje gresaka onih na polozajima i iznositi ih u javnost .... ne zelim sad da branim vlast, ali ako mislite da ima boljih resenja BooyRoom .... izbori su veoma skoro .... :))
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

11

Srijeda, 12. Novembar 2003

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci.

Narod ka narod, svako ima neku svoju viziju i predstavu. Jedno je vizija a drugo je realnost. Ja znam da je na primjer njemačka uredjena razbija, staklene zgrade, popločani trotoari, nema šanse da vidiš smeće po ulici, urbano sredjeno, itd. Pa ljudi zar vam nije jasno kada pogledate Sarajevo i Novi Pazar da su veoma slični, i kada uzmete masu Islamskih gradova po svijet uda su takodje slični Pazaru. Tu nešto ima. A kada pogledate Evropske gradeove, vidjet ćete jednu drugu stvar i jedan drugi stil i dekor i način ophodjenja, pa onda Amerika, itd. Ali eto na kraju krajeva opet Želje su jedno a Realnost drugo. Ko misli da živi u fatamorgani nekoj i iz nje gledajući kritikuje one koji su uživo u realnosti povodeći se za primjerima koji se nikako nemogu nakalemiti na našu situaciju onda taj zaista ništa korisno ne radi osim što mudruje i pametuje i pokazuje time kao "svoju ljubav" prema pazaru i kako je ta njihova briga o pazaru veća nego nečija tamo.
Ako neko hoće konkretno da sazna šta se to dješava u opštini neka ode u opštinu i nekako se tamo zaposli i neka tamo radi nekoliko mjeseci i bit će mu jasno za sva vremena o čemu se tamo radi.
Ali opet na kraju krajeva, ovo što reče Rifće, je najbolje, oni koji glasaju za vlast ili protiv, dakle oni koji izadju na izbore i time pokušaju doprinijeti situaciji oni mogu i da kritikuju i da razmišljaju i za sljedeće izbore da stav mijenjaju, a oni koji ne glasaju niti su glasali, onda šta tu ima da se priča.

Hajde nek neko donira nešto iz inostranstva. Nek neko pokloni od naših ljudi novac za nešto. Ako bi im to čovjek pomenuo, onda naravno ide ders o pravdi i o nepravdi o kradji i o zakonu. To ti je ko kad nekom pomeneš Džamiju i to kako bi trebo da ide u Džamiju jer je musliman a on odmah raspali po poznatoj proceduri i po poznatim frazama: "Ne idem u džamiju samo kad vidim ko sve tamo ide." "Pokrivaju se neke samo da bi se udale." "Odu tamo da ih narod vidi." "Ja bate nisam dokon ja radim.", itd. itd., itd.

Kod nas se traći konkretno, završi školu dodji udji u borbu sa svim tim problemima i ljudima izbori se za poziciju mudro i pametno i izmijeni stanje Opštine. A glasanjem biraš Stranku i programe stranki.

Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

12

bux ludvig a jel su kupili one Audi A8 od plata? ili odakle? u svakoj normalnoj drzavi polazu se racuni gradjanima sta se kupilo i odakle,jer na kraju krajeva to su pare poreskih obveznika.pojasni mi taj termin 'snalazljivi' jer ga ovde u svedskoj nema.niti taj termin postoji u bilo kojoj evrposkoj drzavi.radis dobijes pare za to i to je to.sve van toga je 'snalazljivost'?ja bih rekao lopovluk.
druga stvar.koje su to toliko vazne stvari? bio sam 1 cijelu godinu u pazaru i za to vreme samo jedan i bukvalno jedan put su oprali ulice u centru grada 8o zar treba puno para za jednu cisternu i vode pa da se ona prasina opere a ne kad izadjes da ti cipele lice kao da si iz rudnika izasao? sto rece ovaj sa nickom onajkojitrazi nisu tu u pitanju toliko pare koliko nebriga.ne zanima nikog.i to je cinjenica.odem u opstinu(trebao mi izvod)njih 5 se stislo u kancelariji i kahvenisu se.drugi cackaju nos.treci bulji kroz prozor.znas gde se stize sa takvim nacinom rada?pravo u....
p.s dreamkiller ja bi prvi dao novac ali zasto bih to radio?da zaposle i sestu osobu u onoj kancelariji pa da i ona cacka nos :rolleyes: neka hvala :D
a sto se tice dzamije tu si u pravu.stare izlizane izreke.al mi je najaca ona 'pokrila se da bi se udala' :D :D :D

• »DreamKiller« je muško
  • »DreamKiller« je zabranjen

Datum registracije: 03.10.2003

• Poruku poslati

13

Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci.

Oni automobili koje si vidio ispred opštine nisu privatno vlasništvo nijednog od njih, zar bi bilo smiješno i jadno kada bi recimo neka delegacija iz LJUTOG SANDŽAKA išla u posjetu nekom drugom regionu ili republici, Beograd, Podgorica, itd. u recimo Juga ili na biciklima, ili busom, ha? Sem toga oni automobili su donacija Turske vlade. Drugo pošto ja tek sad vidjeh da si ti negdje u Švedskoj, moram ti reći da je Švedska jedna država koja ima oformljene sve institucije koje su potrebne za funkionisanje države, dok Sandžak to nema. Mone institucije su u povoju tek osnovane, mnoge treba tek da se osnuju, da bi Novi Pazar bio Centar jednog od Regiona mora imati mnogo štošta. I sada mi nemamo vremena da oko šminke radimo jer imamo grube radove da obavimo, a kada ti grubi radovi budu gotovi onda ćemo preći na fasadu i dekor. Faulteti se u Sandžaku tek pokreću i mladi su, sportske stvari su bile skoro zamrle treba to oživjet, medijski život nije ni postojao u pazaru sad već uveliko ima, pozorišno-umjetničke institucije i jesu imale i nisu i to sve čisto srpskog tipa, Boshnjačko ništa. Tek prije nekoliko smo postigli da nam se prizna Bošnjačko Nacionalno Vijeće, tj. da smo priznati kao Bošnjaci zvanično. Znaš li ti da kad ovo malo čovjek sagleda kako mu izgleda onda čišćenje ulica i ono kahvenisanje što pominješ. Reci mi ti gdje to nema kahvenisanja, ja sam vidjo i u najjaćim firmama da se ljudi kahvenišu. To nemože da se iskorijeni. To je jednostavno tako. Jedino ako nećeš sad da uzmeš pa da od Bošnjaka praviš Švedjane, onda mi nebismo bili Bošnjaci već Švedjani, za to ima masa faktora. Pa onda gdje je tu Tutin, gdje je Sjenica, gdje su pokušaji i svi napori da se pomogne Bošnjacima Priboja, Rožaja, Bijelog Polja, na bilo koji način, medijski, materijalno, ovako ili onako, mi se vadimo iz ruševina, mi krpimo kraj sa krajem, mi smo u vrlo teškoj poziciji, mi smo bili pred nestankom, nismo imali nikakvih institucija, ničeka, na mapi nas nije bilo, mi tek sad krećemo ka svojem oformljavanju, još uvijek Bošnjaci u južnom dijelu Sandžaka neznaju da su Bošnjaci, jer se onima koji o tome govore ne daje nikakav pristup medijima, oni koji dolje žive i o tome govore bivaju prestrašivani, maltretirani, itd. hej, o kakvim vi to bajkama pričate ljudi.

Ovaj hoće da mu je Pazar Berlin, ali da i dalje bude Pazar
Onaj hoće da mu Sandžak bide Švedska, ali da i dalje bude Sandžak.

Hej mi se budimooooooo. Tek progledavamoooo. Bebe smo još. Nacija Bošnjačka je bila pred nestanskom, ali se je u posljednjem trenutku trgla, fala Allahu za to.

Aman ja Rabbi, ljudi su doista nezahvalni.

Allahimanet.
Onaj koji nema Dostojanstva nema ni Imana.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

14

da mislim da si u pravu brate.Sandzak je bio najzaostalija regija u bivsoj SFRJ a i sad u ovoj SCG.to nije slucajno.to je ucinjeno namerno.ma ne smetaju meni njihovi audi...hele nejse nije forum mesto za iznosenje nekih stvari.
ali mislim da iako su ova dva univerziteta iznikla manje vise kao iz nekog rivalstva to je odlicna stvar.bar da jednom covek ode studirati a da se ne oseca kao stranac.hvala Bogu.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

15

Citirano

Orginalno od björn
..... jel su kupili one Audi A8 od plata? ili odakle? u svakoj normalnoj drzavi polazu se racuni gradjanima sta se kupilo i odakle,jer na kraju krajeva to su pare poreskih obveznika.pojasni mi taj termin 'snalazljivi' jer ga ovde u svedskoj nema.......druga stvar.koje su to toliko vazne stvari? bio sam 1 cijelu godinu u pazaru i za to vreme samo jedan i bukvalno jedan put su oprali ulice u centru grada ..........i to je cinjenica.odem u opstinu(trebao mi izvod)njih 5 se stislo u kancelariji i kahvenisu se.drugi cackaju nos.treci bulji kroz prozor.znas gde se stize sa takvim nacinom rada?pravo u....
p.s dreamkiller ja bi prvi dao novac ali zasto bih to radio?da zaposle i sestu osobu u onoj kancelariji pa da i ona cacka nos :rolleyes: neka hvala :D

ovde u svedskoj ...... brate moj ovamo je Srbija u kojoj se nalazi nesto oko cega se vodi bitka,trajna bitka o koju VI TAMO malo i ne osecate .... ( npr. svaki kandidat za predsednika Srbije bi da spreci dalje cijepanje Srbije.... :rolleyes: o cemu li oni to :rolleyes: )no necemo o tome .... tema je bese sram ih bilo :O Koga da bude sramota .... mozda je bio drugaciji rezim rada onih u opstini ranije .... mozda su nas docekivali s ratlukom i vodom na ulazu ili nismo cekali u red i pravili nered ... i nije se moramo "turati pod ruku" komunjarama i onim *ovnarima iz SPSa .... dajmo malo tolerancije prema NASIMA .... JER SMO IH MI IZABRALI .... DA MI !!! ako mozemo da hatarisemo prljavim dzadama nekim proslim vlastima i nekima pred kojima cutimo ko o| onda 8)(cool) a mozda nam je i resenje da im se stalno saginjemo a da ove nase malo pljujemo .... sta ti mislis Bjorne ;) mozda, !!!- ja ne znam ... cekam izbore :)
A sto se tice pranja ulica .... definitivno to habera nema jer me svaku noc docekaju tzv.Bjeli Labudovi i ekipa cistaca .... sta ces brate i mi bismo one cistace koji sednu i pritisnu dugme onih cetki za ciscenje dzade .... ali nema bate .... :) bice ako Bog da :)

halali ako sam te mozda nesto uvrijedio ( mada ne mislim da jesam)

Citirano

da mislim da si u pravu brate.Sandzak je bio najzaostalija regija u bivsoj SFRJ a i sad u ovoj SCG.to nije slucajno.to je ucinjeno namerno.ma ne smetaju meni njihovi audi...hele nejse nije forum mesto za iznosenje nekih stvari.
i bas mislim da jeste .... jer je ovo jedno od rijetkih mesta gde se prica ne zavrsava gadjanjem mikrofonima,ili pucanjem u ledja i ... i....i... ZAR NISMO TU DA PRICAMO :) ?!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 13. Novembar 2003

ne brate sto bi me uvredio.fin komentar bez vredjanja je uvek dobrodosao. ;) pa znam kako je bilo pre za vreme 'onih drugih' ali se puno nije promenilo bar u odnosu prema radu.mislio sam istaci da posao koji u jednoj kancelariji obavlja 5 cinovnika moze zavrsiti i 1 eventualno 2 stim sto bi imao vise posla ali zato i vecu platu.sto se tice zaostalosti sandzaku to sam mislio na polju infrastrukture i po onome koliko je ulagano u sandzak.raska ima zeleznicu a kad je trebala doci i u Np odjednom nestalo para... :rolleyes: put ka ribaricu radjen ali nije dovrsen 100% valjda im opet nestalo para :rolleyes: eto po tome sandzak jeste najzaostalija regija na ovom delu balkana.nazalost ali tako je.sto ne znaci da se ne treba boriti da bude bolje.a sto se tice belih labudova hmm smece iza lucne zgrade i uzasno prasnjave ulice govore dovoljno.ima pozitivnih pomaka u odredjenim pravcima to se mora reci,primera rekreacioni centar,zgrade univerziteta...sa druge strane korita reke raske i josanice koja ne lice na korita reke nego lice na odvode za kanalizaciju bez ikakvog zivotinjskog sveta(mada su nekad iste bile prepune ribe).mislim da jedan buldozer kao sto sam video da su uradili u gornjem toku raske nebi bio lose resenje koji bi to sve pocistio.al slaba fajda.posle par dana opet vidoh bacene sporete,sasije od auta i smece..znaci nije samo opstina kriva vec i narod koji zivi oko te vode.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 13. Novembar 2003

"bio sam 1 cijelu godinu u pazaru i za to vreme samo jedan i bukvalno jedan put su oprali ulice u centru grada zar treba puno para za jednu cisternu i vode pa da se ona prasina opere a ne kad izadjes da ti cipele lice kao da si iz rudnika izasao? sto rece ovaj sa nickom onajkojitrazi nisu tu u pitanju toliko pare koliko nebriga.ne zanima nikog.i to je cinjenica.odem u opstinu(trebao mi izvod)njih 5 se stislo u kancelariji i kahvenisu se.drugi cackaju nos.treci bulji kroz prozor.znas gde se stize sa takvim nacinom rada?pravo u...."-originalno od Bjorn...

Pozdrav i Sellam za sve prijatelje foruma u ovim mubarek noćima...

Mislim da je izlišno po nekada odovarati na ovakve postove, no ovo radim zbog onih koji nekada čisto iz radoznalosti dođu na forum a nemaju prestavu gde je i kakav je Novi Pazar...

Bjorn, mislim da nisi u pravu kada govoriš o čistoći ulica, odnosno konkretno o pranju istih, jer ako si ikada posle 23-24h u gradu moraćeš da primetiš da se cisterne sa vodom spuste od vrh čaršije i prvomajskom ulicom, i speru asfalt, e sad, ako si možda bio u pazaru, tokom vladavine one bivše vlasti gosp. huseina ličine, tada si mogao da komentarišeš na ovaj način...

Druga je stvar loše izgrađenih i uskih ulica, koje su podložne prljanju i sa lošim odvodnim sistemima, a da ne pominjem prebukiranost istih, i naposletku faktor ljudi, koje baš i nije mnogo briga gde će da bace praznu paklicu od cigareta, papir ili slično, što nije odraz opštinske vlasti, več nekulture...

Ti nam reci pošto si u švedskoj, koliko bi kaznili tebe da baciš papir na ulicu, ili nešto slično, to kod nas nema brate, ulice su puine papira, a korpe pokraj njih prazne...

U pravi si opet što se tiče birokratskih navika službenika u državnim firmama, pa i u opštini, ali tu je druga stvar u pitanju, dosta ima ljudi koji iz inata ne pružaju adekvatne usluge građanima, jer su nezadovoljni sadašnjim opštinskim rukovodstvom, jer nisu u njihovoj stranci, pa na taj način pokušavaju da umanje sjaj opštinske vlasti, no sa takvima se nemožeš izboriti, jer imaju rešenja za stalni radni odnos i nemože se uticati na njihov rad, pretnjom otkazom, ili slično...

Dobro, po meni je svrha razgovora, i druženja na ovom forumu da se neke stvari prihvate ukoliko su realne, dok se druge odbacuju kao neosnovane u jednom korektnom i drugarskom tonu...

Pozdrav

Social bookmarks