Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 07. Oktobar 2004

Kako preko net-a doci do MP3 muzike (Najnovija izdanja)

Da li znate neki sajt koji se redovno azurira i koji ima novije albume (Magazin, Severina, Tijana Dapcevic ... )

Da li bi mogli nesto slicno mi da uradimo??? Mislim da moderatori tako mogu doci i do nekog novca samim tim sto bi uslov za skidanje muzike morao biti klik na nekom baneru ili nesto sl.

2

smekeru sta ti dobijas zauzvrat? :)

Zanimljiva idejica...
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

3

I meni se dopada Mozad bi tako privukli vise clanova na forumu VISE CLANOVA =>VISE RAZLICITIH MISLJENJA => VISE PRILOGA=> na kraju puno zanimljivi forum. :D

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

4

Realizacijom ideje dobijamo svi i na vremenu a i na popularnosti foruma... Ja cu prvi da zakacim dosta nove muzike koje sam dobavio...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Ono što ja mogu da vam kažem to je..... moderatore ne zanima lova - makar ne lova zarađena od nekakvog kliktanja banera i sl. a s druge strane koliko ja poznajem Administratora - dakle onog ko je odgovorni urednik ovog mestašca - njega ne interesuje pogotovu -a naročito ne nekakva piraterija i slične stvari. Prema tome - mp3 muziku ćete najverovatnije morati da "skidate" na nekom drugom mestu.

A forum će bit popularan i bez toga inšallah :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

6

kao sto rekoh

Citirano

Zanimljiva idejica...

i nista vise od toga :) .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

7

Pazi ti njih, da "prodaju" tudju muziku kao da je njihova sopstvena. Svasta!!!

Bolje onda prodavat tudje automobile, kuce, jahte... Mislim tu moze bolje da se zaradi :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks