Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 16. Oktobar 2009

Kako se boriti protiv korupcije?

....u skolama, na fakultetima, u bolnicama, opstinskim, sudskim i drugim administracijama.....svugdje?

Prije neki dan mi prica koleginica da joj je za zaposljenje u jednoj srednjoj skoli u NP direktor skole otvoreno trazio 5.000 evra. 8o
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

2

Petak, 16. Oktobar 2009

U bolnici je na operacion stolu Hirurg Dr T.... tražio mom komsiji da mu se pre operacije donese 300 eura jer se danas nista džabe ne radi i čak mu je dao svoj mobilni telefon da pozove kući da bi doneli novac. Na ginekologiji je stanje slično ali cu o tome ću neki drugi put.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

3

Petak, 16. Oktobar 2009

Na ginekologiji sam se licno uvjerila. Prvi put kad sam otisla da se porodim poradjala me doktorka koja je sjedela sa sestricom preko puta mene i pricale gdje imaju jeftine bunde.

A ja sam se jedva nekako odvojila od bebe i beba od mene!

Drugi put sam potplatila jednu sestru koja mi je dovela 2 doktorice i jos 3 babice i porodile me za pola minuta.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

4

Petak, 16. Oktobar 2009

Za pocetak bi mogli da ovakve price ispricamo prvo u nadleznim insitucijama, a onda prijateljima uz kahvu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

5

Petak, 16. Oktobar 2009

ef, mislis da oni to ne znaju??? Pa i oni sami traze mito...To ti je zacarani krug.

Njih je najbolje usnimiti kamericom i pustiti na B92. Nek se cijela Srbija ibreti.

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

6

Petak, 16. Oktobar 2009

Citirano

Orginalno od @ef
Za pocetak bi mogli da ovakve price ispricamo prvo u nadleznim insitucijama, a onda prijateljima uz kahvu.

Pa ti nadležni su najgori. Da te ne znam mislio bih da nisi iz Pazara :D
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Social bookmarks