Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 26. Novembar 2004

Kako se udvarati?

Danas mi se moj kolega (ima 56 godina) zali da ima jednu poznanicu (tu je malo problem ona ima nekih 37 tako nesto) i voleo bi sa njom neku ovako trajniju vezu da zasnuje, no ne zna kako da joj pridje.
Kaze prije sam ja za svaku devojku imo taktiku, sam je pogledam i zno sam sta treba da radim, a sad, veli nesto ne znam. Te me pita za savet, kako da joj se udvara?
Ja reko vala da ti ne bi davo savete ovako iz prve ruke, da nedje ne pogresimo, reko ja cu se lijepo raspitat po forumu te cu ti u ponedeljak rec na cemu smo.

Kako se vi udvarate, kako muskarci tako i devojke. Sta je po vama ono sto vas moze zavesti ili sto mislite da se moze svideti osobi suprotnog pola (bogomi i istog, to je vec posebna tema, ima svakakija ljudi, no posto ova moj kolega haje zene, onda da se koncentrisemo sam na suprotan ako nije problem).

Vidim ovde neki pozovu curu te joj pokazuju avione, drugi umijese mantije te time zavedu, sta je najbolje od svega toga, a more bit more i drugima koristit.
malo za promenu

• »pustinjar« je muško

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 26. Novembar 2004

:( iii kako me pogodi ova temaa, pade mi na pamet sta govore za pesterce kako se oni udvaraju:
Chora upala si mi u svidjanje!
Jesil horna ze jedan pljes??
pa i taj tvoj prijatelj nek proba nesto slicno, UGLAVNOM UVIJEK PALI ORIGINALNOST... :]

3

Petak, 26. Novembar 2004

Slabo ti mogu pomoc savetima sto se tice taktike udvaranja, jer nesto dosad nisam imala puno posla oko toga.
No javih se da tvom koleZi pozelim puno uspeha! A fino od tebe sto se obrati ovde za savete, na pravom mestu, nema sta :).

P.S. Sta je sa baklavom?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 26. Novembar 2004

Nek' je ignorise,neka je nek pati :))
shala shala,to je tek posle.... ;)

Priucnik za udvaranje mi nazalost u kancelariju ostao. :O u sustini dovoljno je da joj dokaze da mu ona nesta znaci...neznam u kakvom je on stadiumu,dokle je stigo.Zna li ona da on nesta od nje hoce?kod mene skoro sve pocinje sa jednim obicnim pozivom na kafu...

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 26. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od pustinjar
:( iii kako me pogodi ova temaa, pade mi na pamet sta govore za pesterce kako se oni udvaraju:
Chora upala si mi u svidjanje!
Jesil horna ze jedan pljes??
pa i taj tvoj prijatelj nek proba nesto slicno, UGLAVNOM UVIJEK PALI ORIGINALNOST... :]

I ako sam sam Pesteri, jos necuh da se tako Pesterci udvaraju, ali mozda su neki Pesterci pustinjari nesto novo izmislili :D
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

6

Subota, 27. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od hadalj
Danas mi se moj kolega (ima 56 godina) zali da ima jednu poznanicu (tu je malo problem ona ima nekih 37 tako nesto) i voleo bi sa njom neku ovako trajniju vezu da zasnuje, no ne zna kako da joj pridje.

Vidis! Ni ti Francuzi vise nisu sto su nekad bili. ;)

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

7

Citirano

Reci kolegi situacija je prosta. Neka nebrine ako mu ne upali kod te imam ja jednu dobru komsinicu.
Neka nerazmislja komplikovano sve je jednostavno u zivotu ako se ima dobra pristup u ovu njegovu situaciju nesme da imam velike zahteve. Ako se on njoj dopad ona ce bez njegovog udvaranja poci sa njim a obrnuta ni najbolje udvaranje mu nemoze pomoci ako on nema nesto sto se njoj dopada.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

8

Fala vama na dosadasnjoj pomoci.
Da ako joj se svidja nema problema, al pitanje je kako joj se dopasti, sta uraditi da bi ona razvila neka osecanja prema njemu.
malo za promenu

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

9

Pa prvo treba da ispita teren, da otkrije da li njoj uopste prija njegovo drustvo. E ako je odgovor potvrdan, onda samo treba da bude uporan, da je sto cesce u njenoj blizini i da joj samo s vremena na vreme udeli neki komliment (da bi bio ljubazan i fin a uz to da ne izgleda napadno i prosto).
Sve zene padaju na lepe reci, ali pazite dobro, zene imaju jaku intuiciju i lako mogu da provale ako ih zaista lazete, mada postoje slucajevi kada znaju da lazete a opet se prave kao da ne znaju jer nekad prija da su najnaj pa makar i u lazima. :D

Pazi koju igru igras.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

10

Nije vazno sta ce reci,neka kaze bilo sta ne moze pogresiti.Veruj .Ako joj se on svidja i najvisa glupost od njega ce joj biti simpaticna.Pogresno je zbog toga zahtevati od sebe nemoguce.Nikad on nemoze uspostaviti jednacinu izmedju onog sto on kaze njoj, ma koliko to bilo lepo i nezno, i njenog zadovoljstva ili ti odusevljenja ako ona ima fizicku odbojnost prema njemu. Nista sa nicim se ne moze potrati Dzaba je traciti vreme u razmisljanje iznalazenja nacina najboljeg moguceg udvaranja ako nije dovoljno simpatican ili privalacan njoj.

P.S Ja sam nesto danas posebno srecan neznam sta mi je :D Tvojem prijatelju zelim puno srece i uspeha

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

11

Ima pravo ovaj povise mene.U tim stvarima nemozes nekog "nagovoriti" sto bi se reklo da mu se svidis.Ako se on njoj svidja sto rece ovaj povise mnogo mu udvaranja i vremena nece trebati.A ako joj se ne svidja (ili ona njemu )dzaba mu je sve,od toga fajde nema.Sto bi se reklo il' ima osecanja il' nema,sredine nema.
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

12

E pa ja mislim da ste vas dvojica u zabludi. :D
Upravo to je greska muskaraca, pa zar treba tako lako da odustane, zar ne treba da se trudi da joj se dopadne.
Moje misljenje je da nismo mi (a ni ovo dvoje o kojima je rec) vise u godinama da padamo samo na prvi fizicki kontak (ljubav na prvi pogled), ne kazem da nije bitan, i tek kako je vazan, ali nije presudan, covek treba da istakne i svoju unutrasnjost a ne samo ono sto se vidi na njemu.
Mislim da on treba da slusa savete zena a ne muskaraca, jer je zena ta kojoj se on zeli pribliziti i koju zeli sarmirati. Blizina i fizicko prisustvo neke osobe u odredjenim trenucima mogu puno da dobrinesu da se dvoje ljudi i emotivno povezu. Moj savet je da ne vrsi nikakve nagle poteze, vec da sve prepusti vremenu i da se trudi da joj se nadje u teskim trenucima.
Muskarci ne razumeju da zene mnogo dublje razmisljaju kad upoznaju potencijalnog buduceg (naravno ne sve), potrebna im je sigurnost, i cesto je ona to sto znaci ljubav.
Treba da bude iskren i ako joj se iole svidja proci ce dobro. ;)
Pazi koju igru igras.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

13

Hadalj, da ti nisi slucajno taj 56 godisnjak koji ima problema sa udvaranjem ???

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

14

Ada jok bogomi, al opet more bit i meni dje posluzi
malo za promenu

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

15

Ja mislim da su /jäger i björn hteli da kazu da;
ako se on njoj ne svidja,te akcije nema koja bi mu pomogla da je "obori". Sigurno je i to individualno kao sto su i zene...al' to verovatno nije to,sta hadalj od nas da cuje zeli. :) Hajde ljudine,pokazite vasu umetnost :D pustite fantaziji svoju slobodu...Ja bih svoju poznanicu pozvao na wellnes-weekend.Zena 21.veka retko kad odbija takvu ponudu :) Lepo ce biti u svakom slucaju obadvojem.po nekad odem u banju,bar nedaleko od mene ima jedna.vanjska,vruca voda tiho osvetljenje samo iz bazena a radi do 24.00 ima i restoran,lepseg mesta nema.Ili jedan dan na skijanje,pa je zezne i odu na sankanje? ;) Ma samo nek joj dokaze da mu ona nesta znaci.nek' cesto pominje njeno ime.. nek je u oci gleda dok sa njom govori,(zene su ko djukele ako im na pocetku oboris pogled imaces ih i pod kotrolom) :))
ja bih se u svakom slucaju jako trudio puno vremena sa njom da provedem...napio bih je. :]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

16

Sismisu (o) (o) (o) (o) (o)

Ja da sam zensko sad bi po
malo za promenu

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

17

Nedjelja, 28. Novembar 2004

Sismis me podsjeti na legendarnu scenu iz serije moje mladosti "Grlom u Jagode" kad Miki Rubiroza daje savjet Banetu i Combetu da djevojci treba "udarit' ceznju" i nema da fulis...
Iliti pozovi je na "sudar", pa je ispali svojim nedolaskom ili nesto tako slicno. Cini mi se da je vrijeme tih primitivnih folova proslo i da ce slabo koja djevojka sa IQ > 100, osobito ona koja je u svojim 30-tim pasti na takve metode... 8)

Ne bih ponavljao Kiki koja je to vrlo lijepo objasnila gledajuci sa zenske strane ogledala (steta sto to nisam znao sa nekih svojih 18, 19 :D ) pa momci pamet u vugla...

Elem, moj savjet tvom jaranu tzv hadalje bi bio da otvori sve karte i baci ih na sto jer od blefiranja i cekanja na otvor nema fajde u vecini slucajeva. Asocijacija ko prije djevojci...
Ali nikako metodom "sakom u glavu" vec metodom pauka koji svoju mrezu plete polako, tankim a cvrstim nitima, prirodno i sa puno strpljenja pa cak i ako neka nit pukne, ista se moze i treba ponovo istkati, ne treba odustajati ako je mreza vrijedna "ulova".

Neka samo bude prirodan (pa cak i ako ta prirodnost nosi tremu u sebi) i vjeruje u sebe. I da, kljuc dobre konverzacije i upoznavanja je u tome da pazljivo saslusas sagovornika i da ne srljas u nepotrebno hvalisanje i nastojanje da se predstavis u sto boljem svjetlu u cilju kako bi ispao zabavan.

A sve moze poceti jednim neformalnim pozivom na pice, veceru a Boga mi i kafu na pauzi oko 12-ke.

Aj zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 28. Novembar 2004

Nisam mislio kiki samo na fizicki izgled i privlacnost.Ako se njoj ne svidja nacin na koji prica razmislja i tako to dzaba mu sve na to sam mislio.Uostalom sto bi se toliko trudio da je "osvojim"? Dovoljno je pokazati svoju pravu prirodu i ne folirati se pa ako joj se svidi, svidi ako ne da je glava zdravo:) bar je to tako kod mene.vazi i u obrnutoj situaciji.Znas chemistry mora da radi sto bi rekli ameri:)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 17. Mart 2005

I ovako moze mada malo cudan nacin :D :D

Malo pre dosao moj drug, kojeg sam ovde u nekoliko navrata sa povodom za to spomiljao na odredjenim mestima u svojim pisanjima, kod mene u posetu i car iskoristio istovremeno priliku da poseti baustelle u Frankrutu koje su u toku. Jedna od tih baustella je, kako ce se kasnije ispostaviti na njegovu veliku srecu, u Taunusanlage tj. bankarskom delu Frankfurta gde se lako nalece na dzet set Frankfurta. Dok mi prolazismo tim delom grada ovaj moj drug primetio jednu upicarenu devojku reko bi covek, kad vidi kako se udesila da je zeznula modu za jedan vijek ( ovo mi je od njega :) ). Da neopisujem dalje posto svi imate satelitsku antenu sigurno je poznajete lici se po izgledu na Sonju Krause ako ne za tik malo i uglednija :) . Bez ikakvog oklevanja ovaj moj drug odmah skrenu sa ulice da saceka ovu sto mu se dopala, covek vec pravo zaljubljen imao sam uticak. Da skratim ovde ....
Uze dama svoj auto a on odmah za njom Prati je on neko vreme. I svo vreme se razmislja (samo gubi vreme za dzaba ) jer odna bez puno promisljanja :D i doumljena na jednom semaforu prilepi, namerno, prednji deo svog auta uz blagi udar za zadnji deo auta ovde devojke. Samo da bi dobio njen broj telefona :D :D :D I dobi ga. :)

orange

Učenik

(10)

• »orange« je žensko

Datum registracije: 19.01.2005

• Poruku poslati

20

Petak, 18. Mart 2005

Citirano

Orginalno od šišmiš
(zene su ko djukele ako im na pocetku oboris pogled imaces ih i pod kotrolom ) :))
ja bih se u svakom slucaju jako trudio puno vremena sa njom da provedem...napio bih je. :]

vala hadalj, i ja bi pala istog momenta...pogotovo na ovaj boldirani dio... o|
...Najgore je biti stranac u svome plemenu...

Social bookmarks