Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Srijeda, 29. Oktobar 2003

Kako ste saznali za ovaj forum?

Imali smo pitanje o znacaju foruma njegovim clanovim, ali ne saznasmo kako su ti clanovi saznali za OTVORENI FORUM NOVOG PAZARA (forum.novipazar.org), pa mi je stoga palo napamet da pokrenem temu u kojoj ce svako ponaosob moci da ispise za svoj slucaj.

Tema je mogla da sadrzi i anketu, ali da ne bi bilo izostavljenih slucajeva, ili mnogo onih "POD RAZNO" tema stoji otvorena za svakog da opise svoj slucaj ("pronalska foruma") na koji god nacin hoce.. A eto mene bas zanima......
mogu ja da se potpisem i bolje...

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

2

:O ?( pa ako provodis na net po 15--20 sati i postanes zavisnik onda saznas mnogo toga..
ja licno sam za forum saznao od Babbha!!! Tj. na mIRC
/join chanel #carsija o| :klanja: :klanja: xx( :D
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

3

Evo da prvi i napisem kako sam ja saznao za forum, posto sam i sam pokretac teme.

Meni je za forum (pre nego sam postao clan) rekao PAUK koji je i tada bio clan foruma. Nista tu zanimljivo nema, osim toga da sam mu ja u prvi mah govorio da me to totalno NE zanima, sto i dalje drzim kao svoj stav prema forumima, ali posto je on bio uporan da pogledam ovaj to sam i ucinio i evo me gde sam sada pisem kao sto sam pisao i pisao i pisao...

Mogao bih dodati i pitanje STA VAS JE ZADRZALO NA FORUMU, ali to je vec donekle sadrzano u temi u kojoj se govori o znacaju foruma... A moze se o tome i ovde a???

Mene konkretno ovde su povukle, zadrzale, dve stvari koje mene obicno teraju da nesto kazem: necije misljenje koje me impresionira (a toga je bilo ovde) i necije pisanje cije me totalno iritira(a i toga uvijek sa necije strane ima). U uslovima ovog prvog il ce bit da bih sta napisao, il "NEBIT", al necije nebuloze nekako (tamo gde se civilizovano pise) ne umijem da istrpim kad ih vec vidim...

I tako je pocelo i moje pisanje po forumu, doduse sa jednim drugim korisnickim imenom, koje sam hteo da upotrebim jer nisam imao nameru da se dalje javljam.. ali kad sam mi se forum svideo, uzeo sam svoj (autobiografski) username koji svuda koristim i nastavio PISANIJE po forumu i videcemo sta ce nadalje biti ako Bog da..

O svemu ovome sada bih da cujem sada vas. Vas je red :)

4

Preduhitri me bux pa nisam bio prvi :) (ne ide da prepravljam sad ono sto sam napisao).
(S)vi ste na potezu (copyright by ed :) ).

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

5

stan' da se setim ... o|

jednom me je pozvao moj bljeso na msn u jednoj sobi puna forumasha sa novipazar.org ... i tako prichu ovo ono ... pozovemo jedni druge na msn na pvt i tako mi kazhu za ovaj forum ... ja se registrujem i evo posle mali problemchicha i nesporazuma u startu josh uvek sam tu :D
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

6

Ja sam saznao od DjordjeRd-a usmeno:). Dao mi link i eto, sve ostalo je legenda...

7

Za forum sam cula od moje vile HaNuMe_78 :D
Danke vilo!!!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

8

Google je zakon.... ;)

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

9

Ja i moj prijatelj,drug,brat...iz detinjstva imamo obicaj da se cujemo putem telefona,MSN-a,e-postova.I tako jedne prilike mi je predlozio da posetim ovaj forum,sto sam naravno ucinio i svidelo mi se na prvu ruku.Mada nisam ljubitelj foruma,ali eto ovaj mi je nekako drag,mozda zato sto sam neke clanove licno upoznao.
Znaci glavni krivac u svemu ovome je Mikov_sin!!!
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

10

mene reko jedan decko za forum :-) cini mi se da mu je nick Administrator :-)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

11

Dadulje ..... hvala :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

12

Ja sam nesto sanjao i u snu video da ce se ovaj forum nekad pokrenut. I slucajno jednog dana instaliram neku scriptu na server i pogledam na forum.novipazar.org kad ono neki forum tamo.
Sto bi jedan clan foruma rekao "boze davanje". 8o :D :))
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

13

meni vala preko veze javili, necu rec ko da ne bude posle da imam neke protekcije, no sam da je iz prve ruke, od coveka koji je san sanjo, a Allah mu do
malo za promenu

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

14

Sta te briga, jesi raskopusa, sve moras znati :)

love
I am a woman above everything else

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

15

Najprije cuo od drugih a zatim preko Google-a i nasao.

Kad vec govorimo o forumu moram reci da je Otvoreni forum Novog Pazara jedan od najboljih foruma na koje sam ja naisao (a imam bogato iskustvo sa forumima). Ova ocjena vazi kako za tehnicko uredjenje (Admine svaka cast, izuzetno profesonalno uradjeno) tako i za nivo na kojem se diskutuje. Imao bih u vezi sa tim jos po nesto reci ali izlazim iz okvira teme ...
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

16

Ja sam imao cast da upoznam forum ove web stranice negdje cinimise krajem 2000 godine ili pocetkom 2001. Naravno da je forum izgledao drugacije (bio je ono klasicno-pocetnicki) i jedino se od tadasnjih forumasa sjecam Juskosa.
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 30. Oktobar 2003

Nedavno citajuci postove na jednom forumu, kritikovali su Dinna_ da je previse ozbiljna za njihov forum i da joj je mesto na forumu novipazar.org. I eto ja tako saznadoh za ovaj forum... i uverih se da ste stvarno ozbiljni. :D

Selam za Dinnu_ ;)
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

18

Razmisljam ko mi je ono reko al ne mogu nesto da se setim :O ?( Glavno je da se osecam dobro ovde i da sam puno toga novog naucila, forum je na nivou a i ko sto vidite, preporucila sam ga dalje ;)
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

19

Za nemacki zadatak sam morala da se raspitam o istoriji rodjenog mesta, to sam i uradila na site novipazar.org, i na sredini toga sita je bio forum...

Slucajno sam pocela citati...
Onda sam se uclanila da bih i ja mogla ovde svoje misljenje o temama postaviti i naravno vase misljenje znati...

Evo mene i dalje ovde, jer ima uvjek novih tema, i uvjek razlicitih misljenja i razlicitih osoba o kojim puno mozes da naucis. ;)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

20

he he he posto je novipazar.de prvi zvanichni sajt o novom pazaru a ja sam na net pa da ne slazem Mlogo dugo sam sam jedan dan ugledo Link forum na oficijalnu stranucu novog pazara kad pretisnuh Puljku kad ovamo nema slika, haj veljahaulje sta li mu je ovo kad ono na nashki jezik ene ene sta ti je nemac i na nashki poceli da pichu kad onde josh jedna puljka prijavi se te se ja prijavi ...
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Social bookmarks