Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen
  • »Sandokan« je autor ove teme

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 18. Decembar 2003

Opet pishesh imena!!??? To je opasno!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

22

Petak, 19. Decembar 2003

Sandokan, prethodna tvoja zamerka za ispisana imena je bila na mestu i stoga sam te bio i poslusao i ista imena (ime ustvari) izbrisao. Ukoliko ovog puta mislis na facjetovo ime (jedino je ono ispisano) onda nemas razloga da dizes alarm, jer face je nas stari clan (foruma) i ime mu je opste poznato ovde i dosta puta je bilo ispisano. Ukoliko se radi o necem drugom sto ja nisam primetio, onda prijavi to konkretno (mozes meni PM-om). Ukoliko pak mislis da je simketov prethodni post editovan zbog toga onda nisi u pravu, jer je razlog bio drugi.
Ponavljam, primetacija ti je na mestu, i reagovacu ako se imena pojave ukoliko ti smetaju, ali samo ako se pojave :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

23

Petak, 19. Decembar 2003

Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Pa Simke fala ti na sugestiji, ono mislim cool ti je konstatacija, ono misli dum dum dum hip hop tres tras ono bas je ono furka, misli huose je ono mislim e.
Naravno da sam u odnosu na tvoj Avatar desno, Elhamdulillah.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

24

Četvrtak, 26. Februar 2004

Blizi se tekma sa Radom.Da je jedan nas pripadnik izgledao ovako nebi dobio 11 mjeseci TVORZA!!!!
Razmislite malo o tome!!!!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

EXTREM

Početnik

(10)

• »EXTREM« je muško

Datum registracije: 25.12.2004

• Poruku poslati

25

Subota, 25. Decembar 2004

np

EXTREMI SU NAJACI BRACO! o|

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

26

Nedjelja, 26. Decembar 2004

Valjda treba da izgleda ko insan.
Ovi sto su se podijelili po nekim grupama mi vise lice na "bande iz njujorka" nego na navijace.
Mozda bi mogli pocet i izvodit predstave po terenu, a igraci bi mogli na tribine sjedeti sa normalnim navijacima i gledat predstavu. Ionako nisu placeni za svoju igru (na zalost). More bit da su pojedini navijaci vise para uzeli od igraca zbog lobiranja...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

27

Citirano

Orginalno od Root
Valjda treba da izgleda ko insan.
Ovi sto su se podijelili po nekim grupama mi vise lice na "bande iz njujorka" nego na navijace.
Mozda bi mogli pocet i izvodit predstave po terenu, a igraci bi mogli na tribine sjedeti sa normalnim navijacima i gledat predstavu. Ionako nisu placeni za svoju igru (na zalost). More bit da su pojedini navijaci vise para uzeli od igraca zbog lobiranja...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ovim postom si me LICHNO uvredio i kao navijacha i kao jednog od PRVIH u Torcidi Sandzak!!
MI(TS) smo stvorili navijanje u NP-u,JA i josh 7 ljudi ssmo STVORILI i napravili moderne navijache i nav.grupu.Za nas se zna na prosstorima cijelog BALKANA a i shire.Inache od toga nisam(NISMO) imali nikada lichne koristi OSIM MUKA,debelog minusa u dzepu i pol.kartona!!
Molim te ubuduche neprichaj o stvarima koje neznash!!Raspitaj se malo...... 8)
PAZAR U SRCU ,SANDZAK DO GROBA=TS-1989

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

28

?( "Ima nesto tru'lo u"... gradu Pazaru i tuzan sam zbog toga. ;(
Kao i sve sto nas trenutno (kao i prethodnih dugih trenutaka) okruzuje, tako je i sa fudbalom sve ili improvizacija ili pomodarstvo. Posto su nasi "navijaci" za kratko vrijeme avanzovali te se za jos krace vrijeme nasli na vrhovima top lista, ugalvnom navijackih foruma iz Srbije, Hrvatske... bice da ipak nije improvizacija. E sad ovo pomodarstvo se sa strane ne moze videti jer ne poznaju nas mentalitet.

"Videla zaba gde se konji potkivaju pa i ona digla nogu "

Nadalje, cini mi se da je uzrok ovog navijackog BOOM-a jedino nekakvo dokazivanje, kao sto sam vec rekao, pred navijcakim taborima iz Srbije, Hrvatske... Nema tu ljubavi prema klubu - NEMA. Oni koji su imali i jos uvijek je imaju vise ne idu na utakmice.

"Aerobik da bidemo sik, ako mogu svi mozemo i mi... prevedeno - Huligani, mogu biti oni, mozemo i mi "

Znaci, ako se provlace parole " I krv svoju za plavu boju " ili je mozda neko bio u zabludi da je neko drugi bio spreman da "zivot svoj dade" za klub svoj, a istovremeno stavlja ma(h)ramu na glavu ne bi li izbegao kaznu od 700 dinara ili TVORZA nekoliko dana ili meseci, onda tu nesto zaista ne stima.

"Nije znanje, znanje znati vec je znanje znanje dati... prevedeno - Ne je hrabrost u rijecima nego u delima "

I pred kraj. Nije lijepo kritikovati nekoga (recimo navijace fk. Rada), ako se i sami tezi njima pribliziti, izgledom, ponasanjem, recnikom...

I na kraju. ?( "Ima nesto tru'lo u"... gradu Pazaru i tuzan sam zbog toga! ;(

P.S. Kladim se da kad bi se osnovala "Cistacka grupa", koju bi sacinjavali lokalni entuzijasti sa osnovnim ciljem da se svoj grad ocisti od smeca koje igra kolo po nasim ulicama, to ne bi bilo pomodno... i ona zaba ne bi digla nogu... E za ovo treba angazovati psihologa!

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

• Poruku poslati

29

Sandokane, ne znam kako si ono shvatio kao licnu uvredu? Ja nisam tebe licno pomenuo.
Svidjelo se to vama ili ne ovo
ne lici na navijaca. Ovo mi lici ne neko strasilo, na bandita, pljackasa. Jos vas nije sramota da stavite "Sandzaka" na majce!

Kada vas gledam na tribinama, onako polugole, namazane, sa nekim maskama i maramama zgadi mi se. Pa valjda ste prvo muslimani, pa tek onda navijaci? Ono ponasanje ne prilici muslimanima. Eto Fikret vam je malo bolje objasnio.

Tako to meni izgleda. Nemoj se ti ljutit moj Sando, svak ima pravo na svoje misljenje. A tebi ako je stalo do lijepog misljenja probaj da promijenis stvar.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

30

Citirano

Orginalno od Phikret
?( "Ima nesto tru'lo u"... gradu Pazaru i tuzan sam zbog toga. ;(
Kao i sve sto nas trenutno (kao i prethodnih dugih trenutaka) okruzuje, tako je i sa fudbalom sve ili improvizacija ili pomodarstvo. Posto su nasi "navijaci" za kratko vrijeme avanzovali te se za jos krace vrijeme nasli na vrhovima top lista, ugalvnom navijackih foruma iz Srbije, Hrvatske... bice da ipak nije improvizacija. E sad ovo pomodarstvo se sa strane ne moze videti jer ne poznaju nas mentalitet.

"Videla zaba gde se konji potkivaju pa i ona digla nogu "

Nadalje, cini mi se da je uzrok ovog navijackog BOOM-a jedino nekakvo dokazivanje, kao sto sam vec rekao, pred navijcakim taborima iz Srbije, Hrvatske... Nema tu ljubavi prema klubu - NEMA. Oni koji su imali i jos uvijek je imaju vise ne idu na utakmice.

"Aerobik da bidemo sik, ako mogu svi mozemo i mi... prevedeno - Huligani, mogu biti oni, mozemo i mi "

Znaci, ako se provlace parole " I krv svoju za plavu boju " ili je mozda neko bio u zabludi da je neko drugi bio spreman da "zivot svoj dade" za klub svoj, a istovremeno stavlja ma(h)ramu na glavu ne bi li izbegao kaznu od 700 dinara ili TVORZA nekoliko dana ili meseci, onda tu nesto zaista ne stima.

"Nije znanje, znanje znati vec je znanje znanje dati... prevedeno - Ne je hrabrost u rijecima nego u delima "

I pred kraj. Nije lijepo kritikovati nekoga (recimo navijace fk. Rada), ako se i sami tezi njima pribliziti, izgledom, ponasanjem, recnikom...

I na kraju. ?( "Ima nesto tru'lo u"... gradu Pazaru i tuzan sam zbog toga! ;(

P.S. Kladim se da kad bi se osnovala "Cistacka grupa", koju bi sacinjavali lokalni entuzijasti sa osnovnim ciljem da se svoj grad ocisti od smeca koje igra kolo po nasim ulicama, to ne bi bilo pomodno... i ona zaba ne bi digla nogu... E za ovo treba angazovati psihologa!

Jeste,jeste UPRAVU SI!!!! (o)
JEL PO TEBI LJUDI KOJI PREDJU 800KM U AUTOBUS ,NAVIJAJU 100 MIN. I KASNO SE VRATE KUCHI ,OGLADNJELI,ISCRPLJENI VOLE KLUB IZ POMODARSTVA!!?????? xx(

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

31

Ponedjeljak, 27. Decembar 2004

Citirano

JEL PO TEBI LJUDI KOJI PREDJU 800KM U AUTOBUS ,NAVIJAJU 100 MIN. I KASNO SE VRATE KUCHI ,OGLADNJELI,ISCRPLJENI VOLE KLUB IZ POMODARSTVA!!?????? xx(

Ogladnjeli, iscrpljeni... kao u pohodu na Kadinjacu ka' da im je istizah :). Nisam rekao da svi navijaju iz pomodarstva. Evo i sam mozes da se osvrnes na prethodne godine i vidis koliko je bilo navijaca, a koliko ih je bilo, recimo letos. Izgleda ovo malo zima pa vuce odozdo...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

32

Mlad si TI da znash koliko je nekada bilo navijacha!!
Ranije ih je bilo vishe samo si TI bio mali.....
npr: 1987 u Beogradu 5.000!!??
Da da da PET HILJADA!!!!!!!
Kad o nechemu pishesh treba prvo u to da se razumesh.Zato nediraj nishta....znash onaj VIC!!

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

33

Citirano

Orginalno od Root
.......

Podrzavam misljenje Roota,
nisam neki navijac,kao ni experta sporta i neznam kako jedan navijac bas da izgleda treba.
Al' sigurno znam kako NE treba da izgleda....pojedinci su se po mojem misljenju suvise ufurali u tripu nekog losheg starog filma...

Sve je to sport,druarsko tacmicenje tehnike i izdrljivosti...
a navijaci nebi trebali da brukaju jedan TIM ili cak u nasem slucaju grad i dovode ga u ova kriticna vremena u bilokakve opasnosti i negativne utiske vec da podrzavaju svoje ljubimce...

Nije to rat,nit bilo sta kriminalno da bi se "mumirali"...mislim hej o|

MuShtuluk

Početnik

(10)

• »MuShtuluk« je muško

Datum registracije: 21.03.2004

• Poruku poslati

34

E nemooo

Citirano

Vala ste se super pokazali kad ste s` Radom igrali,
josh cutek dobismo, onolika masa, imate srca svi do jednoga, shto ne skochiste ?
Svaka chast izuzecima al oni shto su uchestvovali u tuchi njih poznajem vecinom. Jesi li ti bio u odbranu il si psovo sa tribina kao ostali ?
PokushaH da budem ozbiljan al ne ide 8)

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

35

Ako vec nekog pitas gde je bio, red je da kazes gde si bio ti? Na tribinama, terenu ili posmatro utakmicu tj. tucu na TV?

P.S. Mnogo su ti tmurni postovi za jedan MuShtuluk?
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

36

Citirano

Orginalno od šišmiš

Citirano

Orginalno od Root
.......

Podrzavam misljenje Roota,
nisam neki navijac,kao ni experta sporta i neznam kako jedan navijac bas da izgleda treba.
Al' sigurno znam kako NE treba da izgleda....pojedinci su se po mojem misljenju suvise ufurali u tripu nekog losheg starog filma...

Sve je to sport,druarsko tacmicenje tehnike i izdrljivosti...
a navijaci nebi trebali da brukaju jedan TIM ili cak u nasem slucaju grad i dovode ga u ova kriticna vremena u bilokakve opasnosti i negativne utiske vec da podrzavaju svoje ljubimce...

Nije to rat,nit bilo sta kriminalno da bi se "mumirali"...mislim hej o|

JA REKOH KO SE NERAZUMIJE DA NEPRICHA!!!
Ova slika gore GOVORI kako treba da izgleda navijach NP-a u sluchaju NEREDA da nezaglave nasha djeca ROBIJU!!!!
Znachi ako se ponove ONI SMradOVCI tako pripremljen idesh u FAJT.
Molim sve koji nisu navijachi a NE GLEDAOCI(veoma BITNA razlika) da neodgovaraju!!
Ovom gore shto pishe gdje sam JA bio nek me pita lichno pa chu mu kazat!! ;)

37

Forum nije navijacki i ne moze niko nikome uskracivati pravo da pise. Kako treba da izgleda navijac je pitanje.. o tome moze da pise svako ko ima misljenje o tome. Tema ne moze biti zatvorena za nenavijace. Tema ce biti zatvorena samo onima koji se 'nesportski' ponasaju, tj mijesaju sport sa politikom, i za one koji krse statut foruma.

Uostalom, nisam hteo temu da diram pa stoji jos uvijek u forumu za sport. Ukoliko preraste u ovo u sta ste krenuli da je pretvarate sigurno se u forumu za sport vise nalaziti nece..

I molim clanove da ne napadaju nikoga zbog neslaganja. Ima pravo misliti svako na svoj nacin. Ukoliko se to ne slaze sa vasim nacinom razmisljanja mozete to i da iskulirate. Pitanja licne prirode nisu dozvoljena.

Ovaj put sve prolazi bez brisanja, a sledeci put ce se zato cijela tema odavde ukloniti.. Samo sportski molim..
mogu ja da se potpisem i bolje...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

38

Ja i dalje ne razumijem zbog cega se javljaju ljudi koji nikakve veze neimaju sa onim o chemu se pricha ... Phikrete,Roote,pa kulirajte ljudi ako se ne pronalazite medju ovom masom , onda se ne morate nama zalit za to, a josh manje nam je stalo do toga da znamo da biste vi da mozete ocistili grad od ... Pa mojne ljudi, mojne da pokusavate ljudima solit,uostalom da je trebalo da svi budemo isti bili bismo ... Se'te savite se ...

Usput da izreklamiram nove kackete Torcide Sandzak koji u svakom slucaju pomazu da navijaci josh vishe poboljshavaju svoj Image ...
rifche_golup je dodao/la ovu sliku:
  • 32.jpg
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

• Poruku poslati

39

Rifce_golupe, pa otvori temu "kako treba da izgleda clan torcide". I stvarno si kul. Ono in, ada ko da si iz BG! :D

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

40

Jok, ja hajem ovako, da naravno kako da i josh kako, e haj sad kuliraj :) cisto da se ne pocnemo napushavat ... radi tebe i tvog opredeljenja, da ne ispadnem ja mnogo losh ... :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Social bookmarks