Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Foks

Početnik

(10)

• »Foks« je autor ove teme

Datum registracije: 18.04.2011

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 18. April 2011

Kako u Pristinu iz Novog Pazara?

Molila bih Novopazarce (ali i one koji to nisu, a znaju odgovor) da mi pomognu s informacijama kako iz Novog Pazara doci u Pristinu.
Ja sam iz Sarajeva, i trebala bih u Pristinu uskoro.
Iz Sarajeva ima samo jedan bus za Pristinu, i to u 22.00, a vozi 100 godina (10-12 sati) do Pristine, sto je smor, pa bih rado da preskocim.
Kako osiguranje tj. zeleni karton, ali i kasko, ne pokriva teritorij Kosova, plan nam je putovati autom do Novog Pazara, i onda na bus za Pristinu. Da li ima redovita bus linija (svaki dan), kad ide, koliko kosta, i koliko dugo vozi?
Takodjer, ako da li neko zna da li se mozda taksijem moze u Pristinu i koliko bi to zadovoljstvo moglo da kosta?
Pretpostavljam da na granici s Kosovom s BH pasosem ne bih trebala imati problema?
Hvala unaprijed na svim informacijama!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

2

Broj telefona autobuske stanice u Pazaru je: 020/318-354

Sajt jedne od novopazarskih agencija je: http://www.sportturist.co.rs/

Tako da možeš da pozovoeš da se raspitaš.

Pozdrav.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »amirovic« je muško

Datum registracije: 23.07.2006

• Poruku poslati

3

Putovanje traje do 2 sata cini mi se,a Aurora(tako se zove prevoznik) vozi svaki dan do Pristine.
Karta je oko 4-5 evra u jednom pravcu,ali to je bilo odavno pa mozda su cene promenili.
Ujutru ima polazak mislim da je u pola 7 ali najbolje da pozoves stanicu,oni ce ti tacno kazat.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

4

@Foks, moj prijatelj koji je iz Sarajeva dolazio u Pazar prije 3 godine je isao sa nama za Pristinu, ali smo bili do supa da prijavimo njegov boravak na teritoriji Srbije. E sad nisam siguran da li je to bilo neophodno, pa ako neko zna neka napise ovde.

Ako imas rodbine ili prijatelja u Pazaru, mozda bi bilo bolje da se prijavis.

Foks

Početnik

(10)

• »Foks« je autor ove teme

Datum registracije: 18.04.2011

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 21. April 2011

hvala puno za sve info!

Social bookmarks