Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

121

Petak, 18. Maj 2007

Naravno, ajla, kulturne devojke resavaju se nepozeljnih osoba kulturnim putem. ;)
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

122

Petak, 18. Maj 2007

:)

Shvaticu ovo ko kompliment na moj racun,i zahvalicu ti se..
Naravno da je meni mnogo bitnija ljubav,al slazem se sa ajlom da od ljubavi da ne moze da se zivi (samo od ljubavi).
Ujedno zelim da pozovem sve sponzoruse da prate ajlin primer i priznaju i na recima da to jesu i da traze bogate ljude,a ne da mi glume "Samo jednom se voli",a ustvari misle "Samo jednom se vozi"... :]
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

123

Petak, 18. Maj 2007

U najvecoj zabludi je onaj ko misli da moze zenama udovoljit, taman nesto resis, ono ispadne druga stvar... i tako u nedogled..................................................
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

124

Petak, 18. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Roneldinho
.Za ljubav nece nikad morat' da brine..:)
Ravnoteza je najbitnija...

Ronny...tvoj šarm i duhovitost je neuporediv sa bilo kojim novcem ovog svijeta-tako da za tebe u bilo kom slučaju nema frke;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

125

Subota, 19. Maj 2007

Zena i vuk su isto, nikad neces znat' na cemu si sa njima.
Samo dominiraj :)
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

126

Nedjelja, 20. Maj 2007

To "KAKO UDOVOLJITI ZENAMA?",zavisi od same licnosti zene. Sto jednoj predstavlja zadovoljstvo,drugoj mozda to isto ne predstavlja.Neka je mozda srecna i zadovoljna ako je kitis materijalnim stvarima,dok neka to nece ni primetiti.
Zenama se najbolje moze udovoljiti,i ubedjena sam u to,ako stvarno,iskreno zelis da je razumes,ako iskreno zelis da joj pomognes u svemu(iako mozda taj isti dogadjaj ili stvar ne zavise direktno od tvog angazovanja).
Znaci,najbitnija je iskrena zelja da razumes zenu i olaksas joj u svakoj situaciji. Medjutim, smatram da je to vrrrlo,vrlo tesko ili,cak,nemoguce postici,ako i ona ne zeli da udovolji svom muzu i ucini ga srecnim na isti nacin. ;)
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

127

Nedjelja, 20. Maj 2007

pameyniji su davno rekli...

"[SIZE=3]Psa,tigra i leoparda dobrotom mozes pripitomiti,tigrica divlje grive jos je opasnija kad joj se ugadja [/SIZE] "!!!

Ziva istina!!! :D 8) ;) :P
Halo Bing? Kako brat?

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

128

Nedjelja, 20. Maj 2007

Tesko onima koji s ovakvim predrasudama ulaze u brak, a jos teze onima koji su s njima u braku.

Zenama je tako lahko udovoljiti...samo jedan osmjeh, samo jedna mehka, iskrena rijec i ona se je vec otopila.... :( :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

129

Nedjelja, 20. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Altuna

Zenama je tako lahko udovoljiti...samo jedan osmjeh, samo jedna mehka, iskrena rijec i ona se je vec otopila.... :( :)

Ene, stvarno? E, vala ovo nisam znao. Ali, slazem se sa tobom da ih to sto si ti nabrojala smiri jednu 2-3 minuta, a poslije... uh... nema vise nista od toga.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

130

Nedjelja, 20. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Altuna
Tesko onima koji s ovakvim predrasudama ulaze u brak, a jos teze onima koji su s njima u braku.

JOoooooj...neka te drame ..Sta ako ti se nasmesi neka skrbava osoba?:)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

131

Nedjelja, 20. Maj 2007

Altuna, sta je to mehka rijec?
Kako da joj kazem "duso volim te ( da se lijepo nasmijem, da mi se ukazu beli zubi ) , al nisam imao love da ti kupim poklon za rodjendan" ?

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

132

Nedjelja, 20. Maj 2007

Citirano

Orginalno od aka EmirAljovic
Zena i vuk su isto, nikad neces znat' na cemu si sa njima.
Samo dominiraj :)

E Yes!Vi sad napraviste od nas životinje,jok životinje ko neke pitome vrste, nego ko najkrvoločnije zveri!
Pa stvarno nije u redu! :(
Žene je bre lako obradovat'...ja sam vala k'o malo dijete-mogu se obradovat' malim stvarima ...i to mnogo...nemoguće je da generalizujete do te mere!

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

133

Nedjelja, 20. Maj 2007

Slazem se sa tobom da zene ne treba porediti sa vukovima, razlika je to. Ja bih prije usao u kavez sa zenom nego sa vukom. Al me nesto najvise nervira kod zena, sve drugo po strani, moze se preko svega proc, jedino mi smeta sto zene brzo zaborave. Obraduju ih sitnice, ali jednom nesto zgrijesis i odma idu rijeci u stilu: Ma, nikad nisi uradio nista dobro, nikad mi nista nisi kupio... nikad mi nista nisi poklonio... i td. Ako ima izuzetaka, neka izvinu, ali, ja mislim da ih nema.

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

134

Nedjelja, 20. Maj 2007

Jastrebe da, u pravu si, zene toliko brzo zaboravljaju da je to neverovatno. Sve cinis, jednom ne ucinis, i sve pada u vodu :)
Zucky, devojke, ljudi, salim se bre ovo sa vukovima i to:)Ne primajte sve ozbiljn0, previse :)

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

135

Nedjelja, 20. Maj 2007

Pa, kazem ti ja, to im je jedino mahana, inace su ekstra insani, nema sta, sta bi mi bez njih, nista ne bi bilo interesantno, a isto tako ne bi bilo interesanto ni kad bi im mogli lako ugodit. Sta bi ova dunja bez zena bio? ;( Evo sad citam jednu zgrazavajucu vijest da je u proteklih nekoliko godina ubijeno, sto abortusima, sto nakon rodjenja (kao predislamski arapi) oko 100 miliona zenske djece, posebno u Kini i Indiji.

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

136

Ponedjeljak, 21. Maj 2007

Kao prvo, uopste mi se ne svidja izraz u naslovu teme "ugoditi". To mi zvuci nekako promisljeno, kao sredstvo za postizanje odredjenog cilja( tipa, "eto, danas cu biti dobar, ugadjacu ti, kupiti zlatan prsten[sta god drugo], skuvacu rucak, kupicu ti kola, prosucu par slatkih reci, a onda ces ti zauzvrat da budes divna prema meni uvek: cutaces kad gledam utakmicu, neces mi smetati kad mi dodje drustvo, osim da skuvas gomilu hrane pre toga; bices odusevljena kada ceo dan igram najnoviju kill-all kiborg igricu, bices nasmesena ujutru kad dodjem u 5 sati, a nije me bilo cele noci; neces me daviti svojim problemima, drugaricama, zabrinutoscu za ceo svet, svojim osecanjima; ako budes dobra i dalje, mozda te i izvedem... :rolleyes: :rolleyes: ).
Zasto su dvoje u vezi? Zbog tog ugadjanja? Zato sto svako ima nekoga, pa hajde, i ja cu?
Ja idem onom linijom - ako mi neko prija, i ako mi je u necijem prisustvu lepo, ako imam slobodu da podelim svoje misli sa nekim, a da znam da mu to nece na jedno uvo uci a na drugo izaci, ako znam da mi je neko na prvom mestu prijatelj pa onda sve ostalo, sve stvari koje ga cine srecnim dolaze same po sebi. Zasto? Zato sto se poznajemo, zato sto zelim da nekog ko je pored mene ucinim srecnim, zato sto znam da taj neko moze i mene da ucini srecnom. A sta je to sto me cini srecnom? Spontanost, iskrenost, prirodnost, zajednicko provedeno vreme( bilo gde, u bilo kom obliku, bilo da pricamo ili cutimo), smeh( pa makar i skrbav). Imam problem, nedoumicu: reci cu je! Imas problem, nedoumicu: reci je! A pokloni...nema tog poklona na svetu koji moze da zameni srce!!!
A shvatite...toliko je ljudi na svetu...nemojte gubiti vreme sa onim/onom koji/koja vas zaista ne cini srecnom/im! Pa i ako sve zapocne kako treba, to ne znaci da ce zauvek biti tako...ali dok traje, dok osecate da je to ono sto vam prija, uzivajte...valjda znate da ucinite nekoga srecnim... Budite spontani...ako Volite, recite to glasno i pokazite...Budite ono sto jeste...ne glumite. Budite nezni, saosecajni, ujedno jaki kada treba.
"Svaka zena zeli da se oseca voljenom i pozeljnom[ ja bih dodala da SVAKO zeli da se oseti voljenim i pozeljnim]. Kad bi svi muskarci uvek to imali na umu, bilo bi mnogo vise srecnih ljubavi."

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

137

Ada zeni samo treba govoriti: Da, draga... da, draga... i sve je u redu. E, sta ne treba radit, ne treba se injatit i svadjat sa zenom jer ces uvijek izvuc deblji kraj, isekirat se, ostat bez zivaca...

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

138

Jasreb isto tako i muskarcima treba govoriti: Da dragi....da dragi....ok dragi...a raditi kako je nama devojkama cejf ;)

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

139

Pa ja nisam bas mislio raditi sta god hoces, vec mislim da ne treba ulaziti u konflikte, vec ih nastojati sto vise izbjegavati...

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

140

Jastreb, pogresno...ako postoji problem, iznesi ga...razgovaraj o tome...resite ga zajedno. Izbegavanje problema ne resava probleme.

Social bookmarks