Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 14. Oktobar 2004

Odličan primer

Dakle s teme pređeš na privatni razgovor i eto ti ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

22

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Kolko li kosa na Forumu jedna tema da je kupim. ha?

Pa da bude privatno moje vlasnistvo i onda da pisem kako hocu, ha?

Mislim da je vakat da se Forum privatizuje, jer sve sad polako prelazi u privatne ruke. :)

Da se recimo od Foruma napravi neko akcionarsko drustvo i da se iznese na berzu.

Sta mislite o ovom prijedlogu. Time bi se sastavilo zadovoljstvo sa biznisom. :)
I to se poslije umota u vjerski omotac, cime se fino dadne Ahiretska crta, dakle humanost, i eto coslame. :)

Ja bih fino u taj moj Forum-ranc nabavio dva opasna psa i fino ko god nenajvaljen upadne u temu oni ga iskomadaju. Ili ako neko skrene sa teme samo ih pustim. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

23

Drugi način:

-Pogledaš novootvorenutemu za koju vidiš da je autor uložio koliko toliko truda da je osmisli....
-Pohitaš da pre nego se pokrene neka ozbiljnija diskusija po toj temi prvi reaguješ...
-Javiš se da ti je drago da je baš ta tema pokrenuta, označiš je kao veoma bitnu i važnu za razvoj diskusije
-Počneš da lupaš o nečem sasvim devetom, kao jednoj o suštinskoj stvari od nepremostivog značaja za shvatanje i obradu te teme...
-Sediš u ćošku i zadovoljno se smeškaš dok resto forumaša pokušava da ukapira dal ti u stvari misliš ozbiljno.
-Ako se neko primi pa još počne da ti objašnjava u čemu je štos i šta ti to u stvari ne vidiš ili ne shvataš...e u tom slučaju je uspeh upropaštavanja još i veći :D

P.S. Što se privatizacije tiče... Geri, ti bar nemaš prava da se buniš... ti imaš barem tri četiri teme koje rahat moš pripisat u svoju ličnu svojinu, pa čak i testamentom prepisat ( za ne daj Bože)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

24

Ne mogu a da ne kazem Sanse da imas veoma bujnu mastu. Da nisi ti mozda onaj tip "sanjar" sto kazu? :)

A sto se tice mojih tema bez razmisljanja ih prepisujem Forumu, tj. uvakufljujem ih. Halal olsun. :)

I fino nabacim bodljikavu zicu oko mojeg Forum-ranca i ukljucim struju. I fino sjednem i pisem samo o SDA i pustim jos na kasetofon onu Proljecni se miris.... I uzivam.

Oni koji ne mogu da izdrze ako slucajno probaju nesto odmah ce naletjeti na ogradu sa strujom. Npr. Time_Out. I onda kada shvati da je tu struja kasno je jer onda ne moze da se odlijepo od ograde. Naravno prici se Ed i Sandzacki sin da ga odlijepe, ali tesko. :) Jos ako su i oni na nekoj mokroj podlozi mogu i oni nastradat. E kad su restrikcije onda naravno opasni psi su tu. I to oni velki vucijaci ko bik sto su.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

25

Citirano

gerilac
fino nabacim bodljikavu zicu oko mojeg Forum-ranca i ukljucim struju. I fino sjednem i pisem samo o SDA i pustim jos na kasetofon onu Proljecni se miris.... I uzivam.

Oni koji ne mogu da izdrze ako slucajno probaju nesto odmah ce naletjeti na ogradu sa strujom. Npr. Time_Out.

postovanje brate (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Jel to onaj TIME OUT, naleti na struju ha??? o| o|
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

26

Da, cini mi se da na istu osobu mislimo. :)

Allahimanet.

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško
  • »Time_Out|« je zabranjen

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

27

Esselamu alejkum!

Citirano

Orginalno od Gerilac
E kad su restrikcije onda naravno opasni psi su tu. I to oni velki vucijaci ko bik sto su.

Editovano zbog uvrede uz opomenu
:)) :)) :))

Samo ti nisu nesto opasni.
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

• Poruku poslati

28

Esselamu alejkum

Ahaaaa

Sad mi je jasno!!!

Dakle struja i kerovi. Pa kad struja zakaže kerovi stupaju na scenu.

Dobar taj sistem zaštite autoriteta, dobar.

Dakle struja je Pauk. Ko će bit struja ako ne on. Ovako je opasan riječit, ljut... pravo umije ko struja da izgori.

Nego ko su kerovi. Da nisu .......................

Ups zamalo da dobijem opomenu.

A kad padnu sve linije odbrane onda ljuti lider (Gerilac) stupa na scenu. Ko u one nindža filmove, prvo treba pobijedit plaćenike da bi do glavnog stigao.

Sve je to lako i u tri poteza. Pesnica - nos - patos.

[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

29

Merhaba vi momcadi, sta je to bilo. Come down, come down, sala, sala. Uh al nemate smisla za humor. :)

Allahimanet.

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško

• Poruku poslati

30

Esselamu alejkum!

Vasa Gerilac bi sala i sa nase strane, no nesto ova Sans nema smisla za salu.
:D
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

31

Esselamu alejkum

Ada znam ja Gerilac da se ti šališ. Nego mi krivo, tu se čarkaš sa ljudima, a ne zoveš. Ni PM ni MSN ni e-mail, pa čak ni na mobilni da me zvrkneš. :D

A znam ja da si ti stari šaldžija, šaljivac, komedijaš, duhovit, produhovljen, dovitljiv (dovijaš se)... pa zar se nisi jedno vrijeme družio sa Benny Hill-om.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

32

Pa pretpostavio sam, ali vjerovatno vam je humor tezak i pretjeran jer vas nosi zestoka mrznja pa zbog toga je i izbrisan tvoj post i zasluzio opomenu.

Nesmijes preskakati granicu, pazi na sebe, nemoj tako. Moras biti smiren.

Allahimanet.

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško

• Poruku poslati

33

Esselamu alejkum!

Ada ti se Gerilac ponekad tako "poturis" da ne moze covjek da izdrzi a da ne reaguje. Dal radis namjerno ili ne to ti znas ;)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

34

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnajcad.

A ne, ne "poturam" se ja, vec vi stalno nalecete na mene, a stalno cete i naletati. Putevi nam se sudaraju. :)

Allahimanet.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

35

Esselamu alejkum

Nije te lahko mimoić Gerilac, ima te na sve strane. Da nisi ti od dobrija?

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

36

Ja nisam, a da nisi ti? :) Da si Elita, to znam.

Allahimanet.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

37

Esselamu alejkum

Pa nemoj sad potezat pitanje ELITE. Nije ni vrijeme ni mjesto.

A čega ti ono beše drugi čovjek??? Koliko ti ono deredža falaše???

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

38

Neka ti sad deredza, to je gajb. Neko de reci ti meni ko ono bijase jedini legitiman da zastupa Islam???
Tj. ko je ono Elita muslimanska, kud ces visu deredzu. I jos plus ko priznaje pola mu se dodaje, to je onda deredza nad deredzama. :)

Allahimanet.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

39

Sto te bre navalili na "jadnog" Gerilca nije on jedni koji ume pokvarit temu Ima ovde dosta futova Jel de alBazari, sismis i fingerbroken!!!
A nekom se desi nenamerno zar ne Hadzied :D

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

40

Konačno eto teme koja bilo kojim putem da krene ne može se upropastiti i ne možeš skrenuti sa nje,,, već samo daješ očigledan primer kako se to radi :D
Ma šta da vam kažem... ovo zumijće mi se komeša, merak mi što sam je ja počeo :D

i ... bode mi oči

Social bookmarks