Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 14. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnajcad.

Ah zmijce, zmijce, jes opasno, ali insallah istjeracemo ga ne brini. :)

Arhitetkinjo pomagaj pogledaj sta mi rade, rasturise me. Ja ispadam onda crna ovca. Fala ti na tvojoj pomoci i podrsci.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

42

Esselamu alejkum

Znači ko priznaje pola deredže mu se dodaje.

Pa ako imaš pet deredža i priznaš imaš

PET I POLA

i to sad pred ramazan.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

43

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

:)) :)) :)) Postovanje za foru. :) E ovakav humor volim bez mrznje, opusteno. Gledaj Time_Out-e i uci se.

Auuu sto dobro dodje to pet i pola za juftar (u bosni iftar, ulema se opet razilazi). :)

Postovanje za foru, evo noga. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško
  • »Time_Out|« je zabranjen

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

44

Esselamu alejkum!

Citirano

Orginalno od Arhitetkinja
A nekom se desi nenamerno zar ne Hadzied :D

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
;( :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

45

Evo ga opet, haj samo gleda i vreba sansu kako ce nekom vratit milo za drago, pa ne valja ti to brate, proj se togak. Opusti se malo. Beeeee cool. :)

Evo gledaj kako to Sandzo i ja radimo. Vidis izgleda izmedju mene i njega radi ona stara dobra zica, ha? A majka mu stara pa sjecas se da sam ti dao jednom davno Commodore 64 napoklon, jes da je bio crko, ali eto za dijelove. :)

Allahimanet.

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško

• Poruku poslati

46

Esselamu alejkum!

Uzivaj Gerilac, vidis li da pokusavam da pokvarim temu :D

Nego, cujem da ces da otvoris apoteku kod bolnica kad dobijes jos jednu deredzu! :)) :))
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

47

E tako je vec bolje, vidim pocinjes da se trudis. U pocetku je tesko nedostaje originalnosti, ali eto sad za sad mozes se uz Sandz sina slepati. Pa kada se i ti malo opustis krenuce i tebe inspiracija. Jooo sta mislis da me Sandzacki sin pocne slijediti, sta bi ti tad radio ha? Mozda bi i ti za njima ha?

Ocigledno nisi ugrabio da procitas onaj dodatak u mojem prijethodnom postu za Commodore 64, jer si pohitao odmah da odgovoris. Vrati se opet na post, dodao sam nesto.

Vrijedan neki momcic, bit ce od njega nesto insallah, obecava. :)
A ti si bio Elita, ali eto sta ces nije lose ni automehanicar bit, ima se za idare ha? Pa reci mi jel tezak pad sa deredza. Mogu zamislit iz Elite pravo u automehanicare. To mora da boli. :)

Allahimanet.

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško

• Poruku poslati

48

Esselamu alejkum!

Taman, nisam. Mimoisli smo se!
A sjecam se kako da se ne sjecam. Nase prve kompjuterske korake smo napravili zajedno, zar ne?
Koliko ima od tad, 12-13 godina?

I nijesam ja vise momcic. Stariji sin mi ima 7 godina jadan! Eto koliko se poznajemo.

Citirano

A ti si bio Elita, ali eto sta ces nije lose ni automehanicar bit, ima se za idare ha? Pa reci mi jel tezak pad sa deredza. Mogu zamislit iz Elite pravo u automehanicare. To mora da boli. :)

Nije bate uopste lose stavise! Mnogo bolja zarada od kompjutera. Sta ces naopaka vremena :) i ne boli jadan, kako da boli kad dobro zaradjujes!
A i dalje sam clan Elite :D

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

49

Pa nisam bas mislio u bukvalnom smislu djecacic, vec u ovom humoru. :)

E tako je vec bolje opustencija. :)

A znaci i dalje si Elita samo ti je drugi izvor prihoda. Aha, to ide kao ono sto Sandz sin rece jednom ko jednom udje u Elitu taj ostaje vjecita Elita. Bilo je nesto to cini mi se za Muftiju. Jednom Muftija vazda Muftija.

Dakle, iako ne zaradjujes vise hljeba tamo, ostaje ti deredza, masallah, ja dobrog li sistema. :)

Kako se zvase taj vas program? :) Elitizam?

Allahimanet.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

50

Oprezno sa tim.... jer velika je deredža bit automehaničar. Zamisli , poveri ti neko da mu popravljaš auto... koje je to poverenje. Ako ne uradiš kako treba moreš bit direktno odgovoran nedaj Bože za neki udes ...

Velika je deredža bit automehaničar...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

51

Auuu, pa to Hadzi Efendija Time_Out onda na nekim zestokima deredzama, hem elita, hem automehanicar, paaaa. Halali mi za sve Time_Out-e. Nisam znao. :)

Allahimanet.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

52

Idemo dalje...

Temu možete upropastiti i na taj način da se pozovete na drugu temu, u kojoj se govori o totalno drugoj stvari uz opasku da se tamo već o tome detaljno raspravilo. Mogu da zamislim pokretača, koji čitajući temu koju ste linkovali ne može da poveže ama baš ništa sa onim što je on pokrenuo xx(
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

53

znam da post odudara od teme, al' ovde mi je to dozvoljeno

Evo hvala Allahu jos jedan Ramazan nam je na pragu, zamolila bih sve da se potrude u ovih mesec dana da se uzdrze od prozivanja, zadirkivanja,prepucavanja, vredjanja sl. Eto u nekim mestima su narodi za vreme Ramazana prekidali ratove i ziveli u miru sa zaracenim stranama. Kad su oni to mogli sto ne bismo i mi?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

54

Sanse al te je krenulo ti sad poce i mastu upotrebljavat. :) Ali mogu ti reci mi ovu temu ne da razvaljismo no je rakovasmo. (ovo je bio Sandz sin stil humora.) :)

Allahimanet.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

55

Moderator, Supermoderator i Administrator imaju privilegije. Kad drugi nisu u stanju upropastiti neku temu oni jesu jer je jednostavno mogu zatvoriti. A kud ćeš više štete nego zatvoriti temu koja se ne može upropastiti :D

Setite se samo Trenutno

i ... bode mi oči

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

56

Ko je majstor?

i ... bode mi oči

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

57

Auuu Sanse, pa kakvo je to ponasanje, stavljas u nabrajanju Admina posljednjeg. Ja da sam na njegovom mjestu, letio bi ti meni davno sa te funkcije. :)

Allahimanet.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

58

Još malo i možemo otvoriti temu: Kako je najbolje upropastiti dan? Iz rukava imam odgovor.

Allahimanet.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

59

Neka sad Ed-e mojne te, ene ti njega iz rukava ima odgovor, a svi znamo da pored sebe drzis masu nekakvih knjiha, tefsira, itd. Dakle imas odgovor odmah iz knjige. Ili si mozda natuhao negdje preko Googl-a. :)

Allahimanet.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

60

Javi se "KZK"
i sve je zavrsheno!!!! o| o| o| xx(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Social bookmarks