Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

81

Ponedjeljak, 18. Oktobar 2004

Neki to rade lako, ti sto to cine su ovde samo da bi bili uspesni u tome i jedini razlog sto dolaze ovde je da pokazu koliko su destruktvini dokazujuci time nepostovanje prema pokretacu teme kad ne vode racuna o cilju zbog cega je neko zapoceo temu i nemareci na mozda veliku zelju pokretaca da se diskutuje o tome.Neodgovornost je najbolji pomagac u skretanju a anomimitet je njegov najbolji stit tj. nik iza kojeg se krije i onda ide sve po prinzipu "bas me briga" oni me nevide mogu slobodno sto zelim da lupam.

Meni su vise puta pokvarili temu.U pocetku sam se nervirala nekad i bila cak jako X( Salim se,ali nije lepo sto neki ovde pisu.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

82

Mozda jednostavno ne odgovoriti na temu. :D
Pazi koju igru igras.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

83

U pravu si, neko upropasti temu svojim javljanjem a neko time sto se ne javi. Bas kao ono ste procitasmo u jednom potpisu, neki ljudi donose srecu gdje god odu a neki kad odu.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

84

Petak, 22. Oktobar 2004

Klasičan primjer kako se sprječava konstruktivna diskusija:

Citirano

Orginalno od ed
Ti kazes za Karadavija:

Citirano

Originalno od E-B

Demantuje Ijtihad!

A sam Karadavi (o cemu mozes opsirnije procitati ovdje ili pak ovdje) kaze:

Muslimanu je dovoljno u ovom slucaju da misljenje koje prihvati, utemelji na jednom mjestu od muslimana priznatih pravnih skola ili da se osloni na ispravan idztihad koji se bazira na osnovnim islamskim dokazima .

Dakle u tvom postu se nalazi jedna (od mnogih) ocigledna laz. Imas li komentar?

Citirano

Orginalno od E-B
ed stani polahko, treba rascistit prvo ono sto ti pokusavas da nevidis i sto propustas tvojim wehabosima

Znači, umjesto da da komentar kojim bi priznao svoje neistine čovjek dovodi u vezu dvije stvari koje nemaju međusobno nikakve veze a sve u cilju aboliranja sebe kao nekoga ko širi neistine.

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

85

Petak, 22. Oktobar 2004

Opet grijesis

Najbolji komantar o tim stvarima dace ti tvoj wehabija "chechenac" a kojeg ti uzimas u zastitu

Nek ti on objasni sta je to sto je cinilo ostalu ulemu u zabludi, a sta je to i kakvo je misljene odlikovalo onog koji po njemu nije bio u zabludi tj ibn Tejmiju

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

86

Petak, 22. Oktobar 2004

Citirano

Originalno od sans: KAKO UPROPASTITI TEMU

Ko pita :))
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Kajs

Početnik

(10)

• »Kajs« je muško

Datum registracije: 22.10.2004

• Poruku poslati

87

Petak, 22. Oktobar 2004

Ljudi su prepuni entuzijazma i zhele naglabat o bilo chemu.Problem je u nama samima,a da bi ga rijeshili treba nam mnogo vremena koje bismo posvetili samo sebi.Ako uzmemo u obzir da je najlakshe rejeshavati tudje probleme,tj. josh vishe problema unositi u zhivot nekog ko je i sam sebi suvishan docicemo do zakljuchka da smo sve osim ljudi.Problem nije u ovom haotichnom nadmetanju vec` ponavljam problem je u nama samima...prvenstveno kulturi tj. nekulturi!Tradicija jednog naroda igra kljuchnu ulogu u zhivotima tog istog naroda.Kljuch problema je u Jedinstvenosti jednog skupine,a ne u rashtrkavanju.
Bio jednom jedan mudri chovjek koji je na svom preseljenju okupio svoju porodicu tj. svoje sinove i dao im par savjeta kao putokaz u njihovom daljem zhivljenju.Taj stari je uzeo 4 drveta povezao ih jedno uz drugo i dao jednom po jednom sinu da slome ta drvad onako uvezana,ni jedan nije uspio.Onda je odvezao i dao svima po jedno drvo...tada je svaki sin svoje polomio!Onda im je reko uzmite pouku od ovoga,chvrsti cete bit ako budete skupa-uvezani,nece te bit plijen dushmanima!Ovaj Pazarski Forum ce prestati sa hirovanjem i egoistichnim nastupima tada kad svi shvate da su Jedno,a da bi bili Jedno moraju shvatiti da nema srece u odmetanju i trazhenju brata u tudjini!
Mlado drvo shto tek pupa,svako ima snage da ischupa,kad se jednom ukorjeni,njega niko ne promjeni!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

88

Petak, 22. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od Kajs
Ovaj Pazarski Forum ce prestati sa hirovanjem i egoistichnim nastupima tada kad svi shvate da su Jedno,a da bi bili Jedno moraju shvatiti da nema srece u odmetanju i trazhenju brata u tudjini!

Znaci li to i da svi moramo da postanemo dervisi il bar da budemo za SDA
malo za promenu

Kajs

Početnik

(10)

• »Kajs« je muško

Datum registracije: 22.10.2004

• Poruku poslati

89

Subota, 23. Oktobar 2004

Znachi da to sigurno nisu rasim i njegovi koalicioni partneri iz dezheve i shestova! 8)
Mlado drvo shto tek pupa,svako ima snage da ischupa,kad se jednom ukorjeni,njega niko ne promjeni!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

90

Subota, 23. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ne znam sta izaziva tvoje pisanje ovakvo Hadalju. Moguce je da je to moje pisanje tebi na MSN-u, ali ti to ne daje zapravo da se ovako ponasas i pises. Jos jednom cu te pozvati da sagledas situaciju i pogledas stase djesava na Religija pod rukovodstvom Ed-a Vehabije. Ako hoces, a ako neces ne moras, tvoj problem.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

91

Petak, 29. Oktobar 2004

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

92

Petak, 29. Oktobar 2004

evo ima sahat kako gledam ovo dvoje da vidim sta ce bit, i nista

dokle ce oni ovo ovako?
malo za promenu

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

93

Petak, 29. Oktobar 2004

Sve dok ne pritisnes .

Inace poenta je u tome da ako hoces da pokvaris temu ubacis zanimljivu sliku koja nema veze sa temom :D

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

94

Petak, 29. Oktobar 2004

il ubacis to dugme Esc i reknes nekom da pritisne, i umesto da se posveti temi on se ubije trazeci, jer nekim slucajem kod njega nema ta piljka. Te on onda lijepo zoven proizvodjaca da mu pojasni, proizvodjac lijepo pogleda i vidi da ni kod njega nema to, onda on pita dje je to vido a ova mu rekne na Otvorenom Forumu novoga pazara, onda proizvodjac rekne stan sec da vidim ja to. Te ti on umesto da radi svoj poso zasedne te pocne citat redom, a ti moras sedet za telefonom i slusat onu dosadnu muziku. On se ukljuci sa vremenom na vreme i pita te koja ono tema bese tacno, ti mu reknes da je tema kako upropastiti temu, onda on reken sam sec, te ti pusti muziku, ti cekas tako, on opet upane, te te priupita a ko je ova Sans, ti mu objasnis da je to SuperModerator, nesto ka Superman sam sto ne leti. Onda on kaze, aha, stan sam sec, te ti opet cekas, cekas, a on se ukljuci te pita, a dje je ovo ova Gery, te mu ti reknes da su ga banovali, a on rekne, aha, stan sec, te ti opet cekas uz musiku koja vec peti put okrece isto, onda ti ga opet eve on, te veli, a sto su ga to banovali, te mu ti objasnis ustvari da je to duga prica, te on rekne nema veze imam ja vremena, a i onako me bas zaitrigira, te mu ti onako pokusas ukratko opista ustvari da je Gery stari tu, da je vec dvaput bio banovan kad je hteo Razbijat ljudima snove, sto se on slozi da nije lijepo i da razumije to, i drugi put kad je hteo da igra Birdum Bardum i onda sto Sansu nanogu, te on i to razumede. Ti tu se obradova da kad tako lijepo kapira, da onda ce skontat i za ovo poslednje. Te mu reknes da je gery ustvari pripadnik jedne grupacije koja se zove Sufizam, a on ka slucajno znavase sta je, te opet ide tebi naruku, onda mu objasnis da je ustvari sve odatle pocelo jer kad je Gery teo da otvori temu o Kerbali koju je Ed zatvorio, te on pita ko je Ed, a ti mu objasnis da je to Moderator, a on se upita, ene a Ed nije Super, ja mu reko da zavisi kako za koga, meni jes, al vidis za Geryja ne bi. Te on i to skonta i donese zakljucak ustvari da je Sans Super jer ga je banovo Dva puta, a ed nije Super jer ga je banovo sam jednom. Ja se slozi i reko da mu to dodje tako nesto. Onda on reknu, aha stan sec, te ja stado i opet na muziku, on bi nesto brz te ete ti ga, i veli, e nije vam los ova Forum, kaze, haj ti ako nemos da cekas, ja cu ovo natenane, vidim ima dosta lijepija tema. JA ka jedva doceka, uf sam da bi da se maknem sa one muzike, te odma spusti onu slusalicu i laknu mi, uf.

malo za promenu

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

95

Petak, 29. Oktobar 2004

Svaka cast za stvar koju si postavio jer stvarno je mnogo mnogo jaka...

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

96

Subota, 30. Oktobar 2004

Super si. :D
Pazi koju igru igras.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

97

Subota, 30. Oktobar 2004

Ja bih, ovako sa moderatorske pozicije, da uputim jednu usmenu opomenu samozvanom hadalju jer se ne ponaša u duhu teme. Pisanje ovakvih postova vodi na potpuno drugu stranu, ali siguran sam da g. Hadalj nije to namerno uradio i da će već sledećim postom stanje skroz pokvariti, i prestati da nam popravlja ovako ružnu temu. Hvala.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

MuShtuluk

Početnik

(10)

• »MuShtuluk« je muško

Datum registracije: 21.03.2004

• Poruku poslati

98

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

OOOOOO

Ko mi je ovo do jedinicu.

Aman pa ta jok da je upropastio temu ta je cipa cijo forum doveo u pitanje.

Eh sto ne znam pomalo da hakujem videLJi bi vi, sda bi vam ode naCineo.
PokushaH da budem ozbiljan al ne ide 8)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

99

Ima i onih koji znaju da hackuju ali nesto nemaju uspeha ovde, zasto li to? :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

100

Politicke teme za cas posla mogu da se upropaste i dovoljan je jedan pogresan post i da sve ode nizbrdo...
Ali tu su urednici foruma koji to u vecini slucajeva sprece ...

Social bookmarks