Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen
  • »Abfangjäger« je autor ove teme

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

1

Subota, 25. Juni 2005

Kako vam je protekao dan?

Hadalj jednom scede dnevni haber= blog ali ga niko ne scede slusat i on se jadnik ucute. Primetih isto da nam se hadalj scede jednom pohvalit gde je bio, posto ga nije bilo dugo vakta. Za one sto neznaju kraj rece nam da se furuzo biciklom. Pa ako ima jos neko da je negde "odguro" :-) za kraj heft neka ovde napise gde "doguro" sta ga je sve strefilo kod je haljijedo. Ako je neko subhanullah istetio neku stvar ili mozda soko dohako nogu ili ruku pozvan je isti junak da napise o tom zijanu.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 25. Juni 2005

pa evo posto ti mislis na mene, te se i inspirisa nakim mojim zahtevima, reko haj da prvi pocnem.

Danasnji dan vala eto odmaro, te ne bi imo sta rec specialno, al juce i prekjuce sam bio u Zurich, Swiss.

Mlogo mi lijepo bilo. Iso sam poslovno, i bilo nas je trojca. Hubert, Romain i ja. Krenuli smo izutra rano, let je bio u 7 i 20 a mi rekli da se nadjemo u 15 do 7, te tako polako se nadjosmo krenemo da Cekiramo kate, kad ona stujart veli let je prebukiran, morace te da sacekate da vidimo dal ima mesta.
mi tako posacekasmo kad u jedno doba dodje ona i veli nema mesta, sledeci let u 9 i 50, rekosmo uuuu. Te sta cemo uzimamo sledeci, al nije za dzabe, kaze eve vam po 350 eura, plus veli imate pravo da idete u salon za prvu klasu, a tamo brate meraka, sve dzabe, pijes jedes sta ti volja.
Te ti se mi tu odmoismo, reko ovo je super fora, sacekas medju zadnjima te ako je slucajno prebukirano sam zaradis pare.

Inace Zuich mi se mlogo svideo, lijep grad, mirno, nekako cini mi se da je lijepo zivet tamo. Ono sve priroda okolo a i ljudi nekako behu mlogo ljubazni. U Parizu se naviknes na hitnju i trku, a tamo sve nesto bese na tenane, a kako i ne bi, ljepota, sume, brda, jezera.
Office Lexmark Swiss, je odma uz jezero imaju fantastican pogled, te prava milina radit tamo.
Inace bila velka vrucina, i eto, tako, uglavnom imo sam dva mlogo lijepa dana.
hadalj je dodao/la ovu sliku:
  • CK-trip-Zurich.jpg
malo za promenu

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 26. Juni 2005

Ludo i nezaboravno :)

Ovako:

Ustanes u 07h skuvas kafu i zapalis jedno dva makisa 100's da te udaru u glavu,jer slabo ko radi subotom do 18h.I tako mutne glave odes na poslu.Radis sto radis vratis se kuci i pravo na tusiranje sa hladnom vodom,da se osvestis i da pitas samog sebe jesam li ja ovo kuci stigao.I kad vidis da jesi viknes svim glasom EUREKA :)

Neko: Sta ti je?
Ja: Pa kuci sam dal je to moguce.

Tako nam prosao ovaj dan :)

P.S

Nije sve u Parama ima nesto i u Kesu ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 26. Juni 2005

Hare,care..pare

ada vala nishta specijalno...

ka` i obichno...

ust`o u 14-00h..popio ``jutarnju kafu`` ...popushio jedno dva makisha ``grchka``

``doruchkovo``

otish`o do Art-a,popiJo sa drugarima josh jednu ka`vu..

igr`o sony pc...

otish`o u charshiju

i opet dosh`o na net...na forum :D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

5

Ponedjeljak, 27. Juni 2005

Kao i svake nedelje,bavljenje sportom.ovoga puta:odbojka u vecernjem terminu a plivanje preko dana,prelep osecaj kad zivite zdravo bez alkohola,cigareta,... ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

6

Subota, 02. Juli 2005

Ustanes ujutro oko 6.30, zato sto te probudi mala koja vise nece da spava... Po duzem pripravljanju, hranjenju itd. izaces u setnju, okupas se, lezis, opet se okupas, opet lezis... Pa na rucak. Dobro jelo.
Pa se opet okupas, lezis, uspavas malu, setas... Onda vecera pa setnja.
Ovaj recept na nekoliko dana, najbolje izmedju 7 i 10 dana.
A sad sam eto opet kuci - gde je najbolje. :)

Evo jedne slike iz tih dana:
Fahro je dodao/la ovu sliku:
  • Zakinthos 1.jpg

joku

Učenik

(10)

• »joku« je muško

Datum registracije: 04.06.2005

• Poruku poslati

7

Subota, 02. Juli 2005

Bas tu zavidim Fahro!Kod mene nista nivo.Po ceo dan u internetcafeu,posle sa drustvom na kafu.

green

Učenik

(10)

• »green« je žensko

Datum registracije: 19.04.2005

• Poruku poslati

8

Subota, 02. Juli 2005

Uzasno, ceo dan sedim u sobi(u) i hadaljam po internetu.
Zatvori oci, zelenooka...

9

Nedjelja, 03. Juli 2005

Juce spavala do podne, ustala jela, ponesto namirila, malo ucila, opet legla jos nekih sat vremena i opet pravac posao. Sad evo dezuram. Dosadno mi. Svratih na net da se malo zamajem kako ne bih zaspala. Koleginica cita knjigu, a meni trenutno sama pomisao na knjigu tera san na oci.

A kako ce mi proci dan koji upravo svice? Videcemo.

@ green : Ti blagos nemo hadaljat vise po internetu no ispani upolje, proseta malo zelenooka. Cini kak'a haira.

No, Abfangjäger ti ni ne rece kako je protekao tvoj dan?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 03. Juli 2005

Pink, kod nas je vrijeme uzasno. Kise, vjetar, hladno... tako da mozes da biras: ili ces naci neku "ludu zabavu" u kuci, ili ces ici vani s kisobranom.
Jak izbor, a? Al najavljuju ubrzo razvedravanje pa mogu sjedit u kuci i pravit planove za suncane dane :D
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 03. Juli 2005

Ustajem dnevno u pola 7, spremim se za na posao, rijetko pojedem nesto a kahvu ili caj obavezno popijem, idem taban fijakerom do tramvajske stanice, tramvajem do posla, radim do 2, posle obavljam obaveze po gradu, vracam se kuci, skuham nesto za pojest, odmorim, pokusam da ucim i ustanovim da sam previse umorna za to al se ipak nekako prisaberem, te nastavim, malo gnjavim cimerku, i prije 1 nikad ne legnem. Eto.

Vikendom, tj nedeljom prosetam malo. Trenutno ne mogu da izaberem neki dan iz moje bliznje proslosti, da mi se bas super svideo i koji bi bio vredan pisanja o njemu. Al bice... Uskoro mi je rodjendan a uskoro ce biti i nesto puno ljepse, al otom potom... ;)
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

12

Nedjelja, 03. Juli 2005

@iMan-a : Bolje i planove da pravis. A mos i da heklas il da vezes nesto. Trebace ti za spremu :D.

A propos sprema da nece ko da se zeni il udaje? Nista, sam onako ptam. :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 04. Juni 2006

Kontam nešto, a zašto ja ne bih malo pisala ono obično - šta sanjam a šta mi se dešava?

Dobro, neću sad o tome šta sanjam jer to ne bi moglo stati pod ovo "obično"...

Danas sam konačno izvadila ljekarsko za polaganje vozačkog ispita. Jeste, em dobro vidim, em sam normalna, em to sve sad imam na papiru! A ko još polaže vozački sa skoro 30 godina? Ako znate nekog da je toliko razvukao javite mi da znam da nisam jedina! Mene zadnjih 10 godina mole da polažem i ja nisam htjela. I sad mi nešto došlo da hoću!

Juče sam bila ono pravo žensko...Šta to znači? Pa otišla u jednu prodavnicu onih svakakvih ženskih čuda (kozmetika, naravno)...i od namjere da kupim samo gel za pranje lica, završim sa puderom, sjenom za oči, šamponom za kosu, lakom za nokte...i da, gel za pranje lica! I još dobijem jedan lak za nokte, ali boja?! Ona drečava narandžasta, ne možeš gledat u nju. Nije ni čudo što sam je dobila na poklon...ja i tako nikad nisam ništa dobila džaba, pa i ovaj lak ovakav ne računam...

A i ošišah se neki dan...Inače je to meni postala pravo dosadna manifestacija. Prije godinu dana sam, nakon totalno kratke i plave (bijele) kose, odlučila da prelazim u prirodnu fazu. Ne farbam se od tad, i puštam kosu. I baš mi muka kad je trebam nešto kao oblikovati da bi ljepše i lakše rasla...Čuj rasla, imam osjećaj da ne mrda nikako, a ja moram na šišanje..Ali, preživjeh nekako, i što je najbolje - zadovoljna sam učinjenim!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 04. Juni 2006

Ludo i Nezaboravno !!!!!

Mogu ja da pitam nesto?

A kad je to bila noc?

Ovako je bilo (zevajuci):

Legao sam negde oko 06:30h a ustao u 08:00h (imalo se nesto posla),pa sada vi vidite kakav mi je bio dan.................. xx( :rolleyes: ;( ?( o| X(
" Bilen alemlere rahmettir "

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

15

Srijeda, 07. Juni 2006

Pocetak dana mi je bio super jer mi je stigla informacija da sam dobila stalno zaposljenje. 8)

Kraj dana mi je bio nervozan jer sam bila na nekom seminaru te su me neke ucesnice iznervirale postavljajuci predavacu besmislena pitanja. :rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

EG

Učenik

(10)

Datum registracije: 10.05.2006

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 22. Juni 2006

dadoh se prevariti!
ma koga lazem?!
htjela sam to.

ovako je bilo...
...provjeravam u ogledalo svoje dlacice iznad usana,kunem se da su male,tj. bile su male...ali rekose da nije naodmet depilacija istih,kad mogu one zasto ne bih i ja?! odbijala, odbijala i popustih...

starija sestra(zvacemo je Kruela de Vil):) me opkoraci i naljepi mi one trakice s voskom,uff sto zaboli kad je povukla..hajmo sad druga strana i uff opet zaboli!!!
e onda dodje mladja sestra, koja me bodrila (zvacemo je Dusa) i namaza me necim da mi smiri crvenilo.osjecam da hladi.
malo su mi natekle usne, evo me k'o deen.
pu,pu! pomakni se s mjesta!

svjedok ovoga mucenja rece:
"ja sad odoh, ne mogu ovo vise gledati i jos nesto,ma nikad se necu zeniti!"
sto ti je jaci spol,pih!
i ode.

ne odustaje Kruela hoce i obrve da mi cupa,ali ja volim svoje "sasvim dovoljno ocupane" obrve i lijepe su!
"jesu lijepe" kaze mi ona "ali bice jos ljepse,obrve po mom misljenju,nikad nisu pretanke,eto ti nadgledaj da se ja ne zanesem"...
legnem joj u krilo i ona otpoce,e ovo vec mogu podnijeti,ne boli.
i onda ...
i onda...

one u mene...
ja u ogledalo...
Ma druga sam zena:))

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

17

Subota, 15. Juli 2006

Čim dođe ljeto na scenu na scenu stupa jedan moj problem sa kojim pojma nemam kako da izađem na kraj.
Ja vam imam užasno osjetljive noge. Ono baš osjetljive...toliko da me do sada samo čarape nisu nažuljale, a i njih moram pažljivo birati.

Svaku svoju obuću ja moram prvo odbolovati. Pitanje je samo koliko i kakve žuljeve ću dobiti. Patike mi obično naprave žuljeve tamo gdje ih niko normalan ne bi dobio - na peti ili kod onog skočnog zgloba. Mada sam sa patikama najmirnija, pogotovo ove godine sa ovim platnenim, ma milina, čak i na bosu nogu me slušaju.

Cipele kako kad, uglavnom ih uspijem razgaziti nekako, mama zna priskočiti u pomoć (njena noga malo šira pa joj dam po kući da mi uhoda cipele kad može). Mada imam nekoliko pari koje nosim samo kad idem sigurno negdje autom i kad znam da neću puno stajati. A sve su to fine cipele, baš pazim gdje i kakve kupujem jer oduvijek imam te probleme.

Ali papuče i sandale su mi najbolnija tačka. Mislim, žuljevi koje oni naprave su najbolniji. Prije dvije godine sam kupila jedne papuče u Sketchersu, i tek pred kraj druge godine sam ih uspjela razraditi tako da me ne žuljaju. I ove godine su super. Međutim, ne da meni đavo mira (a i žensko sam...), tako da sam se upustila u hrabru avanturu kupovine novih papuča. I nađem tek u Bati jedne fine, onako nisu plaho skupe...samo imaju jedan kaišić između palca i onog "dopalca", i drže se na dva kaiša, tanka skroz. I u finoj mojoj narandžastoj boji...ma zaljubih se u trenu u njih... Danas, nakon jednog dana provedenog u njima i pređenog puta samo do posla u jednom pravcu...sam ranjenik sa ukupno 4 žulja, vodena, ravnomjerno raspoređena sa po dva na svakoj nozi, od toga je po jedan baš između tog palca i "dopalca"... Elem, gdje god kaiš dira nogu ja imam žulj...

I boooooooliiiiiiiii!

EG

Učenik

(10)

Datum registracije: 10.05.2006

• Poruku poslati

18

Srijeda, 19. Juli 2006

Dilema

Moj mlađi brat je gospodin Kreten. Ili sam ja budala. Nisam sigurna. Sve na stranu, ali njemu je duša da me iskoristi. Finansijski, naravno.

'Ajde što on svoj džeparac potroši u roku od deset dana, nego mu ne bude dovoljno koliko god od mene uzme. Kladi se, pa izgubi. Igra bilijar. Obožava fast food i restorane Izlazi s rajom, s curama - taj dio me i ne zanima. Ne drogira se. To je važno. Nije u lošem društvo. Toliko me zanima.

Ali to nije tema ovog posta. Gospodin Kreten je na putu. A, u međuvremenu, došla tetka u posjetu. I svom mezimcu je donijela odn. ostavila neku sumu novca u koverti [a meni ništa].

Hmm. I ja sam sada u iskušenju da ih [kovertu i novac u njoj] uzmem. [Da napomenem da mi gospodin Kreten duguje mnogo više]. A i preda mnom su. Govore mi: "uzmi meee!". Nekako me molećivo gledaju. Inače sam takva. Sažalim se. Pa sad se sažalih i na njih.

Eh, sad dal' biti fina i ispuniti želju koverti i novcu ili biti okrutna i ostaviti ih da trunu pred mojim očima dok gospodin Kreten ne dodje?

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

19

Srijeda, 19. Juli 2006

pa daj mu taj novac.preziveces,a time ces postat(za jedan vrlo mali stepen)bolja osoba(joj ja savetujem nekog ccc)

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

20

Srijeda, 19. Juli 2006

nevidljivi ovaj tvoj post se moze shvatit i drugacije... npr. da se sevapi kupuju novcem. :)

Inace moj dan jos tece.

Social bookmarks