Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

pimk

Početnik

(10)

• »pimk« je žensko
  • »pimk« je autor ove teme

Datum registracije: 11.06.2005

• Poruku poslati

1

Subota, 13. August 2005

Kakvih ste osobina ?

Reci te nesto o sebi?
Dali ste vise spontani pri odlucivanju ili uvek razmisljate o svojim odlukama/postupima i njihovim posledicama po vas i okolinu ?

Izvoli te !

pimk

Početnik

(10)

• »pimk« je žensko

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 01. Septembar 2005

Nece niko da se javi :rolleyes: Sto li :O ?

Evo da pocnem onda barem ja da ne ostane tema bez priloga :).

Mada sam zensko, cujem vise puta za sebe komentare da imam jaci karakter od bilo kojeg muskarca. Nije da se hvalim 8) ali to je zaista tako.

Za mene je ako dam rec svetinja da to i odrzim. Zato mi je cudo kad vidim konkretno Fingerbrokena koji je napisao da je bivsi clan pa sad vidim da se ponovo javlja. Takvi ljudi su slabog karaktera. Za njih ne znaci nista nesto poreci zbog toga tim ljudima ne dajem nikakvo postovanje jer ne zelim da se zblizujem sa njima posto su ne poverljivi i kao takvim je tesko ostvariti prijateljstvo. Na primer njemu ce lako biti nesto sto je obecao ne uraditi. I to mozda bez ikakvog izvinjenja jer su nemarni prema drugima sto je u biti sto cini da su loseg karaktera. Dalje takve osobe ne postuju nikog. Vidimo i sami na primeru fingerbrokena da je bio speman sebi uzeti drugi nik BULVAJ samo da bi moga pisati anoniman. Skrupel se ogleda i u tome sto daje lazen izjave. Rece tamo jednom da je stari od ed-a. Zasto to fingerbroken nije valjda da ti je tesko da kao mladji, koji uzgred neka je receno tako i tako nepostuje starije, valjas svoje nebuloze. Hajde okani se majke ti toga !
Ovo sve gore napisah samo zbog toga da vi svatite da sam ja jedna od onih koji imaju postovanje prema strarim i da sam u pogledu na to spremna i da ostro reagujem kad primetim da neko ne pruza barem, majka mu stara, to duzno postovanje uctljivosti u razgovoru sa starim. Zgrozim se na tu drskost!

Volim takodjer vredne ljude koji marljivo rade kad je to potrebno ili kad imaju odgovornost nesto da zavrse sto su pre obecali. Mrzim sa druge strane sve vrste opravdavanja za ne ucinjeno a sto su bili duzni uciniti.
To je u jednu ruku i moja najvisa vrelina jer imam dosta lep odnos prema svojim duznostima onome sto je meni povereno moram uraditi tako da me ta odgovornost prezaokuplja sve dok ne bude odradjena. Zato da mi bude savest cistija svojski se brinem da sve unapred do tancina pripremim kako na kraju nebih bilo iznenadjena i prepustanja slucaju. :D

Unatoc svemu gore kako poslednji pasus bi volela jos reci da mi se jako svidjaju spontane osobe. Cudno zar ne! Ali naravno u meri. Jer ako je neko spontan uvek onda je neodgovoran a to jako mrzim.

Hajde sad vi! :D Izvolite. Radu cu citati :D

Jedan veliki pozdrav svima !

3

Selam za tebe pimk ,
slicna tema ovoj koju si ti zapocela vec postoji ovde

Drago mi je sto si ti tako dobra i karakterna osoba, ali ipak mozes malo vise pisati o svojim osobinama a druge ostaviti da makar u ovakvim temama pisu sami o sebi? Nista licno, samo primetih.

Veliki pozdrav i za tebe ;)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

4

Pimk sve si u pravu!!! Ne znam za to sto si isfalila sebe jer te ne poznajem (a verujem da si bila skromna, tj da si ti jos puno puno bolja), al to sto si nagrdila mene sve si u pravu. Ono nije bas da moras po razlicitim temama toliko o meni da pises, al neka, nije zgoreg.. sve je to za moje dobro jelda? Ti si to, kao karakterna osoba kakvom si se vrlo lijepo opisala (a ja verujem da si bila skromna, tj da si ti jos puno puno bolja), meni pokusala da pomognes. Eto, ti si pokusala pa sta bude.. bitno je da si ti pokusala. Ne verujem, i cisto sumnjam, da bi karakternoj osobi kakvom si se ti opisala (a ja vjerujem da si bila skromna, tj da si ti jos puno puno bolja) bo cilj da iz bilo kakvog drugog cilja o jednoj osobi na dva mjesta pise. Mislim na stranu to sto sam te iritirao (i kad sam tu i kad nisam tu), vrlo cijenim osobe koje imaju iskren cilj da pomognu i kritike upucuju jer cista srca savetuju. Ne verujem ja da bi tebi karakter (sa svim onim u zagradi i prije zagrade od prije) dozvolio da ti iz zlobe neke il bilo koje druge lose osobine pises pa ti onda ako je tako lijepo ko sto ja opisah od sveg srca zahvaljujem. (a sad sam ja bio skroman a vjeruj to je sve puno puno bolje). Nazalost verujem da necu moc dostic nivo iskrenosti pri zahvaljivanju kao ti pri kritikovanju.. imam nedostatak tih impulsivnih emocija kad se radi o meni samom... priznajem... hm.. vidis.. u pravu si ti priznajem.

Bez sale, i na stranu razlozi i nacini, hvala ti sto kritikujes. Drago ce mi bit svaki put kad to uradis, jer u svemu tome mora da ima makar malo istine. Ono.. ne moram ti bit po volji, al ako ima tu neceg, a ima ima, onda lijepo je to. Nego.. nekako lici na licne diskusije, dont u think? Nesto se bavimo ljudima po njihovim osobinama a ne po stavovima koji se pod plastom istine drugima prodaju, dont u c? Nesto smo pobrkali loncice i na istom kantaru babe i zabe merimo, dont u get it? Al neka, sve je to malo kad se poredi sa tvojim dobrim zeljama i namerama.

Da si ti nama zivo i zdravo a ovakvih kao ja.. ma pusti.. sto se zamaras, preskaci i nemoj da citas (tad cu ostat kratak samo ja jer nec imat tvojih kritika ;) a ti ces bit ram rahat.. na tome zavidim ti, pa samo slobodne duse udari te me ignorisi ;).
mogu ja da se potpisem i bolje...

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

5

Godine? Hm?!

Citirano

Orginalno od pimk
Rece tamo jednom da je stari od ed-a. Zasto to fingerbroken nije valjda da ti je tesko da kao mladji, koji uzgred neka je receno tako i tako nepostuje starije, valjas svoje nebuloze. Hajde okani se majke ti toga !
Ovo sve gore napisah samo zbog toga da vi svatite da sam ja jedna od onih koji imaju postovanje prema strarim i da sam u pogledu na to spremna i da ostro reagujem kad primetim da neko ne pruza barem, majka mu stara, to duzno postovanje uctljivosti u razgovoru sa starim. Zgrozim se na tu drskost!

Nisam mogao a da ne primetim nacin na koji opisujes Ed-ovu starost. Ima u tome nekog (cini mi se ) sazaljenja ?( . Moram ti se, nazalost, usprotiviti za taj stav, posebno na ovom forumu. Nije to zato sto sam i ja slicnih godina ;) vec zato sto na ovom mestu to, jednostavno, nema smisla. I to ti naravno ne ide u prilog (s obzirom da si sebe toliko nahvalila a druge iskritikovala). Ako procitas nekoliko Ed-ovih postova zakljucices da tu nema ni malo "starackih" misli, cak mislim da ima "mladalackiji" pristup od vecina forumasa.

Citirano

Orginalno od pimk

Mada sam zensko, cujem vise puta za sebe komentare da imam jaci karakter od bilo kojeg muskarca.

Za ovu izjavu ti ne dajem za pravo nikako. Karakter muskarca ili zene nije u srazmeri sa njihovom fizickom snagom. Mislim da nikad niko nije izjavio (niti izmerio ;) ) da muskarci imaju jaci karakter od zena.

Citirano

Orginalno od pimk

Za mene je ako dam rec svetinja da to i odrzim.

Vrlo lepa osobina, koje se i ja pridrzavam, ali, kao sto si, verovatno, i sama nekad iskusila, zna ponekad da vodi u o| . Ta osobina je vrlo bliska tvrdoglavosti tako da, kao sto i za mene to kazu ;) , verovatno je i tebi neko nekad rekao da si tvrdoglava (pretpostavljam ;) na osnovu dosadasnjih postova).

Dobra tema, mada mislim da ne mozes sebe objektivno da procenis koliko to mogu drugi i to naravno oni koji zive sa tobom a ne oni koji su procitali nekoliko tvojih postova (kao sto ti radis ;) ).
Mens sana in corpore sano!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

6

Ma da bre ko je Fingersbroken da o njemu raspravljate ... Uostalom trebalo je onda zameniti naslov teme ( koji je u svakom slucaju prilicno pogresan) i postaviti mu naziv sta mislite o Fingersbrokenu ... :D:D:D

Pa dakle Fingeru, reci nam nesto o tvojim osobinama a mi cemo biti voljni i sa puno zara cemo jedva cekati da se javish i ispishesh nam nesto vise o sebi ... ( uz ovo cu da izuzmem broj tvojih postova na ovom forumu :D )

P.S. Privremen pozdrav , dizanje tek sledi :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

7

Moje osobine?

Mmm, neznam kako da pocnem!

E taman ovako:

Mislim da sam osoba koja veoma tesko donosi odluke. Kad hocu da napisem neki post ja sam na veliku muku... te ovako, te onako... te kako da pocnem... nekoliko puta brisem i onda jednostavno odustanem. Vise iz besa odustanem nego zbog neceg drugog.

I ja volim da odrzim obecanje i da sam ono sto kazu od rijeci, ali najcesce izbegavam da obecam, velika je to odbovornost.

Volim da sam tacna, ali mi to ide malo teze. Sve radim u posljednji cas.

Volim da kritikujem sebe, ali ne i druge. To izbjegavam. Ne znam sto. :]

Volim da budem neprimecena. Cesto mi govore kad me sretnu da sam "naduvena", neki cak i da ( neuzubillah ) djelujem oholo.

Nesvidja mi se sto sam stidljiva, ok, trba da budem ali ja sam nekako.... nenormalno :O

Kad mi se neko obrati ja osjecam kako mi pozar zahvara obraze, potpuno bespotrebno. ( bux, zna :O , i sam mi je je dnom rekao da ne treba da crvenim... ali...) a posle se kajem sto se tako ponasam.

I nesvidja mi se sto kad pocnem nesto da govorim ili pisem zavrsim sa tri tacke... ponestane mi odjednom rijeci...

Eh, Boze!
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od iMan-a

Kad mi se neko obrati ja osjecam kako mi pozar zahvara obraze, potpuno bespotrebno. ( bux, zna :O , i sam mi je je dnom rekao da ne treba da crvenim... ali...) a posle se kajem sto se tako ponasam.

Nemoj nikad da se kajes!!!!!!!!!!!!

A sta bi bilo kad ne bi bila tako reci "sramec" ?

pimk

Ja kao sto vidim a dobro vidim.Ti si sam/a uzela stvar u svoje ruke.A naslov teme ti je KAKVIH STE OSOBINA!!!!

A ne NAPAD na FINGERSA I NJEGOVE OSOBINE.KAD OTVORIS NEKU TEMU DRZI SE DO NASLOVA TEME I NEMOJ JE KORISTIT,ZA NAPAD NA NEKOG CLANA NA FORUMU!!!

Pozdrav
" Bilen alemlere rahmettir "

pimk

Početnik

(10)

• »pimk« je žensko

• Poruku poslati

9

Petak, 02. Septembar 2005

Citirano

Orginalno od moivre

Citirano

Orginalno od pimk
Rece tamo jednom da je stari od ed-a. Zasto to fingerbroken nije valjda da ti je tesko da kao mladji, koji uzgred neka je receno tako i tako nepostuje starije, valjas svoje nebuloze. Hajde okani se majke ti toga !

Nisam mogao a da ne primetim nacin na koji opisujes Ed-ovu starost. Ima u tome nekog (cini mi se ) sazaljenja ?( . Moram ti se, nazalost, usprotiviti za taj stav, posebno na ovom forumu. Nije to zato sto sam i ja slicnih godina ;) vec zato sto na ovom mestu to, jednostavno, nema smisla. I to ti naravno ne ide u prilog (s obzirom da si sebe toliko nahvalila a druge iskritikovala). Ako procitas nekoliko Ed-ovih postova zakljucices da tu nema ni malo "starackih" misli, cak mislim da ima "mladalackiji" pristup od vecina forumasa.

Citirano

Orginalno od pimk

Mada sam zensko, cujem vise puta za sebe komentare da imam jaci karakter od bilo kojeg muskarca.

Za ovu izjavu ti ne dajem za pravo nikako. Karakter muskarca ili zene nije u srazmeri sa njihovom fizickom snagom. Mislim da nikad niko nije izjavio (niti izmerio ;) ) da muskarci imaju jaci karakter od zena.

Citirano

Orginalno od pimk

Za mene je ako dam rec svetinja da to i odrzim.

Vrlo lepa osobina, koje se i ja pridrzavam, ali, kao sto si, verovatno, i sama nekad iskusila, zna ponekad da vodi u o| . Ta osobina je vrlo bliska tvrdoglavosti tako da, kao sto i za mene to kazu ;) , verovatno je i tebi neko nekad rekao da si tvrdoglava (pretpostavljam ;) na osnovu dosadasnjih postova).

Pozdrav moivre? Bes li to na franzuskom bolje ? :D

E onda se ja nadam da ce biti bolje da ces me razumeti jer me u prvom postu nisi razumeo :(
Ja nisam imala nameru nista receci za ed-ove godine, daleko do toga da sam time zeljela zakljuciti negovu konzervativnost. Ne znam odkud dolazis na takav zakljucak. Meta mog cilja je bila jos jedan veoma losa (fingersbrokenova) osobina a to je lazno prestavljanje ili narodski podmuklost. Sto jako jako mrzim. Nadam se da ces sad razumeti zasto sam pomenula to da se fingerbroken jednom lazno predstavi da je stari od ed-a.

Ove godine cu absovirati medicinski fakultet. Studiram u bremenu vec 8 godina na institutu za psihologiju i psihijatiriju i nemadoh priliku od nijednog profesora cuti da nepostoji karakterna razlika izmedju muskaraca i devojaka. Ali ja jos sam u fazi odabira teme za diplomski pa bi ti bila zahvalan ako mi kazes u koju si to knjigu procitao to. Znas kako je nemci su veoma znatizeljni verujem da bi mi profesor odobrio istrazivanja na toj temi. Ako ima knjiga molim te posalji mi. Hvala unpred.

Kazes da ti kazu da si tvrdoglav. Veoma zanimljivo ce ti biti ako mi poverujes da upravo zbog te tvoje svojeglavosti, koji ti krivo nazivas manom ti daje car kod tvoje zene. Dok me ne ubedis u suprotno veruj mi zasad da su prosecno zene slabijeg od muskaraca. E upravo zbog toga sto svako trazi komplementarano da bi bio upotpunjen u jednu kompaktnu celinu. Zene traze, kao slabi pol ali ipak lepsi :D traze svoju jacu polovinu. Ovo sto navodim je opste poznato zbog toga me zaprepasti tvoja konstatacija pobijanja jasnih parametara priznatih i odrzani i ovom nasem danasnjem u drustvu.
Da si ti neki metivljako ta tvoja zena nebih imala povoda biti sa tobom jer nesvidja se nijednoj, normalnoj zeni, da ona sama odlucuje o svim stvarima u familiji. Muskarac sa jakim karakterom usta podrazumevam kad nesto kaze da odrzi svoju rec je nesto sto je pozenjno od svih devojaka koje traze sebi muza. Ti budi srecan, tvoja zena te smatra sposobinim. Zar nije, laskavo znati to da neko ko ti je uz to jos drag veruje u tebe i tvoje umece koje dobro obrati sad paznju pokazujes svojim KARAKTEROM. A kako ces to najbolje ucinjeti ? Mislim da pogadjas kad imas cvrst i nepromenjiv stav. Zato kad neko kaze ili da obecaje ili najavi da nesto nece cinjeti treba to i odrzati. Nema promene stavova jer se time izrazuje slabost koju primeti kod fingerbrokena.

@annonimus. Nisi izgleda debelo razumeo. U pisanju pozeljno je dati i argumente protiv onog sto se osudjuje. Ja sam pokusala biti prakticna i dala sam zivi primer fingerbrokena kako bi ste me sto bolje razumeli.

10

Hallo pimkie,
ich glaube, du hättest dein Thema doch irgendwie anders nennen sollen.

z.B. "Sta ili koga vi mrzite? "
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

pimk

Početnik

(10)

• »pimk« je žensko

• Poruku poslati

11

@pink Cime sam zasluzila :rolleyes: tvoje komentare ?

Ja tebe nisam nigde spominjala !

Preko tvoje prve upadalice sam presla nisam ti rekla nista. Bila si mi sumljiva da sa onakim komentarima i odbranama koji idu u prilog fingerbrokenu zelis mu se pribliziti. Posle ovog posta sam sigurna da je to tvoj nacin udvaranja njemu. Jer zasto bi reagovala? Da te nije slucajno strah da ce fingerbroken ponovo otici i ti ostati bez tvog dragog fingerbrokena ?

Kakva je ovo nepravda ? Meni kazes da moram promeniti temi ime u drugoj svojski branis temu tebi dragog fingerbrokena ? U kojoj temi se vise prica o osudi ali ti se njemu udvaras i nevidis od zaljubljenosti njegove greske ?

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

12

Ts, ts, ts?!

Citirano

Orginalno od pimk

Pozdrav moivre? Bes li to na franzuskom bolje ? :D

U pravu si. Moivre je bio Francuz. To mi je bio nadimak na fakultetu te sam bio slobodan da ga ovde iskoristim kao nick.

Citirano

Orginalno od pimk

Ove godine cu absovirati medicinski fakultet. Studiram u bremenu vec 8 godina na institutu za psihologiju i psihijatiriju i nemadoh priliku od nijednog profesora cuti da nepostoji karakterna razlika izmedju muskaraca i devojaka. Ali ja jos sam u fazi odabira teme za diplomski pa bi ti bila zahvalan ako mi kazes u koju si to knjigu procitao to. Znas kako je nemci su veoma znatizeljni verujem da bi mi profesor odobrio istrazivanja na toj temi. Ako ima knjiga molim te posalji mi. Hvala unpred.

Drago mi je sto si pri kraju fakulteta i na tome ti cestitam. Znam sta znaci studirati tezak fakultet a posto vidim sta si izabrala da studiras shvatio sam otkud ti hrabrost da analiziras druge osobe. Mislim da me ipak nisi shvatila sta sam hteo da kazem. Kazem da ne verujem u tvrdnju (a ne da sam negde procitao) da muskarci imaju jaci karakter od zena. Muskarci (uglavnom) daju sebi za pravo da vode porodicu (ili posao) jer u ovakvom drustvu fizicka predispozicija je ipak parametar koji se itekako respektuje tako da daje laznu sliku o jacem karakteru. 8)

Zar prepustanje muskarcima da vode porodicu (ili posao) ne ide u prilog onim narodnim "Pametniji popusta" ili "Tiha voda breg roni". ;) Uostalom, statisticki je dokazano da zene duze zive od muskaraca. ;( U prevodu: "Ko se poslednji smeje - najsladje se smeje". :)
Mens sana in corpore sano!

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

13

Vozdra Pimk,

kuzim da ni mene nisi spominjala nigdje i unaprijed te molim da ne izvedes zakljucak da sam ja derpe (ono jer mi se kao svidja Fingersbroken) ili da se udvaram Pink ali ako malo pazljivije procitas ova tri citata ispod mislim da ce ti biti jasno zbog cega tvoja tema poprima razvodnjeni tok a evo i moj komentar ide u prilog tom razvodnjavanju. Meni je bar odmah bilo jasno, a ne kontam za sebe da sam nesto k'o vispren, ili pametan. I nemoj mi zamjerit' sto kljucne recenice podebljah, bez neke zadnje namjere ucinih to - vec da ti ustedim neko vrijeme.

Ako dozvoljavas, cisto dobronamjeran savjet od starine Giovanni-ja da ako definises okvire teme istih se i drzis i nece bit' problema. Ali nikih...

Zivila ti nime 100 godina
Giovanni

Citirano

Orginalno od pimk
@pink Cime sam zasluzila :rolleyes: tvoje komentare ?

Citirano

Orginalno od pimk
Kakvih ste osobina ?

Reci te nesto o sebi?
Dali ste vise spontani pri odlucivanju ili uvek razmisljate o svojim odlukama/postupima i njihovim posledicama po vas i okolinu ?
Izvoli te !

Citirano

Orginalno od pimk
Zato mi je cudo kad vidim konkretno Fingerbrokena koji je napisao da je bivsi clan pa sad vidim da se ponovo javlja. Takvi ljudi su slabog karaktera. Za njih ne znaci nista nesto poreci zbog toga tim ljudima ne dajem nikakvo postovanje jer ne zelim da se zblizujem sa njima posto su ne poverljivi i kao takvim je tesko ostvariti prijateljstvo. Na primer njemu ce lako biti nesto sto je obecao ne uraditi. I to mozda bez ikakvog izvinjenja jer su nemarni prema drugima sto je u biti sto cini da su loseg karaktera. Dalje takve osobe ne postuju nikog. Vidimo i sami na primeru fingerbrokena da je bio speman sebi uzeti drugi nik BULVAJ samo da bi moga pisati anoniman. Skrupel se ogleda i u tome sto daje lazen izjave. Rece tamo jednom da je stari od ed-a. Zasto to fingerbroken nije valjda da ti je tesko da kao mladji, koji uzgred neka je receno tako i tako nepostuje starije, valjas svoje nebuloze. Hajde okani se majke ti toga !

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

14

Off topic.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks