Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 19. Juni 2008

E onda cemo imati gimnaziju ko sada sto je imamo. To se mora uraditi, jer su sledece generacije sve gore i gore. Ja mislim da je to pravi nacin.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko

Datum registracije: 15.06.2007

• Poruku poslati

22

Subota, 21. Juni 2008

Nisam sigurna da si me razumeo. Nemoj biti tako kategorican, za sve postoji resenje, ali konverzacijom :O Ako postoji npr 6 000 svrsenih osmaka, svoj toj deci se mora negde obezbediti mesto u srednjoj skoli, razumes. Ne sme da se desi, da ima 6 000 osmaka, a 4 500 mesta u srednjim skolama. Ko zna, mozda gresim, to je moje misljenje, ali verovatno je I iz tog razloga gimnazija spustila kriterijume, plus zbog uzasnog uspeha danasnjih i ovdasnjih osmaka. Jer, ako razmislis, kad bi gimnazija upisivala samo 5 recimo, razreda godisnje (a uzmi u obzir da sad u gimnaziji postoji jezicki, matematicki, opsti i informaticki smer), svi ostali bi morali u ostale srednje skole, a to je velika cifra. Uostalom, gimnazija je vremenom pojacavala kriterijume. Kad sam ja pre 6 godina upisivala gimnaziju, to je bilo jadno, trebalo je 68 bodova za upis, ili tako nesto. Sad npr za matematicki treba 88, za informaticki preko 90 itd itd. Mozda ni taj upis nije tolko bitan, jer se sve sto 'ne valja', vremenom moze iscistiti, samim radom profesora...Au ja se raspisah :)
..samo zivimo iz dana u dan..i svaki san, davno nestao je, izbrisan! Koga da pitam, ko ce mi dati odgovore? Reci bilo sta, osim da je moglo biti gore!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

23

Nedjelja, 22. Juni 2008

Stvar je u tome sto je samo osnovna skola obavezna. Srednja nije. I samim tim ne treba savako da je upisuje. Pogotovu elitnu skolu kao Gimnaziju. Bruka je da neko upise Gimnaziju, kao 3. ili 4. zelju ili nesto tako. I onda ono losih ucenika sto upise pokvari ovo dobrih. Oduzima od casa, od kriterijuma, i slicnih stvari. I onda i Gimnzaija propada.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

24

Srijeda, 25. Juni 2008

Treba da nezavisna komisija ispita kvalitet nastave i kriterijume u ovom gradu.
novipazar.wordpres.com

Social bookmarks