Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško
  • »emir-RA« je autor ove teme

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 09. Oktobar 2008

Kakvu fizuru na muškarcu najviše volite

Pitao bih ženski dio foruma :

Kakvu frizuru na muškarcu najviše volite ?! Možda će ovo pitanje nekome zvučati kao da se na njega nemože odgovoriti, ali eto možete mi napisati i kakvu frizuru na muškarcu nevolite i to bi bilo korisno. Hvala svima vama koje mi ostavite neki odogovor :O
Na vatru odgovori vatrom !

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Petak, 10. Oktobar 2008

@emir-RA

dobro pitanje, veoma dobro?

A ja bih ga malo i prosirio, postoji li u NP neki profesionalni muski frizer koji bi mogao da predlozi frizuru musteriji, onakvu kakvu on misli da ce musteriji najbolje stojati?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

3

Subota, 18. Oktobar 2008

To zavisi od oblika glave muskarca, ali mislim da muskarcima, barem se meni tako vise svidja, najljepse stoji jako kratka kosa, vojnicka.

Ne volim repove, siske i eksperimente sa gelovima.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

4

Petak, 14. Novembar 2008

Naravno, Emire, da se na tvoje pitanje moze odgovoriti.
Nebitno je kakva je frizura na tudjem mushkarcu.
Na svom mushkarcu frizura je uvek najlepsha, kakva god da je. :) Nadji nekoga kome cesh biti "svoj", i imacesh najlepshu frizuru.
Shalim se, ali to tako bude u zivotu. U principu, chista i uredna kosa chine frizuru, a ne boja, duzina i oblik. Makar sam ja takvog mishljenja. Isto vazi i za zensko, ali mi se ne svidja shto se ove nove moderne devojke farbaju u drechave boje (zelena, na primer - ne preterujem). Eh, da, i za zensko je bitno da IMA kosu na glavi, poshto raznorazne pojave vidjam po Pazaru u poslednje vreme (Sinead O'Connor i sl.).
I tako...

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško
  • »emir-RA« je autor ove teme

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

5

Petak, 14. Novembar 2008

Upravu si za sve što si rekla. I što se tiče djevojaka ja bih im sa ovog mjesta poručio da momci više vole prirodnu boju kose, mada sada oov niej tema za ženske frizure al dobro nema veze. Ja sam ovu temu psotavio zato što mi se nekako čini da one ozbiljne djevojke jeli ne vole šminkerske frizure kod momaka koje su danas jako zastupljene i od koih se i lično klonim - al sa druge strane nisam baš mogao biti 100% siguran u ovo pa zato sam ostavio vama da mi kažete iz prve ruke.
Na vatru odgovori vatrom !

Social bookmarks