Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

181

Subota, 22. April 2006

Upravo sam na Livescore pratio kretanje rezultata. Neverovatno. Jesam reko jos prije dva kola da nije sve gotovo u Kalcu? :) Neverovatna dva rezultata Rome. U proslom kolu prokockali su za poluvreme prednost od 3 gola, a sad mrsavih 0:0 protiv Sampdorije. Ne znam... U svakom slucaju bice zanimljivo do kraja.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

182

Ponedjeljak, 24. April 2006

Odavno nisam video jacu i providniju namestaljku od meca Real-Mlaga 2:1(0:1).
Mada su se potrudili da to dobro zamaskiraju,gubili su od poslednje plasirane ekipe do 60.minuta,izjednacili iz penala i pobedili u poslednjem minutu.Treba li uopste napominjati kolika je kvota bila na ovaj prelaz!

P.S.Sans-e,e ovo je tragi-komedija! :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

183

Četvrtak, 04. Maj 2006

Polako se privode kraju lige sirom Evrope.Neki su odbranili titule osvojene prosle godine,neki su posle krace pauze ponovo prvaci,neki se bore za kvalifikacije Ls,neki da ne ispadnu....
Za sada,pre zavrsetka liga,titule su osvojili

Barselona
Celzi
Lion
Psv
Seltik
Crvena Zvezda
Dinamo Zagreb
Olimpijakos
(ovo su klubovi kojih se setih trenutno)

Na dobrom putu da osvoje titule su
Bayern
Juventus(Milan)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

184

Subota, 06. Maj 2006

Fudbaleri Bajerna iz Minhena osvojili su 20. titulu šampiona Nemačke.

Bajern je tako postao i prvi tim u istoriji nemačkog fudbala koji je odbranio "duplu krunu", pošto je prošle subote u finalu kupa pobedio Ajntraht sa 1:0.

U Belgiji je Anderleht osvojio titulu.

Engleski sudija Stiv Benet sudiće derbi ukrajinskog šampionata izmedju Dinama i Šahtjora u Kijevu koji se igra naredne srede.

Dinamo i veliki rival iz Donjecka imaju po 76 bodova i ulaze potpuno poravnati pred ključni meč.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

185

Nedjelja, 07. Maj 2006

Parma-Milan 2:3
Juve-Palermo 2:1
Roma-Trevizo 1:0
Fiorentina-Redjina 5:2

U poslednjem kolu pasce odluka o prvaku(nadam se) a igraju:
Milan-Roma
Redjina-Juve

Redjina ako pobedi Juve a Milan Romu,Milan osvaja titulu.
Fiorentina ima 2 boda prednosti u odn. na Romu i potreban joj je bod u poslednjoj utakmici za kvalifikacije LS.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

186

Nedjelja, 14. Maj 2006

Milan-Roma 2:1
Kjevo-Fiorentina 0:2
Redjina0Juventus 0:2

U najnamestenijem prvenstvu na svetu,Juventus je (za sada)osvojio titulu i zajedno ce sa Milanom(koji je drugi)direktno u LS,a u kvalifikacijama idu Inter i Fiorentina.U kup Uefa ce i ove godine Roma i Lazio.

Bice ovo burno leto.SP,veliki transferi,afere,pojacanja,spremanja...
Sto se mene tice...
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Grazie_resize.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

187

Ponedjeljak, 15. Maj 2006

U Turskom prvenstvu Galatasaraj je u poslednjem kolu,u poslednjim trenucima meca osvojio titulu.Iako je imao isti broj sa Fenerbahceom,zahvaljujuci neresenom rezultatu Fenera na gostovanju(1:1) i pobede Galate 3:0,Galata je osvojila titulu i direktno se plasirala u LS dok ce Fener morati u kvalifikacijama.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

188

Srijeda, 05. Juli 2006

Citirano

Italijanski državni tužilac Stefano Palaci zatražio je da se fubalski klub Juventus prebaci u treću ligu (Seriju C) ili još niži rang takmičenja i da se klubu oduzmu obe titule koje je osvojio u prethodne dve godine.

Palaci je u nastavku suđenja takođe zatražio da se zbog nameštanja rezultata u Seriju B prebace Milan, Fjorentina i Lacio.

U aferu nameštanja rezultata i nepravilnog delegiranja sudija u Italiji umešana su četiri kluba (Milan, Juventus, Fjorentina i Lacio) i 26 fudbalskih zvaničnika.

Protiv njih se vodi postupak pred Sportskim tribunalom, formiranim specijalno za taj slučaj. Presuda se očekuje do 10. jula.

Bice vrlo zanimljiv rasplet situacije u Kalcu. Ja se nadam da ce Fiorentini zbog ovoga biti zabranjen nastup u Ligi sampiona i da ce umesto nje igrati Roma koja definitivno igra najposteniji fudbal u Italiji.

Bruka za Juve, Milan, Fiorentinu i fasiste... Daj Boze da se ostvare ova prdvidjanja pa da Kalco postane jos bolji i Roma zauvijek prvak Italije :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

189

Nedjelja, 22. Oktobar 2006

Sve nacionalne lige su pocele,igraju se uveliko tekma za tekmom,evo malopre je zavrsen jedan od velikih derbija na ostrvu gde je ancester pobedio Liverpoo 2:0 i tako zadrzao korak sa Celzijem na prvom mestu sa istim brojem bodova.

Veceras je na programu El Klasiko iliti Real Madrid-Barselona Iako je poslednje dve utkmice u Madridu Barselona furiozno dobila,cini se da ce ovaj mec biti za nijansu neizvesniji,kako zbog dobre igre Reala,tako zbog povreda Eto-a i slabe forme Ronaldinja.U svakom slucaju,utakmica ce,ne sumnjam,biti sjajna.
Tradicija je ubedljivo na strani Reala kad je on domacin ali nikad se nezna.
21h,b92

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

190

Ponedjeljak, 27. Novembar 2006

Selam

Rezultati susreta 14. kola engleske Premier lige:
Nedjelja:
Tottenham Hotspur - Wigan Athletic 3:1 (Jermain Defoe 43, Dimitar Berbatov 44, Aaron Lennon 90+2 / Henri Camara 25)
Newcastle United - Portsmouth 1:0 (Antoine Sibierski 69)
Manchester United - Chelsea 1:1 (Louis Saha 29 / Ricardo Carvalho 69)
Subota:
Aston Villa - Middlesbrough 1:1 (Gareth Barry 45-11m / Malcolm Christie 43)
Fulham - Reading 0:1 (Kevin Doyle 17-11m)
Liverpool - Manchester City 1:0 (Steven Gerrard 67)
West Ham United - Sheffield United 1:0 (Hayden Mullins 36)
Charlton Athletic - Everton 1:1 (Andy Reid 68 / Hermann Hreidarsson 52-ag)
Bolton Wanderers - Arsenal 3:1 (Abdoulaye Faye 9, Nicolas Anelka 44, 76 / Gilberto Silva 45)

Odgođeno:
Watford - Blackburn Rover

Ljestvica:

1. Manchester United 14 11 2 1 30 7 35
2. Chelsea 14 10 2 2 24 8 32
3. Bolton Wanderers 14 7 3 4 15 13 24
4. Portsmouth 14 7 2 5 19 12 23
5. Aston Villa 14 5 8 1 16 10 23
6. Arsenal 13 6 4 3 21 10 22
7. Reading 14 7 1 6 16 18 22
8. Everton 14 5 6 3 18 12 21
9. Liverpool 14 6 3 5 15 15 21
10. Tottenham Hotspur 14 5 4 5 13 16 19
11. Wigan Athletic 13 5 3 5 17 16 18
12. Fulham 14 4 5 5 14 20 17
13. Middlesbrough 14 4 4 6 11 17 16
14. Manchester City 14 4 4 6 10 16 16
15. West Ham United 14 4 2 8 10 16 14
16. Blackburn Rovers 13 3 4 6 11 17 13
17. Newcastle United 14 3 4 7 9 15 13
18. Sheffield United 14 2 4 8 8 19 10
19. Watford 13 1 6 6 10 19 9
20. Charlton Athletic 14 2 3 9 10 21 9.

Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

191

Citirano

Manchester United - Chelsea 1:1 (Louis Saha 29 / Ricardo Carvalho 69)

Gledah juce ovu utakmicu, oni stvarno nisu normalni, citavih 90minuta se polimise igrajuci ... tempo utakmice je bio od prve do poslednej minute na 100% 8o

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

192

Vala Pazarac i ja sam se odusevio.Onakav tempo mogu samo Ostrvljani da izdrze.Inace utakmica izmedju Mancestera i Celzija bila je proglasena kao bitka Amerike i Rusije(vlasnici Mancestera i Celzija su Americki i Ruski bogatas).
Mancester je ipak malo pao pri kraju i primio gol ali samo zbog krace klupe koju ima od Celzija.Jednostavno,nemaju dovoljno kvalitetne zamene koje bi osvezile i odrzale ritam kao sto je to uradio Celzi sa Robenom i Dzo Kol-om.

Sinoc je odigran jos jedan derbi,
Valensija-Real Madrid 0:1
Valensija je igrala bez nekoliko standardnih igraca koji su povredjeni a Kapelova ekipa sve vise poprima Juventusov oblik,igraju cvrsto,ne preterano lepo za oko,stvore 2-3 sanse,jednu iskoriste i pobede sa 1:0.

Salgado i Karlos retko predju i centar,Ronaldo i Beksha(Bekam)sede na klupi iako su orni za igranje,ali nema kod Kapela glumaca,samo trcanje svih 90 min.
Mnogim fanovima Reala se ovakva igra ne svidja,ali ako Kapelo uspe da donese trofeje posle nekoliko sushnih godina,sve ce se to zaboraviti i nece im biti bitno kako su do tog trofeja dosli.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

193

Nedjelja, 03. Decembar 2006

danas je Verder u derbiju bundeslige nadigrao Hertu,i tako odneo tri boda golovima Diega iz penala u 23` minutu i Klosea 32 i 40 minutu...

gol za Hertu dao je Simunich u 25 minutu...

sutra,tj. sad vech danas igra moj omiljeni klub iz Firence...igra se jedini derbi ovog kola u Italiji...

daklem u 15 chasova Fiorentina vs Lazio

Ljubichastima iz Firence su jako potrebni bodovi da bi izbegli borbu za opstanak na kraju sezone...
a poznato je da je su imali bodovni minus od chak 19 bodova...

pa neka navale sutra...

srechno! (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

194

Ponedjeljak, 04. Decembar 2006

Fiorentina-lazio 1:0,naravno strelac Luka Tonni.
Inter je i dalje prva,Roma uz pomoc sudija i nepostojecih penala pobedi sa 2:0 i dalje je na drugom mestu.

U Francuskoj Lion vec posle 16 kola ima 15 bodova prednosti bez ikakvih sansi da ih iko stigne.

U Engleskoj Mancester i dalje odrzava 3 boda prednosti u odnosu na prvog pratioca Celzija,mada je sada 6 bodova razlike jker Celzi nije igrao utakmicu u ovom kolu,odlozena je.

U Nemackoj Bayern i dalje pomalo posrce ali je dovoljno kvalitetan pa ce taj zaostatak verovatno brzo nadoknaditi.

U Spaniji Barselona je kiksnula i igrala samo 1:1 sa Levante-om u gostima a taj kiks su iskoristili najblizi prtatioci,Sevilja i Real Madrid koji su pobedama anulirali prednost Barse na tabeli.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

195

Tashke, mala ispravka. Sevilja je izgubila od Espanjola 2-1, i ako je vodila 0-1 u prvom poluvremenu. Tako da je Sevilja sad treca na tabeli. Da je pobedila bila bi prva.

http://www.soccerboards.com/results_detail.php?l=3

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

196

U pravu si Ibn Masud-e,permutovao sam njih i Real Madrid jer je i Real gubio 0:1 a pobedio sa 2:1.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

197

Ponedjeljak, 11. Decembar 2006

Sevilja je pobedila Real Madrid 2-1. Sevilja je ubedljivo bila bolja. Cannavaro je kriv za drugi gol i vrlo je lose igro. Real Madrid kao tim izgleda ne organizovan i nemaju volju za pobedu. Ronaldo je ostaro i treba da predje da igra u neke Arapske zemlje. Kanoute iz sevilje je bio solidan, skoro svaki napad ide preko njega (ne mislite da ga hvalim samo sto je musliman, iako ima toga malo) . Sevilja je kao tim je solidan i organizovan. Takodje imaju dobru odbranu i sredinu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

198

Ponedjeljak, 11. Decembar 2006

Treba reci da je Real ispustio priliku da odrzi korak sa Barselonom jer je Barselona jedva pobedila Sosijedad sa 1:0 i dalje drzi prvo mesto,ali je Sevilja u direktnom duelu druge i trece ekipe na tabeli pobedila i prati Barsu u stopu sa samo jednim bodom zaostatka,Real zaostaje 4.

U Ptremijer ligi je u derbiju nedelje Celzi igrao 1:1 sa Arsenalom i tako povecao zaostatak u odnosu na Mancester(koji je pobedio u gradskom derbiju) na 8 bodova s tim sto plavci imaju mec manje.

U jos jednom gradskom i nekada velikom derbiju po imenima,Lazio -Roma,Lazio je pregazio vucicu sa 3:0 uz predivne golove.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

199

Subota, 16. Decembar 2006

@Johny: Fiorentina-Milan 2:2 :)
Po dva gola su dali Mutu i Djilardino.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

200

Srijeda, 20. Decembar 2006

Veceras je odigrano vanredno kolo u Italiji i Spaniji.
Uglavnom su favoriti pobedili osim Reala koji je doziveo pravu katastrofu na svom stadionu izgubivsi 3:0 od Rekreativa iz Huelve :rolleyes:

Mislim da Italijani i Spanci sada prave pauzu zbog bozicnih praznika,dok Englezi kao po starom dobrom obicaju igraju i prvi dan Nove godine.
Rezultati utakmica 17. kola:

Milan - Katanija 3:0 (1:0)
Kaka 4', 88', Đilardino 82'

Kaljari - Fiorentina 0:2 (0:1)
Toni 32', 75'

Lacio - Inter 0:2 (0:1)
Kambijaso 39'

Palermo - Askoli 4:0 (1:0)
Brešano 16', Korini 53', Tedesko 84', Kapuano 90'

Torino - Roma 1:2 (0:1)

U Spaniji:
Real-Rekreativo 0:3

Sevilja-Deportivo 4:0

Sutra igraju
Barselona-Atletiko Madrid

Social bookmarks