Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

221

Subota, 03. Februar 2007

Slika sa danasnje utakmice Eintracht Frankfurt vs Mainz 05

Utakmica nije bila bas posebna, ali je atmosfera ipak bila fenomenalna, rezultat 0:0.

Hertha BSC - HSV 2:1
Arminia - M'gladbach 0:2
Frankfurt - Mainz 05 0:0
Wolfsburg - Bayer 04 3:2
Aachen - Hannover 1:4
FC Energie - Bochum 0:0
Nürnberg - FC Bayern 3:0 :)) :)) :))
PaZaRaC je dodao/la ovu sliku:
  • eintracht.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

222

Ponedjeljak, 05. Februar 2007

U Spaniji sumrak favorita

Sevilja-Sosijedad 0:0
Osasuna-Barselona 0:0
Real Madrid-Levante 0:1 (o) (o)

Nasuprot Primeri,u Premijer ligi dvojac na celu gura sigurno
Carlton-Celzi 0:1
Totenhem-Mancester UTD 0:4

U velikom Liverpool-skom derbiju
Liverpool-Everton 0:0

@Johny: I ja bih voleo da Mancester osvoji titulu,ali 6 bodova jos uvek nije dovoljno,Mancester ima mnogo tezi raspored utakmica,gostoju i Celziju i Arsenalu i Liverpool-u,a i nedaj boze da im se barem jedan od startnih 11 povredi,klupa im je tanka k'o Pazaru... :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

223

Srijeda, 07. Februar 2007

tashke,
znash i sam da u engleskoj nikakvog znachaja nema prednost domacheg terena...tako da veze nema shto United igra u goste sa arsenalom i liverpulom...a chelsea sa njima igra kuchi...ekipa poput Uniteda gazi sve redom kada grabi ka tituli;)

to mozhda vazhi sa ``Pazar`` i za nashu bednu ligu,da domachini dobijaju bodove...
;)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

224

Srijeda, 07. Februar 2007

@Johhny: Znam ja to da nema mnogo uticaja ali ipak ga ima.Zipa pre par nedelja,United vodi na Emirates Areni do 84-og minuta,prime gol i onda iz halabuku jos jedan u 94-om minutu i izgube dobijenu tekmu.To se nikad ne bi desilo na Old Trafordu.

No,kljucni problem moze biti u nedostatku dugacke klupe,ali sreca u nesreci je da ni Celzi posle dosta ozbiljnih povreda vise ne moze da racuna na najaci sastav tokom cele godine.

U svakom slucaju ostaje nam da odgledamo jos 12 kola do kraja.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

225

Utorak, 13. Februar 2007

Ljudi,vratio se messi,a i Eto... Zao mi je samo Liverpool. Nisu oni krivi nista.. :( :D
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

226

Nedjelja, 18. Februar 2007

Ok...danas ce biti mnogo jaka utakmica izmedju Valensije - Barselone

Nazalost....Gol TV ne prikazuje ovu utakmicu

nego vec Sevilja - Atletiko Madrid popodne u 3 (o)

Real Madrid je jucer igro nereseno kod kuce s Real Betisom i jedva izvuko bod. Real Betis je imao 2-3 veoma dobre sanse da uzme sva 3 boda na strani :))

Realov napad je totalno lose igro bez ikakvih sansi za gol. Nemaju nikakvu organizaciju u igri...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

227

Real je izgubio titulu i ove godine. trku ce jos par kola voditi Barsa i Sevilja, ali ce Barsa opet biti prvak.

U Seriji A Inter je vec obezbedio skudeto, nakon poraza Rome od Empolija. Steta za Vucicu je ova sezona bila prilika da se ponovi uspeh iz sezone 1999/00. ali tu je Liga sampiona.

Forza ROma!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

228

Barselona je izgubila 2-1 od Valensije (o) (o) (o) (o) (o)

Sevilja i Atletiko Madrid pocinje...ovog momenta (o)

Ako Sevilja pobjedi ovu...ima isto bodova ko i Barselona na vrhu tabele.

And_U_Price...upravu si u vezi skudeta. Mislim da calcio nije vise ko sto je nekad bio i nije vise interesantan. Mislim da je calcio bio najbolji krajem 90-tih (97...98....99) kad je Zidane igro za Juve, Ronaldo za Inter, Batistuta za Fiorentinu.....Shevchenko za Milan.....

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

229

Haj sto Barsa izgubi vec dobi crveni i hrpu zutih kartona sto ce je znatno oslabiti u sledecim utakmicama.
Zbog ocajne forme Sevilje,Reala i Barse,borba za titulu ne samo da nije zavrsena vec se u nju ukljucuje jos klubova.

U Nemackoj potop favorita,izgubili Bayern,Herta,Verder,Salke igrao nereseno.

U Italiji,Inter nastavio sa pobedama,Roma neprijatno iznenadila,Ronaldo na prvoj tekmi na kojoj je bio starter u Milanu dao 2 gola u pobedi nad Sijenom 3:4
(o) (o) (o)
Lazio i Fiorentina takodje pobedili.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

230

Ponedjeljak, 19. Februar 2007

Sevilja 3 - 1 Atletiko Madrid (o) (o) (o) Kanoute 2 gola

Frederic Kanoute igrac godine u Spaniji ove sezone (18 gol.) (o)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

231

Ponedjeljak, 19. Februar 2007

Fiorentina sve blizha Ligi Shampiona;)

nego... :]

Catania - Fiorentina 0-1 (Luca Toni)

sad je samo 7 bodova deli od mesta koje vodi u Ligu Shampiona sledeche godine,mada je od tog 4-og mesta do nje toliko nabijeno klubova,da che tu bit svashta...

Fiorentini ide u prilog to shto nekoliko klubova iz te grupe sledece kolo igraju medjusobno,a ona igra protiv direktnog konkurenta Empolija...taKO da ochekujem da se vech nakon sledecheg kola probije do pozicije broj 7,na samo 4 boda od L.Sh...

(8 )Atalanta - (3)Palermo

(6)Milan - (9)Sampdoria

(7)Catania - Inter

(11)Fiorentina - Empoli (4)

nejse

[SIZE=4]FORZA FIORENTINA [/SIZE]

Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • 62565.jpg
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

232

Nedjelja, 25. Februar 2007

2:[SIZE=4]4[/SIZE]

(o) (o) (o) (o)
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

233

Nedjelja, 25. Februar 2007

Premijer
Fulam-Mancester 1:2 (jedva,u poslednjim minutama Ronaldo dao gol za pobedu)

Liverpool-Sefild 4:0 (2 penala xx( )

U Finalu Karling Kupa,Celzi-Arsenal 2:1

Dzon Teri je doziveo ozbiljnu povredu,mec pred kraj prerastao u manju tucu,epilog 3 crvena i par zutih kartona.

Primera:
Hetafe-Sevilja 0:0 (Sevilja sve teze osvaja bodove)
Atletiko Madrid-Real Madrid 1:1 (Real se provukao,trebao je da izgubi...)
Himnastik-Valensija 1:1 (zadni himnastik spotace Valensiju)
Barselona-Atletik ,poluvreme 3:0

Barsa prva,2 boda vise od Sevilje,6 od Reala,7 od Valensije...

Kalcho:

Milan-Sampdorija 1:0

Katanija - Inter 2:5

Fiorentina - Empoli 2:0

Roma - Ređina 3:0
(Romi se povredio Totti,stepen povrede znnace se narednih dana)
Za cetvrto mesto se bori 4 klub,trenutno
Inter 66
Roma 52
Palermo 41
Lazio 37
Milan 36
Empoli 35
Fiorentina 34

Na kraju,cetiri najveca kluba bivse Yuge omerili su snage ovog vikenda

Dinamo-Hajduk 2:1
C.Zvezda-Partizan 2:4

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

234

Subota, 03. Mart 2007

Dansa je na programu nekoliko izvanrednih duela sirom Evrope koji mogu odluciti o titulama u nacionalnim sampionatima.

U Engleskoj
Liverpool-Mancester,
Portsmut-Celzi

Mancester ako pobedi ima velike sanse da osvoji titulu i prekine dominaciju Celzija,ako pak izgubi sledi velika borba do kraja jer nakon toga sledi duel ove dve ekipe na Stamford Bridz-u.
Narvno,Celzi mora da pobedi Portsmut da bi uopste razmisljao i cekao na kiks crvenih djavola.

U Primeri,veliki derbi prve i druge ekipe na tabeli
Sevilja-Barselona
Barsa,ako pobedi,bice vrlo blizu odbrani titule,s druge strane,ako bude nereseno ili cak izgubi,na vrhu tabele ce postati vrlo gusto i 4-5 timova ce imati realne sanse da osvoje titulu.

U Italiji igraju ekipe koje ove nedelje igraju u Ligi Sampiona

15:00 Askoli - Roma
15:00 Livorno - Inter
20:30 AC Milan - Kijevo

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

235

Nedjelja, 04. Mart 2007

Sevilja-Barselona 2-1 (o) (o) (o) :))

Stvarno...je utakmica bila dobra.

U prvo poluvrijeme Barsa je bila bolja i mogla je da zavrsi mec...bez ikakvih problema. Ronaldinho daje prvi gol....nekoliko minuta kasnije...penal nad Ronaldinhom...i Ronaldinho promasuje penal. Da je Ronaldinho dao gol iz penala najvjerovatnije...utakmica bi bila gotova i Barsa uzela 3 poena na strani (mozda i osigurala titulu?).

Odma nakon sto je Ronaldinho promasio penal...Sevilja izjednacuje (Kerzhakov) sa 10 igraca. Odjednom Sevilja dobija momentum u igri.

Drugo poluvrijeme je bio ocaj za Barselonu. Dani Alves daje fantastican gol iz slobodnog udarca...nekoliko minuta kasnije....Giuly dobija crveni karton. Oba tima sa 10 igraca i Barselona gubi kontrolu i igra totalno lose...nekoliko minuta kasnije....Zambrotta dobija crveni. Barselona sa 9 igraca. Eto'o i Saviola ulaze u igri ali nista posebno.

Sevilja osporava igru...i imala je dvije-tri 100% sanse za gol u zadnjih nekoliko minuta. Kanoute i Dani Alves.

Kanoute nije bio u top formi. Igrac utakmice je Dani Alves.

Engleska:

Chelsea-Portsmouth 2-0.

Igrac Afrike (za god. 2006) Didier Drogba je dao gol i igrao solidno. Mislio sam da Drogba nije igrac kao sto ga neki hvale...ali ove sezone se dobro pokazo i moze se reci da najbolji igrac Celzija ove god.

Shevchenko opet nemoze da dodje u top formi. Lose igra skroz. Nema nikakav osjecaj za loptu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

236

Nedjelja, 04. Mart 2007

Sinocna tekma izmedju Sevilje i Barse je za Sevilju bila "Od sumraka do svitanja"(za barsu obrnuto).
Apsolutni krivac za sinocni fijasko Barse je(pored faktora srece,tj nesrece )trener Frank Rajkard koji je poceo utakmicu sa timom kao nikad do sad iako za to nije imao razloga.4 napadaca na klupi ocigledno pokazuju da je Rajkard hteo da igra na nereseno,a kad nije teklo po planu e onda je ubacio igrace koji su od starta trebali da igraju.

Ako je cuvao igrace za Liverpool,mislim da je to zesce pogresno,jer je ova tekma bila podjednake vaznosti,izbacili bi Sevilju iz konkurencije za titulu a vec sledece nedelje im dolazi Real na Nou Kamp-u pa bi i nih otpisali.Ovaku,od gotovog su napravili veresiju.Ispasce iz LS a i u Primeri ce imati ozbiljnih problema ka odbrani titule.

Milan-Kjevo 3:1
Askoli-Roma 1:1

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

237

Petak, 09. Mart 2007

Za vikend su na programu sirom Evropskih travnatih terena fantasticne utakmice,sve sami derbiji,gradski,najveci na svetu.

El klasiko,Barselona-Real Madrid ,
2 osamucena giganta posle ispadanja iz Lige Sampiona,jedan ce posle ove tekme biti u nokdaunu.

Inter-Milan ,najveci gradski derbi,Rossoneri glat dobijaju :]

Seltik-Rendzers ,
veliki Skotski derbi,mada i nema takmicarski znacaj jer Seltik ima 20 bodova vise

Bayern-Werder ,
Bavarci na krilima uspeha protiv Reala imaju sansu da se potpuno prikljuce u borbi za titulu.

• »AlenTheBoss« je muško

Datum registracije: 22.02.2007

• Poruku poslati

238

Petak, 09. Mart 2007

Joj ne samo Bayern Werder,molim vas recite mi da igraju u nedelju..
U subotu mi se taj termin poklapa sa Brescia-Juventus,i nema sanse da cu moci da se izborim sa babom da gledam Juve pored te utakmice :(
El klasiko je uvek neizvestan,ali mislim da ce Barsa bez nekih poteskoca da izadje na kraj sa raspadajucim Realom,jer iako se cini da su kompletno van forme,ipak su zaredjali nekoliko pobeda(pobedili su i Liverpool).

Voleo bih vise nego sve da Milan da Interu sto vise golova,i da ih razbije.Dosadila mi je vise ova tzv. dominacija Intera,koji uopste nije klub vec gomila ogorcenih gubitnika koji na svaki nacin hoce titulu,pa makar to bilo i administrativnim putem (Juve je ispastao nazalost :((().Da Bog da Ronaldo dao barem jedan gol..

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

239

Subota, 10. Mart 2007

Citirano

Orginalno od AlenTheBoss
Joj ne samo Bayern Werder,molim vas recite mi da igraju u nedelju.. U subotu mi se taj termin poklapa sa Brescia-Juventus,i nema sanse da cu moci da se izborim sa babom da gledam Juve pored te utakmice :(

Ne sikiraj se,igra se u nedelju,a poslusaj baba,gledaj fudbal ne namestaljke!!! ;) X(
Halo Bing? Kako brat?

• »AlenTheBoss« je muško

Datum registracije: 22.02.2007

• Poruku poslati

240

Subota, 10. Mart 2007

Smijesno je misliti da se samo u Italiji namesta.U Italiji je samo potvrdjeno namestanje,a ovamo se nikad nece ni potvrditi..
Eh..ja vise volim da gledam i namestenu Juventusovu utakmicu nego ovaj vecerasnji el classico...Takav sam ti ja kad je Juve u pitanju..
Izgubise danas :(

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks