Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

241

Subota, 10. Mart 2007

Citirano

Orginalno od AlenTheBoss
Smijesno je misliti da se samo u Italiji namesta.U Italiji je samo potvrdjeno namestanje,a ovamo se nikad nece ni potvrditi..

U potpunosti se slazem,u Spaniji se ubedljivo namesta najvise utakmica,sledi Nemacka(gde je i dokazano)pa tek onda Italija.
Najcistija po tom pitanju je Engleska Premier liga dok se u konferencijama namesta na kilo.

Jos 2 sata do Super Klasika.Iako je Real oslabljen neigranjem nekoliko standardnih igraca a Barsa igra u najacem sastavu,nekako imam osecaj da ce Real "da se izdigne iz trenutne situacije" i suprotno svim ocekivanjima(posebno kladionicama)napravi iznenadjujuci rezultat. 8o :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »AlenTheBoss« je muško

Datum registracije: 22.02.2007

• Poruku poslati

242

Nedjelja, 11. Mart 2007

Barcelona - Real Madrid 3-3

E odavno nisam gledao bolji mec.Ove godine sigurno nisam.Dokazala su ova dva tima da nijedan derbi ne moze da im se priblizi po lepoti igranja.
Tashke vidim da si bio vrlo blizu sa prognozom.Samo da nije bilo onog magicnog malog Messija,sad bi Real zaboravio lose trenutke,ali mora se priznati da bi oni oberucke prihvatili ovaj rezultat da im je neko ponudio pre meca,iako se sad osecaju kao da su izgubili dva boda.
Toliko toga ima da se pise o ovoj utakmici da mislim da je najbolje da otvorimo posebnu temu za nju.:)
Samo cu jos dodati vezano za mec da mislim da je Oleguer-ovo iskljucenje spasilo Real,i da bi Barsa sigurno pobeidla da nije bilo toga..

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

243

Nedjelja, 11. Mart 2007

Jo vala ni ja odavno nisam gledala bolju utakmicu ;)
Onaj Mesi me iznenadi :)
A inače navijam za Barsu,tako da mi je bilo drago kad izjednačiše po treći put ;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

244

Nedjelja, 11. Mart 2007

Inter - Milan 2-1 Mrzim shugavi Inter!!! Pade mi tiket :)

Sit Hungry Doesn't Believe

• »AlenTheBoss« je muško

Datum registracije: 22.02.2007

• Poruku poslati

245

Ponedjeljak, 12. Mart 2007

Jooooooj i ja mrzim Inter.Zao mi je sto ti propade tiket zbog tih budala.Milan povede,i to ga dade Ronaldo.Isto ko da sam ja birao ko ce da ga da.Medjutim Milan nije ko nekad,poceli su da se plase Intera i to im ne valja.Nekad su ih dobijali za po 6-0,i to ne tako davno,a sad im Inter polako postaje nocna mora..
Mrzim Inter!!

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

246

Nedjelja, 18. Mart 2007

Recreativo - Barselona 0-4 o|

Eh...kako Sevilja glupo izgubi prosle nedelje od najgoreg tima u Primeri 8o o|

Danas moraju obavezno da pobede da bi imali neke sanse za titulu X(

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

247

Ponedjeljak, 19. Mart 2007

Sevilja - Celta 2-0 (o) (o) (o)

Stizemo Barselonu....

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

248

Nedjelja, 08. April 2007

Dosta iznanedjenja ove Subote.

Portsmouth je pobedio kod kuce Manchester United-a 2-1.

Arsenal je izgubio kod kuce od West Ham-a 0-1. (o)

U Spaniji...Zaragoza 1-0 Barselona (o) (o) (o)

Athletic Bilbao 1-0 Valensija (o) (o) (o)

Sto znaci...ako sutra Sevilja pobedi Racing Santander onda je prva na tabeli ispred Barselone za 1 bod. (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

249

Ponedjeljak, 09. April 2007

Sevilja-Rasing 0:0 (o) (o)
Real-Osasuna 2:0

Milan-Empoli 3:1 Brigate Rossoneri
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

250

Nedjelja, 15. April 2007

Mesina-AC Milan 1:3 (o) (o) (o) (o)
Rosonneri su u velikoj formi (o) (o)

Barselona-Majorka 1:0
Rasing-Real 2:1 (2 penala za Rasing,sudija osakatio Madridjane kod drugog penala!)

Bayern-Bayer 2:1
Dortmund-Verder 0:2

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

251

Četvrtak, 19. April 2007

U odlozenom kolu u Italiji
Askoli-Milan 2:5 (Vezbamo za crvene djavolcice)

Inter-Roma 1:3

@Price: ove srede polovican uspeh(1:3, 1 :0 ),za razliku od prosle kad si imao het trik :D 8)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

252

Četvrtak, 19. April 2007

Citirano

Orginalno od Tashke
U odlozenom kolu u Italiji
Askoli-Milan 2:5 (Vezbamo za crvene djavolcice)

Inter-Roma 1:3
@Price: ove srede polovican uspeh(1:3, 1 :0 ),za razliku od prosle kad si imao het trik :D 8)

Aaaa?!! ;) (o) 8) Plus,da spomenem da je inter izjednacio iz nepostojeceg penala!

FORZA ROMA!
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

253

Nedjelja, 22. April 2007

Milan-Kaljari 3:1 (Bez Kake,Oda,Maldinija,Neste,Inzagija,Djilardina...sa drugom postavom)
Ronaldo je dao 2 gola ,drugi je dao grudima (o) (o)
Pirlo iz slobodnjakau svom stilu. (o) (o)

Real-Valensija 2:1
Valensija je posle ovog poraza verovatno isuvise daleko od titule dok Real ima jos uvek sansi i mora cekati kiks Barelone(a da pritom i sam ne kiksira)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

254

Ponedjeljak, 23. April 2007

Titule su u ovom kolu,pre zavrsetka prvenstva,osvojili:

Internazionale -Italija

Lion -Francuska

Seltik -Skotska

Olimpijakos -Grcka

Velika borba za titulu do poslednjeg kola ce se voditi u Engleskoj,Spaniji i Nemackoj,kao i Holandiji.

Sinoc
Viljareal-Barselona 2:0
Sevilja-Atletik B 4:1

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

255

Nedjelja, 29. April 2007

Torino-Milan 0:1 ,Klarens Sedorf fantasticnim udarcem sa 25 metara je postigao gol.Milan je igrao sa kombinovanim sastavom,bez pola prvog tima.

Dinamo Zagreb je novi prvak Hrvatske .Oni su 4 kola pre kraja prvenstva obezbedili devetu titulu jer umaju 13 bodova prednosti nad vecitim rivalom,Hajdukom.

Everton-Mancester 2:4
Celzi-Bolton 2:2

Mancesteru u preostala 3 kola trebaju 4 boda da bi osvojili titulu.

Bayern-Hamburg 1:2
Bavarci sledece godine najverovatnije nece igrati u Ligi Sampiona.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

256

Nedjelja, 29. April 2007

Veliki rimski derbi zavrsen bez pobednika i bez golova.
Sit Hungry Doesn't Believe

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

257

Nedjelja, 29. April 2007

Danas u Primeri su svi dobro prosli. Barselona je pobedila Levante 1-0, Sevilja Espanjol 3-1, Real Madrid je pobedio na strani Atletiko Bilbao 1-4.

Barsa je bod ispred Sevilje, Sevilja je bod ispred Real-a. Tako da se najverovatnije nece znati pobednik primere sve do zadnjeg kola...

Nadam se da ce Sevilja...ali imaju puno teze utakmice nego Barselona i Real u zadnjih 6 utakmica u Primeri.

Sljedece nedelje je Real i Sevilja. (o) Bice jaka utakmica...ko pobedi sljedece nedelje...bice trka izmedju pobednika i Barselone za Primeru. Nadam se da ce Sevilja, inshallah. (o)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

258

Ponedjeljak, 30. April 2007

Kakvo triler-za infrakt-da ne verujes poslednje kolo u Holandiji! AZ Alkmar,ekipa koju vodi Van Gal i koja je igrala jedan od ako ne i najlepsi fudbal u Evropi ove sezone je uspela da izgubi vec vidjenu titulu u poslednjem kolu!

Iglrali su u gostima sa Ekcelziorom u gostima 2-2,Ajaks njihov najblizi konkurent je pobedio u gostima Viljem II 0-2 i trebao mu je samo jedan gol za titulu! Tako da je titula otisla ekipi Koja je totalno van forme zadnjih meseci,PSV-u!
Halo Bing? Kako brat?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

259

Ponedjeljak, 30. April 2007

Citirano

Orginalno od SPAWN
Kakvo triler-za infrakt-da ne verujes poslednje kolo u Holandiji! AZ Alkmar,ekipa koju vodi Van Gal i koja je igrala jedan od ako ne i najlepsi fudbal u Evropi ove sezone je uspela da izgubi vec vidjenu titulu u poslednjem kolu!

Iglrali su u gostima sa Ekcelziorom u gostima 2-2,Ajaks njihov najblizi konkurent je pobedio u gostima Viljem II 0-2 i trebao mu je samo jedan gol za titulu! Tako da je titula otisla ekipi Koja je totalno van forme zadnjih meseci,PSV-u!

Imao sam priliku da to gledam u kombinovanom prenosu,a nisam..Mislio sam da je PSV odavno sampion,jer znam da je bezao mnogo bodova drugom.Cuo sam kasnije kako je dramatican bio kraj..
Sevilla ,Real,Barca,spanski trougao iz kojeg barsa ima najvece sanse da izadje kao pobednik,mada je Real mnogo opasan,opooravili su se Bechkam i Cicinho..Bice zanimljivo do poslednjeg kola kao sto rece Ibn Masud.
Ostale lige su manje-vise resene.
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

260

Nedjelja, 06. Maj 2007

Na kraju ovog vikenda poznata su jos 3 prvaka zemalja.
Juce je Crvena Zvezda pobedom u vecitom derbiju nad Partizanom 2:1 osvojila svoju 25. titulu prvaka,
Fenerbahce je pobedom nad direktnim rivalom Besiktasom ,takodje osvojio titulu a nakon danasnjeg Londonskog derbija Arsenal-Celzi 1:1 ,Mancester je posle 4 godine osvojio titulu 2 kola pre kraja sampionata.

Mrtva trka jos uvek traje u Nemackoj i u Spaniji,
Barsa je pobedila 2:0,Valensija 2:1 a veceras,odn sad igraju Real-Sevilja.

Danas
Milan-Forientina 0:0 (za Johny-ijev hatar a na moj nagovor,Kaka' promasio penal :D :D )

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks