Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

261

Subota, 12. Maj 2007

Kakva utakmica Real-Espanjol 4:3 (k'o Pazar danas) :D

Espanjol je vodio sa 0:2 i 1:3 ali je ipak izgubio,sto bi And_You_Price rekao,kupljena tekma ali se pobedi u zube ne gleda. :D
Stutgart u Bundesu najblizi tituli,izgubili Werder i Salke,Stutgart preokrenio i pobedio.

@And_you_Price : [SIZE=2] 2:1 [/SIZE] ;)
I danas polovican uspeh...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

262

Subota, 19. Maj 2007

U Bundes ligi Stutgart je novi Prvak nakon danasnje pobede.

U finalu FA Kupa na novom Vembliju Celzi je pobedio Mancester sa 1:0 golom Drogbe pri kraju drugog produzetka.

Veceras,Milan(sa drugim timom)-Udineze 2:3

Veceras se na San Siru od aktivnog igranja pred svojim navijacima oprostio Bili Kostakurta ! (o) (o) (o)

Kostakurta (41) završava sa aktivnim bavljenjem fudbalom posle 20 godina provedenih u dresu Milana i osvojenih sedam skudeta , jednim Kupom Italije , četiri Lige šampiona , četiri evropska Superkupa i dva Interkontinentalna kupa . Za reprezentaciju Italije igrao je 59 puta, a sa "azurima" je učestvovao na Svetskim prvenstvima 1994. i 1998, kao i na Evropskom prvenstvu 1996. (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Od naredne sezone radiće kao pomoćni trener u redovima "rosonerih".

Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • kostakurta.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

263

Nedjelja, 20. Maj 2007

La korunja-Sevilja 1:2
Rekreativo-Real Madrid 2:3
Atletiko - Barselona 0:6

Na tabeli vode Real i Barsa sa po 69 bodova,treca Sevilja 67,cetvrta Valensija 65...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

264

Subota, 09. Juni 2007

U Primeri...velika drama.

Sevilja je ispala za trku Primere...igrala je nereseno kod Majorke 0-0. ;( ;( ;(

Dobro...imaju sanse jos za jednu titulu, a to jest: Copa Del Rey, spanski kup. Protiv Getafe... (o)

Ostala je trka izmedju Reala i Barselone.

U zadnjih 5 minuta izgledalo je da ce titula pripasti Barseloni jer je vodila protiv Espanjola 2-1. Messi je u prvom polu-vrijemenu dao gol ne zasluzeno rukom (slican gol Maradonin 86' na svjetskom prvenstvu). S druge strane, Real je gubio u zadnjih nekoliko minuta od Zaragoze 2-1. Medjutim, u zadnjih nekoliko minuta...Tamudo daje drugi gol za Espanjol i izjednacuje utakmicu 2-2. Istovrijemeno...Real izjednacuje preko Van Nistelrooy-a u zadnjoj minuti 2-2. 8o 8o 8o

Ima jos jedno kolo i imaju isto poena...videcemo pobednika sledece nedelje. 8o

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

265

Nedjelja, 10. Juni 2007

Ne volim Real ni malo,al nakon onoga sto je Mesi uradio X( iskreno se nadam da ce osvojit titulu!

Mada,kolo je namesteno 100%! Barsa prima gol,Real daje gol,sve u zadnjih 30 sek,koliko ljudi je sinoc cekalo keca na Barsu! 8o 8o 8o o|
Halo Bing? Kako brat?

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

266

Nedjelja, 10. Juni 2007

Citirano

Orginalno od SPAWN
Ne volim Real ni malo,al nakon onoga sto je Mesi uradio X( iskreno se nadam da ce osvojit titulu!

Mada,kolo je namesteno 100%! Barsa prima gol,Real daje gol,sve u zadnjih 30 sek,koliko ljudi je sinoc cekalo keca na Barsu! 8o 8o 8o o|

(o) (o) - I meni je bilo previse slucajno sve sto se desilo sinoc.
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

267

Nedjelja, 10. Juni 2007

Ma ja...sve je to namesteno. Posebno kad uzmemo u obzir Real-ove pobede u zadnjih nekoliko utakmica. Zadnjih nekoliko utakmica...Real je pobedio sve u zadnjih 10-15 min.

Onaj gol Messija je stvarno bruka. Ako se Barsa bude izvukla i bude uzela titulu od onog gola onda bruka... X( X( X(

Medjutim, isto tako je Van Nistelrooy igro rukom kad je Sergio Ramos dao gol prije 2-3 nedelje protiv Deportiva. Van Nistelrooy je kasnije prizno da je namerno igro rukom (kako komentator rece) i uopste nije dobio bilo kakvu kaznu.

Ne volim ni Barsu...ni Real. xx(

Fudbal ti je sad kao i svaki biznis...pun korupcije. X(

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

268

Nedjelja, 10. Juni 2007

Ja Barsu volim,po nicku se to moze zakljuciti.Al nisu zasluzili da osvoje.Najrealnije bi bilo da niko ne osvoji,al to je nemoguce.Ocajna liga,niko ne zna da igra.Jedino je Sevilla osvetlila obraz spanskom fudbalu onim osvojenim kupom UEFA.
Katastrofa..
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

269

Utorak, 12. Juni 2007

Neznam da li se secate ali pre samo par nedelja Mesi je takodje dao gol vrlo slican Maradononom kada se sa sredine terena stustio ka protivnickom golu,predriblao hrpu igraca sa iste strane kao Maradona i zaobisao golmana i dao gol,kao Maradona na istom Sp kada je i dao gol rukom.

Messi ocigledno mnogo lici na Maradonu,jos samo da pocne da se fiksa,da ga Spanska policija uhapsi na terenu i bice isti Maradona... :D

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

270

Utorak, 12. Juni 2007

pusti,

nema vishe fudbala,

Real MORA ove godine da osvoji titulu, MORA...

shto neko reche, sve korupcija, biznis, lova...

ne znam, ali sve je izgledalo tako nameshteno u ovom zadnjem kolu...zashto, bash zato da bi ostalo zanimljivo do poslednjeg minuta, poslednjeg kola...radi publike, radi TV-e, radi zarade...

ma pusti,

UNITED & FIORENTINA

(o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

271

Utorak, 19. Juni 2007

U Primeri Real Madrid je posle 4 isuvise susne godine osvojio titulu pobedivsi Majorku sa 3:1.

Barsa je takodje pobedila ali je zavrsila na drugom mestu iako imaju isti broj bodova(po 76) ali su slabiji u medjusobnom skoru.

Prvi trofej za Bekama u Realu,poslednje tekme odigrali Karlos i Bekam za Real,prisutni bili Tom Kruz(kum Bekamov) i Kejti Holms,kao i Rafael Nadal.

Sevilja treca,Valensija cetvrta,idu u kvalifikacije za LS

Ono sto me posebno raduje kod Kalca je to sto su se u prvu ligu oce sezone vratili posle duze godina Napoli i Djenova . (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Bice ove godine Kalcio zanimljiv vise nego ikad,osim ako se Juve opet ne vrati starim navikama... :(

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

272

Ponedjeljak, 20. August 2007

Calcio pocinje naredne sedmice a ROMA vec ima jedan trofej. Osvojen je Superkup Italije pobedom nad Interom 1-0. FORZA ROMA. Ove godine do skudeta...
Sit Hungry Doesn't Believe

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

273

Ponedjeljak, 20. August 2007

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Calcio pocinje naredne sedmice a ROMA vec ima jedan trofej. Osvojen je Superkup Italije pobedom nad Interom 1-0. FORZA ROMA. Ove godine do skudeta...

Nemoj toliko zurit,samo polako....:)
" Bilen alemlere rahmettir "

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

274

Srijeda, 22. August 2007

Inter je najaci, dokaz da se cak i maler moze pobediti. A ako iko zna nesto o Interu zna da je J.Zanneti najaci.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

275

Srijeda, 22. August 2007

Inter je najgori italijanski klub.
Namestise Juventusu i oterase ga u drugu ligu, samo da bi posle 18 godina osvojili titulu:)
Bedan klub, ne znam kako neko moze da navija za njih...
(obratite paznju na fotku)
aka EmirAljovic je dodao/la ovu sliku:
  • adp 191.jpg
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

276

Subota, 25. August 2007

Juventusov povratak na velika vrata.

Na pocetku sezone demoliran je Livorno sa 5-1.
Tri gola fantasticnog Francuza, Davida Trezegea i dva gola Jaquinte.
:)
Forza Grande Juve!

CRNI

Učenik

(10)

• »CRNI« je muško

Datum registracije: 28.11.2006

• Poruku poslati

277

Nedjelja, 26. August 2007

I FC Bayern hvata zalet ka novoj tituli, na pocetku sezone Hitzfeldova trupa na celu sa Luca Toni-jem, Frankom Ribèry-em,Miroslavom Klose-om,Ze-Robertom i Hamit Altintop-om,gazi sve pred sobom!

Juce je u 3. kolu pregazen Hannover 96, sa 3:0

A i evropski timovi bi trebali da se zabrinu, jer stvarno igraju skolski fudbal na svetskom nivou, za vrlo kratko vreme su se uigrali i primetno je da uzivaju u igri, sto se odmah odrazilo na igru...

278

Ponedjeljak, 27. August 2007

Palermo - Roma 0:2 :klanja:
Gooooolcina Akvilanija 8o :D !!!
Forca ROMA!!!!!!
Skudeto stize ove godine na Olimpikoooooo!!!!
Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

279

Utorak, 28. August 2007

Antonio Puerta (22. god), igrac Sevilje umro od niza srcanih udara.
Na utakmici Sevilja Getafe u nedelju, prebacen je ka bolnici gde je u putu ka istoj imao 4 infrakta. Lekari su sva cetiri put uspeli da ga 'vrate u zivot'.
Imao je i ozbiljno ostecenje mozga.
Dva dana kasnije (danas), umro je mladi igrac Sevilje.
RIP, Puerta :(
aka EmirAljovic je dodao/la ovu sliku:
  • 22471_news.jpg

CRNI

Učenik

(10)

• »CRNI« je muško

Datum registracije: 28.11.2006

• Poruku poslati

280

Utorak, 28. August 2007

Ovo nije prvi slucaj u poslednjih nekoliko godina.
Mislim da bi se fudbalska javnost trebala ozbiljno zapitati, pa sta rade ti klubski doktori, bre???

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks