Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 27. Oktobar 2005

Juve-Sampdorija 2:0(stopostotan ucinak)
Empoli-Milan 1:3
Inter-Roma 2:3

Mala ispravka Harunh-e,Osasuna je prva,Hetafe drugi(sa tekmom manje),Barsa treca :D
1. Osasuna 18
2. Getafe 17(tekma manje),igraju veceras.
3. Barcelona 16
4. Celta Vigo 16
5. Real Madrid 15
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

22

Selam

Prihvatam ispravku Tashke ;) . Kad sam pisao prilog Barsa je bila prva i rekao sam trenutno :P . Sta ima kod tebe. Selam.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

23

Eintracht Frankfurt je neocekivano visoko podedio Schalke 04 sa 6:0. (o)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

24

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Eintracht Frankfurt je neocekivano visoko podedio Schalke 04 sa 6:0. (o)

Jel ovo u kupu ili u Bundesligi?

@Harunh:tu smo da bi jedni druge ispravili :D .evo ja se ubih od faksa,po ceo dan vezbe i predavanja a uvece teravije i malo interneta.selam
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

25

Subota, 29. Oktobar 2005

Veceras derbi svih derbija na San Siru,
[SIZE=2]Milan-Juventus [/SIZE]
Milan ce biti oslabljen neigranjem Alesandra Neste,a pod velikim znakom pitanja je i Andrey Sevcenko,s druge strane,Juve je kompletan X(
Ja necu moc da gledam tekmu(teravije,noc Kadr)ali cu je snimit preko tv kartice,pa cu je natenane gledat,a golove Milana cu premotavat po nekoliko puta :D

[SIZE=2] F O R Z A M I L A N [/SIZE]

[SIZE=2] F O R Z A R O S O N E R I [/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

26

Subota, 29. Oktobar 2005

Imaces sta da premotavas. ;) Milan razbucao Juve 3-1.

P.S. Juve nije bio kompletan, Abiati bon pa ga zamenio Chimenti koji je kriv za treci gol Milana.

|Moram da dodam da bi komentatorima sa RTS trebalo zabraniti da komentarisu utakmice, vec da na miru mozemo bez komentara da uzivamo u ovakvim tekmama. Dokle vise CamoNAREsi, dokle GiRALDino??? X( X( X(
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

27

Nedjelja, 30. Oktobar 2005

Milan pregazio Juve

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Imaces sta da premotavas. ;) Milan razbucao Juve 3-1.

P.S. Juve nije bio kompletan, Abiati bon pa ga zamenio Chimenti koji je kriv za treci gol Milana.

|Moram da dodam da bi komentatorima sa RTS trebalo zabraniti da komentarisu utakmice, vec da na miru mozemo bez komentara da uzivamo u ovakvim tekmama. Dokle vise CamoNAREsi, dokle GiRALDino??? X( X( X(

Ene Juve nije bio kompletan!pa Milanu Sevcenko nije igrao(a da je igrao,onda im ni Bufon nebi pomog'o 8) ),a Nesta i Sedorf sa polomljenim rukama(e kako li ih polomise da mi je znat :( )
Vala sam ih tebra ispremotavao,pogotovu onaj Kakin gol!e kako mu lopta jiepo pade na nogu,a on je raspali (o) (o) (o)
Predrag Strajnic mi se na glavu popeo sa njegovim komentarisanjem X( xx(
Statistika tekme(a slika tekme)govri da je Milan bio bolji u svim segmentima igre,a sama tekma nije bila na oko mnogo lepa,ali se moglo osetiti kako sve prshti na terenu od dobrih duela.Namerio se div na diva.

Ove nedelje Mancester dozive kanonadu(4:1),Celzi po starom,Bayern pobedi 1:2,Verder ga jedini prati,ostali posustaju,Real pobedi Betis xx(

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

28

Nedjelja, 30. Oktobar 2005

Barselona razbucala Real Sosijedad 5:0 !!!Osasuna je dalje prva jer je pobedila Espanjol sa 2:0 a Hetafe je izgubio od Deportiva 1:0.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

29

Ponedjeljak, 31. Oktobar 2005

A Atletiko (M) - Villareal? 1-1. Villareal u zaustavnom vremenu, i ovo je bila neizvesna tekma.

Roma - Askoli 2-1

FORZA ROMA!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

30

Ponedjeljak, 31. Oktobar 2005

Roma jedva protiv Askolija,na misice,gol u poslednjim trenucima meca.Kivu dobio crveni.Mislim da je nedisciplina najveci Romin problem,a nedisciplina im je presla od kapitena.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

31

Utorak, 01. Novembar 2005

Pa taj tvoj Milan je prosle godine na vsvakoj drugoj utakmici gol davao u 90+ minutu, a tad se nisi bunio ;) Nije to bitno, utakmica se igra dok sudija ne odsvira kraj, ili dok Milan ne da gol ;) I ove godine Skudeto ide Juventusu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

32

Utorak, 01. Novembar 2005

Jesam.bunio sam se samo ti neznas.itekako sam se bunio zbog Karlitove taktike,a ispade da to smeta i vlasniku pa je trazio(zahtevao)da pocnu igrat sa dva napadaca ili Anceloti nece bit trener.
P.S.Nisam se bas mnogo bunio,ipak je taj klub mom srcu :] ...iza Pazara naravno,da ne bude neke zabune.

.exeCUTIVE

Početnik

(10)

• ».exeCUTIVE« je muško

Datum registracije: 19.08.2005

• Poruku poslati

33

Subota, 05. Novembar 2005

Tako je And_U_Price, tj. Fasha! :)
FORZA ROMA!

FORZA TOTTI-IL NOSTRO CAPITANO
p.s. bolji je onaj njegov gol protiv INTERa nego svi Shevchenkovi golovi u karijeri!

Osecam se paranormalno, kad imam para normalno...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

34

Nedjelja, 06. Novembar 2005

Lazio-Inter 0:0
Juve-Livorno 3:0
[SIZE=2]Milan-Udineze 5:1 [/SIZE] (Milan je sve golove postigao pre 90-og minuta,Djilardino dao 2,Pirlo,Sedorf i Kaka' opet strelci,svi golovi lepi...)

Fiorentina pobedila sa 2:0

Bayern-Veder 3:1,Bayern suvereno vlada Nemackom ligom.

[SIZE=3] Mancester-Celzi 1:0 [/SIZE] (o) (o)
Mancester je morao da odigra svih 90 min+nadoknada 100% koncentrisano kako bi pobedili do ovog kola nepobedjenu ekipu Celzija.

Napomena:Milan je trenutno najefikasnija ekipa u Klacu sa 26 postignutih golova(2.36 po mecu),2 vise od Fiorentine,4 od Juve-a,9 od Rome...a takodje je drugi po broju primljenih golova(9),odmah iza juvea koji je primio 5 u prvih 11 kola(od toga Milan mu gurnu 3!)
[SIZE=3] BRIGATE ROSSONERI [/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

35

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

Tashke, smatracu da si slucajno zaboravio da pomenes treci uzastopni trijumf ROME!! Ovog puta pala je Mesina.

Messina - ROMA 0-2

Strelci: Mexes (a zamalo nam ode u Liverpul) i naravno Tottiiiiiiiiiiiii .........

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

36

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Tashke, smatracu da si slucajno zaboravio da pomenes treci uzastopni trijumf ROME!!

Vala jesam slucajno,imalo dosta jakih tekmi pa...mada,trebo sam stavit kao prvu vest da je Roma treci put uzatopno pobedila jer to se zaista retko desava,i zasluzuje da se nadje kao prva vest. :)) :D 8) Ipak je to za Romu veliki uspeh. 8)

.exeCUTIVE

Početnik

(10)

• ».exeCUTIVE« je muško

Datum registracije: 19.08.2005

• Poruku poslati

37

Utorak, 08. Novembar 2005

"Ako se uzme u obzir velicina budzeta, mali broj mafijasa na celu kluba (kao u Milanu i Juventusu npr.:)) i grandioznost rezultata ko bi se onda usudio da sa ROMOM uporedi jedan ozbiljan fudbalski klub"!
:))
Osecam se paranormalno, kad imam para normalno...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

38

@Tashke: Roma do kraja igra bez poraza i uzima Skudeto. Inter je vec pao, sledeci je Juve... A Milan X(

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

39

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Roma do kraja igra bez poraza i uzima Skudeto. Inter je vec pao, sledeci je Juve... A Milan X(

Inter pao,Juve Insallah a sto se tice Milana mozes samo da o| o| ;( ;( o| o| ;( ;( :D

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

40

Mislim da ce na kraju ponovo pasti odluka izmedju Milana i Juventusa.
Prosle Godine je Chievo isto imao seriju pa opet nista.

Pitanje nije samo za pola prvenstva nego za celu i tu su veliki uvek konstantni.

Na romu ne bih ni paru stavio za scudeto.
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks