Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

61

Subota, 26. Novembar 2005

selam

Sutra derbi turske lige :]
Galtasaraj-Fenerbasche
navijam za Fener, :D mada bice zestoko.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

62

Nedjelja, 27. Novembar 2005

Vala harunh-e,neznam u kakvoj je formi Galatasaraj,ali Feneru bas i ne ide,posebno u LS,mogu se nadat necemu jedino ako su zaboravili prethodnu tekmu protiv Milana. :D

Veceras taodeje,Roma-Fiorentina i
Barselona-Rasing. protivnik nije atraktivan ali Barsa igra protiv svakog i atraktivno i efikasno pa preporucujem da pogledate ovu tekmu.Veceras u 21 h po nasem vremenu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

63

selam

Tashke evo kao i sto sam predpostavio i po mojoj zelji je protekao vecerasnji derbi turske lige :
Galatasaraj-Fenerbahce 0:1 (o) (o) (o)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

64

Bas mi je milo sto ti je pobedio Fener.
Barsa-Rasing 4:1(a moglo je... :rolleyes: )
Roma-Fiorentina 1:1
Mesina- Inter 1:2
Juve-Trevizo 3:1
Sosijedad-Real Madrid 2:2 (bilo 2:0 do 86-og minuta)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

65

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

a meni je bash milo shto FIORENTINA i dalje tera punom parom ka vrhu:D

istina...bilo je neresheno,ali ipak je i ROma veliki tim,tako da sam zadovoljan remijem FIORENTINE...

FORZA FIORENTINA

Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • logo.jpg
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

66

Ponedjeljak, 28. Novembar 2005

Neznam za Fiorentinu :)

Nego sam se juce prvi put kladio u zivotu i to na Liverpool da ce da DA prvi Go i to je uradio i mene stavio u + 50 Eura :D

Liverpoooooooooooooooollllllllllllllllllllllll
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

67

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

pa falla mu...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

vichesh ka`vu kad dodjesh:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

68

Akobogda kad budemo stigli gore ;)

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

69

Utorak, 29. Novembar 2005

Na prosloj utakmici izmedju Intera i Messine, tokom cijele utakmice kad god bi imao kontakt sa loptom igrac Messine Zoro, inace Afikanac iz Obale Slonovace, je bio propracen pogrdnim rasistickim skandiranjem interovih navijaca. Izdrzao je 69 minuta i onda je uzeo loptu i krenuo da napusti teren, kad su ga sudija i igraci oba tima vrlo tesko privoljeli da ostane. Sramota!
Na slici njegov "brat" Adriano, ubjedjuje Zoroa da ostane :rolleyes:
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

70

Utorak, 29. Novembar 2005

Sramota ali i to se desava u civilizovanoj "Evropi".Mada je pogresio,trebao je da napusti teren,i da se sankcionise Inter i njegovi navijaci!

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

71

Petak, 02. Decembar 2005

Selam

U prvoj utakmici 15. kola turske lige
Fenerbasche-Trabzonspor 2:2
Interesantno je da Trabzonspor vodi Vahid Halilhodzic :D i da stanje u klubu bas i nije na najboljem nivou rukovodstvo je u ostavci. Al ono sto sam nocas vidio moglo je komotno biti, da je Fener u krizi a Trabzon da vodi u prvenstvu. Dva puta su vodili, al kako kazu velki ponekad imaju srece Fener je izjednacio u 87. min.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

72

Subota, 03. Decembar 2005

U Seriji A bez izrazitog derbija, mada ce najzanimljivije biti u Firenci gde Fiorentina docekuje zahuktali Juventus.

U Primeri najzanimljivije po meni ce biti u Barseloni gde Espanjol docekuje Valensuje, kao i utakmica Viljareal - Barselona.

Izdvojio bih i jednu utakmicu Bundeslige a to je Stutgart - Bajern.

Dakle ovaj vikend bez klasicnih derbija, ali svakako da ce biti jako zanimljivo.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

73

Bas tako,bez klasicnog derbija,ali se duel Fiorentina-Juve moze izdvojiti kako zbog imena i tradicije klubova,tako i zbog trenutnih pozicija na tabeli,igraju prvi(ne zadugo 8) ) i treci.
Fiorentina i Juve odigrali su u sredu tekmu u Kupu Italije,bilo je 2:2,Fiorentina vodila 2:0.Utakmiva se takodje igrala u Toskanskom gradu.

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

74

selam

Znam da ima onih koji redovnije prate sve lige al rekoh da dam pregled onog sto sam dosad upratio a moglo bi biti koliko toliko interesantno za ovu temu.
Lion-PSG 2:0

Stutgart-Bajern 0:0
Hamburg-Keln 3:1 (Barbarez strijelac treceg gola ;) (o) )

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

75

Celzi-Midlzbororo 1:0
Liverpool-Wigan 3:0
Mancester-Portsmut 3:0
Bolton-Arsenal 2:0

Inter-Askoli 1:0(prelep gol Adrijana)
Kjevo-Milan 2:1

Veliki derbi Hrvatske,Hajduk-Dinamo je odlozen zbog veliiie kise i vetra koji je duvao u Splitu.Utakmica je prvobitno odlozena za 24 h a onda su se predstavnici dva kluba dogovorili da na duze odloze mec jer Hrvatska sutra u Fed kupu(tenis)u finalu protiv Slovacke bije bitku za trofej pa bi bilo znatno manje gledalaca na stadionu nego inace.

U Bundes ligi pratioci Bayerna su se primakli jer je Bayern igrao 0:0 u Stutgartu.
Salke,Werder i Hamburg su pobedili svoje rivale.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

76

Nedjelja, 04. Decembar 2005

Fiorentina-Juve 1:2.Juve sada bezi najblizim pratiocima za citavih 8 bodova. X( o|

Viljareal-Barsa 0:1(44-i minut prvog poluvremena)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

77

Ponedjeljak, 05. Decembar 2005

Mislim da ce Juve tesko ispustiti ovu prednost do kraja. Jeste da ima jos puno da se igra ali Juventus zna da igra na rezultat. U Seriji A Roma samo remizirala protiv Lecea (2-2) iako je vodila 2-0 o|

Viljareal - Barsa na kraju 0-2
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

78

Subota, 10. Decembar 2005

Celzi-Wigan 1:0(bolje da ne komentarisem tok utakmice,uostalom,ko i sve Celzijeve utakmice) X(

Galatasaraj-Besiktas 1:2(poluvreme)
Njukasl-Arsenal 0:0(poluvreme)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

79

Nedjelja, 11. Decembar 2005

A veceras derbi nad derbijima,utakmica koja se ceka cele sezone,najveci gradski derbi na svetu,[SIZE=3]Internazionale-AC Milan [/SIZE]

Milan je duzan Interu do neba,dav puta uzastopno ih Mila izbacuje iz Lige Sampiona,pre dve godine u polufinalu a prosle u cetvrtfinalu(kada je Inter i zaradio kaznu od 6 meceva pred praznim tribinama zbog divljanja navijaca koji nisu mogli ponovo da podnesu ispadanje od gradskog rivala).
Ni u Kalcu situacije nije nista bolja po Inter.Milan ih redovno pobedjuje ili u najgorem slucaju igraju nereseno.Jos uvek se pamti i prepricava utakmica od pre dve sezone kada je Inter na poluvremenu vodio 2:0 a izgubio 2:3!!!
Da li ce se tradicija nepobedivosti Milana u gradskom derbiju nastaviti ili ce Internazionale konacno uspeti da razbije famu zvanu "Milan",videcemo veceras na San Siru,2 sata po zavrsetku tekme.
[SIZE=3]Rts2,20h30min,Inter-AC Milan[/SIZE]

[SIZE=4] F O R Z A R O S O N N E R I [/SIZE]

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

80

Ponedjeljak, 12. Decembar 2005

Selam

Sta bi Tashke, osta ti bez rijeci pobjedi Inter i tebe vise na ovoj temi jok.
Inter- Milan 3:2 :)) :))

Social bookmarks