Niste prijavljeni

RADIOHEAD

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.06.2008

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 10. Juli 2008

..... ne znam hoces li mi verovati,ali cekala sam TVOJU reakciju.Sudeci po tvojim postovima,iako ne znam ko si,shvatila sam da si neko sa kim se,u najmanju ruku moze razgovarati.Uprkos tendencijama da se razgovor `ovde`pretvori u cisto vredjanje i ogovaranje,cak i da hocu ne umem odgovoriti.Ljudi,potvrdjujem.Biti covek,i drzati se istine i pozitivnih vibracija,kao i vaspitanja se isplati.Enormno lepim osecajem.I nicim vise! :]

`Om mani padme hum.`

SIDARTHA

Početnik

(10)

Datum registracije: 02.07.2008

• Poruku poslati

22

Četvrtak, 10. Juli 2008

Izvini JOHNNY, nisam znao da si ti zena.... a ja te pitam jesi li smuvao macu... :O bas sam ispao smesan... ali ipak ne treba da se bavis ogovaranjemi zadiranjem u tudju intimu, to je ruzno cak i kad si zensko... no ko sam ja da ti dajem savete... samo neko ko jede spagete u 4 ujutru koje mu skuva predivna zena, i zacini sa puno ljubavi :) ...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

23

Četvrtak, 10. Juli 2008

Citirano

Orginalno od SIDARTHA
Izvini JOHNNY, nisam znao da si ti zena.... a ja te pitam jesi li smuvao macu... :O bas sam ispao smesan... ali ipak ne treba da se bavis ogovaranjemi zadiranjem u tudju intimu, to je ruzno cak i kad si zensko... no ko sam ja da ti dajem savete... samo neko ko jede spagete u 4 ujutru koje mu skuva predivna zena, i zacini sa puno ljubavi :) ...

hahaha,
divno...

koji si ti pimpek, da mene pitash da li sam nashao `macu`...( ako te to bash zanima, onda jesam), a onda u svoju odbranu kazhesh `da ja ne treba da zadirem u tudju intimu`... znachi boli te kad te neko bocne, ha?

a ovo shto nisi znao da sam zhena, pa kud che vecha sisa od tebe... de nam reci!

zato Miki, drzh` se svoje zhenice i shpageta sa ljubavlju njenom... drzh` se toga shto imash...
i ne prichaj gluposti,
jer svi smo te provalili da bazdish na moment i da ludish shto si aut iz benda... jer je to jedino vredno shto si ikad imao i jer su to jedini dobri ljudi koji su te ikad u zhivotu okruzhivali!

ajmo raja, fajron najt!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

24

Četvrtak, 10. Juli 2008

Postovanje za gospodina Johny-ja....Izgleda da imamo isto misljenje :] :] al se nema potrebe svadjat...ovo je samo forum..selam
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 10. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Johhny

Citirano

Orginalno od SIDARTHA

hahaha,
divno...

koji si ti pimpek, da mene pitash da li sam nashao `macu`...( ako te to bash zanima, onda jesam), a onda u svoju odbranu kazhesh `da ja ne treba da zadirem u tudju intimu`... znachi boli te kad te neko bocne, ha?

a ovo shto nisi znao da sam zhena, pa kud che vecha sisa od tebe... de nam reci!

zato Miki, drzh` se svoje zhenice i shpageta sa ljubavlju njenom... drzh` se toga shto imash...
i ne prichaj gluposti,
jer svi smo te provalili da bazdish na moment i da ludish shto si aut iz benda... jer je to jedino vredno shto si ikad imao i jer su to jedini dobri ljudi koji su te ikad u zhivotu okruzhivali!

ajmo raja, fajron najt!

jedini dobri ljudi koji su me ikad okruzivali :(
ti mene onda znas samo u poslednje dve godine... ljudi koji su me okruzivali i koji me sada okruzuju su nesto o cemu ne samo ti vec mnogi mogu samo da sanjaju... i ne znam sto se toliko nerviras...te siisa,te pimpek... zaista si prostacina... lepe reci mnogo vise bole,ha?
jadnice to sto sam ja u zivotu imao i jos uvek imam ti samo gledas na filmu... ;) drago mi je sto si nasao devojku.... ali nije mi jasno da su ti jedini argumenti protiv mene tamo nekakav nizerazredni bend...i sto je najjadnije prozivas mi suprugu...? Da te smatram dzentlmenom?!NIKADA!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

26

Četvrtak, 10. Juli 2008

znam prichu o tebi! znam peichu o tvom zhivotu! znam prichu o svemu shto je vezano za tebe...a sramota je da o tome pricham na forumu!

a shto kazhesh da ti zhenu mijeshamo u sve ovo... pa sam si je uchlanio na forum i uvukao u sve ovo... ili se ona sama uchlanila i uvukla u sve ovo... nebitno... zashto onda da je zaobidjemo kad ste zajedno u svemu...

nejse,
ako si toliko proshao, i video i imao...a ja to sve na TV-u gledam, zashto se vucarash zajedno sa svojom divnom zhenicom po forumu, i zashto nachinjesh temu o `bednom bendu`, i zashto te toliko boli shto su oni bedni, zashto te boli shto ih mi branimo...a do jucher su ti bili sjajni?! ne razumem, zaista... ne ide mi nijedan tvoj post u prilog... tachnije nijedna tvoja rechenica... iz svih rechenica se vidi da si ogorchen time shto vishe nisi deo Kamenih Cvetova...

mozhda se ljudi sumnjivog morala tako ponashaju posle pada i neuspeha, ne?

ili mozhda nisi navikao na otkaze... ili si navikao da te tvoje hemikalije uvijek podrzhavaju???

ne znam, zaista!

i ovde prestajem da pricham sa tobom o bilo chemu i uopshte o ovoj temi... zato, spakuj kofere tvoje i tvoje zhenice... jer ste zaista neshvatljivi i nepodobni za ovaj forum!
svoju gorchinu lechite izmadju vas... u kuhinji uvaljani u shpagetima!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

27

Četvrtak, 10. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Johhny

Nista otvorite novi Topic, ko je najvecha sisa i stavite opciju za glasanje :D :D
SDA 1990

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

28

Četvrtak, 10. Juli 2008

divno za citati....zaista divno za citati...nastavite!!!vi se izgleda privatno znate...zasto to ne resite na ulici ili telefonskim razgovorom?pa ovo sto nam priredjujete je zaista predivna predstava!!!nastavite...samo nastavite... (o)

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

29

Četvrtak, 10. Juli 2008

8) ..."znam prichu o tebi! znam peichu o tvom zhivotu! znam prichu o svemu shto je vezano za tebe."
e vidis ja o tebi ne znam nista...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

30

Četvrtak, 10. Juli 2008

Citirano

Orginalno od SIDARTHA
8) ..."znam prichu o tebi! znam peichu o tvom zhivotu! znam prichu o svemu shto je vezano za tebe."
e vidis ja o tebi ne znam nista...

pa znash da se u nashem gradu govori samo o onome shto je loshe...zato ja znam sve o tebi;)

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

31

Petak, 11. Juli 2008

OVO BI BIO TEHNICKI NOKAUT...doduse u malo vise rundi od predvidjenih 12 ;)

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

32

Petak, 11. Juli 2008

...e pa ovako... ne znam da li sam nekog uvredio svojim misljenjem da mi se pesma `ravno do dna` ne dopada, i ako sam i sam ucestvovaou u njoj i zbog toga mi se jos manje dopada, ja mu se izvinjavam ali svoje misljenje necu promeniti samo zato sto neko tamo misli drugacije... a sto se tice ovog JOHNNYa... ja sam na ovom forumu pricao o muzici i samo muzici, nicije ime nisam pomenuo u negativnom kontekstu dok sam za uzvrat dobio gomilu uvreda... ne zanas ti JOHNNY nista o muzici a jos manje o mom zivotu. Znas samo upravo to sto si i sam rekao, traceve iz kruga ljudi kao sto si ti... a ti da si svestan sta si uradio samom sebi pisuci onakve stvari na jednom, mogu slobodno reci javnom mestu, bilo bi te sramota... jos ti je bilo malo da vredjas mene pa si uvukao i moju suprugu u to koja sa ovim nema ama bas nikakve veze. JADNO! Kada bih nastavio da sa tobom komuniciram, spustio bih se na tvoj nivo i na nivo onih koji te podrzavaju... a to mi ne pada na pamet jer te "budala prvo spusti na svoj nivo pa te onda pobedi na iskustvu", rece neki pametan covek... pokusao sa da pisem o muzici pa cu tako i zavrsiti svoje prisustvo na ovom forumu: ne dopada mi se bend KAMENI CVETOVI, NE DOPADA MI SE MUZIKA KOJU SVIRAJU, NIJE MI SE DOPADALO NI DOK SAM I SAM BIO CLAN ISTOG BENDA... POKUSAO SAM DA TO PROMENIM, NISU BILI ZA TO I JA SAM SE POVUKAO, DA NE SMETAM LJUDIMA NA NJIHOVOM PUTU OSTVARENJA SVOJIH MUZICKIH SNOVA... ali ako ikada naprave nesto vredno moje paznje, sa zadovoljstvom cu saslusati i to ne samo zato sto ih poznajem ili su iz mog grada, vec zato sto vrede.
a ono sto je najjadnije u svemu ovome je pokusaj mog banovanja, sinoc, da slucajno ne bih jos jednom izneo svoje stavove... to se zove sprecavanje slobode govora, svojstveno diktatorima i ljudima koji se plase tudjeg misljenja... ali ne morate se vise bojati, ja sam svoje rekao, uverio se u ono u sta sam se zeleo uveriti i odoh na neko drugo mesto, gde se tudje misljenje postuje ako je vredno paznje.

RADIOHEAD

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.06.2008

• Poruku poslati

33

Petak, 11. Juli 2008

Postovanje za sta?Do sada nije imao ni jedan argument (da li znate sta to znaci?!),vec je samo pisao o njegovom privatnom zivotu,o postupcima koji su njegova licna stvar,a da podsetim sve forumase; tema je rock muzika.Zar se tako `brani` bend?Komentarises kvalitete muzike koju stvaraju,kvalitet ljudi koji su u njemu,uputis im konstruktivnu kritiku,a ne bukvalno ponavljati istu pricu,a da ne duzim o vredjanju!Ako ljudi kao sto je izvesni `Johnny` spadaju u tzv. fan klub ovog benda,to im je uzasno losa reklama.A kao sto je skoro napisao Maputo,mislim,ovde se ne radi o muzici_ covek je cucao i cekao da se Sidartha javi i da krene...... mislim da ce i forumasima i posmatracima biti jasno.. a za Johnny-ja; budi srecan,to ce ti promeniti percepciju,i verovatno potrebu da povredjujes druge zbog NEsamoostvarenja.Znate kako se kaze _za svakog ima mesta pod Suncem_.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

34

Ponedjeljak, 14. Juli 2008

haj dosta vise!!!koga zanima rock muzika u novom pazaru kad tako nesto i ne postoji..?stone flowers su na dobrom putu da prvi izdaju album i zbog toga im treba skinuti kapu...ovaj grad zivi vec vekovima i niko do sad nije snimio rock album...ako to naprave treba to i nagraditi,makar podrskom...meni se licno i ne dopada ono sto sam do sad cuo,ali to ne znaci da ce ostali materijal biti los...zato,ne prepucavajte se vise oko necega sto zasad ne postoji,i pustite momke neka rade ono sto najbolje znaju... (o) radiohead i sidarta-out...selam

• »tidzanum« je žensko

Datum registracije: 10.10.2007

• Poruku poslati

35

Utorak, 15. Juli 2008

Citirano

Orginalno od kralj sevdaha
haj dosta vise!!!koga zanima rock muzika u novom pazaru kad tako nesto i ne postoji..?stone flowers su na dobrom putu da prvi izdaju album i zbog toga im treba skinuti kapu ...ovaj grad zivi vec vekovima i niko do sad nije snimio rock album...ako to naprave treba to i nagraditi,makar podrskom..

upravo sad slusam ovu njihovu pesmu Ravno do dna, nisu losi ;) ;)
,,Ljepota zene je u njenim ocima, jer to su vrata njenog srca, mjesto gdje ljubav stanuje,,

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

36

Utorak, 15. Juli 2008

taman posla da su losi...samo ukus je cudna stvar...nekome se dopada,nekome,ne...ja sam po sredini,ali ih u svakom slucaju jako podrzavam...

SIDARTHA

Početnik

(10)

• Poruku poslati

37

Nedjelja, 16. Novembar 2008

...malo, ali zaista malo znate o muzici... za to je pre svega potrebno biti kulturan, postovati tudje misljenje ili se ne slagati s istim... ali uvrede proisticu iz slabosti i licnog nesigurstva... okrenite se sebi, pustite druge da rade ono sto znaju i kako znaju...

nercos

Početnik

(10)

• »nercos« je muško

Datum registracije: 07.08.2007

• Poruku poslati

38

Srijeda, 14. Januar 2009

Nova pesma Kamenih Cvetova

Najnoviju pesmu grupe Kameni Cvetovi , "Nije istina'', mozete besplatno poslusati na

http://www.youtube.com/watch?v=yOkMVdwucZk

i download na

http://rapidshare.com/files/182959786/Ka…istina.mp3.html

Muzika: Sulejman Zatric
Tekst: Sulejman Zatric i Nermin Carovac
Aranzman: Sulejman Zatric i Senad Avdovic
mix i mastering: Senad Avdovic (Consortium)

Pesma je snimana u studiju Consortium ( Novi Pazar)

Vocal: Nermin Carovac
Solo i ritam gitara: Sulejman Zatric
Bubnjevi: Laki Vapljanin
Bas: Edis Klimenta
mix i mastering: Senad Avdovic

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

39

Petak, 13. Februar 2009

Ka Dino Dvornik...Dobro pesma,al se razlikuje od njihovih prethodnih pesama...Los zvuk,treba to da se snimi malo kvalitetnije

Social bookmarks