Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• »Jasmin« je autor ove teme

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 13. Juni 2003

kasarna nad gradom-opet DA ili NE

U skladu sa važećim domaćim propisima i međunarodnim standardima, molim Vas da u svojstvu ministra Odbrane, a u okvirima Vaših kompetencija pomognete da se kasarna izgradi legalno i izmjesti iz centra grada na drugu lokaciju...” – kaže se u pismu koje je predsednica SO Novi Pazar, Vasvija Gusinac, uputila ministru odbrane vojske SCG, Borisu Tadiću, 28.05.2003.g.

Iako se pismo završava tvrdnjom da je Skupština opštine Novi Pazar otvorena za saradnju, da nešto na toj relaciji škripi videlo se 26.maja, kada je ministar odbrane postavio kamen temeljac za izgradnju kasarne. Među brojnim zvanicama na svečanosti nije bilo rukovodstva novopazarske optšine.

Mislim da je najbolje da se kasarna premesti van grada, jer u normalnim gradovima evropskim kasarne su van grada a ne nad gradom

-Nije mi bilo nimalo prijatno kad sam prolazio kolima ipored vojnickih livada i video ponovo oklopna vozila i tenkove
-Jer to moze i da me podseti vremena kad se sa mojeeg prozora mogadose videti cevi topova okrenute bas u nase zgrade, sve u nameri da nas "stite" (neki jos i rekose da su bili "faktor stabilnosti")

-Da je kasarna bila dalje od grada, ne bi ni NATO pogodio onu zgradu
-Neki kazu da je protivljenje opstine u stvari otvorena netreperljivost prema vojsci SCG
Evo tih navoda
"Šta stoji iza otvorene pobune lokalne vlasti protiv ponovne izgradnje kasarne na mestu na kome je postojala 130 godina? Pored moguće popune opštinskog budžeta, u pitanju je, možda naglašenije, otvorena netrpeljivost prema Vojsci SCG koja na ovim prostorima nikada nije predstavljala ništa drugo do faktor stabilnosti." (skinuto sa mozaik.co.yu)

interesuje me vase misljenje Da ili Ne
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 13. Juni 2003

Na ovu temu već je pokrenuta diskusija ovde
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks