Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 18. Oktobar 2004

Nekima poput fingerbrokena sto preti sa moderatorskom funkcijom bi oduzela tu moc nesto da brise sa foruma.Kad muhu pustis na ruko ona hoce u usta= kad fingeru das u ruke mogucnost on pokusava svima da zatvori usta :D

Kad bi mu se duzela ova funkcija ja misli unekazilo bi ga to :D :D Nadmeni nam mozda nebi ni dolazi vise zato nemoj te ipak mi ga zao Stace jos je zelen ne zna on da se ponasa

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

42

Ponedjeljak, 18. Oktobar 2004

Ali si se ti okomila na njega. Jel razlog te vase netrpeljivesti vezan striktno za forum ili prelazi granice web-a?
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

43

Utorak, 19. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ja cu pokusati nekako, sta ja znam kako, mozda svojom autoritativnoscu na Forumu, koja nije bas neka, da zamolim bratski onako postovanu sestru Arhitetkinju da nekako ako moze oprosti nasem bratu Fingersu, ako je to moguce, ako joj je nesto nazao ucinio i da ako moze na neki nacin to sa njim rijesi privatno putem PM-a. Vjerujem da ce se tako rijesiti problem.

Svako ima mahana, pa cak i ja :), tako da se ne treba odmah hvatati za njih, jer pored tih mahana ima i masa drugih lijepih osobina, a takvih Fingers sigurno ima. Njegov problem jesu upravo te osobine, ali trebamo prastati.

Nadam se da ces ovo uvaziti postovana sestro Arh..., jer kada se pomalo kljucka, kljucka, moze da dodje i do vecih razmjera u slucaju da druga strana prihvati to pa i ona krene u to. Nemojte. A posebno jos plus zbog toga sto je recimo sada Ramazan, u kojem treba prastati, a pogotovu u prvih 10 dana, jer je prvih 10 dana Ramazana nazvano 10 dana Rahmeta (Milosti Allahove), a kako moze neko ocekivati da mu Allah dz.s. ukaze Milost i opsrosti, ako on ne ukaze milost njegovim robovima pa im oprosti.

Halalite.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

44

Utorak, 19. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od PAUK_
Ali si se ti okomila na njega. Jel razlog te vase netrpeljivesti vezan striktno za forum ili prelazi granice web-a?

Ala ti brzo sudis! ko se na koga okomio Svaka cast i tebi (o)

Ne A reci ti meni posto znam da ste se i vas dvojica prepirali Da mu se ti ovo ne udvaras sto ga branis?

@Gerilac Nebih nikad prva zapocela Samnom se mogu svadjati samo oni koji nezele biti prijatelji. Malo je potrebno razumevanja onda sa sa svakim dobro. Moja polazna osnova je postovanje svija dog god me drugi postuje Znaci nikad nebih poput fingersbrokena napala nekog bez argumenata iz samo bog zna kojih razloga jos pored onih sto ja primecujem Arogantnost,nadmenost, ne postovonje..... itd.

Moram priznat jako me ljute proizvoljni komentari potut Fingersbrokenovog u temi FK Novi Pazar i negova naglabanja. Popne se coveku na glavu :D :D

Ali za njega ima leka jednostavno cu ga ignorisati 8) Ne interesuje me.

Zato pauce ne idi njegovim putem. Promisli pre nego sto sudis! Ko je kriv a ko prav. Hvala unapred na razumevalju. Nemogu ja sa svakim ovde se prepirat moram da imam i prijatelja. :D

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

45

Srijeda, 20. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnajcad.

U potpunosti se slazem sa tobom Arhitetkinja, najbolje je da se izbjegavate, jer izgleda ne mozete da komunicirate vas dvoje.

A Pauku cu reci da se ne stavlja u poziciju sudije nikako. Izbjegavaj, opasno je to.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks