Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško
  • »fakatbend« je autor ove teme

Datum registracije: 25.07.2008

• Poruku poslati

1

Srijeda, 30. Juli 2008

KEY ROCK FEST

Drugi po redu festival neafirmisanih bendova ,,Key Fest" održava se u bašti doma omladine u Novom Pazaru od 30. do 31. avgusta.
Cilj festivala je okupljanje mladih bendova širom Srbije, kako organizatori festivala navode ,,radi promovisanja ideje kulturalnosti, tolerancije i da pokaže koliko je pozitivno sjedinjavanje mlade svesti".

Festival je besplatnog karaktera, a pored svirki biće N.G.O. štandova i javnih debata. Nagrada ze pobednički bend je 500 evra. Zainteresovani bendovi za učešće mogu se prijaviti slanjem mejla na adresu tarik_bruncevic@yahoo.com
fakatbend je dodao/la ovu sliku:
  • keyfest.jpg

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

2

Petak, 01. August 2008

NEKA VAM JE SA SRECOM!!!

Svaka cast momci...tako nekako je poceo i festival Stari Grad pa se na kraju postavio kao jedan od boljih u regionu...prosle godine sam gledao prvi Key rock festival i bilo je u najmanju ruku-simpaticno!!!zelim vam srecu uz zelje da festival preraste u nesto veliko...nesto cega ce se i Zajecar plasiti!!!sa hairom!!!
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško

• Poruku poslati

3

Subota, 02. August 2008

Hvala, trudimo se, ali nam je najbitnije da je na nasem festivalu sve besplatno, tako da kako god ispadne, to je samo + za nas grad, sve bendove i region :) ove godine trajace dva dana i usao je u malo ozbiljnije vode.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

4

Subota, 02. August 2008

takmicenje?

pretpostavljam da si ti jedan od momaka koji su u organizaciji festivala,pa mi sigurno mozes odgovoriti na pitanje-kako ste osmislili te dve veceri?hoce li to biti revijalni nastupi neafirmisanih bendova iz okolnih gradova kao sto je to bio slucaj prosle godine,ili ce tu biti i nekakvog takmicenja i simbolicnih nagrada..?valjalo bi na neki nacin motivisati te ljude...to ce im mozda biti pokretacka snaga za kasnije radove i eventualne uspehe... (o) (o) (o) pozdrav
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 03. August 2008

Pa bit ce 6 stranih bendova, (2 iz Nisa, 1 iz Jagodine, 1 iz Priboja, 1 iz Lazarevca i 1 iz hrvatske) mada treba da se potvrde bendovi. A iz Pazara neznamo jos ko ce bit, samo se zna da ce Fakat da svira.
Glavna nagrada ce da bude 500 eura za najbolji bend. Bit ce dodeljeno publici 50 majci besplatno prve noci i 50 majci druge noci, a ko ce majcu dzabe morace da glasa za najbolji bend.
Pored svirke, bit ce Public disscusion i NGO standovi.
Public disscusion ce se odrzati u multimedijalnom centru(galeriji) i bit ce predavanja o mladima, ekologiji i drugim vaznim pitanjima. Vremenski ce biti oko 14:30h
A NGO standovi, standovi nevladinih organizacija, ce biti tokom noci u basti i sve nevladine organizacije ce deliti svoj promo materijal.

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 03. August 2008

Verovatno je ovo festival sa najviše kulturalne koristi Pazaru...

Pozdravljam ideju u vezi održavanja ovog festivala, verovatno jedna od najkorisnijih manifestacija u gradu .

Bio sam na proslom ali mislim da će ovaj daleko nadmasiti prosli i dati one rezultate koji su cilj u samom idejnom projektu.

Grupa momaka , zajedno sa NVO sektorom u gradu, trebalo bi da ostvari sve one socio-kulturološke ciljeve i pomogne razvoj multikulturalnosti u regionu.

Sve najbolje vam zelim ...
My soul is painted like the wings of butterflies

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 04. August 2008

Hvala najlepse. Trudimo se. Kada zovemo bendove iz drugih gradova(Nis, Lazarevas...) po 100 put nas pitaju jeli tamo bezbedno, za nas srbe itd. Pokusavamo da razbijemo te predrasude i mnoge druge.

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško

• Poruku poslati

8

Subota, 09. August 2008

Poster
fakatbend je dodao/la ovu sliku:
  • ASD.jpg

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 21. August 2008

Tasha, a je li pazarski bendovi nemaju pravo da se takmiche za tih 500 eura? znash kako bi mi legle za jednog Marshalla :D:D Svejedno...vazno je da ucestvujemo, nije bitno kako..jedva cekam fest!!!
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 21. August 2008

Ma svi imaju podjednaka prava na festu, moj bend ce da svira, ali samo mi necemo imati prava na nagradu, iz razumljivih razloga :)

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

• Poruku poslati

11

Petak, 22. August 2008

A mi? Shtecker? www.myspace.com/shtecker ...
a bash bi bila fora da se vi takmichite za tu nagradu i osvojite je ..xaxa :D
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško

• Poruku poslati

12

Petak, 22. August 2008

I da se takmichimo ne bi je osvoili, stvarno su prejaki ovi bendovi iz nisa i kikinde.

A naravno da mozete da se takmicite, i extra vam je myspace profil

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

13

Subota, 23. August 2008

Crk'o Marshal ;)

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

• Poruku poslati

14

Subota, 23. August 2008

Joj Fikrete.... :D:D hahahah za to se lezalo u zatvor nekad ;)
nemo mi baxuzirat ovih dana kupujem Marshalla ako Bog da (InshAllah!).. :)

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško

• Poruku poslati

15

Ponedjeljak, 25. August 2008

Na Novopazarskom rock festivalu, Key Rock Fest, svirat ce 15 bendova ( gostujuci i lokalni) festival pocinje tacno u 19 casova 30. i 31. avgusta. Basta doma omladine, ulaz besplatan. Ovom prilikom vas pozivam da prisustvujete nasem dogadjaju i da na uvelicate veselje :) hhehe
kako su glupe pozivnice za svadbe i sunete :)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

16

Ponedjeljak, 25. August 2008

SuddenDeath srećno sa Maršalom! Nadam se da te neće oterat u bajbok ;). Ne mogadoh da odolim a da ne napišem opet Crk'o Marshall. Ko ne zna o čemu govorimo evo linka gde može da sazna.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/zabranjeno_pušenje;

Izuzetan tekst o grupi Zabranjeno Pušenje iz ulice Fuada Midžića.

Evo isečka:

Citirano

Wikipedia
Током те турнеје, на концерту у Ријеци 27. новембра 1984. Карајлић је, мислећи на појачало које се покварило, рекао: "Црк’о Маршал. Мислим на појачало". Публика и власти су то схватили као шалу на рачун преминулог Јосипа Броза Тита, што је направило велики проблем групи. Медији су их критиковали, а кампања против њих је резултовала отказивањем осталих концерата и престанком емитовања Топ листе надреалиста.

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 28. August 2008

Pa je li reko "ja mislim na pojachalo"? Ja sam mislio da je reko samo "crko mashrall.." :) I hvala na zeljama..shaljem slike kad mi stigne:D:D

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 01. Septembar 2008

Evo da ja budem prvi, ovako fresh sa festivala (i okupan) da komentarishem..

Prvo, svaka chast organizatorima (verujte mi ljudi..ima ih ukupno trojica glavnih i odgovornih za sve, i verujte mi josh jednu stvar..nije im bilo lako!!!)...Svojevski su odradili svoj posao..bilo je propusta, ali boze moj, desava se...ali summo summarum: EXTRA! SVAKA CAST!

Sledece stvari mi se nisu svidele:
- U toku svirke nisam bio u mogucnosti da cujem NIKOG sem sebe i bubnjara..znachi..monitoring je bio xx(
- Glasanje je moglo malcek bolje da se organizuje (ja do 15 min pred kraj prve noci nisam znao da moze da se glasa)
- Timu treba vishe ljudi (ja sam tu! :)), ali to opet nije njihova krivica..

Sve ostalo je stvarno bilo na zavidnom nivou! Pocev od ozvuchenja (izuzetak monitoring), preko osvetljenja, bendova koji su svirali pa do opreme i stejdza..
Kazem bilo je propusta, ali boze moj, sve se oprashta, jer je ovo tek drugi festival po redu, a u organizaciji ko shto rekoh nema mnogo ljudi (a nazalost, bilo je i nekih ispala, kojih nije trebalo da bude...ali..)

Po mom mishljenju, najbolji bend koji je svirao je bio IMBA iz Priboja...(uzevshi u obzir da im pevac nije tu)...Josh su tu dobri bili i Teatar (naravno, ali svakako ne najbolji (moje mishljenje), Otom Potom, Strujni udar (likovima je bio prvi nastup) itd...

Od pazarskih bendova najvishe mi se svideo Biro za usluge...bash su me prijatno iznenadili...stalno sam visio po njihovim probama i nisam bio siguran u kvalitete njihove pevacice, ali me je ona nocas ubedila u svoje kvalitete :):)
(O Prirodi i drushtvu necu ni da govorim:))
(Ni o nama (ShteckeR) necu da govorim (jer nisam mogao da cujem kako zvucimo..)
2i2 su isto dobro odradili svoj deo posla (ja uleteo ko ispomoc za ritam gitaru (imali smo samo jednu probu zajedno, tako da nam nemojte zamerit' na greskama :P)..
Revoluciju bend cheka josh godina rada ako Bog da..bice od njih nesto..vazno je da se trude
Tri tacke...nisam ih slushao nazalost, bio sam u backstage'u..
I niko vishe nije ostao? ..
Toliko od mene...
Vidimo se sledece godine!!! Kad ce ako Bog da, tim brojati malo vise ljudi i kad cemo sve uraditi kako treba (opet, ako Bog da..) (ja sam opet tu da pomognem zashta god da zatreba (ovo je upuceno Fakatbendu))..

I ovom prilikom zelim Ramazan sherif mubarek olsun svima koji citaju ovu temu!

fakatbend

Početnik

(10)

• »fakatbend« je muško

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 01. Septembar 2008

Allah raziolsun. Spakovali smo sve.Teatar je najbolji bend. I opsirnije sutra.

Social bookmarks