Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 20. Novembar 2002

Kladionice

Da se na kratko manemo teških krivih drina i velikih novaca potrebnih za njihovo ispravljanje.

Kladionice i šta one rade i šta rade ljudi u njima su mi potpuno neinteresantne i ne bi ih pominjao da nije sledeće pojave:

Maloletnici se kockaju bez pratnje roditelja ili staratelja! Deca daju i poslednji dinar kladioničarima, ostaju bez doručka i rastu gotovi kockari. Sutra će kuću raskućiti kockajući se!!!

Za rešenje ovog problema ne treba ni jedan jedini dinar a kažnjavanjem kladionica bi se neki zaradio, jer zabranjuje takve stvari.

Šta se radi, hoću da ošašavim...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 20. Novembar 2002

E....

Kao i u svakom mladom i nedozrelom drustvu tako i kod nas.... kladionice, zelenashenje, utaje i ostale zgode-mode cvetaju.... Ne mozesh nishta uraditi... Ni Ti ni ja...

Zamisli da mladom ovisniku o drogama ili kocki (isto je) preporucish da procita neku knjigu na primer, da se za tren edukuje.... zamisli.... bio bi "belo" posmatran dok izadjesh iz vizora (a kod njih je uzak)... narod kaze: "Hajde zdravo bio...."

Naravoucenije:
Sve iz kuce izadje. Sve je stvar kucnog vaspitanja i potonje kulture
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 21. Novembar 2002

Više iz zezanja rekoh nekom klincu da krši zakon time što se kladi a maloletan je. Vrlo efektno mi je začepio usta: "Nema ovde zakona."

Nemam ovde komentara...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 22. Novembar 2002

Saseci problem u korenu

Pozdrav
Kao prvo problem je reshiv .
Kako ?
Ovako:
Pa potrebna je samo jedna kako da kazhem grupa gradjana(roditelja) ili par dobrih i cenjenih ljudi, koji ce uputiti zhalbu nadlezhnim organima u gradu da se zabrani pristup svim mladjim od 16-godina, a u suprotnom ce biti kazhnjen!
I toga ce se bar tako verujem u buduce svaki vlasnik pridrzhavati.
Ovde (DE) to funkcionira
Shta mislite?
Pozdrav
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 22. Novembar 2002

brate dobro si reko ovde u DE al ovo je BA (balkan) ovde je sve dozvoljeno :)
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 22. Novembar 2002

ne slazhem se

Pa ako je Balkan nije divlji zapad
Kolko sam ja mogo (letos) da primetim zakon se koliko toliko poshtuje,tako isto mislim da bi se i ovo isposhtovalo ako se uvedu malo strozhije mere.
A to MOGU nadlezhni organi,jer to je stvarno tezhak prekrshaj.
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Social bookmarks