Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen
  • »Pravnica« je autor ove teme

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 28. Mart 2005

Ko prvi treba

sta vi mislite ko treba prvi startovati nekog devojka ili muskarac Uobicajno je to muskarac ali zasto je to tako

Pitanje za decke

Cula sam puno puta od drugova da devojka koja prva startuje nekog muskarca gubi na vrednosti kod istog Kakvo je to razmisljanje Koji su razlozi da je ta devojka manje privlacna polse toga iako se mozda pre tog pitanja muskqrcu ta devojka svidjala ali on nije imao hrabrosti reci ono sto je ona odradila za njega

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

2

U vezi sa temom, jednom sam na TV gledao jedan dokumentarac bbc, o razlici prirode muskarca i zene po pitanju ljubavi i sexa. Tamo su napravili jedan experiment, izabrali su dvoje mladih ljudi, muskarca i djevojku prilicno lijepog izgleda. Njihov zadatak je bio da u jednom studentskom kampusu zaustavljaju studente suprotnog pola sa sljedecim pitanjem: "Jako mi se dopadate, voli-o/la bih sa vama spavati veceras" 100% od muskaraca je djevojci reklo naravno, dok nijedna jedina djevojka nije pristala na takvo nesto. Mozda je ovo radikalan experiment ali daje izvjesnu sliku.
Stidljivost, odmjerenost, postenje, jednom rijecju zenstvenost su najbolja inicijativa za djevojku, neka ne brine ona ce biti primecena. A onoj koja trazi drugu vrstu inicijative bog da pomogne.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Baraba

Početnik

(10)

Datum registracije: 28.03.2005

• Poruku poslati

3

Moj ti je savet ako je to tvoja dilema - navali - 'startuj ga' samo nemoj reci kao ovi sa bbc-a vec predlozi nesto primerenije
... jedan moj rahmetli komsija je imo adet to da kaze

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od Pravnica
sta vi mislite ko treba prvi startovati nekog devojka ili muskarac Uobicajno je to muskarac ali zasto je to tako

Pitanje za decke

Cula sam puno puta od drugova da devojka koja prva startuje nekog muskarca gubi na vrednosti kod istog Kakvo je to razmisljanje Koji su razlozi da je ta devojka manje privlacna polse toga iako se mozda pre tog pitanja muskqrcu ta devojka svidjala ali on nije imao hrabrosti reci ono sto je ona odradila za njega

Iskreno da ti kazem izgorela mi je LAMELA (ako znas sta je) pa nemogu da startam,a ako ona skupi hrabrosti da starta prva meni to nece smetati i nece izgubiti na vrednosti.Jer ako je ona startala na mene ona je videla nesto u meni.Tako to vidim sa tim startanjem :)
" Bilen alemlere rahmettir "

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 29. Mart 2005

Ma samo deco naprad, ako chekate na drugog da vas startuje onda mozhete ispasti ...

Zato startuje, Harry za startovanje i ako je lamela otishla mozhe pokushaj ;)
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

6

Utorak, 29. Mart 2005

O ovoj temi se slažem s bratom Muhadžer-om.
Ni pošto ne treba da startuje žena prva. Glavni razlog: Žena je simbol stida, čestitosti i morala, i istina je da gubi na vrijednosti. Zatim, žensko treba da se gaji k'o biser u školjki. Ja vas pitam: Da li je zanimljiviji biser u otvorenoj, ili zatvorenoj školjki??? :) Odgovor neka svak sebi odgovori. :)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 05. April 2005

Citirano

Orginalno od Ibn_Izzet
O ovoj temi se slažem s bratom Muhadžer-om.
Ni pošto ne treba da startuje žena prva. Glavni razlog: Žena je simbol stida, čestitosti i morala, i istina je da gubi na vrijednosti. Zatim, žensko treba da se gaji k'o biser u školjki. Ja vas pitam: Da li je zanimljiviji biser u otvorenoj, ili zatvorenoj školjki??? :) Odgovor neka svak sebi odgovori. :)

Svakako u zatvorenoj. Sto se mene tice, meni bi (da sam mladji nekih 3-4 godine i da sam "NA LER" :))odgovaralo da ne postoji klishe po kome muskarac MORA da startuje, inace nista. Takodje mi se ne svidja ni to sto devojke, ma koliko im stalo do muskarca, i ma koliko taj muskarac bio dobar (bar iz prica), moraju bar prvi put da daju "korpu", jer im time toboze raste rejting kod muskaraca (ili konkretno kod tog muskarca). Mada nisam ni za onu drugu varijatu da se po svaku cenu stupa u vezu. Veze su danas veoma opasne i treba dobro razmisliti prije neog se preduzme konkretna akcija. Pogotovo ovo vazi za male sredine kakva je, recimo Pazar. Opet, to "zatezanje" ima i svoje cari, mada vrlo cesto (u 70%) slucajeva to prelazi u bezobrazluk. Takve devojke vise ne znaju ni za meru, ni za osecanja (jer pocinju da trguju osecanjima) i tako redom..Ja preferiram skromne devojke, slabo eksponirane, stidljive (koliko god sam se bunio protiv toga to mi danas godi). Postoje i muskarci koji prosto uzivaju da im devojke idu u uskim i ultrakratkim sorcevima i da ih pri tome gleda svaki prolaznik! NIsam od tih i od toga se jezim. Ukoliko devojka sama ne sacuva svoje dostojandtvo i cast, niko joj ga drugi nece sacuvati. Eto opravdanja za onaj klishe sa pocetka.

P.S. U Sarajevu je 70-tih godina postojao jedan klub (ne znam kako se tacno zvao), u kome su svirali INDEXI i u kome se jednim danom (ne znam tacno kojim) u nedelji, organizovala svirka pod nazivom "Dame biraju". Tim danima su muskarci stajali mirni, dok su devojke prilazile i birale partnera za ples :).

Social bookmarks