Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

81

Subota, 17. Juli 2004

Citirano

Orginalno od SAJO SUPERMEN
A ovo kod mene kao Bosnjaka nije plus sto je prihvatio zato sto on to nije prihvatio sto je htio nego zato sto je MORAO a samo da bi se odrzao i odradio Kostunici posao koji ga je ostavio za ministra.

Dobro Sajo Supermene, jasno je meni da ima Bošnjaka, a ima i pluseva. Šta je za nekoga plus za drugoga je minus i obrnuto.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

82

Nedjelja, 18. Juli 2004

Citirano

Orginalno od SAJO SUPERMEN

A ovo kod mene kao Bosnjaka nije plus

Pa verovatno kod tebe ovo i nije trebao da bude plus jer cilj svake kampanje i svakog poteza bilo kog ozbiljnog politickog igraca jeste pridobijanje neopredeljenih a ne indoktriniziranih glasaca. A neopredeljenjih je mnogo...
Sit Hungry Doesn't Believe

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

83

Utorak, 20. Juli 2004

20.07. 2004.g

Rasim Ljajić za „Blic“:
Prete mi da ću proći kao Đinđić
Niko me nije naterao. Ničim nisam ucenjen, niti primoran. Niti volim ovo da radim. Mogao sam i ja da odbijem tu funkciju, ali bez obzira da li će to neko verovati ili ne, preuzeo sam tu vrstu rizika zbog čisto političke odgovornosti...

[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

84

Utorak, 20. Juli 2004

Kad vec nesto prenosis ne selektuj.. toga iz blica ima jos, danas sam video i nisam nasao za shodno da ga kopiram ovde ali da ne bi bilo selektovanih izjava evo kompletnog intervijua preuzetog iz blica... To vezano za pretnju se nalazi samo u naslovu ali nigde u samom textu kompletnog intervjua..

Niko me nije naterao. Ničim nisam ucenjen, niti primoran. Niti volim ovo da radim. Mogao sam i ja da odbijem tu funkciju, ali bez obzira da li će to neko verovati ili ne, preuzeo sam tu vrstu rizika zbog čisto političke odgovornosti, izjavio je u razgovoru za „Blic“ Rasim Ljajić, predsednik Nacionalnog saveta za saradnju s Haškim tribunalom.

- Znao sam da bi neizbor predsednika Saveta čitavu stvar prolongirao u nedogled i da bi to svet označio kao dokaz nespremnosti SCG da sarađuje s Tribunalom. Smatram da se nepotrebno podigla prašina s obzirom na nadležnosti i ingerencije predsednika Saveta. Zbog pogrešne percepcije koja postoji u javnosti, političari su izbegavali da preuzmu tu vrstu odgovornosti. Procenili su da bi im to donelo negativne političke poene imajući u vidu da se Srbija neprestano nalazi u predizbornoj kampanji i da su uvek izvesni neki izbori. Kada su svi mogući kandidati za predsednika Saveta otpali, zapravo nisu želeli da se prihvate te dužnosti, ostao sam ja kao iznuđeno rešenje.

Ko vas je ubedio ili zamolio, kako ste to objasnili prilikom dolaska na čelo Saveta?

- Poslednji razgovor sam imao s predsednikom Saveta ministara Svetozarom Marovićem, a on pre toga s premijerima vlada Srbije i Crne Gore. Ocenili smo da se država nalazi u bezizlaznoj situaciji i da se mora izabrati predsednik Saveta. Očekujem da ću dobiti i Tadićevu podršku kad se vrati iz SAD.

Kakvu ćete politiku voditi kao predsednik Saveta?

- I do sada sam se trudio da što se tiče saradnje s Tribunalom nastupam u javnosti tako da to bude prihvatljivo za što veći broj političkih aktera u državi. Saradnja s Hagom je vrlo svojstvena, teška, kompleksna. Imajući u vidu sve pritiske koji dolaze spolja da morate da sarađujete s Hagom po principu „sad i odmah“, uz to imate i pritisak iznutra da ne treba sarađivati s Tribunalom, i taj pritisak nije uopšte mali. Uz izborne cikluse uvek se nalazimo između te dve vatre. Moramo da nađemo neko rešenje koje će imati u vidu ova dva snažna pritiska, a to možemo jedino da rešimo ako postignemo što širi politički konsenzus i ako pitanje Haga skinemo s dnevnog reda međusobnih stranačkih previranja. Ukoliko to ne učinimo, imaćemo stalnu radikalizaciju i polarizaciju u zemlji i ponovnu podelu javnog mnjenja na patriote i izdajnike. Zato je moja namera da razgovaram sa svima u zemlji koji nešto znače, bez obzira bili u vlasti ili opoziciji. Moramo da relaksiramo ovu temu ma koliko ona teška bila. U suprotnom, bićemo u veoma teškoj situaciji zbog te polarizacije.

Hoćete li razgovarati s najvećim protivnicima saradnje s Hagom, SRS i SPS?

- Razgovaraću i s Nikolićem i s Dačićem, ne da bih promenio njihovo mišljenje, jer verujem da i kod njih postoji apsolutno saznanje da moramo sarađivati s Hagom. I kod najvećih protivnika te saradnje postoji svest da drugog izbora nemamo.

Da li ćete pregovarati s generalima?

- Mislim da je to, ipak, posao vojnih struktura, ali ne bežim ni od toga. Moramo da ukažemo i generalima i drugima da je cena nesaradnje s Hagom zaista visoka za ovu zemlju. Ali, ja od februara i posete SAD ponavljam da mi je nedvosmisleno rečeno da naš glavni uslov za sve integracije jeste Ratko Mladić. Rekli su: „Morate sarađivati i u pogledu drugih koji su optuženi, ali bez Mladića svaki drugi vid saradnje će se označiti kao nedovoljan“. Fokus naše pažnje treba da usmerimo ka Mladiću, da damo jasne dokaze da li se nalazi u SCG ili ne.

Znači li to da generali neće otići u Hag dok se ne bude jasno znalo da li je Mladić u Srbiji?

- Jedan scenario jeste da ako Mladić bude izručen, onda smatram da rešavamo problem s Haškim tribunalom. I da ćemo izdejstvovati da se svima, uključujući i generale, sudi u zemlji. Druga solucija je da ako Mladić ne bude izručen, predstoje nam razgovori s generalima. Najbolje bi bilo da se dobrovoljno predaju jer im tako i dalje rastu šanse da u slučaju hapšenja Mladića budu pušteni da se brane sa slobode ili da im se sudi u Srbiji. Lično mislim da su suđenja u zemlji bolja varijanta i zbog procesa pomirenja u čitavom regionu. Ali, i u slučaju izručenja generala, dobićemo pozitivnu američku sertifikaciju, ali ponovo nećemo skinuti problem Mladića. I opet će Mladić biti glavna tema sve dok ne bude izručen ili dok ne uverimo međunarodnu zajednicu da se on zaista ne nalazi na teritoriji SCG.

Znate li nešto o tvrdnjama američkog „Tajma“ da srpska vlada tajno pregovara s Mladićem i da mu nudi finansijsku pomoć u zamenu za predaju?

- Ne znam ništa o tome, ali država čini sve što može da se sazna da li se Mladić nalazi na teritoriji SCG. I to određeni međunarodni faktori znaju. Proveravaju se sve informacije. Spremni smo da prihvatimo sve usluge međunarodne zajednice u tom smislu, da oni učestvuju u svim tim proverama. Država hoće da pokaže svu spremnost i odlučnost da dokaže da li je Mladić u SCG. Nažalost, informacije koje su stizale, pre svega od Karle del Ponte, pokazale su se netačnim. Niti je Mladić bio u supermarketu, niti u vojnim objektima, niti na drugim mestima koja su od međunarodne zajednice označena kao njegova skrovišta.

Planirate li susret s Karlom del Ponte?
- Moramo tu komunikaciju da nastavimo bez obzira na sva neslaganja i izjave Del Ponteove koja je više nastupala kao političar, nego tužilac. Nakon njenih nastupa u Srbiji je jačao otpor u javnosti prema saradnji s Hagom. Realno ti nastupi su ugrožavali našu poziciju. Ne kažem da je to glavni razlog zato što je veliki otpor u javnosti prema Hagu, ali je činjenica da su ti nastupi u velikoj meri doprineli političkoj radikalizaciji.

Neki državni zvaničnici, poput Labusa, tvrde da će ako generali ne odu u Hag biti još optužnica.

- Ne očekujem nove optužnice. Smatram da se sa Goranom Hadžićem završava spisak mogućih putnika u Hag. Već sam ranije rekao da Hag vodi još tri-četiri istrage. Radilo se o istragama protiv Hadžića, Milana Babića i generala Blagoja Adžića, a u opticaju je bila i istraga protiv četvrtog lica za koje niko nije znao o kome se radi. Kasnije je ta istraga obustavljena.

Babić je optužen, protiv Hadžića je podignuta optužnica, a šta je s Adžićem?

- On se trenutno ne pominje. Možda je Tribunal odustao od te optužnice, ali ja to ne znam.

Hoće li Hadžić biti uhapšen s obzirom da Del Ponteova tvrdi da je vlastima u Beogradu pobegao ispred nosa?

- To je redovan postupak. Saradnja mora biti u skladu sa Zakonom o saradnji s Haškim tribunalom. Iako je tačno da je pobegao, učinićemo sve da ispunimo naše obaveze.

Planirate li posetu Hagu?

- Spreman sam i trebalo bi da idem u Hag. Tražiću nedvosmisleno da se jasno podvuče crta s optužnicama, pošto to državi otežava posao. Jer uvek će u javnosti biti spekulacija da Hag nema nameru da stane s optužnicama.

mogu ja da se potpisem i bolje...

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen
  • »PASHA« je autor ove teme

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

85

Srijeda, 21. Juli 2004

Selam Alejkum Dobri Ljudi...

Mislim da je ovu funkciju gosp. Ljajic prihvatio na nagovor gosp. Kostunice. Moje licno misljenje je da ovo nije mjesto ni funkcija ni za jednog pripadnika nacionalnih manjina vec je to trebao da uradi neko iz vecinskog naroda. Bilo kako bilo po mom licnom ubjedjenju gosp. Ljajic je napravio kardinalnu gresku.

Selam Alejkum...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

86

Srijeda, 21. Juli 2004

Citirano

Orginalno od PASHA
Bilo kako bilo po mom licnom ubjedjenju gosp. Ljajic je napravio kardinalnu gresku.

Pa ovu istu pricu konstantno slusamo od tebe, nista novo nisi reko :))

Hajd' mi objasni zasto smatras da je ovo pogresan potez ili kako ti rece "kardinalna greska". Bas me zanima, buduci da nisam neki politicki expert.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

87

Srijeda, 21. Juli 2004

Citirano

To vezano za pretnju se nalazi samo u naslovu ali nigde u samom textu kompletnog intervjua..

"No coment"
ZAMBAK je dodao/la ovu sliku:
  • prete mi.jpg
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

• Poruku poslati

88

Srijeda, 21. Juli 2004

Od Administratora

Citirano

Hajd' mi objasni zasto smatras da je ovo pogresan potez ili kako ti rece "kardinalna greska". Bas me zanima, buduci da nisam neki politicki expert.

Kardinalna greska se sastoji u tome sto je to posao SRBA zato sto su optuzeni za ratne zlocine SRBI oni su ti koji treba da "operu" svoju proslost. U ovom slucaju ja kao Bosnjak sticem ukupnu sliku da SRBI nece da isporucuju SRBE i da su ovi novi ustvari isti kao oni stari. Znaci da SRBI ne smatraju da su Mladic i klika oko njega zlocinci vec su SRBI koje neko mora da isporuci. U suprotnom skoro polovina srba je "radikalno raspolozena" sto su pokazali izbori i ti tako raspolozeni ce nas Bosnjake napadati i batinati i zbog toga sto mi isporucujemo njihove "heroje". Sa druge strane uopste gosp. Rasim Ljajic ustvari i ne isporucuje te ZLIKOVCE vec samo potpisuje i stavlja glavu u torbu. A i taj ministar, pitanje je kako je i ostao na mjestu ministra obzirom da njegova stranka nije uspjela da udje u parlament, znaci da ga je neko ostavio i napravio mu uslugu a izgleda da je doslo vrijeme da se ta "magareca usluga" vrati. Znaci postovani Administratore ima jos puno puno razloga zbog kojih jedan Rasim Ljajic nije smio da prihvati ovaj vruci krompir. Po meni je Rasim Ljajic mogao da napravi sebi puno bolji rejting da je izasao i rekao. Ljudi ovo nije moj posao ovi ljudi su zlocinci i zvanicnici srbije treba da odrade ovaj posao a ne da se na taj posao primorava pripadnik nacionalne manjine. Da je ovako postupio pokupio bi puno simpatija kako kod mene tako i kod vecine mog Bosnjackog naroda.
Ovako je samo vratio dug Kostunici.

Selam Alejkum...

Hamdo59

Početnik

(10)

• »Hamdo59« je muško

Datum registracije: 23.08.2003

• Poruku poslati

89

Petak, 30. Juli 2004

Hajde Pasha da malo stvari pogledamo i sa druge strane.
Šta bi ti Pasha i oni tebi slični pisali da Rasim kojim slučajem nije prihvatio poziciju predsednika Saveta za saradnju sa Haškim tribunalom?
Vrlo je verovatno da bi u tom slučaju sve vrvelo od vaših postova u stilu "...čuveni i nadaleko poznati Srbin, Rasim Ljajić evo brani Ratka Mladića i neće da se stavi na čelo Saveta koji treba da ga isporuči..." "...Rasim sprečava isporučivanje ratnih zločinaca..." i sličnih nebuloza.
Mogu samo da zamislim sa koliko oduševljenja bi takvu vest sačekali naprimer jedan Bajro Omeragić i Sulejman Ugljanin i šta bi sve posle mogli čuti od njih kao najmudrijih među svim Bošnjacima svijeta i okoline!
Zato Pasha samo lagano... Da su ti Suljka izabrali za tu istu funkciju, sad bi u tvojim postovima sve pucalo od hvalospeva i priča o "planetarnoj pravdi da jedan Bošnjak isporučuje u Hag one koji su krivi za Srebrenicu..."
Ali Pasha, na tvoju veliku zalost, nisu ga postavili na to mesto jer Suljka ti vise niko normalan i ne smatra za ozbiljnog političara.
On ti je brate izgleda sad staso samo za davanje intervjua Regionalnoj i promovisanje "najvećih sportskih manifestacija u Evropi a i šire" (kako onomad reče za Sandžačke igre). A šta ćemo sa Olimpijadom? Zar Grčka više nije u Evropi!? o|

P. S. Veliki pozdrav za SAJA SUPERMENA!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

90

Petak, 30. Juli 2004

Citirano

Orginalno od Hamdo59
Šta bi ti Pasha i oni tebi slični pisali da Rasim kojim slučajem nije prihvatio poziciju predsednika Saveta za saradnju sa Haškim tribunalom?

Jedno slično pitanje postavio sam i sam sebi pre nego sam doneo svoj konačan sud o ovome.

Kako bi reagovala Evropa, i kako bi reagovali oni koji brane zločince i proglašavaju ih herojima da jedan Bošnjak, dakle pripadnik naroda koji je direktno pogođen ratnim zločinom odbija da se stavi u službi zadovoljenja pravde i izvođenju zločinaca pred sud???

Ne kažem da nije moguće da nakon tridesetak godina bude pokušaja zloupotreba ovog Rasimovog koraka u smislu raspirivanja međunacionalne mržnje, al ipak smatram da - kad mu je već ponuđeno mesto nije mogao da ga odbije- i da bi posledice odbijanja bile daleko gore po bošnjački narod.

Zamislite naslov na naslovnoj stranici Blica:

[SIZE=4]Bošnjak odbio da bude predsednik Haškog saveta i da isporučuje one koje terete za zločin nad Bošnjacima!!![/SIZE]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

91

Petak, 30. Juli 2004

Nije ni malo čudno što se neko buni protiv uloge jednog Bošnjaka u ovim dješavanjima. Postoji kod nas jedna grupacija koju karakteriše neodgovornost, nehajnost i okretanje glave od zala. Takvo ponašanje, naravno, donosi loše posljedice, koje onda njih tjeraju da nalaze sebi opravdanja u "dežurnim krivcima". To su neprijatelji koji se imaju okriviti za sve svoje propuste i postojeće probleme. A krivaca barem ima. To su ideološki, vjerski, nacionalni i kojekakvi drugi neprijatelji.
Zatim stupa na delo mehanizam projekcije, pa se neprijatelju projektuju sopstvene nepriznate slabosti, što izaziva psihološku satisfakciju sopstvene neodgovorne savesti. Pa tako imamo optuživanje Rasima za prihvatanje ove funkcije od istih ljudi koji su klicali uprazno jednom drugom "neimenovanom demokrati".
Nije nikakvo čudo da neargumentovano napadaju nekoga oni koji su u zavadi sa svojim razumom i svojom savešću.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

• Poruku poslati

92

Ponedjeljak, 02. August 2004

Dobro Dobro..

Eto recimo da je u redu da posljednji mohikanac u liku saveznog ministra i treba da radi to sto radi sa Mladicem itd ALI ALI... Predsjednik savjeta za saradnju sa haskim tribunalom takodje mora i o sljedecem da brine.
Mora naime da brine o porodicama i blizem okruzenju optuzenih. Pa tako sada nas Ralja mora da zove telefonom Jadranku Seselj i ostale supruge zlocinaca i da ih pita IZVINITE DA LI VAM TREBA NESTO?
Takodje je duzan i da pomaze optuzenima u njihovoj odbrani pred Haskim tribunalom. itd
Tako dragi prijatelji pricajte malo i o drugim duznostima i obavezama Vaseg Ministra.

Alejkumu selam Hamdo
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

93

Utorak, 03. August 2004

Esselamu alejkum

Sajo da te podsjetim na riječi rahmetli Alije Izetbegovića "Mi nismo u prilici birati između dva dobra, već između tri zla." Meni je drago što je, ipak, Bošnjak taj koji "potpisuje" izručenja Hagu, i ne bi mi nimalo smetalo da je to neki član SDA. Ti si možda svojim neprijateljima dao ime Rasima Ljaića, i šta god da oni urade ne priznaješ. Pokušaj da udahneš duboko, smiriš disanje i razmisliš racionalno. To pokušaj svakako, a čisto sumnjam da ćeš moći, jer racionalizam stoji nasuprot slijepom vjerovanju koje ti nosiš.

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

• Poruku poslati

94

Subota, 07. August 2004

evo rasim vec nekoliko dan seta po pazaru sa nekim pomocnikom ministra za policiju iz DSS'a.
NIJE LI VAM I TO JOS JEDAN ISHARET DRAGI MOJI FRENDOVI O KOALICIJI SA KOSTUNICOM.
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

• »carsijaner« je zabranjen

Datum registracije: 25.09.2004

• Poruku poslati

95

Utorak, 28. Septembar 2004

SELLAM

U danasnjem listu DANAS izasao je clanak sljedece sadrzine

Kasa, Ugljanin i Čanak bez podrške u DSS

Beograd - Sporazum Demokratske stranke i Demokratske stranke Srbije o saradnji u drugom krugu lokalnih izbora i formiranju većine u opštinskim i gradskim skupštinama, biće konkretizovan ove nedelje u razgovorima predstavnika dve stranke, saopštio je portparol DSS Andreja Mladenović na jučerašnjoj stranačkoj konferenciji za novinare. DS je već saopštila da će ih u ovim razgovorima zastupati potpredsednik Dušan Petrović, dok će o svom predstavniku DSS odlučiti na današnjoj sednici Predsedništva i Izvršnog odbora.
Za DSS su, prema Mladenovićevim rečima, neprihvatljive koalicije sa Savezom vojvođanskih Mađara Jožefa Kase, Listom za Sandžak Sulejmana Ugljanina, Ligom socijaldemokrata Vojvodine Nenada Čanka.
Sa ostalim strankama su mogući dogovori, a Mladenović je precizirao da sa Pokretom Snaga Srbije Bogoljuba Karića DSS ne želi nikakav sporazum na centralnom nivou, ali da ne isključuje moguće koalicije na lokalu.

E bas mi je drago sto kostunica nece sa Ugljaninom. A ako nece sa Suljom onda se zna sa kime u Sandzaku hoce. I Milosevic je u svom oprostajnom govoru u negativnom kontekstu pomenuo Ugljanina i jednom zauvjek otisao sa vlasti isto to ce se desiti i kostunici.
A ovim "nasim" zaludjenicima poruka rashavizajte se braco!
Sto neko gore rece PAMETNOM JE I ISARET DOVOLJAN

falja

Početnik

(10)

• »falja« je muško
  • »falja« je zabranjen

Datum registracije: 27.09.2004

• Poruku poslati

96

Ma koja koalicija. To je gore nego u 1001 noci. To se mozhe nazvati svakako, samo ne koalicijom 8o
"Dodjavola, suncheva svjetlost dira kataraktu mog desnog, a odmah zatim i lijevog oka"
Jedan od junaka Alan Forda

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

• Poruku poslati

97

Citirano

carsijaner

E bas mi je drago sto kostunica nece sa Ugljaninom. A ako nece sa Suljom onda se zna sa kime u Sandzaku hoce.

Vallahi je i meni drago zbog toga.

Selam Alejkum...

falja

Početnik

(10)

• »falja« je muško
  • »falja« je zabranjen

Datum registracije: 27.09.2004

• Poruku poslati

98

Ma komedija je bolan to shto rade sa tim momchichem sa 'adzeta tamo po beogradu. Prvo miloshevich, onda tadich pa sad josh i koshtunica. To da nije zhalosno umro mog'o bi chovjek da umre od smijeha ?(
"Dodjavola, suncheva svjetlost dira kataraktu mog desnog, a odmah zatim i lijevog oka"
Jedan od junaka Alan Forda

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

99

Citirano

Orginalno od carsijaner
I Milosevic je u svom oprostajnom govoru u negativnom kontekstu pomenuo Ugljanina i jednom zauvjek otisao sa vlasti isto to ce se desiti i kostunici.

Da mu niste poslali Dzine :D cuva te se more Kosto ovo uzet ka pretnju
malo za promenu

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

100

Srijeda, 29. Septembar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Dzine? Kakve sad pa dzine? Da ne treba mozda rukja kakva da se uci? Inallahe sejubtiluh.....
Hmmm.... haj tija Dzina. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Social bookmarks