Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 21. Septembar 2006

Citirano

Orginalno od zuti cvijet
@ef & siemprae, ovo poce da mirise na onu temu Hajde da se beginisemo ;)

:D To se samo tako cini...a i znamo se @ef i ja, manje-vise 8)

E, a ja bi volela da upoznam i Hanumu i Altunu :O
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

22

Četvrtak, 21. Septembar 2006

Ja bih voleo da upoznam sve, osim par njih. Ali ne bih da ih imenujem, jer je tema koga bi voleli, a ne koga ne bi voleli da upoznamo sa foruma :)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

23

Subota, 30. Septembar 2006

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Volela bih da upoznam zensku ekipu foruma, vidim ojacale smo u svakom pogledu. :D

bas tako..i meni bi bilo posebno drago upoznati cure sa foruma.. ali i sve ostale clanove naravno :)
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

24

Nedjelja, 01. Oktobar 2006

Citirano

Zanima me ko je @ef.

HaNuMa_78, ako si u Pazaru mozemo da se upoznamo :)
Evo zuti cvijet nas oboje zna, pa mozemo otic negde na kafu skupa. Mozda bi mogao jos neko sa foruma da nam se prikljuci?
A ako nisi u Pazaru poslacu ti na PP da ti obijasnim ko sam ja, mada mislim da se ne znamo :)

Alejkum selam, opasni.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

25

Ponedjeljak, 02. Oktobar 2006

Ja bih voljela upoznati sve vas sa foruma. Kad bi mogli negdje da se skupimo na jednom mjestu i da svako od nas ima legitimaciju na rubu odjece,pa kad prodjem pored nekog od vas da kazem"Eneeeee a ti si Ef!" "Heeeeej a ti si ta
Hanuma!"

Samo ne znam kako bih prosla sa Spainom. ?( Da se ne pobijemo...sta ja znam.. :)) ;)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

26

Jeste li zainteresovani za neko okupljane forumasa u narednih par dana? Hajde da vidimo koliko nas ima zainteresovanih. Ja sam za. Ko jos?

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

27

E, dobra ideja! Moze zajednicki iftar? Ja sam drugi kantidat. :]
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

28

Ja sam ZA. Predlozite za sledecu sedmicu neki dan. Nadam se da cu moc, jer nisam duuuugo bila u NP.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Ja sam ZA. Predlozite za sledecu sedmicu neki dan. Nadam se da cu moc, jer nisam duuuugo bila u NP.

Jel ovo Hanma dolazi u nas lepi gradic :) hajde hairli , nakon svih ovih godina :)
Dobro dosla :) , pa ako budes imala kakvog slobodnog vakta te se budemo mogli organizovat da 'demo na tu kahvu .
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

• Poruku poslati

30

Utorak, 03. Oktobar 2006

Cekajte i mene :D
Nadam se da ce mi ispit proc do tad o|
(uspesno) :D
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

31

Utorak, 03. Oktobar 2006

[SIZE=3]Eh koga bih ja upoznao............................ da vidim................hmmmmmmmm

Sifra: Vila x 2
[/SIZE] :O ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

32

Utorak, 17. Oktobar 2006

Voleo bih da upoznam korisnika pod nadimkom "inaa" ;)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

33

Utorak, 17. Oktobar 2006

Da li cu ovo reci zbog ubedjenja u njen profesionalni autoritet ? Hm.... mozda! Ali javio se iskljucivo samo zbog toga naravno ne bih jer da joj se zahvalim na strucnoj pomoc to i drugacije uradit mogu. Da je ona u onom sto studira izvrsna i da ce insAllah dobar predavac biti …. u to sumlje nema. No dozvolite, iznad te nadarenosti njene postoji nesto sto je jos vrednije primetiti. Najvaznije svakako, cini mi se, je to da ona svakog u svom obracanju punom ljubaznoscu udostoji. Dakle kod nje se umisljenost osetiti ne moze, sto najbolje svedoci o ljudskoj vrednost i velicina tj. cestitosti i casnost devojke pod nikom Sting Lady, a u to se svako uveriti lako moze, ko strpljivo i pazljivo njene stavove procita……………. ili mozda jos jednostavnije ko je licno zna. I da se niko ne zavarava, licno ja Sting Lady ne poznajem, nikad u neposredan kontak da njom bio nijesam, kazem nazalost jer ovakve ljude rado srecem. I konacno da na posavljeno pitanje svoj odgovor dam, dopadaju mi se ljudi velikog moralnog i strucnog profila,kao sto je Sting Lady, pa bih takve rado i upoznao.

P.S. One koje poznajem licno a koje bih svakom preporucio da ih upoznaju, ako za to priliku imaju, jesu Administrator, PaZaRaC i pink. Zasto ? Ah to bi i sami videli …
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

34

Srijeda, 18. Oktobar 2006

Vrlo sam drustvena osoba te sam stoga iskoristila prilike da licno upoznam podosta osoba koje su istovremeno clanovi ovog foruma. Medju njima su:
HaNuMa_78, Dinna_, Sarah, Allma, kiki, maleccka, Altuna, iMan-a, StingLady, zuti cvijet, @ngi3, Manager, Jugo_ella_, sans, ed, admin, PaZaRaC, SaNdZaK, Jaeger, Babbha, Dado, DjordjeRD, Elvinov_babo, Mikov_sin, Abfangjäger, meSSko, Erbakan, rifce_golup, alBazari, And_U_Price, PAUK_, Spain, Simke_np, bux_ludvig_np, Sandokan, hadzied, Phikret, press, Djevrek-pasa, mafijA_Becka. Mozda sam nekoga zaboravila da napomenem i izvinjavam se ovom prilikom. U svakom slucaju zelim reci da su sve ove osobe izvanredne i da ih je vredelo upoznati.

Volela bih popit kahvu sa thats_me, siemprae, inaa, Annonimus, Chonbey, Tulumba4All i @ef.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

35

Ja sam imala, sto kazu, ljuti merak da upoznam Spaina. Nesto mi on bio interesantan jer je uvijek bio suprotan od vecine. Ne znam da li banovani korisnici imaju pristup forumu, ako imaju, Spaine, pozivam te na ovo nase okupljanje koje ce, insallah, bit za vikend.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

EG

Učenik

(10)

Datum registracije: 10.05.2006

• Poruku poslati

36

U temi testovi sam odgovorila da neznam resiti Ajstanov zadatak, zato bi volela da upoznam se ljude koji umiju resiti ovaj zadatak. Posto ih je u svetu samo 5% onda je izvodljivo mogu mozda cak popiti kahvu zajedno sa svim ovim ovde na forumu koji umiju resiti ovaj zadatak :D

Vox

Početnik

(10)

• »Vox« je zabranjen

Datum registracije: 10.10.2006

• Poruku poslati

37

Citirano

Orginalno od EG
U temi testovi sam odgovorila da neznam resiti Ajstanov zadatak, zato bi volela da upoznam se ljude koji umiju resiti ovaj zadatak. Posto ih je u svetu samo 5% onda je izvodljivo mogu mozda cak popiti kahvu zajedno sa svim ovim ovde na forumu koji umiju resiti ovaj zadatak :D

ostaje da vidimo da li bi oni šćeli sa tobom popit kahvu jer u bošnjaka se kahva ne pije s bilo kim

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 19. Oktobar 2006

Pazarca i anonimousa.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

39

Petak, 20. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od Vox
ostaje da vidimo da li bi oni šćeli sa tobom popit kahvu jer u bošnjaka se kahva ne pije s bilo kim

Ovo si lijepo rekao Vox-e. Kontak sa onim koji SDA simpatisu rado izbegavam, a i sta ce mi oni, meni je pravo dosadno se igrati sa njima "gluvih telefona" tj. toga da oni iz konteksta od onog sto kazem nekad oduzimaju a nekad dodaju, sve naravno to po potrebi kao njima odgovara. E sad ne kazem sa ovom da su drugi bolji ali su barem u poredjenu sa SDA-ovcima umereni ;)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

• Poruku poslati

40

Subota, 28. Oktobar 2006

nevidljivog :D

Social bookmarks