Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 31. Oktobar 2005

Tashke, ovo za Acjeta sam cuo od jos nekoliko ljudi. Stvarno je to bez veze ako tako radi (izbacuje goste po svom nahodjenju - bar se tako prica). Inace, K2 mi se mnogo svidja, zbog:

- atmosfere,
- ozbiljnosti (sasvim umerene)
- enterijera (koji je u korelaciji sa atmosferom)
- cene :D (tamo je apsolutno najjeftinije)

Inace, da napomenem, ja sam tamo veoma cest gost i nisam dosad primetio da je neko bio izbacen. Jedino sto sam primetio je da vrlo cesto nema mesta za sve, pa se neki vrate (sto se i meni desava). Na pice sam jednom (sa Tashketom i jos dvojicom drugova) cekao pola sata, ali to je bilo samo tad. Sve u svemu (o) za K2.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

22

Utorak, 01. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od Eastyzah
Ja samo potpisujem posyove onih koji glasase za art... Usput,ja nikada ne zaobilazim caffe Gana. Divno mesto,pa preporucujem da ga posetite. Drustvo je fantasticno,je li tako sting? :)

Verujesh li da sam, kad sam vec ispisala sve, i kad je proshlo 10-ak sati, razmishljala da sam trebala da napishem koju o Gani, i kako bih volela da ponovo "proradi" onako kako je nekad radila...
Nadam se da ce neki kvalitetni ljudi tome i doprineti! Drushtvo je vec odlichno, pocheli su da se vracaju oni koju su Ganu uchinili takvom kakva i jeste!
Tako je, Easty...! ;-)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

23

Vala Sting Lady oprosti al morala sam da ti skrenem paznju na Art i njegove odskorasnje posetioce.Slozices se sa mnom da i tu povremeno dodju oni kojima tamo nije mesto,pa se osecaju ko da su s Marsa pali.Nedavno,u jednom drustvu,sasvim slucajno spomenusmo bas ovu temu o mestima za izlazak u gradu.I dok vecina prokomentarisa ono klasicno "Nema gde da se izadje" jedna starija cura reche:"Meni se svidja bre onaj Art(po prici bih rekla da je samo jednom ushla),samo sto pushtaju onu muziku,ono mi se nikako ne svidja." E to je bas razlog zbog kog sam ja najvise volela da odem u taj kafic, naravno,i zbog ljudi koji su nekad tamo ishli.Vishe ne idem u Art, al mogu vam reci da kad god prodjem,bacim jedan pogledu unutra,chisto onako:)

Sto se tiche tog K2,imam jako,jako losa iskustva,tako da se nadam da, dok god budem pri cistoj svesti i zravoj pameti,tamo necu otic skoro....

Najvishe volim da odem "Na cosku",najbolja je atmosfera, higijena na nivou.Jedina je mana to sto je ja mislim jedno od najskupljih mesta.Al bas me briga,ioanko ne placam ja:):)
Pa evo apela na vlasnichki par da malo smanji cene,zbog momaka najpre,a najvishe studenata koji tu izvode devojke:):)

Cura je otvorila temu,dala predlog Silver...Uz duzno postovanje njoj,reci cu joj da tamo nisam nikad bila, nikad necu otici,i ne zanima me kako je,uopste!

Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

24

Na kom cesku je " Na cosku"? Ozbiljno pitam, nikad nisam bila tamo, a vi me sad zaintrigiraste pricom.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Mehdi

Učenik

(16)

• »Mehdi« je muško

Datum registracije: 18.03.2004

• Poruku poslati

25

Art je bio nekada moj cosak, ali bjese to pocetak devedesetih,
jos dok je Vice bio konobar...
Ja se od tada puno izmijenih... za Art neznam.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

26

U Amigosu, na gornjem spratu na terasi ako je lepo vreme sa suncanim naocarima 8) se moze spojiti prijatno caskanje sa drugovima i suncanje.U slucaju kise. Takodjer gore u onoj zatvorenoj prostorije je super jer muzika nije odvise jaka,kao kod drugih, tako da se moze lepo razgovara.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

27

E super ,jednog dana (nekada) kada me put bude naveo kroz Novi Pazar,vodicu se ovim vasim ponudama pa da vidim ko je bio najvise u pravu. :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

28

Citirano

Orginalno od meryma
Najvishe volim da odem "Na cosku",najbolja je atmosfera, higijena na nivou. Jedina je mana to sto je ja mislim jedno od najskupljih mesta. Al bas me briga,ioanko ne placam ja:):)

Ne mogu da verujem! Evo jedva cekam da "neko" procita ovo sto si napisala i da cujem sta ce da kaze na ovu provokaciju! X( ;). Pa mi od usta odvajamo... :)).

Citirano

Orginalno od meryma
Pa evo apela na vlasnichki par da malo smanji cene,zbog momaka najpre,a najvishe studenata koji tu izvode devojke:):)

Ne prozivaj vise!!! ;)

@pink: Mlecni restoran "Na cosku" nalazi se na cosku ulica: Stane Bacanin i Gojka Bacanin. Dakle to je kad se ide iz pravca caffe-a viva, presece se ulica Stefana Nemanje i dodje na cosak odakle se desno skrece ka skoli Bratstvo, a lijevo ka Novoj lucnoj zgradi... Ma, znas sigurno. Mesto je savrseno za... recimo... Bajramsko vece :) (Ha, Tashke, Meryima sta mislite ;))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od Phikret

Mesto je savrseno za... recimo... Bajramsko vece :) (Ha, Tashke, Meryima sta mislite ;))

Vala tebra nije moglo bolje!kad ja nesto predlozim... 8)
P.S.Nedaj se isprovocirat :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

30

Citirano

Orginalno od Phikret
Tashke, ovo za Acjeta sam cuo od jos nekoliko ljudi. Stvarno je to bez veze ako tako radi (izbacuje goste po svom nahodjenju - bar se tako prica). Inace, K2 mi se mnogo svidja, zbog:

- atmosfere,
- ozbiljnosti (sasvim umerene)
- enterijera (koji je u korelaciji sa atmosferom)
- cene :D (tamo je apsolutno najjeftinije)

Inace, da napomenem, ja sam tamo veoma cest gost i nisam dosad primetio da je neko bio izbacen. Jedino sto sam primetio je da vrlo cesto nema mesta za sve, pa se neki vrate (sto se i meni desava). Na pice sam jednom (sa Tashketom i jos dvojicom drugova) cekao pola sata, ali to je bilo samo tad. Sve u svemu (o) za K2.

K2 je trenutno naj IN mjesto u gradu.Svaku noch je puno i lijepo.Dobro je i to shto je RAJA uglavnom charshijska ,a ACHE ko ACHE izbacuje valha ko mu se god ne svidi:HAJDE MOMCI ,HAJDE NIJE OVO ZA VAS,PRIVATNA ZABAVA" .Ja lichno chuo!!??
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

31

Vala odlicno, meni se dopada,al ce bit po dzepu onih koji od usta odvajaju:):):)
E vala,sandokan ako mu se ne svidjam on se meni jos vise ne svidja!!! :] :]
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

32

Srijeda, 02. Novembar 2005

Auuu, i ja sam planiro da za Bajramsko vece izadjem sa hanumom "Na cosku", a vi me sad preplasiste sa tim planovima, izgleda da cu ja morati jos danas rezervisati mjesto. :)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

33

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Spain
Jedino mi se sam Ache i njegovo ponasanje ne svidja, pa zbog toga i izbjegavam da odem tamo. :)

Drago mi je sto je jos neko ovo uocio.Naime,neljubaznije osoblje ja u zivotu nisam video!Bio sam prisutan kad su jedni momci izasli i rekli da vise niad nece doc',a Ace im jos zatvori vrata i rece da ne moraju!Cesto se pitam jeli ono uopste otvoren klub ili je samo za neke odredjene njegove prijatelje. :(
A da ne pricam koliko dugo se ceka za sok xx( .Hajde,za hranu mi je i razumljivo,ali ne moze da ti donese flasu soka pola sata!

Hehehehehehe :D :D :D !
E ako budes vido post,obavezno me napomeni da ti nesto ispricam ,sta se meni desilo u vezi pomenutog :P !
Halo Bing? Kako brat?

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

34

Citirano

Orginalno od meryma
Vala Sting Lady oprosti al morala sam da ti skrenem paznju na Art i njegove odskorasnje posetioce.Slozices se sa mnom da i tu povremeno dodju oni kojima tamo nije mesto,pa se osecaju ko da su s Marsa pali.Nedavno,u jednom drustvu,sasvim slucajno spomenusmo bas ovu temu o mestima za izlazak u gradu.I dok vecina prokomentarisa ono klasicno "Nema gde da se izadje" jedna starija cura reche:"Meni se svidja bre onaj Art(po prici bih rekla da je samo jednom ushla),samo sto pushtaju onu muziku,ono mi se nikako ne svidja." E to je bas razlog zbog kog sam ja najvise volela da odem u taj kafic, naravno,i zbog ljudi koji su nekad tamo ishli.Vishe ne idem u Art, al mogu vam reci da kad god prodjem,bacim jedan pogledu unutra,chisto onako:)

Vala, Meryma, nek ti je prosto. Mislim, ne znam shto bash meni ;-) ima nas dosta koji volimo Art, al' hajt! ;-) Bash ti hvala shto mi skrenu paznju na te odskorashnje posetioce "Art"-a. Ja im nisam pridala mnogo znachaja, a i ako sam ih registrovala, to bi trajalo kratko i svelo bi se ili na cutnju ili na komentarchic vezan za to kako se vremena menjaju. Meni je, pre svega, bitno sa kakvim sam ja drushtvom negde, i onda mi nije bitno gde sam. Da li ce to biti Art ili Darko ili Gana ili... totalno je nebitno, uvek mi je dobro! Narod mora negde da izlazi, kakvi god oni bili.
S druge strane, chesto mozemo da chujemo komentare tipa: "To je losh kafic" ili "Tamo ne idu 'charshijski'" i sl. To je nasha krivica, mishljenja sam. Kad god dodje neko ko nam ne odgovara, mi se povlachimo. Zar ja sad treba da izadjem iz Arta samo zato shto je doshao neki... ne znam ni kako da ga nazovem? Ne! Dok god je meni tamo dobro - chinicu sebi dobro! :)
Shto se muzike tiche, sa Artom ne mesham nijedan kafic u gradu, ali, ukusi su razlichiti.
Ono shto meni nije jasno jeste poruka koja je trebala da dodje do mene tvojim postom. Dakle, "Art": volish ili ne volish? Nema trece... Ti mi neshto ispricha, te novajlije, te dobra muzika, te... Ne znam.
Halali mi ako sam te pogreshno razumela; tachnije, halali mi shto te uopshte nisam razumela. Mozda je problem kad je moje rezonovanje u pitanju, mozda je do inteligencije, ali, to cemo saznati tek kada mi objasnish neke stvari.
Pozdrav, pa... Kad vec "bacash pogled" ka Artu - udji s njim unutra! ;-)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

35

Citirano

Narod mora negde da izlazi, kakvi god oni bili.

Jel? :D
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

• »ulica-straha« je muško

Datum registracije: 02.11.2005

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 03. Novembar 2005

Mislim i ostacu pri misljenju da u N.P. nema mesta za koje bih rekao da je kao prvo Udobno,prijatno,jednostavno i lepo za ljudsko oko...A sto se tice mesta koje ste napomenuli u predhodnim izlaganjima mislim da su za '6' ako bismo im doselili ocene od '5 do 10'...Samo bih jos napomenuo da kod Aceta vlasnika restorana pod znacima navoda K2 je tolika neprofesionalnost u svom poslu da je suvisno bilo sta vise reci o njemu takodje i njegovom 'restoranu'......

Citirano

'I ono malo znaja pripada nauci velikih'

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 03. Novembar 2005

Africo je bio veoma zanimljiv kafic sa opustenom atmosferom, al' ga zatvorise zbog neprimerenih gostiju. Teatar je kool, uspomene iz skolskih dana vezu za njega. Respect za Art, izuzetan kafic sa jos izuzetnijim ljudima (neka vam se malo dizu usi), ali retko izadjem tu, drustvo ga bas i ne gotivi, pa zato...
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

• »Stari_Gradjanin« je muško

Datum registracije: 04.11.2005

• Poruku poslati

38

Petak, 04. Novembar 2005

BUhahahahaha

Citirano

Orginalno od Sting Lady

Citirano

Orginalno od meryma

Vala, Meryma, nek ti je prosto. Mislim, ne znam shto bash meni ;-) ima nas dosta koji volimo Art, al' hajt! ;-) Bash ti hvala shto mi skrenu paznju na te odskorashnje posetioce "Art"-a. Ja im nisam pridala mnogo znachaja, a i ako sam ih registrovala, to bi trajalo kratko i svelo bi se ili na cutnju ili na komentarchic vezan za to kako se vremena menjaju. Meni je, pre svega, bitno sa kakvim sam ja drushtvom negde, i onda mi nije bitno gde sam. Da li ce to biti Art ili Darko ili Gana ili... totalno je nebitno, uvek mi je dobro! Narod mora negde da izlazi, kakvi god oni bili.
S druge strane, chesto mozemo da chujemo komentare tipa: "To je losh kafic" ili "Tamo ne idu 'charshijski'" i sl. To je nasha krivica, mishljenja sam. Kad god dodje neko ko nam ne odgovara, mi se povlachimo. Zar ja sad treba da izadjem iz Arta samo zato shto je doshao neki... ne znam ni kako da ga nazovem? Ne! Dok god je meni tamo dobro - chinicu sebi dobro! :)
Shto se muzike tiche, sa Artom ne mesham nijedan kafic u gradu, ali, ukusi su razlichiti.
Ono shto meni nije jasno jeste poruka koja je trebala da dodje do mene tvojim postom. Dakle, "Art": volish ili ne volish? Nema trece... Ti mi neshto ispricha, te novajlije, te dobra muzika, te... Ne znam.
Halali mi ako sam te pogreshno razumela; tachnije, halali mi shto te uopshte nisam razumela. Mozda je problem kad je moje rezonovanje u pitanju, mozda je do inteligencije, ali, to cemo saznati tek kada mi objasnish neke stvari.
Pozdrav, pa... Kad vec "bacash pogled" ka Artu - udji s njim unutra! ;-)
Vala Sting Nemo tako pojavilo se nekija novija dolje u ona Art Efe ja poceh da izlazim dolje ono stvarno meni sve novo dole ja nikog ne poznajem
E LJUDI gana je opet ono staro mesto gde mozes slobodno da se opustis i da uzivas u finom i ono kao muka mi da pisem one navodnjake kako se vec nazivaju:) Ono fino drustvo fina muzika ... Dobar Gazda:) I sta vec ma dodjite i sami proverite..
Crna Mala POvisoka Devojka

Kod_Hasiba

Početnik

(10)

• »Kod_Hasiba« je muško

Datum registracije: 09.11.2005

• Poruku poslati

39

Petak, 11. Novembar 2005

Seća li se ko kafića Boom?

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

40

Petak, 11. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od Muki
Africo je bio veoma zanimljiv kafic sa opustenom atmosferom, al' ga zatvorise zbog neprimerenih gostiju. Teatar je kool, uspomene iz skolskih dana vezu za njega. Respect za Art, izuzetan kafic sa jos izuzetnijim ljudima (neka vam se malo dizu usi), ali retko izadjem tu, drustvo ga bas i ne gotivi, pa zato...

Po mom misljenju Africo je bila jedna ogrooomna rupa koja je pretila da postane nesto mnogo opasnije od ogrooomne rupe i veoma sam srecan sto je jedna takva rupa zatrpana.

U teatar sam usao prije nekih desetak dana i (posto je bio Bajram) imao sam sta da vidim. Pogasena SVA svetla, a devojke igraju po Boxovima! Ali, uvek je teatar bio utociste nekog uskog drustva tako da oni koju dodju sa strane ne osecaju se bas "kao kod svoje kuce"... Mada, kad bolje razmislim, ipak sam ja odavno izasao iz Gimnazije...

Za Boom sam cuo (čuš, čuo, video :).. i sedeo). Boom nije bio loš, samo polako počeše da ga sužavaju dok mu ne dohakaše. Mada, možda ja ne znam a boom i dalje postoji???

Social bookmarks