Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

41

Petak, 11. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od Kod_Hasiba
Seća li se ko kafića Boom?

Boom je bio odlican kafic u kome sam proveo mnogo lepih trenutaka, dok ga je drzala prva postava koja je pre drzala i kafic "do Westa", posle je izgubio smisao.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Kod_Hasiba

Početnik

(10)

• »Kod_Hasiba« je muško

Datum registracije: 09.11.2005

• Poruku poslati

42

Subota, 12. Novembar 2005

Da ne bude zabune i mislio sam na prvu postavu kafića Boom (tako je - onu iz "Do Westa"). Bilo je to stvarno super mesto, svetsko.
Svi koji bi dolazili NP su bili oduševljeni, prvenstveno atmosferom koja nije bila muško-kibicerska već prava klupska što je u to vreme ,fakat, bilo svuda po Srbiji retkost. Za ostale njegove reinkarnacije nisam znao.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

43

Utorak, 15. Novembar 2005

Boom-a vise nema, i ja sam jedan od onih koji je taj klub posjecivao. Nerado se sjecam svojeg boravka u tom kaficu, jer je bio prepun nebuloza, alkohola, incidenata. Kada sada pogledamo u to vrijeme vidim jedan mrak, jedno neznanje, jedno bespuce.

Boom-a vise nema fala Bogu. Sada je sve vise mlijecnih restorana. Naravno, poceci su teski, ali vec mlijecni restorani postaju sve bolje i bolje i sa vise ukusa uredjeni tako da izbijaju lagano iz konkurencije svaku vrstu nekadasnjeg kafica iz igre. Mjesta su osvijetljena, nisu zamracena kao u horor filmovima. Ljudi koji tu dolaze djeluju nekako mnogo zdravije i normlanije nego nekada ona ekipa (ukljucujuci i mene od tada) iz Boom-a.

Dakle, samo naprijed sa mlijecnim restoranima, oni su In, a mracna mjesta sa morbidnim atmosferama su, fala Bogu, Out.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

• »Stari_Gradjanin« je muško

Datum registracije: 04.11.2005

• Poruku poslati

44

Utorak, 15. Novembar 2005

joj

Joj meyrma ili kako ti je vec nick Znas li da me nerviras opasno ja neznam sto al sa tvojim komentarima mene toliko ides na zivce da je to nemoguce ja neznam sta je ovo... KO prvo sto se tice art-a kome nije mesto ucice u Art i izacice jos brze iz njega.Jesam li u pravu?
Dali bi ti prva ostala u nekom lokalu u kom se osecas kao da si pala sa marsa?!U nekom lokalu gde se pusta tebi sasvim nepoznata muzika?ja mislim da nebi ostala tu ni pet minuta tako da ni oni sto zalutaju tu ne zadrzavaju se previse...
Drugo Na Cosku kod mog velikog prijatelja Laycha je super mesto ali ako si sa deckom ili curom fina atmosvera ali provod da se malo zabavis tesko...

Jedino mesto u kome mozes da se opustis i ako ti dodje da poigras da se iskaces slobodno a da te niko cudno i ispod oka ne gleda je Caffe GANA
I moj savet za tebe i za sve razmislite malo pre nego sto napisete nesto

I nemoj da se uvredis ali sta cu nerviras me sa svojim izjavama... Kao ti si ono nesto posebno sad ti znas sve ti si .... najbolje da zavrsim svoj komentar ovde jer bi ostalo sve bilo suvisno o|
Crna Mala POvisoka Devojka

Medena

Početnik

(10)

• »Medena« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

45

Srijeda, 16. Novembar 2005

Citam ove vase komentare i po meni,vecina je u pravu.
Ja licno se najbolje osecam u Art-u,jer tamo sam

cesto sa svojim najmilijim drustvom a i konobari su

super likovi. :P
Meni je tamo odlicno a naravno cast izuzecima,ima

nas svakakvih mada niko nije savrsen.

Pozz za sve...

KISSS:O

Kod_Hasiba

Početnik

(10)

• »Kod_Hasiba« je muško

• Poruku poslati

46

Citirano

Ljudi koji tu dolaze djeluju nekako mnogo zdravije i normlanije nego nekada ona ekipa (ukljucujuci i mene od tada) iz Boom-a.

Eh, da su samo znali da je mleko u pitanju...

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

47

Ali....

Bogami sve s godinama....
Elem, fala Bogu shto sad Pazar ima nebrojivo puno ugostiteljskih objekata svih mogucih vrsta te svako moze nachi sebe :D

Ja i dalje preferiram Art Cafe :D
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Kod_Hasiba

Početnik

(10)

• »Kod_Hasiba« je muško

• Poruku poslati

48

Četvrtak, 17. Novembar 2005

Citirano

Ja i dalje preferiram Art Cafe

Tri put ura za Adnana!!! Što nas je hiljadu puta spasio kad nismo imali gde, kad nismo imali šta da slušamo (na onom dugmetu volume ne štedi brate) i kad nismo imali čime da platimo.

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

49

Petak, 18. Novembar 2005

zivite

Ma nisu u pitanju kafici,vec sami MI...
Ako je jedno mesto novo i trenutno aktuelno svi bi da su tu,da ne propuste neku novinu.A da li im se svidja muzika,gazde,konobari... To nije bitno.

Sto se mene tice ja menjam mesta izlazaka na svakih par meseci,haha pronalazi se dete... :D

Art-trenutno, Dory-pre, K2-uvek,mlecni restorani-dosada.

A da , pre nekoliko-nekoliko godina naravno Do Westa,Boom,pa i diskoteka Planet...
Bila su to lepa vremena... ;)
misli globalno-deluj lokalno

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

50

Nedjelja, 07. Maj 2006

Pocheo nedavno opet sa radom kafe "City". Atmosfera odlichna, usluga i gosti takodje, izbacili alkohol... Sad makar imam gde da povedem nekoga ko nije mnogo shetao po Pazaru... ;)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 07. Maj 2006

Jednom recju Elitte 2.Sve je isto samo prostor nije. :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

52

Nedjelja, 07. Maj 2006

danas bate u Pazaru nema niti jedno mesto koje valja...da kazhemo da ``valja``...ali stvarno,

nema chovek gde da izadje,ovo je bruka i sramota...sramota i zhalost za omladinu...

c c c...

meni je zhao shto u gradu nema gde da se izadje i da se chovek provede kako to prilichi jednom mladom choveku...mnogi che rechi ``nema narod para``...

ma ima narod pare,nego to je samo maska iza koje se kriju,a svi znamo da ne valja da se kuka ``ala je brate st`o pos`o`` u tom smislu...

nejse..

na kafu odem u Art,Ghana...i to postadoshe izvikana mesta xx(

[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Josephine

Početnik

(10)

• »Josephine« je žensko

Datum registracije: 11.04.2006

• Poruku poslati

53

Ponedjeljak, 08. Maj 2006

Meni je YO super mesto...neshto se tamo najbolje osecham...
Art caffe je isto ok...muzika,ambijent, sve na nivou...
Gana mozhe da prodje...nije losh pogled, a ni muzika s vremena na vreme... 8)
i kod toliko kaficha u gradu ja samo tri smatram za "normalna" i samo tamo izlazim... :D
When empires fall and nightmare crawl,from the cradle to enslave...

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

54

Naravno Art caffe je mesto gde se osecam kao u svojoj kuci ...

Proteklih 8 meseci sam svakodnevno bio u Art-u bar 8h ... (Radio sam u Art tako da sam mnogo vremena provodio u lokalu. :) )

(o) (o) (o) (o) (o) za Art caffe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

55

Nazhalost kod nas je tih mjesta stvarno malo.
Preko dana mozhesh da odesh na kahvu u Amigos,ART a uvecher mozhesh izachi i osjechati se normalno,opushteno samo u Artu,K2 i kod Darka.
Bio sam za ove Majske praznike i u HAUS-u ,odlichna atmosfera ,MUZIKA UBIJA ,ali to je samo bilo dok je trajao raspust!!??
OMLADINO NP_A ,zhao mi Vas je!!
U "MOJE" vrijeme sve je bilo mnogo,MNOGO bolje!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

56

Utorak, 04. Juli 2006

U Pazaru ima puno lepih mesta gde se moze izaci a posebno mi se dopada kaffe City(lepo opremljen).

sahih

Učenik

(10)

• »sahih« je muško
  • »sahih« je zabranjen

Datum registracije: 07.06.2006

• Poruku poslati

57

Utorak, 04. Juli 2006

Kakav je bezistan kazu da je tamo lepo

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 06. Juli 2006

Trenutno najceshce posecujem City caffe. Tamo uglavnom izlazi moje drushtvo i nemam apsolutno nikakvih zamerki. Normalno, dodju i neki shto mi i ne odgovaraju bash, ni meni ni mnogima, ali... Bolje da cutim ;)
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

59

Petak, 07. Juli 2006

nije lose ni u Caffe 786 .... cesto sam tu .... Bagdada Caffe (kahva) mi je Prirucno mesto za sastanke kad neki poso zavrsavam... tu su gosti samo Muski mada je kao neka Pizzeria ....
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

60

Petak, 07. Juli 2006

joj pazar i pazarska mesta za izlaske...

c c c

bruka `leba mi...

al` hajd Ghana mi je nekako trenutno najprijatnije mesto za ispijanje kafe...a i Art...

ostalo DOWN!!!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Social bookmarks