Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

61

Petak, 07. Juli 2006

Eh pa Johny.. U mnoshtvu zala izaberesh najmanje.. Shta drugo da ti kazhem.. :D
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

62

Petak, 07. Juli 2006

istina...

ovo je neverovatno...

samo...

nejse...
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

63

Srijeda, 26. Juli 2006

Shta kazete na dobru staru Pechurku? :P
Ne izlazim mnogo, ali ovako:
Teathre je konza za nas decu :P josh pogotovu kad sednem pored zvuchnika, e to je uzivancija! :P

Dok je "Yo!" josh radio bio je, bar po meni, SOOPER mesto za opustanje (pohvala za Rifka koji je organizovao extra zurke, thumb down za Kratkog (Shorty) kojem smo se svi nadali, ali choveku umro hrchak pa nije doshao..sh'a da se radi..Elem, nashki pevci su nadoknadili nedostatak Shorty-ja na pravi nacin...Thumb up za njih!:))...
Znaci, Josephine, slazem se sa tobom :)

E sad, Boom je ponovo otvoren na mestu gde je bio Yo! i vise mi ne pada na pamet da udjem unutra (koliko mi govore, pre Yo!a bilo krcato ...poslednjom ligom ljudi...[narkomanima], stoga, ako se vratilo na staro, ne bih tamo...

@sahih: Ako volish narodnu muziku Bezistan je valjda oke mesto...nikad nisam usao unutra bas zbog te narodne muzike, niti planiram da to uradim u ovom zivotu...A zalosno je, lokacija objekta je SUPER, a unistise ga narodnjacima... :(

Sh'o niko ne pominje "Time"? Voleo sam da idem tamo sa babom kad sam imao 6-7 godina i mesto mi i dalje izgleda oke. Samo me one stube za gore nerviraju.. :)
Art..previshe za vas, "odrasle". Mozda cu ga volet kad budem 'zreo' (iako se psihicki vec osecam zrelim, recimo da fizicki nisam dorastao tom mestu)...

Ipak, za mene je pechurka zakon :P

Pozz,
Dzenis

P.S. Spain, ta '786/789' ili kako vec...nije li to ona "kahva" u Rifata Burdzevica? Gde (po mom misljenju) po ceo dan sede ljudi koji u zivotu nemaju vaznih stvari za raditi pa igraju domine po ceo dan ili komentarisu prolaznike? Ispravi me ako gresim, molim te!
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

64

Četvrtak, 27. Juli 2006

Yo! Nije to ta kahva. Ta kahva je 501 (pesto kec), blizu Melajske džamije, a 786 iliti "Medaki" je mlječni restoran na dva sprata u zgradi "Sivi dom", a ako ti je lakše to je zgrada pored zgrade u kojoj se nalazi Kahvee Art. Vjerovatno si ga primjetio jer je u staklu. See Ya man! :)

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

65

Petak, 28. Juli 2006

Znam, vidoh danas kad sam prolazio pored 501 da nije to ta...Nisam cuo za taj restoran/kafic..sta god da je..po meni je pechurka najjachA :D
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

66

Petak, 28. Juli 2006

Kratko jasno Art caffe.

(o) (o) (o) (o) (o)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks