Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 06. Septembar 2003

Koji 'skin' foruma Vam se najvise dopada?

Glasajte za Skin (style) koji po vasem misljenju najbolje odgovara forumu.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

2

Na forumu postoj opcija statistika (da imam sad mogucnost da onaj dugmic stavim ovde stavio bih ga kao sto to admin ponekad ucini da potkrepi objasnjenje), u okviru koje se moze videti i koliko clanova koristi koji skin. Po broju korisnika da se lako oceniti koji se skin clanovima najvise i dopada, jer svako sigurno koristi onaj koji mu se najvise svidja, tj onaj koji mu najbolje odgovara. A isto se za pojedince, cini mi se, moze videti i u licnom profilu. Te tema, a jos vise (tj manje) anketa nesto mi se cine kao bespotrebne.. al opet... who cares... i don't..
mogu ja da se potpisem i bolje...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

3

sve jedno meni se dopada najvishe standardni...:) mislim da je najlepshe uskladjen dok su ovi ostali BLJAK,BU,BE,CCC :)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

4

Ma masa ljudi ni ne zna za mogućnost da izaberu skin. Zato i jeste u statistici onakvo stanje. Opciju za uredjivanje koriste samo aktivniji članovi a ostali nisu ništa menjali.(Na listi prvih 10 samo ti i admin ste u forum standardu :)))

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

5

ochigledno da nam se svidja...:) jedno vreme sam bio u black(kombinacija crno-zeleno ne znam tachan naziv)ali neshto mi se dosadi...kad skontam da je najbolji ovaj vishe ga nikad nisam ni menjao ;)...daj mi link za top10 da ne zveram okolo dok ga nadjem :)

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

6

sad sam stavio matrix reloaded radi tafre :)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

7

Onaj post je bio upucen fingersu al si ti bio brži.
U statistici ima spisak prvih deset a klikom na ime dobiješ informacije među kojima je i vrsta stila koju koriste.

Meni brate silver najprijatniji.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

8

mene silver bode...odmah pomislim na...:)

9

A meni brate najprijatniji ovaj koji koristim te ga zato i koristim. A sto se tice toga sto korisnici ne znaju il znaju, to je samo pretpostavka, za koju i ja smatram da je tacna, ali koja opet ne bi trebala da ima nikakve veze sa pokrenutom temom, a opet cak je i meni napamet palo da je zbog necega tipa indirektnog upucivanja, ili tome slicnom pokrenuta, ali opet opet, zbog toga meni tema, onakva kakva jeste, i nema smisla, jer, na kraju krajeva, za to NESTO, ako je to nesto i pokrenulo temu, su bila sasvim dovoljna i obavestenja o novim skinovima, a kojih je i bilo. Al meni tema ne smeta... ne kritikujem ja... samo dokon primecujem.

10

A kad spominjes sta clanovi znaju ili ne, eto bas tek sad primetih na portalu da se pritiskom na broj odgovora neke teme moze videti koji je clan koliko odgovora upisao u toj temi... eto ja nisam znao za tu opciju do sada da nam postoji dostupna.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

11

Naravno, ovde mozete i obrazloziti razloge zbog cega vam se pojedini 'skin' dopada ili ne.
Takodje konstruktivni predlozi o izmenama u nekom skin-u, koje bi dovele do toga da 'skin' postane dopadljiviji i funkcionalniji, su svakako dobrodosli.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

12

nihade...nemam nishta da ti predlozhim al kad si se vec umerachio da pravish skinove napravi brate jedan sportski;) ne kazhem sportski u obliku nekog sporta vec nekog sportskog kluba...recimo grobarski ili bilo koji drugi...?

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

13

Simke da sam bas umeracio da pravim skinove i nisam. Dosta sam ih dosad napravio i mislim da je dovoljno.
A za predlog da se napravi neki "sportski" skin mogu da kazem samo da bi onda trebalo napravit 16 miliona skinova da bi svako bio zadovoljan. Imas li ti toliko vremena da ih pravis? :D 8o ?(

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

14

pa dobro ako ti bash i nije merak...ne 16 miliona...malo vishe :) dobro ok ja to samo predlozhi grobarski onako ali kao shto ti kazhesh jedno povlachi drugo :) Stariji mudriji nema shta :) moracu da prihvatim to pravilo

15

Nedjelja, 07. Septembar 2003

Citirano

Originalno od fongersbroken
Na forumu postoj opcija statistika (da imam sad mogucnost da onaj dugmic stavim ovde stavio bih ga kao sto to admin ponekad ucini da potkrepi objasnjenje), u okviru koje se moze videti i koliko clanova koristi koji skin. Po broju korisnika da se lako oceniti koji se skin clanovima najvise i dopada, jer svako sigurno koristi onaj koji mu se najvise svidja, tj onaj koji mu najbolje odgovara. A isto se za pojedince, cini mi se, moze videti i u licnom profilu. Te tema, a jos vise (tj manje) anketa nesto mi se cine kao bespotrebne.. al opet... who cares... i don't..

Htedoh i ja da kazem ovo isto ...ali kao sto ti jare rece, koga je briga ;)

WinXPSilver - Jednostavno zbog toga sto je sklop boja najprijatniji mom oku :)

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 07. Septembar 2003

:)) :)) FORUM STANDARD TA NA NA NA
:)) :)) :)) :))

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 08. Septembar 2003

Vrlo jasno: forum standard, ... kompozicija mi se najvise dopada... Matrix reload je dobar, koristio sam ga citavih 2 dana, ali forum standard nema premca o|
!!!
viskoznost nije isto što i gustina :(

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

18

Utorak, 09. Septembar 2003

Citirano

Orginalno od Administrator
...mogu da kazem samo da bi onda trebalo napravit 16 miliona skinova da bi svako bio zadovoljan...

Dovoljno ti je da napravis jedan - grobarski, vidis da 80% ljudi navija za Partizan... 8)

Sto se tice postojecih meni se najvise dopada Green a probacu i ovaj Matrix cisto da vidim kakav je...
Sit Hungry Doesn't Believe

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

19

Petak, 24. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od Administrator
Naravno, ovde mozete i obrazloziti razloge zbog cega vam se pojedini 'skin' dopada ili ne.

Ma u mene je matrix, kad me udavite pisanjem, pogedam onog secera gore i nama' lakse bude :)

love
I am a woman above everything else

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 01. April 2004

Meni licno preko dana najvise odgovara Standardni skin, dok uvece obavezno koristim od skoro preradjeni Black skin :)

Social bookmarks